35047
  • JohnnySmith
    #159
    Az a baj hogy én is a halfra tippeltem, csak azért fejtegettem, mert elvileg idén kellett volna kijönnie :(
  • Esrohnoil
    #158
    h=half, vagyis félév
    q lenne a negyedév sajna...
  • JohnnySmith
    #157
    Nem most évvégére ígérték egyébként? Szal lehet a h1 inkább 2006 elsőnegyedév. Mert az reálisabb lenne szvsz.
  • Seaweed
    #156
    Lesz az meg szerintem H2 is....
  • Sanyix
    #155
    Lefordítom: Blablabla igen, ami volt eddig is, 200 négyzetkm sziget, dx9-es effektek, új "tömeghisztéria imádjuk de asse tudjuk miaz, de kell minden játékba" hdr effektek, új animációk, nagyon részletesen kidolgozott táj, képeket látva, jónagy látótáv, dinamikus időjárás (ezzelis minek foglalkoznak, majd a modderek megcsinálják), vadállatok, sok jármű fegyver, blabla, jobb ai, javított kezelőfelület, és irányítás, különleges multi módok (gondolom gyári cti) több mint 60 játékos támogató multiplayer, meg ugye a JIP, jól moddolható lesz.
    De ez nem vígasztal sajnos, ez a 2006 h1 lesokkolt engem... Ennyire még nem vártam egy játékot sem...
  • JohnnySmith
    #154
    Ja jó lenne ha valaki lefordítaná az infókat a játékról. Thx :)
  • JohnnySmith
    #153
    CIFU!!!!!!!! Idesüss megint fogunk játszani ofp-t khmm elnézést Armed Assaultot!
    "60+ player multiplayer (plus additional AI), players can join at any time."
  • JohnnySmith
    #152
    A DX9-et kihasználó engine már érződik azért :)
  • JohnnySmith
    #151
    Egész pofás lett :)

  • Seaweed
    #150
    Huu apam micsoda latotav!!! Akarrrroooooom :D
  • JohnnySmith
    #149

  • JohnnySmith
    #148
    ÚJ INFÓ! A HIVATALOS OLDALON!
    A lényeg "Armed Assault is now planned to be released in H1 2006".
  • Sanyix
    #147
    Arma Press Release 2006 H1-et írnak megjelenésnek, csak tudnám mi az a H1-es. Csak nem első félév, mer akkor ideges leszek. Na mind1 legalább ezis valami...
  • ChevyG work
    #146
    már én is
  • lachun
    #145
    nagyon nagy a csend ,karácsonyra , valami hir valiköt,A képeket unom nézegetni!!!
  • [NST]Cifu
    #144
    Érdekesség: jövő hét végén hivatalosan is bejelentik illetve bemutatják a VBS2-őt.
    Érdekesség mellékága: Ellenben az Armed Assaultról továbbra sincs semmiféle információ... :\
  • Sanyix
    #143
    Azzal keveri. Hmm ha 14-én megjelenne ááá nemtom micsinálnék :) az biztos hogy örülnék eléggé.
  • [NST]Cifu
    #142
    Véletlenül nem az Xboxos OFP Elite-el kevered?
  • f2d
    #141
    Valahol azt olvastam, hogy megjelenés 2005 november 14.-én, akkor elméletileg holnap már lehet vele játszani. Véleményem szerint elírtak egy karaktert, nem 5 hanem 7.
  • ChevyG work
    #140
  • cenci
    #139
    nemtom mi köze ezeknek ehhez a topikhoz?poénkodni menjél a csat-re,vagy épitkezésre/cementet már nem kell venned,elég ha az ujjad belerakod a betonba/
  • ChevyG work
    #138
    látom lecserélted a billentyŰzetedet!
  • cenci
    #137
    az persze,a nyugdijasok szabadegyeteméröl
  • ChevyG work
    #136
    Te cserediák vagy?
  • Sanyix
    #135
    Nekem így nemmegy, mert eredetiben van :) úgy simán felmegy. Amúgyis 3000-ért adják a bótba, meg lehet venni.
  • cenci
    #134
    hello! én leszedtem ezt a változatot de nem tudom felrakni/mount daemon/ha neked ez megy lécci leirni:??nekem az 1.cd-t felrakja utána kéri a 2.:cancel--fagy-i.a 2. -3. cd-t ha bemountolom nem lát semmit/külön-külön-vagy egyszerre sem/
  • Sanyix
    #133
    Ez egy xbox os ofp trailer, de sokmindent megmutat mi lesz az arma-ban is. A videoban látszik, hogy van fű, sok, és lengeti a szél a fűszálakat, sőt a fák lombját is! És az árnyékok is nagyon jók, már nem csak a földre vetülnek az árnyékok, hanem mindenre! Nagyon komoly. És ez benne lesz az arma-ban is, talán még sokkal szebben, hiszen az xbox hardvere 733-as p3, egy geforce3 szerüség, és 64 mega ram... És hát a mai pc-k már enyhén izmosabbak :)
  • Sanyix
    #132
    Pár nap múlva kiadják az xboxos ofp-t, talán akkor lesz valami az arma-val kapcsolatban is :)
  • Seaweed
    #131
    a profeta szoljon beloled
  • Sanyix
    #130
    Majd fogsz
  • Seaweed
    #129
    ejjj bar hinnek benne
  • Sanyix
    #128
    Most november-december környékén kéne megjelennnie.
  • [NST]Cifu
    #127
    Üdv!

    Az mi is szeretnénk tudni!!!

    Cifu
  • DJviolin
    #126
    Sziasztok!

    Mikor jelenik meg az AA?

    Üdv:
    DJviolin
  • Sanyix
    #125
    Novembertől számít Q4-nek szóval vanmég idő :)
    bár már október is bennevan :\
    Mostanában decemberről írogatnak a BIS fórumon.
  • Seaweed
    #124
    Majd jovo oktoberben
  • [NST]Cifu
    #123
    Kezdek aggódni, itt vagyunk október közepén, és semmi hír még mindig... se kiadóról, se megjelenési dátumról...
  • Rafia
    #122
    mmmmmmár alig várom. Remélem BF2-t dobhatom a sutba
  • Duddits
    #121
    Jah, ok, köszi.
  • Sanyix
    #120
    Operation Flashpoint Game Of the Year Edition szóval az alap ofp+Red Hammer+Resistance egybem. Amúgy már 2 éve megjelent...