35048
  • Bucser
    #9921
    Szerintem meg rohadtul nem. Ha addon-t csinálok és nem pénzért teszem akkor nekem senki ne szabjon határidőket és senki ne kérje számon, hogy hol tartok vele. Csinálom a saját tempómban. és néha a community tud majd róla ha változott valami.

    De egy free addonon bármit is számonkérni.. ha annyira hiányzik nekik akkor csinálják meg.Pont.
  • Icebird
    #9920
    És most kivételesen mennyire igazuk van!:)
    Ilyenen besértödni, nem is tudom milyen szó illene most ide?:)
    Hány éve szüttyög már ezen, és jogosan várnak el már töle valami kis morzsát, akár egy alpha verziót.
    Vagy talán attól fél hogy az ötletét felhasználva valaki elöbb összedob egy jobbat?
  • Bucser
    #9919
    végülis a játék fizikáját használja. Egyszerű lowpoly téglákat alkotott és scriptel összekötötte őket melyek nagyobb fizikai hatás esetén elválnak. (gondolom én)

    Így nincs szüksége sokkal nagyobb erőforrásokra mint az OPFEC blood effecteknek... (ugye ott is a fröccsenő vér sokezer spheroid objectből áll). Ezért van a lassulás az alphaban mert még nincs optimalizálva.

    Majd meglátjuk mi lesz belőle.
  • joebacsi
    #9918
    erre azért kíváncsi vagyok, mert így ránézésre is rengeteg adattöbbletet jelent, amit továbbítani kell...lanra, vagy netre írták?
  • tpM
    #9917
    Aztmondták 100% multibarát lesz
    jah és minden sértődöttsége ellenére bennevan a VTE teamben :)
  • Bucser
    #9916
    Majd látjuk.
  • joebacsi
    #9915
    jópofa, de gondolom multiban ez kivitelezhetetlen :)
  • Bucser
    #9914
    "Mert sok a köcsög" (ha jól emlékszem)

    Néhány faszparaszt tajbunkó nyavajgiott, hogy hol van már az addon amit ígérget.... meg a töke tele lett a communityvel aki a BIS forumon van.
  • blash
    #9913
    Me' sertodott?
  • Bucser
    #9912
    DEANO minden sértődöttsége ellenére dolgozik a dynamikusan rombolható környezet (épületek, járművek) megteremtésén.

    Csak a téglázat egy-két bomba után

    Épületek rombolása

    És egy kis történelmi áttekintés
  • tpM
    #9911
    qd
  • bucsher
    #9910
    na mivan mégis visszhangos az fdf? pedig miko kijött nagyon odavoltál érte :/
  • blash
    #9909
    Inkabb a bizont tettek volna bele :/
  • tpM
    #9908
    De ettől még a BI belerakta a játékba :P

    Végeztem az 0.1 beta verzióval :) az összes kézifegyver + M2, DSHK hangját lecseréltem, .cpp-vel szenvedek éppen...
  • neuro
    #9907
    Miért ne érne? Szubszonikus lőszerrel ugyan olyan csendes lehet, mint egy M16/M4...
  • Raptor 2
    #9906
    Hangtompítós AK? Hát sztem nem sokat ér a hangtompító egy AK-n a valóságban...
  • tpM
    #9905
    AK74 ,(hangtompítós),M4,(hangtompítós),M16,M249,M240,PKM,SVD,M2,DSHK,30mm
    van kész eddig :) ma meglesz a többi + remélem még a config s akkor este már azzal nyomhatjuk :P
    Ja és ezeket ne hasonlítgassátok az FDF soundpackal mer nem ilyen agyonvisszhangosított hollywoodi hangok lesznek :]
  • SzaSzaWEL
    #9904
    A legjobb akkor is az volt, mikor minishak-on Donnal téptünk vissza az emeggyel, kb 1mm-es armorral (6 lövés ;) ), nyomunkban 2 ruszki tankkal, üvöltözve, hogy akinél cső van figyeljen, zede meg lazán kilawozott minket 100m-ről :))

