35047
  • Bucser
    #279
    hát melyik jövő nyárra gondolsz?:D ha 2006 nyara akkor az mindjárt itt van:D ha 2007 nyara azt mondom vártam már régebb óta is programot:D (pl BOB idestova 2 éve:D)
  • Seaweed
    #278
    basszuskulcs..ti mar almodoztok...de hol van meg a jovo nyari hó?!
  • Bucser
    #277
    Vagy multiban majd a vérontást elkerülendő a 2 oldal legjobb snipere előrejön és elkezdenek fácánra vadászni aki 20 kilométeres körzetben többet öl meg az a csapat nyert:D
  • [NST]Cifu
    #276
    Hogy gondolod? Odaszól a hadnagy: hé örmester, a három tölgyfától kicsit jobbra látok két fácánkakast, szórje meg őket a géppuskával. :)))
  • [NST]Cifu
    #275
    Alapvetően azt, hogy láthatsz vadállatokat, és elvileg azok úgy is fognak viselkedni, mint a vadállatok. Ez szépen hangzik, de a mögöttes tartalom az, hogy fogalmunk sincs, hogy pontosan mit takar az "élő vadvilág". :)
  • Bucser
    #274
    MAjd lehet fácánra vadászni ha megállt a front és békevan:D
  • tpM
    #273
    Azt hogy értik hogy "élő vadvilág"? Jön a tigris azt megesz vagy mi ?? :)
  • Sanyix
    #272
    4szeres látótáv is lesz :) tehát 20km körül(?)
  • JohnnySmith
    #271
    Áhh semmi :(
  • Fenrir
    #270
    valami új hír? :)
  • m1c1mack0
    #269
    úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú de várom már ezt a jatekot
  • Sanyix
    #268
    Hát szerintem a több napig tartó multi csaták megoldhatóak majd valami multis mentési lehetőséggel, meg a JIP-el :)
  • [NST]Cifu
    #267
    Nem tudom, majd megkérdezem LacHUN-t és Punkert. :)))
  • pedro870
    #266
    persze-persze, csak ott is néha magára kell hagyni a gépet, csak erre gondoltam :) bár lehet hogy ott már annyian vannak, hogy ez nem számít. Vagy az éles helyzet miatt a ww2 játékosok ha a szükség úgy hozza, elintézik a dolgot ott a gép előtt? :)))
  • [NST]Cifu
    #265
    A WWII. online hálózati motorja azért elég komoly, bármennyire is tisztelem az OFP-t és az ArmA-t, azért szerintem nem lenne képes egy 100+ játékos általi csata élvezhető megvalósítására.

    Kérlek BIS, cáfolj majd meg, könyörgöm! :)))
  • pedro870
    #264
    hát ez a ww2 online-nál sem okoz gondot, pedig ott is nagy hadműveletek vannak, nemde?
  • [NST]Cifu
    #263
    A multi csaták nagyobbak lesznek mint eddig, és akár (valódi) napokig is tarthatnak, de ez nem jelent gondot, mivel lesz join in progress. Azért ez enyhén túlzásnak hangzik, bár valóban poénos lenne belegondolni, hogy egy lanparty akár egy nagy csatából is állhatna :D.

    WoW... azért ez nem semmi. :)
    Aztán mi lesz, ha valakin erőt vesz a szükség? Fogja magát, és visszamenekül a baráti vonalak mögé, és imádkozik nehogy valaki megtalálja addig, amíg nincs a gép elött? :)))

    Bizonyos falakon átlőhetsz, másokon nem.
    Ill.
    A játék 3/4részt van kb kész, jövő év eleje reálisnak tűnik.

    Ez tuti az ArmA - csak a megjelenési dátummal ne hitegessenek már, hogy "reálisnak tűnik". Addig meg se mukkanjanak megjelenési időpont terén, amíg nincs konkrét és megbízható dátum. :)

    extrém realizmus és részletesség, kerékcsere...

