35048
  • Rafia
    #3015
    Az Abrams frontpáncélja nagyon erős, de oldalról sebezhetőbb. A neten mindenféle zaftos incidensekről lehet olvasni T-72 vs Abrams témában. Ami engem érdekelne az az, hogy a hp alapú sebzés helyett vannak-e lepattanó lövések, veszélytelen penetrációk stb.
  • Me0w
    #3014
    M1

    The strength of the armor is estimated to be about the same as similar Western, contemporary main battle tanks such as the Leopard 2. The M1A2/M1A1 can survive multiple hits from the most powerful tank munitions (including 120 mm depleted uranium APFSDS) and anti-tank missiles[citation needed]. In the Persian Gulf War, Abrams tanks survived multiple hits at relatively close ranges from Iraqi T-72's, ATGM's. M829 "Silver Bullet" APFSDS rounds from other M1A1 Abrams were unable to penetrate the front and side armor (even at close ranges) in friendly fire incidents as well as an incident in which another Abrams tried to destroy an Abrams that got stuck in mud and had to be abandoned.
  • fkubi
    #3013
    Igen, eletszeru. Foleg kozelrol.
    Az m1 pancelzata lehet, hogy megved egy PG-7-tol, de egy PG-29 leviszi a fejet.
    Egy kozelrol jovo sabotot meg nem sok minden allit meg...
  • tpM
    #3012
    én OFP és ArmA FAN vagyok kit érdekel tudok-e normálisan játszani vele fő ,h megvan ;P ;D
    szal nem eladó a cirka 25FPSes sivatagi lövöldözésekkel elleszek a patchig
  • Raptor 2
    #3011
    HEhe! Remélem meggondolod, amit Alma2 mondott a 3005 hsz-ben! Kapásbol itt egy vevő:D
    Ja és az eredeti ához kapsz még yajándékba Boiling Pointot
    NA?
  • Me0w
    #3010
    Meg jo hogy eletszeru...
  • tpM
    #3009
    Aha a T72 1 lövéssel kiszedi az M1et :D
  • Rafia
    #3008
    A damage system részletesebb lett pl. tankokra?
  • [NST]Cifu
    #3007
    Repülési modelt nem igazán lehet modolni, trükköznek az addonkészítők (pl. csináltak VTOL Harriert OFP alá), de csodát nem tudnak csinálni... :\
  • PhantomAss
    #3006
    hát a képeket elnézve én mintha teljesen a FFUR 2006-ot látnám...
  • alma2
    #3005
    csalodtal add el, biztos akad ra sok sok vevo :)

    remelem 30-an a nemet megjelenes utan van esely valami hasznalhato verzio kijovetelenek.

    pl jatekmenetben milyen valtozast lattal, ami nagyon eltero a regihez kepest es emlitesre melto ?
  • tpM
    #3004
    ÁÁÁ asszem várok a köv. peccsik mer nem tudok értelmesen játszani :\ az még valahogy elmegy ,h ~25 30 FPS el ellövöldözgetek a sviatagban nade bemegyek egy erdőbe máris ~10 FPS :\\ a célzónézertől nem is beszélve
  • mike0013
    #3003
    :) köszi
  • pedro870
    #3002
    Cseheknél megjelent és most sorban jönnek majd a további megjelenések, de most már inkább egy patchet várunk vagy egy lottó5-öst :).
  • pedro870
    #3001
    Nem professzionális alapon kielemezve, de nagyon úgy tűnik, hogy ha sok ramod van a vga-n az sokat tud segíteni. Jobban össze kéne még nézni a kártyákat, de lehet hogy tényleg az derül ki, ha vki armához akar gépet venni, 512-re szűrjön. Ami persze vhol egy vicc, vagy nem tudom. Szerintem a 25 fps-re van esélyed egyébként teljesen low-nál. De a következő gépedig csak a sivatagos részen játszhatsz ;)
  • mike0013
    #3000
    bocsi a hülye kérdésért:S
    de ez a játék már megjelent?
  • joebacsi
    #2999
    hányszor indítottad el párhuzamosan az arma-t, hogy így megy ilyen gépen? :)
    ha viszont tényleg nem torz az eredmény, az elég lehangoló...
    szóval valszeg sanszom sincs arra, hogy 3200+ procin, giga rammal, meg 6600gtvel játszható legyen full minimumon 1024*768-ban? (legalább 25fps)
  • joebacsi
    #2998
    ezt a repülési modelt mennyire lehet vajon moddolni? (pl normális gáz elképzelhető?)
  • lee56
    #2997
    hopsz ez kétszer ment, bocsi, meg azértis mert picitse armáról szólt.
  • lee56
    #2996
    Mánemazé de valahogy énis ezt irtam, kivéve amivel nem értek egyet

    - procifoglalat, jó cserélgessék, nem kell mindenből a legujabbat megvenni, ki kell hozni a legjobbat a dologból (minél időtállóbb összeállitást venni (persze ez is emberfüggő, van akinek nem szempont a pénz, még kk-európában is)), ha már változtatni nem tudsz a marketingstratégiájukon.

