748
Bírkozás, K-1, Karate, Ketrecharc, Kick-Box, Kung-Fu, Thai box, Francia box, Judo, Ökölvívás ... stb
  • oli92
    #308
    Es ismertitek a Green Haiolt van valami ilyesmi is nem?
  • BlackShadow
    #307
    hát nekem kényelmesebbnek tűnik mint a volt topten-em :) de ízlések és pofonok :D
  • bens
    #306
    Sap egy "p"-vel...
  • bens
    #305
    Sapp a legjobb márka, utána a TopTen. budosport sztem elég silány minőség + nekem nem is kényelmes.
    én bunyóztam már első edzéstől, amikor boxedzésre jártam, de akkor már kick-boxoltam pár éve, szal az nem ugyanaz mintha teljesen kezdő lennél.
  • BlackShadow
    #304
    ált árnyékolás van legelején végig.. hisz ha szarul ütöd a zsákot még az is sérülésveszélyes.
    nemtudom melyik a legjobb minőség, de a székelyben a 10-oz székely budosport kesztyű tökéletesnek tűnik számomra :) havernak is olyan van, már 3 éve használja, és kb semmi baja. Most én is azt vettem pár hónappal ezelött.. 2 év után meghalt a topten kesztyűm :)
  • oli92
    #303
    Igazad van Bens,nem ugy értettem hogy rögtön bemegyek és ütök össze vissza,hanem ugy hogy első félévbe kint vagyok es ütöm a boxzsákot,árnyékolás van,stb..vagy a ringbe van egy társam/edzőm akivel ott tudok gyakorolni?
    Mellesleg melyik jelenleg a legjobb minőségü box kesztyü?
  • peacyg
    #302
    Csak egy alap jobbegyenest sem lehet kiválóan soha megtanulni... Folyamatosan kell fejlesztened a technikádat. Ha nem tudsz ezzel az edzésmunkával azonosulni, még most hagyd ott. A küzdősportoknak szerintem a folyamatos fejlődés a lényege, ami nem megy egyik percről a másikra. Bele kell tenni rengeteg munkát, viszont idővel rengeteget ki is lehet venni.
  • juzosch
    #301
    Olyan helyre ne is menj, ahol nem így van, mert akkor az egy komolytalan hely. Amúgy meg sérülésveszélyes.
  • bens
    #300
    amíg nem tudsz ütni, mit akarsz a ringben?
  • oli92
    #299
    Hellosztok nállatok is ugy van ahova jártok most konkrétan ökölvivásra gondolok(box) hogy első félévben árnyékolás van meg zsákolás nem lehet ringbe mennI?:S
  • BlackShadow
    #298
    nincsmit ^^
  • Sabcsee
    #297
    kössz a segítséget BlackShadow:)
  • BlackShadow
    #296
    nem, óbudára járok .. zrínyi mikihez
  • Sabcsee
    #295
    Nem az Arany10-be jársz kickboxolni?
  • Sabcsee
    #294
    Nem az Arany10-be kickboxolni?
  • BlackShadow
    #293
    nem untam meg :) kell a jó kis edzés.. nameg nálunk nagyon jó a társaság!
    övvizsgázni meg nem mentem el még 1x sem :D a versenyzés annyira nem izgat, másért meg nincs értelme vizsgázgatni
  • Sabcsee
    #292
    És nem untad meg 2 és fél év alatt?
    Milyen öves vagy?
  • BlackShadow
    #291
    szasz.
    én már 2 és fél éve űzöm, és nagyon szeretem :) keménységet gondolom edzője választja, de nálunk nagyon jó az edző, így kellően kifáraszt. azzal nem lesz gond :)
  • Sabcsee
    #290
    Császtok!
    Én most fogok elkezdeni Kick-box-olni.Nagyon kemények és fárasztóak az edzések?
  • BlackShadow
    #289
    úú tegnap osztogattak egy szórólapot a blahán.
    "BOKSZEDZÉS" .. ráadásul szombatonként, s ingyen :D biztos minőségi lehet ^^
  • k9duli
    #288
    boxkesztyűt láttam de:D
  • BlackShadow
    #287
    nemtudok róla, de én nem vennék :) ha bp-i vagy akkor itt nézd meg:
    http://budopest.hu/
  • Sylvester
    #286
    Tesco-ba lehet kapni bandázsd + fogvédőt meg box kesztyüt ? thx a választ előre.
  • k9duli
    #285
    Jóvolt a legjobb 16 k1ben.
    Fujimoto nagyon meglepedt hogy így elcseszte.
    Ahogy elnéztem a final még izgalmasabbnak ígérkezik.
  • Palinko
    #284
    tudtok adni krav maga könyvet amiből tudnék tanulni előlről? ebook kéne, létszi szerezzetek! előre is köszi!
  • AC2
    #283
    Közbe találtam én, csak az a baj h a környékemen egy ilyen klub sincs :(
    (az iaido.hu-n néztem)
  • peacyg
    #282
    pl.: Kendo, Iaido, Shinkendo, Kobudo
    aztán bizonyos szinten már a Kempoban is van
  • AC2
    #281
    Hello

