35048
  • w77d
    #9961
    64bites, mint ahogy az aláírásomban olvasható
  • Bucser
    #9960
    és vistabol 32 vagy 64 bites verziót használsz?

    (ugyanis a 64 bitesnek ezen esetben lenne értelme)
  • w77d
    #9959
    nem kezel, 3-at felismer, de csak max 2-t használ
  • blash
    #9958
    Az xp is kezel 4 giga ramot...
  • w77d
    #9957
    kompatibilitást is próbáltam, mindent, de semmi! egyébként van valaki aki hasonló konfiggal nyomja mint én??
  • Bucser
    #9956
    Kompatibilitást megpróbáltad? esetleg korábbi Nvidia driverrel?

    Bár ha a BIS fórumot sírnád tele nagyobb sikerrel járnál.

    BIS Troubleshooting
  • w77d
    #9955
    áhh sosem fog ez nekem elindulni de emiatt nem fogok xp-re visszaváltani, hogy ugorjon 2 giga memóriám és egyébb plusszokról lemondjak! ezen kívül tulajdonképpen minden fontos játékot sikerült elindítanom, csak ezt nem (pedig nagyon vártam már hogy megjöjjön)
  • Bucser
    #9954
    Majd átállok Vistára mikor kijött a 2 generációja a DX10-es kártyáknak. Addig felesleges rá pénzt áldozni (mind a kártyára mind a szoftverre)

    Addigra talán normális driver támogatás is lesz hozzá. (pl remélem a hálózati laser officejetet tudom majd róla használni. Ha nem kinyírom a canont)
  • neuro
    #9953
    Athlon 64 3000+, Radeon X1600, 2.5GB RAM + Vista 64 Home Premium - teljesen alap gép, semmi extradurva nincs benne

    Eddig két játékal volt gondom, az egyik az ARMA, de ott sem a játék volt a hibás, hanem a Sprocket-es validáló szoftver, és az IL-2 1946, ahol a gyengus Ati driverek miatt nem megy olyan jól OpenGL-ben, mint XP alatt.

    Ettől függetlenül a Vistával teljesen meg vagyok elégedve, és akármennyire is szidja pár "szakértő", előbb-utóbb úgyis át kell rá térni.
  • blash
    #9952
    Neked milyen konfigod van neuro?
  • Bucser
    #9951
    kompatibilitást próbáltál már?
  • wardogzombie
    #9950
    2500?
  • w77d
    #9949
    a legfrissebb van fönt, mindenből:vga driver, directx, arma patch... minden, és ígysem jó! komolyan mondom kezd elegem lenni
  • hiba
    #9948
    ehhe itt jobban mukodik :)
  • neuro
    #9947
    A vicc az, hogy ATI-val (7.6-os Cat) és Vista64-el tökéletesen fut a játék - másoknál ugyan ilyen konfiggal meg nem.
    Én még mindig azt mondom, hogy frissíts DirectX-et (is).
  • wardogzombie
    #9946
    [URL=http://youtube.com/watch?v=UPGYfAlkedA&mode=related&search=]itt jobban látszik csoda hogy nem borult fel állványostól
  • w77d
    #9945
    lehet hinni az aláírásomnak :)
  • wardogzombie
    #9944
    nézd meg figyelmesen sztem jol müxik pont ellentétesen döl mint amerre kanyarodik,bár itt inkább a soförre ható eröket imitálják mintsem az autó dölését mert egy ilyen kocsi nem hiszem hogy dől bármerre is.
  • hiba
    #9943
    huha durva, de mintha forditva mukodne, vagy egy motorhoz van beallitva, az en autom jobb kanyarnal balra dol nem jobbra :)
  • w77d
    #9942
    nah ugyanazt kapom mint az első képen!
  • blash
    #9941
    itt van par topik, ahol ilyesmivel szopnak:

