35048
  • bakvarnyu
    #3216
    jaja=) csak az a kár hiába húzzuk le mert a starforce úgyis bebasz =)
  • alma2
    #3215
    Ahhh many many thanks, erdemes elolvasni az elotte levo postot is, hogy varni se kelljen a letoltesre :)
  • Fenrir
    #3214
    Jól hangzik ez az online letöltés
  • bakvarnyu
    #3213
    www.torrentspy.com ott van egy csomo hozzaszolas az Armed assault torentnel. A 14. oldal korul vannak a linkek .
  • bakvarnyu
    #3212
    ne benazzatok mar torrenttel , ott van fent rapidshare-n a teljes .
  • Bucser
    #3211
    Ez meg itten elsikkadt pedig a gépigény miatt aggódóknak pozitív lehet:

    Playing Arma with 1,6 Ghz PC ?
    Written by Old Bear
    Saturday, 18 November 2006

    On line Czech Doupe.cz web site review tells us an incredible story about playing ArmA ... Test config was : Athlon XP 1600+, 1.5GHz, 768MB RAM, 128 MB for graphic card ! Note given 7.8 / 10, well not so bad, but if that's true, it mean we can play Arma with an "old" PC, it will be a good new for all having low end computers ! Still investigating !
  • Bucser
    #3210
    A Sprocketre már reggeltem is:D meg felíratkoztam hírlevélre:D
  • Sanyix
    #3209
    zsír ezjóhír :)
  • repvez
    #3208
    ugynéz ki lesz letöltös váltotat is!És a lengyel kiadás dec15-kor jön
    http://www.armedassault.info/
  • SubZero911
    #3207
    Én azt csinálom, hogy csak két órára kapcsolom be a klienst, aztán pihi- fél nap, megint két óra menet. A többi időben feleslegesen fut.

    Így pont egy hét lesz, mire lejön. Ha nem akad meg 98,9 °%-nál.

    Addigra megjárom Szlovákiát...
  • Sanyix
    #3206
    Most 0.1 kb/sec, de fél órája még 100k körül volt :\
  • gamehunter0922
    #3205
    És mennyivel jön?
  • Sanyix
    #3204
    49,6. Az a baj, hogy több mint 2ezren töltik, és csak 5 seeder van.
  • mike0013
    #3203
    majd irjátok meg ha lejött, hogy müxik-e thx:)
  • SubZero911
    #3202
    49,1 % a faxom kivan...
  • Raptor 2
    #3201
    NA hol tarta a down? Mer nekem megakatt 40%-nál
  • [NST]Cifu
    #3200
    Már leírtuk. A menü és a HUD angol nyelvű, a küldetések briefingje, a küldetés alatti szövegek viszont cseh nyelvüek.
  • csoola
    #3199
    ha tudjátok h van-e már használható angol verzsön, irjátok meg plz
  • Icebird
    #3198
    na rájöttem hogy indul el mindig az iso, viszont csak singlébe lehet használni mivel cdkey egyezést kidobja multiba
  • Kaszi46
    #3197
    mit raktak fel a rapidra?\bocs ha elekrülte volna vmi a figyelmemet\
  • tpM
    #3196
    Egyébként én azon szenvedek ,h az ArmA-ból kiszedjem a füvet :D baromira fölösleges mer csak ~20m-ig látszik szal elbújni nem lehet benne és sztem az is leveszi az FPS-t eléggé
  • Suri hun
    #3195
    Hát remélem lesz valami egyszerű megoldás erre az addon és sziget problémára. Arra meg, hogy minek berakni az ofp szigetet az Armába csak annyi hogy van egy rakás baromi jó sziget az ofp-hez + ha te is hetekig dolgoznál egy szigeten és átéreznéd annak a hangulatát hogy egy olyan szigeten játszol amit te csináltál akkor nem kérdeznél ilyet.
  • Sanyix
    #3194
    A worlds dolog nem gond, simán meg lehet csinálni, hogy 1 pbo-ból menjen mint a többi addon, csak ki kell vágni az ofp nagy configjából a szigetre vonatkozó részt, és külön configba rakni.
  • Sanyix
    #3193
    A mapok rondák? LOL? Te is csak ofp 1.00-ás mapot láttál. Rombolás effekt meg az armában annyi, hogy lecsúszik a föld alá az épület, közben porzik, hogy ne legyen olyan feltűnő :)
  • [NST]Cifu
    #3192
    Az ArmA-ban nincs Worlds mappa, tehát ez a lehetőség nem él. Egyébként azt nem igérték, hogy a régi addonok egyben menni fognak, azt igérték, hogy a régi addonok könnyen átkonvertálhatóak lesznek. Ezzel csak az a baj, hogy még nincsenek kint az ehhez szükséges segédprogramok...
  • djukel
    #3191
    Minek ofp-s mapokat berakni? Nem lesz benne se fű, se rombolás effekt sem.
    Plusz igencsak rondák szegények a mai szemnek.
  • Suri hun
    #3190
    Köszi, hogy megnézted. Remélem lesz erre valami megoldás elvileg megígérték hogy az addonokat is lehet használni akkor az a min lenne hogy a gyári ofp objektumokat használó szigeteket be lehessen híni az ArmA-ba. Tényleg úgy próbáltad hogy kicsomagolod a pbo-t és a wrp filet a worlds mappába (persze ha van) a cpp és a paa fileket tartalmazó pbo pedig az addons könyvtárba másolod?
  • [NST]Cifu
    #3189
    Kipróbáltam, de nekem nem működött, azt írja ki a Starforce check után, hogy az ****.pbo-nak 1.31-es verziószámú program kell.
  • Gabyee
    #3188
    valóban:D
  • Me0w
    #3187
    Hm? Csak azt irtam, hogy valoban 310k-s a file :)
  • Gabyee
    #3186
    ftp progival töltötted?
  • Me0w
    #3185
    IP keresés ofp.gamepark.cz... 82.208.14.125
    Csatlakozás ofp.gamepark.cz[82.208.14.125]:80-hoz... kapcsolódva.
    HTTP kérés elküldve, várom a választ... 200 OK
    Hossz: 311,296 [text/plain]
  • Gabyee
    #3184
    http://ofp.gamepark.cz/index.php?newlang=eng

    itt van egy videó a lap alján de csak 304KB-ot tölt le belőle:(
    megnézné valaki hogy műkszik-e,vagy csak az én gépem szarakodik megint?
  • Suri hun
    #3183
    Pls valaki akinek meg van az ArmA megnézné, hogy az OFP gyári objektumait használó szigetet be lehet e rakni az ArmA-ba is. Előre is köszi.
  • Icebird
    #3182
    sf3
    na csinálok hozzá egy preferencest ahol a nyelvet kilehet választani ne kelljen pbot felülirkálni
  • marcio mela
    #3181
    Fraps-al mérve 10-30?
  • bakvarnyu
    #3180
    van egy csomo aggalyom: , 1. keves lesz neki a gepem , 2. Cseh nyelvu hablatyolas (akkor mar inkabb a nemet 2 het mulva ), 3.Starforce
  • bakvarnyu
    #3179
    Nem tudod melyik Starforce verzio van rajta?
  • JohnnySmith
    #3178
    Géptől, beállítástól és szituációtól függően (terep,tereptárgyak,egységek mennyiségétől)
    10-30 FPS de a többiek jobban tudják.

    Aki ismeri az OFP-t és szereti az úgy is megveszi 9K ért.. szvsz bőven megéri.
  • Icebird
    #3177
    csináltam imaget, és jópárszor elindul, arra viszont még nem jöttem rá hogy lehet 100%-ra belöni.