    Jóóó hír! Ez ugyanis előrevetít még egy-két lehetőséget, például azt, hogy a felfegyverzés és üzemanyagutántöltés sem "odaállok-és-rearmot-nyomok" szinten menjen, vagy például egy repülőgépet vagy helikoptert egyedileg lehessen felfegyverezni (bár így lenne!).

    Realisztikus növényvilág, ökozüsztém. A ledózerolt fák újra kinőnek. De minek?

    Az fákról pl. le lehet szedni a gyümölcsöt. Ez azért nem semmi, és jó poén lesz multiban - repül feléd valami: te meg agyalsz, hogy most az egy társad viccel egy almával, vagy lesből tényleg kézigránátot dobott egy rosszfiú rád. :))
  • Sanyix
    #262
    Hát szépeket ígérgetnek :) amúgy azt nem értem hogy ménincsenek dinamikusan rombolható épületek, ha eccer már a VBS1-ben jóideje van ilyen.
  • pedro870
    #261
    pár dolog a cseh arma cikkből, bár némelyik része nem túl hihető (felütötte a fejét az a vélekedés, hogy ez valójában a game2-ről szól):

    "Theoretically you shall knock over every single tree, meaning you can drive with tanks through woods, which wasn't possible in OFP."

    Szóval egy erdőben lévő fán ugyanúgy áthajthatsz tankkal, mint a különálló fákon.

    "There shall be a huge island of 400km² featuring a lot of different vegetation like jungle, wood and desert. "

    400 négyzetkilométeres sziget..(máshol 100-at írnak)

    ---------

    benne lesznek a régi kampányok is

    "Battles in MP shall be larger too and can take multiple days in real life. That shouldn't pose a problem though, as you can join the battle anytime."

    A multi csaták nagyobbak lesznek mint eddig, és akár (valódi) napokig is tarthatnak, de ez nem jelent gondot, mivel lesz join in progress. Azért ez enyhén túlzásnak hangzik, bár valóban poénos lenne belegondolni, hogy egy lanparty akár egy nagy csatából is állhatna :D.

    "Terrain won't be deformable because the devs are afraid the missions could be influenced negatively."

    Azért nem lesz rombolható terep, mert a efjlesztők félnek, hogy ez negatívan befolyásolná a küldetéseket...aha :)

    "In game you shall be able to shoot through walls, casing, etc., you can hide from bullets behind house walls though, behind tarpaulins not. Ricochets shall pose a threat too."

    Bizonyos falakon átlőhetsz, másokon nem.

    "In Multiplayer there shall be a commander who doesn't participate in battle."

    Multiplayerben lesz olyan vezető, aki nem vesz részt közvetlenül a csatában.

    "The authors guess that the game is done by 3/4 and that the beginning of next year should be a realistic release date."

    A játék 3/4részt van kb kész, jövő év eleje reálisnak tűnik.

    Amit konkrétan a game2-ről írnak:

    "Game 2 will contain a lot of role playing elements. Its complexicity shall approximate Fable or Oblivion. The campaign shall be dynamic and the interaction with the NPCs shall be very complex. Every action done by the player shall have consequences. For example if you shoot a villager, his brothet will shoot on you. You can question the NPCs, namely depending on situation. e.g. if they've seen enemy troop movement."

    Sok rpg elem, dinamikus kampány. Lelősz egy civilt, rádtámad a testvére. Beszélhetsz a civilekkel, hogy milyen csapatmozgásokat láttak.

    "It's extremely detailled, e.g. a broken down tire can be replaced by one you find at another broken down car."

    extrém realizmus és részletesség, kerékcsere...

    "The terrain shall unlike ArmA be totally deformable, namely physically correct. e.g. you can theoretically gain access to a house with a well aimed shot in a house wall. Of course only, if you don't damage the bearers too much. Game 2 uses the open source ODE physics engine."