    Olyan küzdősportot szertnék űzni, amiben kardot is használnak. tudtok ilyet? (5 évig karatéztam egyébként)
  • Dorricaa
    #280
    timantes!!Sztem megpróbálhatod!Én 2 évig judoztam és abbahagytam tavaly!Most ujra szeretném kezdeni mert nagyon elhiztam és jó lenne megint egy kicsit röhögni a fiukon ahogy megverem őket!Ha meg mindenképpen kisebb súlycsoprotbe szeretnél induli akkor próbálj meg sok gyümölcsöt enni és kevesebb húst!!
  • Soultrain
    #279
    Helló!
    Nem tudja vki h Egerben van-e Thai box klubb?Kösz!
  • peacyg
    #278
    Próbálkozni mindenképp érdemes. Persze nagyban függ attól, hogy mit akarsz elérni a birkozással...
  • timantes
    #277
    szevasztok!

    6 évig bírkóztam ( besöpörtem vagy 10 aranyat , pár ezüstöt , meg bronzot ) viszont az én hülye fejemmel abbahagytam 13 évesen versenysúlyom 75 kb körül volt!!!!
    Most 20 éves vagyok és szándékaimban áll visszatérni , azóta kicsit elhíztam kb 100 kg vagyok , de 189 cm.

    Szerintetek érdemes próbálkoznom vagy temessem a múltat???
  • peacyg
    #276
    Ha már itt tartunk :)

    2007. április 28., Seregélyes: Ifi-junior Kempo OB
    2007. május 6., Vác: Felnőtt Kempo OB

    Versenyszámok:
    Formagyakorlat, Fegyveres formagyakorlat, Szinkron formagyakorlat, Önvédelem, Földharc, 3 pontos küzdelem, Full-Contact B, Full-Contact A, Pusztakezes Viadal stb...
  • peacyg
    #275
    A kempo harcművészet és küzdősport is. Sokan csak küzdősportnak titulálják, sőt a művelői között is sokan küzdősportként űzik. Úgyértem: nem sok kempos van aki szokott vagy szeret formagyakorlatozni. Aki elkezdi, az is a bunyóért teszi. Bár ez nem tudom hogy jön ide :)
  • BlackShadow
    #274
    azok, de ez "Küzdősportok" besorolás inkább most azt jelöli, h ahol bunyóznod kell :) (szerintem)
  • Nuki
    #273
    szerintem a Karate, Takewon-do, a kempo, a kung-fu is harcművészet nem?
    habár igaz rendeznek versenyeket, de tipikusabb küzdősport pl a birkózás, box, stb...
  • kis Cicaa
    #272
    :):) hát igen...ot van:)
  • Zsoldos
    #271
    ottvan a "... stb"
  • kis Cicaa
    #270
    :)
    lázadjunk..:D:D:D:D:D
  • peacyg
    #269
    A kempo sincs kiírva, amiért én is húztam a számat, de sajnos ez van...
    Viszont érdekes, hogy pl a K-1 kint van, mint küzdősport, holott az egy szervezet és szabályrendszer :)