35048
  • pedro870
    #3136
    Csak azt, hogy nincs magyar kiadó/forgalmazó. Viszont a cseh/angolosított verzió alkalmas arra, hogy magyarítsuk.
  • w77d
    #3135
    Lehet tudni már valamit a hazai megjelenésről?
  • repvez
    #3134
    de az csak egy szem volt mert azért egy kicsit furcsa lenne 10-20 ugyanolyan gubba titkárnöje mászkálna a városban :)
  • [NST]Cifu
    #3133
    Dehogy nem voltak lerakhatóak, küldibe biztos, hogy raktam be Guba titkárnőjét (őt kellett eltenni láb alól :)).
  • repvez
    #3132
    Ja utánna leesett nekem is hogy mintha lett volna egy benne,de ezek mind a story miatt voltak benne és nem lerakhato egységekként.
    Pedig az tényleg jo lenne ha a városban lenne civil mozgás és nem csak mindenre löni aki mozog.
  • [NST]Cifu
    #3131
    Az eredeti OFP-ben is volt női karakter (Guba titkárnője, ill. a volt civil is a RES-ben legalábbis), itt is van (egy riporternő, amit láttam eddig). Azt mondjuk nem mondanám, hogy hű de kidolgozott modellek, dehát ez van.
  • Icebird
    #3130
    szar x3.hu:)

    http://free.x3.hu/icebird/letoltes/t80text.jpg
    http://free.x3.hu/icebird/letoltes/ch47.jpg
    http://free.x3.hu/icebird/letoltes/mi24.jpg
  • repvez
    #3129
    Én már csak azt nem értem hogy ennyire bonyolultabb lenne egy nöi karakter modellezése hogy a civilek közé se fér bele egy sem?Milyen emberek laknak Saharinban akkor:)
    Ez az eredeti OPF-böl is hiányzott.
  • pedro870
    #3128
    Ha vkinek nincs még armája, vagy olyan szar a gépe mint az enyém, érdemes megnézni mennyire állatias kinézetű egységek lesznek a játékban:

    ArmA egységek képei (rar)
  • Icebird
    #3127
    Bele hegesztettem az OFP Elite-ból a T80at, hát elég körülményes, és tele van hibákkal. Legalább egy textviewt adtak volna, nem tudom mikor lesz már SDK hozzá.
  • pedro870
    #3126
    itt már nem csak 11 embert lehet irányítani:

    kép
  • Bucser
    #3125
    már 15 milliószor le lett írva, hogy a VBS nem játék. Hanem egy hadseregek számára készített szimuláció mely csakis a hardverkulcsos modulokkal ér számottevően bármit is.
  • Gabyee
    #3124
    Tudom hogy nem teljesen a témához tartozik de azért megkockáztatom:a VBS1 az különálló játék,vagy kell hozzá az eredeti Flashpoint?
    Köszi
  • Mr Csé
    #3123
    torrenten megjelent valami 4gb os dolog az mi? a játék?
  • [NST]Cifu
    #3122
    Alapból legalább 4 változós (becsapódási szög, távolság, páncélzati érték, lövedék átütési érték), ha nem vesszük bele a "finomságokat", ha már ennyire ki akarod elemezni.
  • [NST]Cifu
    #3121
    Az a baj, hogy nem a nyelvi file-okkal van a gond, mert az már meg van oldva. A küldetések briefingje, illetve a küldetésben lévő szövegek cseh nyelvűek, ez per pillanat a fő akadálya annak, hogy lehessen a kampányal normálisan játszani. A szép egyébként az, hogy az előzetes infokkal szemben cseh nyelvű hangok is vannak benne...
  • [NST]Cifu
    #3120
    Van arra mód, hogy ne HP alapúan menjen a járművek sérülésrendszere? Hmm... jól hangzik. :)
  • lee56
    #3118
    Na ez a jó hozzáállás , sok sikert már előre is, remélem fasza kis reality mod lesz belőle
  • DummyBoy
    #3117
    A csehet ... :)

    Haverom benyögte, hogy lefordítja egy eredeti gémért cserébe ... Meg akarom nézni mennyi szöveg :)
  • pedro870
    #3116
    melyiket, a cseh verziót vagy ahol már minden angol a küldetéseken kívül?
  • DummyBoy
    #3115
    Valaki fel tudja dobni ide a nyelvi file-okat? :)

