35047
  • Seaweed
    #79
    Micsoda stealth futomuve van annak az Unimognak :D Apaaaam :D
  • [NST]Cifu
    #78
    Naja - ha lesz kiadó....

    Addig is:

    [center]
  • Sanyix
    #77
    Mér kell ennél több?? nov vagy dec :) hmm de akár okt is lehet !!!!
  • [NST]Cifu
    #76
    2005 Q4, többet senki sem tud...
  • repvez
    #75
    Kösz a helyreigazitást akkor erröl az inforol lemaradtam,mármint a hogy game2 nek hivják az OPF2-t.Amugy az ArmA-t mikorra tervezik megjelentetni?
  • Sanyix
    #74
    Hát azért erősen látsszik rajta, hogy változtattag a grafikán az OFP-hez képest, nézd meg a képen a tank részleteit, ilyen nincs OFP-ben, sem az ArmA-ban, mivel ez amit linkeltél ez a Game2ből van (OFP 2 részét nevezik így, mert nincs neve), nem ArmA-ból. De az épületrombolás az ArmA-ban is ilyesmi lesz.
  • repvez
    #73
    Ugy látom azért ebbol sem sporolták ki a fizikát és az árnyékokat.Ha csak a krafikán változtatnának az OPF-hez képest már akkor is jo lenne.

  • Thanatos
    #72
    :PPPP
  • Sanyix
    #71
    ArmA nevében nincs forever szó szóval nincs waiting forever :)
    Kéne ide a fórumba valami ArmA-s banner, meg ezt az "ex Operation Flashpoint 2" feliratot ki kéne szedni, mert nem igaz.
  • Thanatos
    #70
    ala duke nukem forever? :P
  • Sanyix
    #69
    Legyünk optimisták, meg fog jelenni

    És igaz, tényleg megjelenik mindíg valami amit nem várunk, mert ha nem jelenne, akkor mindenki azzal jáccana amivel mi, és az jó lenne
  • Seaweed
    #68
    "Almodj kiraaaalylaaaany"....es a megjelenes havaban elhalasztjak megint 6 honappal..mint azt mer megszokhattunk mindenben amit varunk :D
    Amit nem varunk es akutyanak se kell az bezzeg minden heten megjelenik :DDDD
  • Sanyix
    #67
    Már csak kábé 4 hónap és ArmA!!!
  • lachun
    #66
    na az biztop , most már ,kezd OFP cucnak látszani!!
  • ChevyG #65
    M1A1 biztos annyira bevált
  • Sanyix
    #64
    LOL úgylátsszik meghagyják az eredeti M1A1-et ami az ofp-ben volt :D kicsit régi már. Nembaj lehet használni majd a SEP M1A2-t :)
    Viszont a terep elég részletesnek tűnik, és az árnyékok se rosszak.
  • [NST]Cifu
    #63



  • ChevyG #62
    szeretnék bannert ide, de egyik moderátor se mozdul
  • Sanyix
    #61
    Én mindígis 1024-be nyomtam normalon, 1500-as látótávval (750-es duronon csak 1000 méterrel), de azér ezse max.
  • ChevyG #60
    kb 1 éve nem toltam, de 1024ben volt és nem low-n!
    amikor megjelent akkor 800as celeronom volt. hááát az már más
  • f2d
    #59
    Ez így igaz. A látótáv beállítás nagyonsokat befolyásol. Érdemes 1-2 dolgban kompromisszumot kötni a látótáv maximális értéke miatt.
  • Sanyix
    #58
    Igen? 5km-es látótávval, veryhigh terrain detaillal? Azt nemhiszem. Jelenleg nincs olyan asztali számítógép amin az ofp fullos beállításokkal, normálisan fut.
  • Sanyix
    #57
    Hát a több mind 100 négyzetklóméteres szigetet el is lehet várni a játéktól, mert az OFP-ben is 169km2 körüli területek voltak. Nameg az addonok. Ilyen hogy tonal meg eastborder, ezek 600km2 körül vannak asszem.
  • ChevyG #56
    AMD 2400+, 512Mb DDR, ATI 9000-el simán megy mionden fullon nekem is!
  • f2d
    #55
    Álítólag:
    Több mint száz négyzetkilométeres terület.
    Küldetés alapú multiplayer mód, melybe a játék folyamatában beléphetnek új játékosok.

