35048
  • MrTressy
    #3298
    akkor jól emléxem.Megy pü egy kis extra meglepetéssel ;)
  • Kaszi46
    #3297
    De igen:) Egy törökbálinti lanon is találkoztunk már. Szevusz:P
  • MrTressy
    #3296
    Te nem wolfoztál véletlenül a D2ben anno?
  • Bucser
    #3295
    Várok egy emberibb változatra:)
  • Doma #3294
    Jóreggelt te kis "nőies"
    Leszedted már a játékot vagy vársz egy emberibb nyelvű változatra? :P
  • alma2
    #3292
    Amivel feltelepited biztos nem megy internetes multiba, egybol irja is ki, hogy ez mar le van tiltva. De fogtam a regedittel siman atirtam a hardwarecode-om egyik betujet es ugy is siman elindult a jatek, bar ettol nem lett mas a cd-key. Nem tudom melyikbe tarolhatja a cd kulcsot amugy.
  • Kaszi46
    #3291
    Ok, akkor valószínüleg itt is úgy van, ennek ellenére fenntartom, egy próbát megér.:)
  • MrTressy
    #3290
    ofpbe lanon volt cdkey ütközés igy valszeg armába is ez a helyzet
  • Kaszi46
    #3289
    Egyenlőre én semmit! Nemtudom amúgy, lehet lanba nem ütköznek, ki kell próbálni, annyit megér.
  • MrTressy
    #3287
    és a cdkey ütközéssel mit csinálsz?
  • SubZero911
    #3286
    Ez nem egyszerű azt biztos.... Nem Sharqui Peninsula
  • joebacsi
    #3285
    épp kérdezni akartam ekkora brutál látótávval hogy sikerült 24fps-t összehozni :)
  • pedro870
    #3284
    kép by butcher
    felhasznált gép: kva jó
  • pedro870
    #3283
    Minek bf2-höz hasonlítgatni? A vistáról meg ne itt menjen a vita szvsz.

  • SubZero911
    #3282
    Na ebbe a ringbe beszállok, indul a chat !

    Miért lúzerség a Vistát tesztelni ? Eztetet nem értem.
  • Kaszi46
    #3281
    Állítólag hamachin keresztül lehet tolni coop-ba, vagy egyéb modokban. Annyit kell tenni, hogy a host indítás előtt kikapcsolja az internetet, majd belép arma-ba, belép a langames-be, és utána ujra elindítja a netkapcsolatot, majd host-olja a szervert.

    "U cant play online or lan, there is a workaround though, you need a program called hamachi (www.hamachi.cc) This creates a virtual lan over internet, so you and someone you know can connect and play lan games. To get around the cd key business, you need to have your internet disconnected while you start the game and enter the lan area, only the host needs to do this.Once host enters the lan area he can reconnect his internet and start a game, his friends who are connected by hamachi will see the game in the lan browser. I have tested and been playing coop for several hours now."
  • lee56
    #3280
    Ne irkáljatok már olyan sokat, mer sok lesz már olvasgatni a párszáz hsz-t naponta

    Azért, hogy ne legyen hülye OFF, hozzátenném, hogy télleg sok lesz már a felesleges hsz szvsz. szal
  • debHUKK
    #3279
    figy, ok, én válalom, hogy kocka ofp-s/arma-s vok, mert többnyire ezekkel játszom.
    de aki egy béta fostalicska, teljesen felesleges vista-n teszteli a játékokat, amikor egy ágybavizelő óvodás is tudja, hogy ez a legnagyobb lúzerség, az ne alkosson véleményt, de legalábbis ne tüntesse úgy fel magát mintha értene is valamihez

    ui.: az admin kérésére, a továbbiakban nem reagálok értelmetlen hozzászólásokhoz
  • SubZero911
    #3278
    A németek ugyanabban a helyzetben vannak mint mi !

    Olvastam forumokat német fansite-okon, meg vannak bolondulva, hogy (megalázó módon) le kéne utazniuk a Csehekhez, vagy Szlovákiába mert még nincs német verzió.

    Ha hozzájutnak a game-hez lesz szerver az biztos !
  • alma2
    #3277
    a logod/neved sokat elarul arrol ki a kocka, szoval batran szallj magadba debHUKK

    De eszembe jutott, bf2-t megneztem sot fent is volt/van, az megy jol vista alatt, folyamatos 50 fps a hangja se gajdul, bar xp-n gyorsabb.
    Meg mindig lehet, hogy valamit pont az ARMAnal nem szeret a vista egyelore nem jottem ra, de ami kesik nem mulik.
    Ha mar itt fps-ekkel dobaloztok, ha megprobalhatnank ugyanazt a palyat lekapni, egy pontra nezve, mert igy barmilyen szamok is kijohetnek.