    Esetlegesen odaadom haveroknak nézzék meg ... hátha kezdenek vele valamit ... vagy nem :)
  • pedro870
    #3114
    Armedassault.eu Coop vid

    Mondjuk elég unalmas :)
  • pedro870
    #3113
    amíg leér:

  • uHs Gerzson
    #3112
    Már megy
  • pedro870
    #3111
    beszart most a szerverük, remélem magához tér lassan
  • joebacsi
    #3110
    dzsó szellentéséhez még kérek legalább 8 paramétert beírni a tervbe, mert nagyon összetett, és kifinomult folymat, szóval nemledeklarálni a jelentőségét :D
  • repvez
    #3109
    ez megvan más helyen is, mert innen nem jon le?
  • pedro870
    #3108
    Armedassault.eu VID - kb 200 egység harcol egy helyen
  • repvez
    #3107
    A lap közepénél van hogy adnak ki a német megjelenéskor egy edidálási segédletet 10 euroért.
    mod segédlet
  • Icebird
    #3106
    Ofpben nem olyan rég csináltam részletesebb sérülést tankokra. Külön lebontva a test és torony elsö és hátsó részre.
    Sajnos ofpben van egy olyan bug hogy ha hasát lövöd a tanknak akkor is sérül a csö elég rendesen, viszont ha feljebb emeltem a csö "armorját" akkor nem lesz csö csoffadás mivel a tank elöbb pukkan el.
    A leo2a4-nél azt vettem észre hogy ott nem annyira jön elö ez a hiba, de már nem ölök ebbe több energiát.Most már itt az arma amibe talán nincs ilyen gond.
    A HP alapú sebzést is elakarom kerülni.
    Armába remélhetöleg már a tank is visszaad értéket hogy mi sérült meg, nem csak az ember. Ha nem akkor is találni fogok rá megoldást.
  • Rafia
    #3105
    Hát felpattant valami oda :)
    A Combat Mission taktikai játékban vannak mesteri módon kezelve ezek az absztrakt sérülések. De a Battletech sem rossz példa, ld. lőszerrobbanás.
  • Bucser
    #3104
    engem meg az egyváltozós elméleted....
  • fkubi
    #3103
    matematikaert nem adnak :)
  • bucsher
    #3102
    kb a lőtéri kutyát nem érdekli a meched bal válla
  • Bucser
    #3101
    bocs közben editeltem csak kicsit lassú ez a funkció:)

    Persze azért a randomizált átüti vagy nem módszer biztos jobb de azért már Battletechben is ordítani tudtam attól, hogy átüti a rakéta a Mech kezének armorját és valami felrobban vállban.... Szóval érdekes dolog eza random sérülésrendszer na:D
  • n003
    #3100
    szél? :DD
  • Bucser
    #3099
    kapásból 2 változó mertz milyen messziről és milyen szögben 2 külön dolog. De ezntúl számításba kel vennie milyen anyag van előtte az milyen vastag (ezzel már 4 változó) vizsgálnia kell a lövedék lassulását a kezdő sebességét szélirányt és azt is ha joe elfingotta magát lövés közben (ez már kb 8 változó) és erre kell írni egy működő algoritmust.

    biztos nagyon egyszerű egyváltozós függvény és te már megírtad a hozzá szükséges alkalmazást mutad be kérlek és jelentkezz stockholmban egy matematikai ösztöndíjra.
  • lee56
    #3098
    Már alig várom a 6gigahertzses gépeket, és az über reális sebzésü játékokat :-)
  • bucsher
    #3097
    ne misztifikáld már légyszi ezt a modellezés dolgot. júj milyen szögben meg milyen messziről jön a lövedék! brutál durva 1 változós függvények, tuti megfekszik tőle egy 6ghz-es gép... a finomságokat meg nyugodtan lehet randomizálni
  • [NST]Cifu
    #3096
    Még az OFP idejében kb. két éve egy addonmaker azt írta, hogy rendesen leszimulálni az OFP-ben az ilyen dolgokat nem lehet, nem ad rá lehetőséget a motor, bármekkora is scriptek által biztosított szabadság.