    Rombolható környezet (vagy csak épületek?), szépen megnyithatod egy ház oldalát, ha a tartószerkezet nem károsul túlzottan. ODE fizikai motort használnak.

    "The mimics of the faces shall be very detailled and you shall be able to tell the current state of a single soldier."

    Részletes arcmimika.

    "A system called "Linda" shall simulate a hyperrealistic vegetation and even a whole ecosystem, where knocked over trees grow again. The tree growth shall change depending on if the tree is standing in a wood or lonely on a field. Imaging collecting apples or fir cones, the author cheered."

    Realisztikus növényvilág, ökozüsztém. A ledózerolt fák újra kinőnek. De minek?

  • Thanatos
    #260
    sorry az offért, én hanyagolom is x3omal együt egyelőre :)
  • [NST]Cifu
    #259
    Ha lehet, akkor inkább az X3 topicjába beszéljük meg az oda való témát. ;)
  • Thanatos
    #258
    hát nekem ati kártyám van és eleinte akár mgé ki is lehetett birni de amikor jött az a rész hogy a szállitó hajó végébőél kellet lövöldözni meg az utána lement bolygó felszinre (vagyis nemkem ugy tünt :P) nah az katasztrófa volt...., játszhatatlan, akkor leszedtem és megfogadtam hogy elgközelebb akor rakom fel amx ha tudja bárhol tartani a stabil 30fps-t, ha meg ez a gépemmel nem kivitelezhető akkor hanyagolom :)
  • [NST]Cifu
    #257
    Offtopicolunk, a játék neve X3:Reunion, a topicja meg itt található... :)
  • Sanyix
    #256
    Ti most miről beszéltek? :)
  • [NST]Cifu
    #255
    Dunno, nálam egész jól futott már az 1.2.0.1-es patchel, valamint a 81.95-ös ForceWare driverrel (értsd: a legvadabb helyzetekben se ment 15fps alá).
  • Thanatos
    #254
    pfff.... :/
  • Bucser
    #253
    most várják majd a 3. patchet:)
  • Thanatos
    #252
    x3? hazsnálható szintre hozták már az akadását annak? :)
  • Bucser
    #251
    A 3. meg a Game 2 lesz^^ (mondjuk nekem jön közben valszeg majd egy BOB egy Flaming Cliffs meg egy Lock On 1.2 meg egy X3 de ez már offtopic:))
  • Sanyix
    #250
    Ja énis megveszem, de akkor már rekord lesz!! 4 éven belül 2 eredeti játékot veszek! Az egyik az ofp goty, a másik majd az arma lesz :D
  • Fenrir
    #249
    grafikára nem lesz rossz, ha a játékmenet is jó lesz akkor sajnos ezt a játékot is meg kell vennem :D
  • Sanyix
    #248
    Hát lehet, mer én nemtom miről beszélsz :)
  • JohnnySmith
    #247
    WOW :)
    Tényleg lehet látni valami fizikát végre vagy csak én képzeltem bele nagyon?
  • pedro870
    #246
    de ez az avi meg akad....
  • pedro870
    #245
    vagy vmi dvd lejátszó (powerdvd)
  • pedro870
    #244
    Hires AVI

    A vob file-okat pl az mplayer simán megnyitja.
  • Fenrir
    #243
    mi az isten játssza ezt le?
  • pedro870
    #242
    hát ezt most dobták ki, hátha (ide még nem ért le):

    Hires Arma vid

    Lores Arma vid
  • JohnnySmith
    #241
    JAJA SORRRYYYY:D
  • [NST]Cifu
    #240
    Paszmeg pajti, annyira beugrattál, hogy tovább sem olvastam, szedem le a Rar-t, csomizom ki... erre látom, hogy képek... :))))

    Viszont egy videóból vannak, meg kéne szerezni, kiváncsi lennék milyen mozgásban. Viszont a sűrű erdőtől nyomtam egy hátast. Tetszik!!! :)