    Oke, hogy reteg jatek, de a 20 jatekos nekem kevesnek tunik foleg egy hettel a megjelenes utan.
  • [NST]Cifu
    #3276
    Egyfelől a hangnemet tessék visszavenni, mert ámokfutásba fogok átmenni.

    Másfelől ajánlom figyelmetekbe a következő tényeket átgondolni a velős vélemény nyilvánítások előtt:

    -A játékot jelenleg csak és kizárólag Csehországban és Szlovákiában adták ki, Cseh nyelven. Ebből kifolyólag a játékból legfeljebb ezres körüli példányszámot adtak el. Ha 10 szervert nézünk, az teljesen reális a számot tekintve (hány magyar dedikált szerver volt OFP-ből a csúcson?).
    -Jelenleg csak Win-es dedikált szerver van.
    -A fenti kettő mellett ez a játék nem a populáris rétegeknek készült, nem BF2 hangulat, nem CS hangulat, sose lesznek tehát több tíz- és százezres online játékosmennyiségek.
    -A játék számunkra nem elérhető hivatalosan, tehát mégis mit akarsz akkor megvenni, és milyen demot követelsz erre hivatkozva?
  • gamehunter0922
    #3275
    Sziasztok.Érdemes nekem leszedni?2.4 ghz 512mb RAM radeon 9600 xt.
  • debHUKK
    #3274
    ja és ami lemaradt: mégis hány szervet szeretnél látni egy olyan játékban amit alig 2 hete adtak ki, ráadásúl elég szűk körben, ami szerverek vannak fenn azok többnyire egyszerű mezei júzerek gépei és csak 1-2 rendes
    ha megjelenik majd germán földön biztos több lesz, és ha majd az angol verzió is ami tulajdonkép az igazi globál megjelenés már hidd el annyi lesz hogy még sok is
  • tpM
    #3273
    Nah nyomtam néhány shotot egy új VGA driver feltelepítése után:
    Ilyen beállításokkal 40FPS alapból (sivatagban 50 is)
    30FPS
    Bandago város ~25-28 FPS
    Egyébként egységekkel nem lesz sokkal rosszabb pl 50tankot leraksz azok lövik egymást lángolnak stb és 3-5 FPS-t vesz le.
    szal vagy a Vista ilyen szar vagy nemtom :\ :D
  • debHUKK
    #3272
    na ide figy te kockafejű vérpistike és az össze többi LÚZER, már elmondtam de mégegyszer: az én gépemen (aminek a teljesítménye a töredéke a tiédnek, olvass vissza...) fut ugyanúgy mint nálad, tehát ha xarul fut nálad az nem az arma hibája (persze nem azt mondom, hogy hibátlan...), hanem a te hozzánemértésedé
  • n003
    #3271
    eza multis dolog nemtom mennyire mehet még?! hányan vehettek arma-t? 1000-2000en?
  • SubZero911
    #3270
    Ez az !!!!!!!!!

    Gyerünk srácok, hamar beérjük a Bf2 tyopikot ! Fllllééééééééééééém !

    Amúgy csatlakozom az értelmes előttem szólóhoz : na nehogy mán úgy adjak ki 10-12 ropit, hogy ne tudjam mit veszek. KOcsit se veszek anélkül, hogy bele ne ülnék (a családdal).
  • alma2
    #3269
    xp-n nem indul el nekem mar irtam, de szerintem kezdheted a kes elezeset, amivel amputalni fogsz :)

    Na mindegy felteszem mondjuk a bf2-t vistara, azt csukott szemmel is megmondom, hogy szalad, foleg fraps segitsegevel, meg lehet mondani, hany szalekos a lassulas a ket rendszer kozott.
  • alma2
    #3268
    Persze en is a vistara "is" fognam, de teljesen csupasz minden nelkuli vista, mas jateknal nem tunt fel ez a veszes lassulas. De mindjart kirpbalok meg egy jatekot...
    Kozbe meg azert nyomogattam, amikor single missiont inditottam el /amikor kikeltem magambol campaign ment/ akkor kicsit gyorsabb volt, par sivatagos palya szelerol indultam, akkor a tok ures varosban 20 fps-el rohangalt legjobb esetben, medium-low-on.

