747
Bírkozás, K-1, Karate, Ketrecharc, Kick-Box, Kung-Fu, Thai box, Francia box, Judo, Ökölvívás ... stb
  • bens
    #347
    mennyi most pesten egy átlagos terembárlet óránként (nem a legdrágább, de nem is valami lepukkant garázs)?
  • BlackShadow
    #346
    mert sajna a terembérletek itt 2-3szor drágább :) szal nem feltétlenül az edző zsebébe megy a plusszpénz
  • juzosch
    #345
    Na ezaz:)
  • bens
    #344
    pontosabban szegeden
  • juzosch
    #343
    Akkor jól sejtem hogy Filó Andor vidéken tanít?
  • bens
    #342
    amúgy úgy vettem észre h pesten 2-3szor annyi egy edzés mint vidéken. színvonaltól függetlenül.
  • bens
    #341
    gondolom hallottad filó andor nevét. sokak szerint jobb mint sárközi. nála 1 évig edzettem, nem éppen színvonaltalan környezetben és edzőtársakkal. 3000 Ft-ot kért havonta, heti 3 edzésért.
  • juzosch
    #340
    Azt hogy lehet sok pénzért szar edzést kapni nem kétlem:D De nem is mondtam hogy nem.

    Másik részében meg igazat adok, biztos lehet jó edzést kapni kevés pénzért is, de én ilyet ebben a stílusban most nem találtam. Ha tudsz ilyen helyet akkor ne titkold:)

    De tény, hogy ÁLTALÁBAN a jó edzés drága. Ismerek box-edzést, ami olcsó, és arról szól hogy egy órán keresztül a zsákot püfölik ész nélkül.
  • peacyg
    #339
    Azért én ezt nem egészen így gondolom. Megnevezés nélkül tudok ilyen körüli összeggel kifejezetten szar helyet is...
    és sokkal olcsóbban jót
  • juzosch
    #338
    Hát jobb helyeken mindenhol elkérnek ekörüli összegeket. És nekem jónak tűnik. Tegnap megnéztem. Hétfőn már edzeni megyek:P
  • peacyg
    #337
    Hát ha van 1500 Ft-od egy edzésért akkor hajrá :)
    Én is meg akartam nézni anno, de nagyon sokallom érte a pénzt...
  • juzosch
    #336
    Köszi, ma meló után megnézem milyen:)
  • peacyg
    #335
    Áprilisban azt írták, hogy egy edzés 1500 Ft.
  • juzosch
    #334
    Lehet alkalmanként is fizetni? Mert lehet h csak heti 1x tudok járni, ahhoz viszont sok a 10e.
  • peacyg
    #333
    http://www.graciebarra.hu/
    de nincsenek kiírva az árak
    még tavaly kérdeztem, akkor volt úgy, hogyha heti 2x jársz akkor 10, ha 3x akkor 15 ha korlátlanul akkor 20/hó.
    Ezt jelenti a drága :)
  • juzosch
    #332
    Mi jelent a drága?
    Kicsit be tudnád jobban határolni? Weblap vagy valami:) De minimum egy kerületet pls:D Vagy bármi ahol részleteket lehet megtudni.
  • peacyg
    #331
    Lázár utca 7? Max bjj? Drága, de azt mondják nagyon jó...
  • juzosch
    #330
    Bp-n keresek egy jó heylet, ahol jófajta földharcot lehet tanulni. Jiu jitsu, ill hasonlók. Tudtok valamit?
  • juzosch
    #329
    KSI
  • Unreal1942
    #328
    És ez hol van? :)
  • juzosch
    #327
    De azért profi tanítást kapsz nálunk:)
  • peacyg
    #326
    nálunk 4,5-ért heti 4x mehetsz le
    Kempo
  • Unreal1942
    #325
    Igaz, de nem nyomoztam. :)
  • Unreal1942
    #324
    Na tessék akkor az 8k lenne nekem eg hónapban. Nem is rossz az az 5 :P
  • juzosch
    #323
    Nálunk a box 1000/alkalom, vagy heti 3 alkalom havi 10kért.
  • bens
    #322
    de rajta van az adatlapomon ha nevemre nyomsz
  • bens
    #321
    edző gondolom nem szorult segélyekre :)
  • bens
    #320
    szeged
  • BlackShadow
    #319
    óbudán van a terem a twins gym-ben. volt annó thaibox ami 12/hó volt 5 nappal :)
  • Unreal1942
    #318
    Hát merre laksz. Én budapesti árakhoz képest nem tartok soknak az 5k.-t heti 2 edzésért.
    Egy sima konditerem havi 10 alkalmas tagságija is 10k felett van.
    Amikor 10 éves voltam akkor 250 Ft volt heti két edzés :D
  • bens
    #317
    nálunk kick-boxon 3ezret kell fizetni heti 4 edzésért. karatén 3-at heti 4-ért, 4-et heti 5-ért. amikor klubot vezettem, 2ezret kértem el heti 2 edzésért. a legdrágább edzés amiről hallottam eddig szegeden az a wingtsun, akik 10ezer felett kérnek el heti 2-3 edzésért. vagy ti laktok drága helyen, vagy én olcsón :P
  • BlackShadow
    #316
    én heti 2ért 7e heti 3ért 8e -t fizetek.. geci drága a terem sajnos, de ez van a legközelebb, és az edző + a csapat túl jó ahoz, hogy egy sokkal messzebb lévő termet keressek :) (igaz ez kickbox, de árakban nemhiszem h számítana a stílus)
  • bens
    #315
    heti 2 edzésért 5 rugó az sok sztem.
  • Viktorr
    #314
    nemtom hová megyek gyöngyösre a sportegyesületbe vagy miaz majd holnap utána érdeklődöm hogy is van ez
    köszi
  • Unreal1942
    #313
    Az, hogy mennyibe kerül az szeintem nagyban függ attól, hogy valami egyesületbe mész vagy valami amatör klubba esetleg. Illetve, hogy heti hány edzésre akarsz járni. A leg egyszerübb ha személyesen nézel körül és érdeklődsz a helyszínen!
    Én járok ilyen edzésre egy teljesen amatőr helyre heti két edzés 5k. Én leginkább a mozgás miatt (már csak a korom miatt is) :) . Akinek nagyratörőbb tervei vannak annak komolyabb helyre kell járnia szerintem.
  • Viktorr
    #312
    Hali
    Azon gondolkodom,hogy beíratkozom box edzésre.Aki jár ilyen edzésre az mondhatna pár dolgot ezzel kapcsolatban!KB mennyibe kerül havonta? na köszi
  • Unreal1942
    #311
    Szerintem Everlast, de a Paffent is ajánlották mostanában.
  • juzosch
    #310
    Azért nálunk már elejétől fogva van laza harc egymás ellen, hogy azért mégiscsak szokjuk a dolgot. Ugye ütőerő nélkül.
  • bens
    #309
    ami még jó márka és olcsóbb az a cherokee. én edzeni cherokee kesztyűben szoktam, mert nem drága, ergó nem sajnálom szétütni, de meccseken topten-t használok mindig.
  • oli92
    #308
    Es ismertitek a Green Haiolt van valami ilyesmi is nem?