    -pciX helyett agp lenne, talán még a 7800szériát nem befolyásolná nagyon, de 8800tól felfele, sztem erősen szüksáv lenne az agp (tehát szerinted még jó lenne. meddig? pár hónapig?) Most jött el a váltás ideje, mert már vannak gpu-k amiknek nem elég, ennyi. Itt is ez van, ha agp-s alaplapod van, veszel olyan vga-t, kapsz még hozzá kártyát a 7es szériából is, amikkel kihuzhatod még egy jó idejig (talán).

    -ddr2 566 valóban nem gyorsabb, de fejlődik a világ, akinek van pénze az valószinüleg ddr2 1066mhz (vagy több!) csucsminőségü corsair (van más gyártó is, csak erről olvastam nemrég, asszem ) mittomén milyen dominator vagymi méregdrága ramokkal simán késleltetésben is hozza néhány sima ddr modul sebességét majdnem 2xes órajelen, na most akkor meik a gyorsabb, arról nem is beszélve hogy sima ddr kezd drágább lenni.

    Az egész hardware biznisz, már jó régóta a lehúzásról szól, mért kell ezen meglepődni. Okosan kell vásárolni, és rendesen körülnézni előtte, mer hónapról hónapra változik majdnem minden.

    Ugyanez a helyzet a szoftvereknél leginkább a játékoknál, kiadnak egyet, pár hónappal később jön a kiegészitő, ami általában még patchnek se megy el (tisztelet a kivételnek, amiből 1re kevesebb van). De a legjobb példa a Silent Heroes, különálló játékként hozták ki nemrég, ugy hogy az egész játék szinte egy az egyben, a soldiers-howw2, csak uj singlepléjer kampánnyal (ami még rövid is, és bugos) és pár csillivilli animációval, ami azért még igyse üti meg a warcraft 3 animációk szintjét. És mindezt majdnem full áron kiadni, hát ez a lehúzások teteje.
  • Raptor 2
    #2994
    Igazatok van, megpróbálok kicsit türelmesebb leni
  • Rafia
    #2993
    Biztos egy lökött szerkesztő beledolgozta a saját csalódását az értékelésbe.
  • bakvarnyu
    #2992
    Azt nem ertem ha ennyire jol nez ki meg minden a csehek mert csak 55 szazalekra ertekeltek.
  • [NST]Cifu
    #2991
    Szvsz 1200 méter akar lenni az. :)

    @Pedro870: Nincs érzékelhető lassulás Optika használatánál (Ka-50, M1A1).

    @Noob: Gyors próbára volt most csak időm, az első single küldetésben csak egy robbanásnál ment le 30Fps alá.
  • Rafia
    #2990
    1200 AI?! Ha azzal visz 20 fps-t akkor senkinek nem lehet egy szava sem. Mekkora területen voltak szétszórva?
  • Sanyix
    #2989
    Mi nem érthető? Folyamatosan cserélgetik a procifoglalatot(lehúzás), holott jól tudják a gyártók milyen igényei lesznek egy későbbi procinak, mégis bevetnek egy foglalatot, aztán fél év múlva bejelentik, hogy új foglalat lesz(ez jó nekik, új alaplap, új proci). Pcie helyett még mindíg bőven elég az agp 8x, minek váltani(lehúzás)? ddr2-es memóriák nem olyan sokkal gyorsabbak(lehúzás) mint az 1-esek(sőt a 600 mhz körüliek még lassabbak is, a nagyobb késleltetések miatt), az amd eredetileg ki is akarta hagyni ezt a lépcsőfokot. Plusz, most is működik a memóriakartell, elég csak ránézni a memóriák árára.
    Logikus, hogy lehúzás az egész, mostanában igazából jelentősen fejleszteni, csak a 2 gpu gyártó tud, procinál, memóriánál megy a különböző ürügyekkel lehúzás, foltozgatás, stb. Minden gyártónál olyan szuper cuccok vannak, hogy el sem tudod képzelni, de nem adnak ki egy sokkal jobb cuccot rögtön, hanem még előtte között kiadnak pár dolgot, és jól lefejik a júzer pénzét, és röhögnek a markukba.
  • lee56
    #2988
    Hmm, ezt nem teljesen értettem.

    A pci xpress még nagyon sokáig lesz, max kap egy version 2.0 számot.