    Neked hany szervert mutat a MP-be ? mert, ha hasonlo szegenyes a felhozatal,/remelem nem/ akkor nem vagyok egyedul ezzel, nem igazan van sok elegedett vasarlo.
  • Sanyix
    #3267
    "de hamarosan lesz fejlesztés és akkor ennél is jobban fog futni..."
    Ámen, éss miko :D
  • [NST]Cifu
    #3266
    Azért nem ilyen lassú, nála van valami beállítás, driver vagy hasonló elszúrva.
  • bakvarnyu
    #3265
    azér próbáld már ki xp-n is légyszi. nehogy má ilyen csiga legyen mer levágom a tökömet.kb fele ilyen gépem van.
  • [NST]Cifu
    #3264
    A "hülye textúracserélgetést" ill. a modellek LOD-jának irracionális változtatása a te gépedre, vagy op.rendszeredre, esetleg a háttérben futható programokra írható. Én csak egyszer tapasztaltam ilyesmit, amikor véletlenül egyszerre két ArmA-t indítottam el, és mindkettő küldetésben futott éppen.
  • Mersant
    #3263
    szerintem holt normalis dolog, hogy megnezed meger e annyit a jatek, vagy akar 1 huto, vagy TV mielott megveszed. a lopas persze nem szep dolog, dehat adjanak ki 1 demot idoben, hogy az ember lassa erdemes e penzt kiadni erte. en is mindent megnezek, bejon megveszem, nem akkor kuka, ennyi...
  • alma2
    #3262
    Idiota hozzaszolasbol azt hittem volt mar ma itt eleg, tevedtem.....
    Ha megvettem volna gyorsabb lenne ? nem, akkor meg ....
    Igy legalabb megnyugszik az ember, kicsit se baj, hogy nincs meg eredetiben, majd talan mire kijon angolul kicsit gatyaba razzak, mert igy nem sok haszna van, kepregenyt jobb nezni papirbol.
  • Icebird
    #3261
    De csipem azt ha valaki elkezd rinyálni egy ellopott valami miatt ami nem olyan lett amit elképzelt, és még neki áll feljebb.
    A vistát meg megérdemled!:)
  • debHUKK
    #3260
    figy, nekem a 6800le, 1g ram, sempron 2600+ gépemen fut 1024ben lowon 15 fpssel, igaz ikszpén, mert huje azért nem vagyok hogy fostalicska vistát rakjak fel, bár fogalmam sincs mennyi irhato a vista számlájára
    800-ba már stabil 22-25 fps, de hamarosan lesz fejlesztés és akkor ennél is jobban fog futni...
  • alma2
    #3259
    Eddig senki nem merte kimondani, majd en kimondom, vicc ez a jatek...
    7800 gt 2 giga ram 3900+ proci very low-on, 15 fps egy varos mellett, semmi mozgassal ahol talan meg a felbontast is visszaveszi 640-be.
    normalon a sajat szajizemre allitva, 10 fps, amin minden jatek szokott porgoni meg a gothic is. Mi lesz ha csata lesz meg mozgas, bele se merek gondolni...
    Ez a hulye textura cserelgetes meg annyira idegesito kb 10 meterre allok a haztol gyonyoru texura, kozelebb megyek lecsereli, kb doom 1 szinture, bar talan meg annal is rondabbra, villog minden a sok cserelgetestol, bar biztos ki lehet kapcsolni mintha irta volna valaki ezt a "majd en okos jatek leszek garantalom a fix fps-t opciot"
    Arrol nem beszelve amikor belassul a hang is elkezd akadni stb.
    A jarmuvek hangja ugyanolyan bena mint a regiben. a sofor keze ugyanugy nem mozog a kormanyon.Nagyon felemas ez az egesz. valami ki van dolgozva valami nem.
    Szerintem akinek nincs legalabb ilyen gepe, tok felesleges szenvedes az egesz. Nem tudom mennyi irhato a vista kontojara, nem szoktam jatszani rajta, bar amiket teszt keppen megneztem, nem tapasztaltam ezt a szornyuseget. Meg jo, hogy a munkaidom ment el a letoltesre, mert most bosszus lennek :)
  • alma2
    #3258
    Hmm, nem tudom, hogy hihetek a server browsernek, de osszesen kb 10 server fut, 21 jatekossal. Ha ez igaz, messze vannak a fonyeremenntol...
  • SubZero911
    #3257
    Ez a rapidos letöltés már nem megy úgy látom.