35048
  • tpM
    #10001
    Dokumentumok/ArmA/ArmA.cfg-ben
    HDRPrecision-t átírod 16-ra és akkor valami változás lesz :)
  • Bucser
    #10000
    Nem tudtommal (a napfényt ki tudod kapcsoln i?:D)
  • steweee
    #9999
    a hdr effektet ki lehet belőle kapcsolni vhogy? jó lenne
  • repvez
    #9998
    Nekem a legjobban az tetszik ezeken a képeken hogy a rohambilinnek nem olyan szopottgomboc formája van :D
  • tpM
    #9997
    Ezek pedig az RHS OFPs fegyverei egykis normal mappingal :)
  • bbchris
    #9996
    Ok , megpróbálom átírni mégegyszer az egészet és teszt , ha hullanak a civilek akkor jó . :))
    Az RHS cucc jól néz ki nagyon , főleg a fegyverek kidolgozása .

    SZerintem a hangok közül egyenlőre az FDF Sound a legjobb , abban szerintem elég sok az igazi hangzás . Hasonló mint anno a Dynamic Range , biztos emlékeztek még rá na meg a Wright Sound -al keverve .
  • tpM
    #9995
    RHS cuccok:


  • w77d
    #9994
    aki vista 64bit-el játszik és működik neki a game milyen drivereket használ??
  • Bucser
    #9993
    Próbáltad az M4-et? Olyan a hangja mintha egy Vulcanba szerelt motor hajtaná....

    Borzalmas.... (szerintem)

    Ez a mod nem ér 3,5 gigát...
  • tpM
    #9992
    hát igen az AK elég furcsa hangot ad ki :D
  • Bucser
    #9991
    már mindegy. feltettem, kipróbáltam, leszedtem....

    Ez valami borzalmas.. pláne hangok terén...
  • tpM
    #9990
    Felesleges .pbo-k...
    pl characters.pbo ~650mega
  • Bucser
    #9989
    Az érdekelne, hogy mi van az XAM modban amitől 3,5 giga hely kell neki...
  • Bucser
    #9988
    felraktam a 6thSense 0.2-es RC1 modját:) Nagyon vicces a Blood+ CRSD effect együtt:)

    kipróbáltam a multi utility training pályán ahol van 2 négyzetben rohangáló katona:) Az egyik combjába egy makarovval a másik combjába meg egy AK-val belelőttem. (mindkettőbe egyet a combba) várva a hatást:)

    Egy ideig sétáltak körbe tovább (teljesen dumbra vannak állítva ugye ezek) folyatták a vérüket majd elestek és szép lassan meghaltak:)

    Kipróbáltam magamon is magamelé hajítva egy fraggránátot (olyan 20 méterre) és vártakm hogy egy shrapnel elkapjon:) vicces volt ahogy elkezdtek szaporodni a véres foltok a testemen és én is véremet hullattam majd egy idő után nem tudtam járni:) Aranyos volt:)
  • tpM
    #9987
    Ott valahol lejjebb mutattam linket az általam készített OFP -> ArmA fegyverkonvertáláshoz :]

    btw nem kell aggódni RHS cucc hamarosan kint ;)
  • JohnnySmith
    #9986
    ohh Akkor nem egy egyszerű művelet.... (nagy kár)
  • blash
    #9985
    Van amit importaltak, de szar is Ilyen peldaul a xam-ban megcsodalt sniper alcaruha.
  • JohnnySmith
    #9984
    Mi a helyzet azokkal az addonokkal amik az OFP-hez készültek.
    Van már arra lehetőség hogy ArmA alatt működjenek?
  • Scottt
    #9983
    Tök mind1 mit lőssz ki az A-10esből ruszki ruszki egyre megy t-72 ural busz(Persze ellenőrrel)
  • tpM
    #9982
    hát ha a civilt WEST side-ra állítod és elmented akkor működnie kell...
  • bbchris
    #9981
    A katonaságnál szégyen volt az ha valaki ezzel elsűlyedt és sajna voltak ilyen emberkék .
  • kiskorúbézoltán #9980
    Ural 4320, hmmmm, szívem csücske...
  • bbchris
    #9979
    Hát fel . :)) Az a nyolckerekű tátra tetszik benne nagyon . Volt benne URAL Truck is , mint az Armában . :)
  • bbchris
    #9978
    Hát csak nem akar menni a piszok . Megcsináltam amit előszőr írtál akkor ugye a mission.sqs-be írtam át , el is indul a küldi csak éppen továbbra sem lő az east a civilekre . Valami olyasmit szeretnék elérni hogy a velem jövő civilekre is löjenek az orosz katonák , mert így ugye teljes nyugalomban likvidálják a civilek az ellenséget .

    A szerkesztőben ezt írja a side-ra : Side: Type Side, expected Object, Group, Loaction Sajna nem értem tisztán .
  • wardogzombie
    #9977
    bezzeg ezek felmennek a dombra
  • pedro870
    #9976
    a ; valóban problémás. viszont a == kellhet
  • tpM
    #9975
    próbáld ezt:
    ? (side player = west) : hint "Amcsi vagy"
  • bbchris
    #9974
    Köszi , máris próba már ez is jó nekem . Játék közben ezt át lehet állítani hogy pl a civil vagy west katona east legyen ?
    Én hiába próbálom ezt : ? (side player == west) ; hint "You are on the West side." Erre hibát ír .
  • tpM
    #9973
    Megnyitod a mission.sqm-et ott megkeresed az embert és
    side="CIV";-nél "EAST", "WEST" vagy "GUER"
  • bbchris
    #9972
    Egy újabb pálya egy pontján elakadtam , hogyan lehet pl egy civilnek megadni hogy wset vagy east side legyen ? Wikipedia progit letöltöttem ugyanúgy írtam ahogy ott van de állandóan hibát ír .
  • tpM
    #9971
    Jah...márcsak a járműben mászkálás hiányzik és meg is veszem :>
  • Bucser
    #9970
    Érdekös.

    Ha beleteszik a VBS-es hangokat én elégedett leszek velük:D
  • tpM
    #9969
    mer' az http://armaqueensgambit.com/-on van fent gondoltam ott csak QG cuccok vannak :]
    és fasza VBS-ből átemelt hangok hallhatóak, amik tudomásom szerint nincsenek az Atari féle ArmAban.
  • Bucser
    #9968
    Inkább mint a red hammer. (szerintem)

    BTW: honnan vetted, hogy ez queens gambit trailer?
  • tpM
    #9967
    Ehhh namost állítólag ez az Atari féle trailer a sima ArmA-ról...
    de akkor mik ezek a VBS hangok...
  • tpM
    #9966
    Az ArmA kiegészítője. olyan mint OFP-nél a resistance
  • m1c1mack0
    #9965
    Mi ez a "Queen's Gambit"?
    (a video kiraly de olyan mintha egy masik jatek lenne nem is arma, legalabbis nalam)
  • tpM
    #9964
    ArmA: Queen's Gambit trailer
    jó kis VBS-ből lopott hangok :D
  • tpM
    #9963
    Ja pont ma nézegettem a weboldalukat, csak nem írták mit lehet nyerni...
  • repvez
    #9962
    Pályázat az arma kieg kapcsán:
    dvd borito tervezés