35048
  • koschwarz
    #3347
    namost itt még csak a szláv változat tesztelgetése folyik?
  • koschwarz
    #3346
    vérpisti!
  • JohnnySmith
    #3345
    Játszottál már OFP-vel?:)
    Csak azért kérdezem mert még mindig nincs olyan gép amivel tökéletesen futna max beállítások mellett :)))) Ergo nincs optimalizálva..... jól :)
  • Mr Csé
    #3344
    a vérpistikék szoktak másokat le vérpistikézni :)
  • Borg
    #3343
    Akkor viszont kijelenthető, hogy
    a.) szarul optimalizált
    b.) valami erősen bugos
    c.) proci limitált?
  • tpM
    #3342
    Én azt vettem észre ,h 1000 és 3000m látótáv között nincs FPS külömbség
  • Borg
    #3341
    Ez attól függ mit takar a LOW beállítás, és az 1200m relatíve.

    Valaki bökhetne be pl összehasonlító képeket :) Sok/kevés látótávolság low/med/high graf.
  • JohnnySmith
    #3340
    Ezt te sem gondolhatod komolyan.
    Ez a játék pont vga zabáló. 1200m-t 1280ban és elfogadható (ezek szerint nem low beállítás) grafikával, kizárt hogy 30fps lesz. Még OFPben sincs ennyi.
  • Borg
    #3339
    És ez az 1200m látótáv a gyakorlatban mekkora hátrányt jelent? Mennyi a max, és ahhoz milyen gép kellhet?
    Nemtom, de ha 3200+A64 meg 6600gT-vel nem fog elfogadható grafikával legalább 30fps-t nyomni 1280-ban, akkor eléggé felejtős lesz. Csak emiatt nem fogok egy vagyont költeni a gépre, amíg minden más rendesen fut.
  • Suri hun
    #3338
    Szerintem nem kell aggódni a vérpistikék miatt mert bejönnek max egy szerverre aztán rájönnek hogy ez nem olyan mint a CS aztán lépnek is. Gondolom lesz egy pici okoskodás a fórumon de aztán lenyugszanak a kedélyek és maradnak azok akik szerették az ofp-t is meg az Arma-t is meg pár új ember.
  • tpM
    #3337
    A Vérpistiket meg majd jó lesz agyonlőni :D
  • JohnnySmith
    #3336
    Nem félek én sem attól hogy "vérpistikék" lepik el majd az ARMA-t.
    Lelkes újoncok lesznek de az kell is hogy, vérpezsdítés legyen kicsit :)
    Szerintem
  • DummyBoy
    #3335
    Huhh ... mi van itt :)

    Egy kis off ... Vista: én is leteszteltem, bár nem ARMA alatt és azt kell mondanom hogy nem kicsit GYORSABB volt mint az XP ... CSAK annyira tré volt az nVidia driver hozzá, hogy kénytelen voltam XP-t visszatenni :)

    Szóval Vistát se ér fikázni :) Ha lesznek alá driverek meglepi lesz :)

    Más: annyiból sajnálom az ARMA brigádot és az ősOFP-eseket (Ez de hülyén hangzik ...) hogy ha kijön az első nem StarForce-os Rilíz, vége a jó világnak ... Ha kijönne a letöltős verzió is SF-el, 15 ojróért mondjuk, akkor sem szabadulna rá az Arma szigetre a sok vérpistike ... nem úgy mint BF2-ben ... Abban a pillanatban hogy az Arma-t megtörik, a sok lehetséges vásárló mellett teret kapnak "Pistikéék" is ... és akkor majd jön a hogy ehet sznájperrel zúmolni meg miért nem tudok a miniimidzsrl telepíteni szövegek :(