    Persze zede velünk volt :D
  • L H Oswald HUN
    #9903
    Szevasztok!
    tpM! Soundpackal hogy állsz?
  • bbchris
    #9902
    Ajajj , ezt ényleg nem könnyű de megpróbálkozom vele . Köszi , talán sikerül az OICW fegyó .
  • blash
    #9901
    36 perces kop video, tokjo pelda a csapatjatekra, igaz ai-k ellen:

    http://dslyecxi.com/videos/jul1_mout_patrol.wmv

    Csak a nem fuggoleges hazakat nem ertem...
  • Fürtös
    #9900
    Na és mikó Zs meg Bubba zsákmányolt leoval iszkolt hazafelé BF1en?
    Én meg arra jártam BMDvel:D

  • fkubi
    #9899
    Ja, bar szerintem kar rad ennyi byteot vesztegetni :)
  • bucsher
    #9898
    na má én vagyok a téma? qd
  • blash
    #9897
    Bubu meg rendszeresen kierpegezte CTI-n a teherautot, ha veletlenul nem vartak meg :)
  • w77d
    #9896
    van itt vki aki vista 64bit-el nyomja??
  • Boconadi
    #9895
    "Volt, hogy 45 fős pályán, bubu ledobta a helit az enemy respawnra, és még sorolhatnám..."

    Fú de megnéztem volna :D
  • m1c1mack0
    #9894
    Jo volt a ctf, de az a TK-zas szerintem sem volt olyan poenos.
  • tpM
    #9893
    Nem voltak olyan jók azok a CTF-ek... ködös meg mindenféle ambient... olyasmi kéne mint OFP-nél Everonon TCZ! :)
  • SzaSzaWEL
    #9892
    Egyébként meg nem kell ezt olyan véresen komolyan venni :) Ha ez ennyire felidegesít, akkor egy lanparty-n sztem agyvérzést kapnál :)

    Volt, hogy 45 fős pályán, bubu ledobta a helit az enemy respawnra, és még sorolhatnám...
  • SzaSzaWEL
    #9891
    Tényleg nem jött le senki. Csak nem volt admin. Addig meg unaloműzésként lövöldöztek a respawnon. Én is. Jó móka volt. Inkább ez mint, hogy hummer-el autózgassak doloresbe negyed órát :)))

    A CTF-ek viszont egész jók voltak.
  • tpM
    #9890
    ^^
    1. ha jól emlékszem te ott se voltál (ebből adódóan honnan veszed ezt a baromságot)
    2. igen megbeszéltük, hogy berakunk 1 CTF-et és valaki poénból lelőtte a másikat ebből alakult ki egy helyi lövöldözés és lőttük egymást.
    és képzeld nem jött le senki sem a serverről.
  • wardogzombie
    #9889
    arrol beszélek hogy mikor már untad a mapot beáltál a respawn pontra és sorba szedegetted le az emberkéket erröl beszélek.amit tegnap produkáltál csak nem mapváltás lett belöle hanem lejött mindenki a szerverröl. gondolom rémlik de ha nem eröltesd meg az agyad.
  • Boconadi
    #9888
    TÉK
  • Boconadi
    #9886
    biztos lelőttél mindenkit
  • tpM
    #9885
    Márcsak ki kéne deríteni, hogy miről beszél...
  • Boconadi
    #9884
    látom te nem nagyon szereted tempikét
  • wardogzombie
    #9883
    gratulálni szeretnék a mai teljesitményedhez tényleg le a kalappal.
    lelövöldözöd a saját társaidat ehhez azért kell tudomány.
  • tpM
    #9882
    Ehh én csak fegyvert tudok :) a többit nehéz...
    itt van 1 leírás hozzá
  • bbchris
    #9881
    Le tudnád írni majd hogyan is kell átkonvertálgatni az OFP-s cuccokat ? A szigetek nem is annyira érdekelnének inkább az addonok , milyen tool-ok kellenek hozzá ?