35047
  • JohnnySmith
    #239
    De ingém videóból vannak a képek :D
    El se olvastam csak odáig hogy ingame trailer... pedig ingame trailer SCREENS :DDDD
  • JohnnySmith
    #238
    jaja elbasztam
    Kicsit belelkesűltem :))))
  • Seaweed
    #237
    kepek csak
  • JohnnySmith
    #236
    Van tréler!!!!
    KLIKK ARMED ASSAULT TRÉLER!!!!
  • Sanyix
    #235
    Ezt nézzétek. Scanek egy cseh újságból, az arma-ról és game2-ről. Bár én semmit nem értek belőle, de van pár újabb kép :)
  • pedro870
    #234
    30+ fps és néha megakad (tölt). az objektum spórolás, amit cifu ír, igaz, de ez vhogy nem tűnik fel elsőre :)... plusz ezen szerintem javítani fognak.
  • [NST]Cifu
    #233
    Ráadásul ugye nagy távolságra már csak a kopasz tájat rakja ki... :(
  • Sanyix
    #232
    Durva gépen 5km? kb olyan mint egy kevésbé durva gépen :) pár fps, nemsok :D
  • pedro870
    #231
    igen, de ez az 1200, vagy akár 2000-es látótáv is 0, miután megnézi az ember egy durva gépen, hogy milyen az 5km-es :) 2000 méternél vagy fölötte mindenesetre a célzás teljesen másképpen működik mint kisebb látótávnál, a desert front pályán, amit mondjuk sokan emiatt nem szeretnek, elég alacsony a találati százalék, pedig ofpben nem olyan nehéz célozni elvileg.
  • Sanyix
    #230
    CTI-ben 1200 és 1500 méteres látótávot lehet állítani, de mindíg 1500-on jáccunk pedig ott aztán van pár dolog a pályán :)
  • pedro870
    #229
    a szerveren a nagyobb pályákon (tehát ahol van tank, heli, miegymás) 1500-1800m-re voltak belőve a pályák, volt(van?) egy sivatagi is ahol 2000+. Az fps-t érdemes volt beáldozni a nagy látótávra, és játszható maradt azért a cucc. Mondjuk mindehhez basc-ék jóvoltából jött egy dinamikus időjárás script, szóval néha 800 méterre láttál, néha megvolt a max.
  • Seaweed
    #228
    Hat nalam ez az egy mai szamit! Nekem am ostani OFP (modokkal meg uj addonokkal) boven megfelel! Ha nem kell a latotavot a beka segge ala regukalni en mar jol leszek.
  • Fenrir
    #227
    és az a vicc hogy milyen grafika volt mellette :D
  • [NST]Cifu
    #226
    Ez az, ami isten tudja, megvalósul-e. Az alap OFP küldikkel, meg a későbbi átlag MP küldikkel is az volt a gond, hogy le kellett venni a látótávolságot, hogy a gyengébb gépek tulajai ne diavetítést élvezzenek. Szó se róla, én is imádnám, ha az 1200-1500 méteres látótávolság lenne az alap, de kissé szkeptikus vagyok e téren...
  • Seaweed
    #225
    es vegre a folyo tuloldalan a hegyoldalt is lohetem esz nelkul mert latom is a celt :DD
  • Sanyix
    #224
    De jó lesz amikor majd a szépen optimalizált motor használatával, a mostani 50 helyett 500 tank meg katona fog szaladgálni körülöttem CTI-ben :) mer az jó.
  • [NST]Cifu
    #223
    Ott fent van egy FAQ. :)))
  • Sanyix
    #222
    Ja de nem az a lényege :) végülis most online-ra hegyezik főleg :)
  • JohnnySmith
    #221
    Hát még nem :) Majd 2006 elsőfélév...
  • steweee
    #220
    ja, még nem jelent meg?
  • JohnnySmith
    #219
    Jaaa tényeleg az amazon :D)))
  • Fenrir
    #218
    most miért? lehet hogy már az amazon kiadta :D
  • JohnnySmith
    #217
    Még ne siess a boltba :)) Persze lesz kampány.
  • steweee
    #216
    jajj csak most látom hogy ez az opflash folytatása. régi nagy kedvencem, megszámlálhatatlan játékórát töltöttem vele a gép előtt. nyugtassatok meg hgoy ennek is van egyjátékos kampánya, mert akkor már megyek is a boltba megvenni. az onlin rész nem érdekel, ott a pörgősebb dolgokat szeretem, pl bf
  • JohnnySmith
    #215
    Ezt neki :DDDD
    Most küldtem neki jó régi ofp lanos képet (Bodajk) :)))
  • pedro870
    #214
    én kettőről. de akiben nem tudtunk megegyezni, az Don volt :)
  • Sanyix
    #213
    Csíter? Hát volt egy, legalábbis én annyiről tudok az meg nem sok :).
  • pedro870
    #212
    Petiqe ne magyarázzon, hanem pl jöjjön játszani :)
  • Icebird
    #211
    azért volt egy p1 is szeptember végén:) igazából ez egy ördögikör mikor mindenki arra (másikra) vár hogy legyen játék a szerveren. Ennek csak egy kis löket kell amit szvsz az ArmA fog megadni.
  • JohnnySmith
    #210
    CTI-t nem szeretem, (Petiqe szokta magyarázni milyen jó...) Fin mod-ról csak képeket láttam OFP.cz-n.
  • pedro870
    #209
    lehetne erről vitatkozni, csak nem érdemes. reménykedjünk abban, hogy ha lesz arma (de inkább majd ofp2-nél) újra összerándul a régi társaság és elfelejtjük azt a sok ökörséget ami miatt így 3 (?) év után kicsit szétestünk. mindenesetre arma-ra is lesznek 5-nél többen azért. fél éve scene-en is voltak nagy meccsek.

    most viszont akinek van kedve jöjjön ctizni vagy finmod coopozni (utóbbira felkerült a ww2-es 1.4-es frissítés is)
  • JohnnySmith
    #208
    Jah játszanaka rajta 5-en :) Amióta ZSIR lépet nagyon szétment a scene szvsz...sok volt a csíter
  • Sanyix
    #207
    Szerver lesz, vagyis van, csak az arma hiányzik róla :)
  • [NST]Cifu
    #206
    Legyen itt az ArmA, legyen magyar szerver, legyenek magyar játékosok. Utána megbeszélhetjük. :)
  • Bucser
    #205
    Klánt csinálunk? (csak vicc volt)
  • JohnnySmith
    #204
    izé mászt hev
    jovan késő van meg minden:)
  • [NST]Cifu
    #203
    Sajnos az OFP repülőgép-kezelése nem volt éppen csúcsformában, amire rátett egy lapáttal az a csoda, ahogy swappelni tudott a játék... :D
  • Sanyix
    #202
    Csak joyyal ofp-ben? Nekem fordítva, én nemtudok joyyal repülni benne, mer a gépágyús célzás nemmegy (mondjuk mer elég gagyi joyom van), viszont il2-be tudok joyal menni (mer ott van filter, meg mer ott mással nem lehet :D).
  • Fenrir
    #201
    nem hinném hogy kihagynák belőle, bár ha kihagyják de jól megtűzdelik helikkel akkor nekem úgy is jó :)
  • [NST]Cifu
    #200
    Dunno, OFP-ben a repülőgépekkel csak Joyal tudtam repülni, viszont a helikkel csak egér plusz billentyűzet segedelmével. BTW eddig repülőgépet nem is láttunk ArmA screenshoton, csak "kismaradat" (AH-6). :)