    Erre a legjobb példa a Lock On ... Ott is csak örülni lehet az SF-nek ... Na mindegy, csak hangosan gondolkodtam ...
  • JohnnySmith
    #3334
    Az a baj hogy még nem :) Eddig csak a proci meg az alaplap van meg.
    AB9pro
    E6400
    A többi meg majd jön 2-3 héten belül.
  • bakvarnyu
    #3333
    neked otthon van ez a laza 512 megas 7900gtx kártyád vagy céges?
    most nézem az árakat, 137 ezer Ft a bótba.
    és még ezzel is csak 30 FPS maxon?
  • [NST]Cifu
    #3332
    Az AA-t írtam, hogy kikapcsoltam, az AF-et nem, az maradt Medium szinten.
  • [NST]Cifu
    #3331
    Jól. ^^
  • Me0w
    #3330
    Ah, VIP jog nelkul gondolkodni is kene. Szoval, azt ne mondd mar, hogy az normalis, hogy a 20fps-hez ki kell kapcsolni az AA-t meg az AF-et egy 6800-on :)
  • Me0w
    #3329
    Azt ne mondd, hogy egy 6800-on ki kell kapcsolni az AA meg az AF-et a 20 fps-ert.
  • Fenrir
    #3328
    Core2-őt vettél végülis? :)
  • JohnnySmith
    #3327
    Kiváncsi leszek core2-n 8800-on és 2gb ramon hogy fog "száguldani"....
  • Raptor 2
    #3326
    AZ Ofpnél nem ütköztek (egy eredetim van, és haverokkal toltuk azzal...
  • Thanatos
    #3325
  • [NST]Cifu
    #3324
    Hmm... A hétvégén felraktam egy barátom kb. hasonszőrű gépére (2500+, 1,5Giga ram, Gf 6800GT) és medium beállításokkal (Anti-aliasing kikapcsolva), alap 1200 méteres látótávolság valamint 1024x768-es felbontásban játszhatóan (20-25Fps) ment, valami hasonszőrű teljesítményt a te gépednek is produkálnia kellene. Frissebb driver, ilyesmit esetleg voltak próbálva?
  • [NST]Cifu
    #3323
    Hát az első nagytakarítás megvolt, ezúton is megkérek szépen mindenkit, hogy a továbbiakban próbálja meg felvenni a kultúrált hangnemet, és kerülje a flamelést, meg a mocskolódó jelzőket. Alma2, a félreértések elkerülése végett ez rád is vonatkozik, és eddig is vonatkozott!

    Ha így sem fog menni, bevezetem a katonai diktatúrát a topicban. :)
  • Kaszi46
    #3322
    Nagyon bejön a játék, vagyis inkább szimulátor!:) Egyenlőre csak egyszerű defend, saját missziokat probálgattam az első szigeten. Minden low 800*600 as felbontásban 30 fpsel megy(járműveket még nem probáltam. sajna így tényleg nagyon ronda. Viszont kipróbáltam szintén minden low 1280*1024 tft-m natív felbontásán, és szinte megszépült ugyanazokkal a beállításokkal. Igaz 5-10 fpst esett is.:( A látótávot is a legkisebb értékre raktam(500).
    Én már azzal kiegyeznék ha 30 fps-el nativ felbontásba, és egy kicsit nagyobb látótávval menne a játék. Erre még látok is esélyt egy peccs után.
    Ja, a gépem p4 2.4/1giga ram/gf6800(450/1200mhz) winxp.
  • Thanatos
    #3320
    jaj...
  • Thanatos
    #3318
    te, neked msot tényleg ennyire nem megy hogy csak személyeskedéssel megy a védekezés? akkor minek erőlteted?? sose értettem a mazoistákat :(
  • Thanatos
    #3317
    van benne valami :DDDD
  • Landor
    #3314
    az első soron kurvanagyot röhögtem
    a második soron meg csak reménykedni tudok
  • Bucser
    #3313
    Én nem, mert kiélhetem az elfojtott agresszivitásomat a sok nerd-ön:D
  • Thanatos
    #3312
    huh, látom ittis kitört az iqfighting :P komolyan mondom már kezdek félni attól ha egy játék kicsit is populárisabb... :(
  • joebacsi
    #3311
    bf2 1.0-ás m203 után nemtudsz semmi megbotránkoztatóbbat mutatni :D
  • joebacsi
    #3310
    nyugi, még a bf2 is magas elég sok embernek ("hogyan kell a sznájperrel zúúmmóni?" örök etalon, de voltak még finomságok :D), szóval ott is kijárt a jóból, meow pedig hát már akkor is meow volt, és ugye ő még másfél-2 évnyi ismeretség után is naponta elküld anyámba csak úgy, szóval képzelheted, hogy mit kaptak ott az ilyenek :)
  • Bucser
    #3309
    Majd a modok egyre jobban ezt érzem:D....
  • tpM
    #3308
    Hát ezt jól eltaláltad az M249-et itt jól elcseszték 300m-re álló heylzetben is baromira pontos :D
  • Bucser
    #3307
    Nekem meg vérzik a szívem már előre az olyan kérdésektől, hogy miért nem lő a tank hiszen fehér, csak valamiért piros a csöve és miért robbantunk fel? Vagy hogy miért nem tudok az M249-el guggoló helyzetben 150 méterre elém pontosan lőni....
  • joebacsi
    #3305
    az almát ottan se kimondottan szerettük, csak aztán meguntuk b@szogatni az arca miatt, és úgy odaszokott, hogy már nincs szivünk elzavarni :D
    (amúgy legalább az ilyen flémek bizonyítják, hogy hát ez mégiscsak egy populárisabb gamma lesz mint az elődje, szóval nézzétek a jó oldalát :D)
  • joebacsi
    #3304
    talán a driverek még neméppen kiforrottak?
  • n003
    #3300
    ád444: mijjabajod a bf2-vel???? (najóó csak pojjénozok)