    Kiadója még nincs a játéknak.
  • f2d
    #54
    Maradok inkább a földön, magasból nagyot lehet esni.
    (SU-25-tel repkedek, hálátlan egy masina, de nagy élmény)
  • [NST]Cifu
    #53
    Akkor kezdj el repkedni A-10-el vagy Szu-25-el... :)))
  • f2d
    #52
    Ez igaz, de 512 MB RAM-mal nekem tökéletesen jól megy mind a három rész. 2.1 GHz proci és egy 9800 Radeon van még a RAM-hoz csapva.
  • [NST]Cifu
    #51
    Már a sima OFP is nagyon szerette a sok ramot. ;)
  • [NST]Cifu
    #50
    Taktikákat gyakorolni, tiszteknek a különféle hadeljárásokat gyakorolni, stb.
    Nyugaton mindenhol bevett gyakorlat, az US Army-nál ott az AA, az USMC-nél és a Ausztrál hadseregnél a VBS1, de lehet hosszasan sorolni (pl.: Dél-Korea Counter-Strike).

    Nagyszerűen alkalmas arra, hogy betanulják azt, hogy ki merre figyel, hogy ha kihullik valaki, akkor hogy szerveződjenek át, stb.
  • f2d
    #49
    Köszi. Hm... már mindenhez 1 GB RAm kell. A többi elmegy.
  • [NST]Cifu
    #48
    Nincs hivatalos gépigény még. Amire számítani lehet, hogy a normális játékhoz egy 2Ghz-es proc, 1Giga ram, és egy jobb Dx9-es videókártya (Radeon 9600Pro vagy jobb) el fog kelleni.
  • f2d
    #47
    Miért? Szerintem tök jól elszórakoznak rajta, jobb mint az alakizás. Valószínüleg stratégiát tanulnak belőle. Erről inkább egy katonát kellene megkérdezni.
    Szokott ide írni katona? Válaszoljon!
  • ChevyG #46
    mekkora hülyeség a hadseregnek ilyen szoftver!
  • f2d
    #45
    Szia!
    Tudsz többet is a várható gépigényről, amin normálisan el fut majd az ArmA.
    A CS és az UT teljesen hidegen hagy, hogy nem fut 100 bot-tal.(sz*r két játék)
  • [NST]Cifu
    #44
    Ez a program nem a civil piacra, hanem a hadseregeknek készültek, ebből fakadóan korlátozott a megrendelés, és magas az ár - cserébe olyan dolgokat nyújt, ami a civil piacon csak egy nagyon szűk réteget érint.

    Az OFP ez után is nagyon fog függeni a CPU-tól és a ramtól, egy ekkora terepet és ennyi egységet folyamatosan mozgatni bizony komoly munka, és ehhez képest még eléggé visszafogott is volt az igénye (próbálj meg berakni egy CS:Source-ba vagy UT-be 100 Bot-ot, nincs olyan gép, ami képes lenne azt elvinni...). Amúgy a RES-ben a 2048x2048-as textúráknak volt értelme, de csak ott, ahol ki is használták (pl. V-80 heli).
  • f2d
    #43
    Ez bizony ráférne a játékra, mert az OFP eddigi részei jobbára csak a CPU-tól függtek. Ésszerű video beállítások mellett, persze.(Resistance-be azért van egy-két abnormális beállítás pl a texturáknál, amitől nem lessz szebb, csak lassabb a game.)
  • f2d
    #42
    Ez nagyon tuti, csak hát az ára. Alap game + egy két kieg. az min 200-300 USD. Ez magyar forintra lefordítva kb 40-60 ezer Ft, azért ez nagyon sok. Nem?
    Egyébként az állatos addon tetszene a legjobban.
  • Nyers
    #41
    Bohemia Interactive tervek & bistudio.com - pár új képpel, tele hírekkel
    Ja, és mégvalami!
    America's Army - AA
    Armed Assault - ArmA
  • Sanyix
    #40
    Én sejtem mit emelnek át, pl a dinamikus épületromboláslt, és a beépített jobb videokártya támogatást (mint dxdll, csak alapból benne a játékban).

    Mellesleg elég sok ideje elérhető civileknek is, kivéve pár addoncd (USMC, stb.). Meg is vettem volna már, csak az ára... úgyhogy inkább nem :)