    Procifoglaltban meg max akkor van igazad ha, a 939-es amd-sre gondoltál, de mivel én hosszutávra gondoltam, amikor procit vettem, ezért am2 foglalatu gépet raktam össze, ez azt jelenti hogy (nagyon) sokáig nem veszek uj procit (kivéve ha jó cserelehetőséget látok olcsón). Intelnél is tudtommal mennek az LGA775-ben a core2 duo és extrémek is.

    A ddr2-t is csak nagyon soká váltják majd fel a ddr3as ramok, főleg ha abból indulsz ki, hogy sokan sima ddr ramokat használnak még ma is, és nem biztos hogy rögtön ddr3ra váltanak majd, a várhaóan magas ára miatt. Szal szvsz a ddr2 is elég időtálló dolognak tünik.

    Technológia váltások mindig vanna, és valószinüleg lesznek is, most nemrég amd-nél (ddr2), és ugy általában (pcix). Még ha a hsz-odban az ezek előtti generációra gondoltál, azoknak meg még hoszabb volt az élettartamuk, szal télleg nem értelek.

    És a hardware gyártók is ha nagyon összeszedik magukat, tudnak nagyobb léptekben is előrehaladni (lásd amd, piaci előretörése után, jött is egy core2duo), normál esetben ezeket a fejlesztéseket nyilván nem siettetik, hogy minél több példányban el tudják adni az előző generációt. Lehet hogy ha az amd veszitett volna piaci részesedéséből az utóbbi időben, még mindig p4 lenne az intel legjobb asztali processzora?
  • lee56
    #2987
    Jóvanna, kezdetnek azé nemrossz
  • MrTressy
    #2986
    Starforceos hogy irná ki?Te sem vagy teljesen komplett.Ráadásul ös-öreg ofpst nyaggatsz teszem hozzá teljesen feleslegesen.Mert nincs az az isten hogy odadja neked ingyé.Max sokszoros áron :))
  • n003
    #2985
    az mijjen gyógynövény?? healing potion-nek jóó?? :DDDDD
  • SötétBarom
    #2984
    MSI K8N Neo4 Series(MS-7125) | AMD Athlon 64 X2 DualCore 3800+ | 2x512 KingMax RAM | Nvidia GeForce 7600 GT 256Mb

    Akkor ezt a gémet is felejtük 1 évre?? =(

    Amugy meg: minden beállítás very low, és a végén elég lol a BLOOD: HIGH
    ;DDDD
  • tpM
    #2983
    Figy Low-ban ien énis abba tolom :)
    Single Mission jó sok egységgel ~20 FPS 1200men low

    Erdő Low AA off ~17FPS

    Video beállítások
  • Bucser
    #2982
    Nem unalmas a kunyerálás?? Ő vette a fáradtságot, hogy megvegye. Állj le. Ha kijön warezban leszeded. HA nem jön ki majd megveszed februárban bár szerintem tuti lesz még bevásárlókörút.

    Engem pl idegesít már, hogy 5. 6. Hsz-ben kunyerálod a más által megvett játékot olyasvalakitől akit nem is ismersz.
  • SötétBarom
    #2981
    nézd meg 800x600ban, és ha úgy átlépi a 150fps-t, akkor semmi para =)
    Mindig is úgy voltam vele, hogy inkább a felbontással veszek vissza, mint bármi mással..
  • Raptor 2
    #2980
    Áh. A serialt nem használnám , mer én nem akarok most multizni, inkább csak a siglet akarom kipróálni. És ugytudom csak akkor bassza a serial, ha mindketten fevvagyunk vmi serveren. (mindketten akarnánk azonos S/n-el)
  • n003
    #2979
    Lécci azt is nézd meg hogy 1280/1024ben mit mutat!? :DD nekem tft-m van és majd ehez veszek új gépet vagy javítom fel a mostanit (mert annyi biztos hogy ez ami van kúka) .. lécci :DD
  • SötétBarom
    #2978
    Bazzz.. AMD A64 X2 4000+ @ 2400Mhz, 2GByte ram, GeForce 7900GTX...

    No comment..

    Remélem ennek a felével is lehet majd élvezni.. =(
    Ráadásul ez a 1680x1050 nem is annyira magas felbontás.. Mondjuk a pixelek számát tekinte az 1024x768 ennek kb a fele, tehát annyira nem vészes a szitu.. DE NEM AKAROM Lowban tolni.. SHiT!!!
  • Sanyix
    #2977
    qd :)
  • pedro870
    #2976
    Igen, akartam már szólni Sanyix, hogy nagyon rossz irányba tartasz.
  • Sanyix
    #2975
    hmm viszont vérpisti szagot érzek :\