    ArmA - TROUBLESHOOTING » Vista Black load screen? May 10 2007,20:48

    ArmA - TROUBLESHOOTING » Will not launch. June 20 2007,18:55

    ArmA - TROUBLESHOOTING » Vista x64 + Radeon X1900XT unplayable June 21 2007,09:23
  • wardogzombie
    #9940
    xp forevör de van vista skines xp hogy kavarjam a dolgokat
  • blash
    #9939
    Keresgeltem a bi forumon, de ott csak ati kartyakkal meg visztaval gondjuk. Szutyok nvidiaval ment pista alatt.

    w77d-nek meg ha lehet hinni az alairasanak, akkor ez a konfigja:
    Intel Core 2 Duo E6600, Asus P5K alaplap, ASUS Gf 8800GTX 768Mb, 4GB Geil Ultra ddr2 memória, win vista home premium 64bit

    Ati+vista alatt igy nez ki az arma egyeseknek:

    http://img.photobucket.com/albums/v48/reg33/arma/arma-small.jpg

    http://img.photobucket.com/albums/v48/reg33/arma/notectvl6-1.jpg

    A legujabb 7.6-os kataliszttel is. Megoldas, hogy a pista melle telepitesz egy xp-t, s dual bootolosra csinalod, s ha armazni akarsz, akkor xp-t bootolsz. Vagy teljesen xp-t hasznalsz. Nem is ertem minek visztat hasznalni :\

  • w77d
    #9938
    a patch sem használ, odáig eljutottam hogy kivártam amíg dolgozik a gép, hiéba van fekete képernyő, olyan 20-25 perc várakozás után megjelent valami, gondolom a menü mozdó háttere, de nem voltak rajta se textúrák, se semmi, a fák kockák voltak, és a képernyőn megjelentek üres négyzetek, gondolom azok meg a menü pontjai, de nincs se betű se szám se textúra és úgy döcög minden mint az ifa
  • bucsher
    #9937
    meg bugos szar nv kártyát ;)
  • neuro
    #9936
    Megnézed a dobozon, hogy ki a játék forgalmazója (555, idea, morphicon stb.) Elnavigálsz a weblapjukra és megkeresed a support email-t vagy a telefonszámot. Írd meg nekik mi a gond...

    Egyébként ha már patch-elsz, akkor az 1.08-ig meg se állj.

    És ha már benne vagy a frissítésben, a videókártya drivert és a directx-et sem árt ha updateled.
  • w77d
    #9935
    megpróbálom fölrakni az 1.5-ös patch-et hátha megoldja a problémát
  • w77d
    #9934
    hol a halálba kérjek supportot? és hogy tegyem?? nem nagyon vágom az ilyen dolgokat! valakinek amúgy nincs ötlete?? duplaklikk az ikonra kép elsötétedik, hosszan dolgozik, valami (sztem a menü teteje, vagy alja) megjelenik a képernyőn hibásan vagy 3x nagyításban és onnantól kezdve semerre
  • blash
    #9933
    Ne hasznalj visztat :/
  • neuro
    #9932
    megy vistán - én ugyanis azon játszok vele minden nap

    írj a supportnak, biztosan segítenek, mert nekem is volt vele gond először (az aktiválás nem működött), de megoldották két email váltás után
  • Bucser
    #9931
    kidobtál?

    Miután megvetted így símán mehetsz a BI hivatalos fórumára és kérhetsz supportot.

    Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
  • wardogzombie
    #9930
    2000ért átveszem
  • w77d
    #9929
    hát ez cseszik elindulni vistán..... pedig nemrég direkt ezért kérdeztem itt és az volt a válasz hogy megy. most kidobtam 12 ezer ft-ot
  • w77d
    #9928
    gyerekek most hozta meg a futár a gamet !! jeheee
  • wardogzombie
    #9927
    loller kis cucc ugy olvastam 30000 dolcsiba fáj.
  • wardogzombie
    #9926
    jézusatyauristen ezt kérem karácsonyra
  • Bucser
    #9925
    Elsőre úgy olvastam, hogy Dawn of teh nyomies:D
  • tpM
    #9924
    Dawn of The Yomies :D


    Letöltés
    példamission
  • joebacsi
    #9923
  • Icebird
    #9922
    Ha ennyire nem tudom elviselni ha dörömbölnek az ajtómon hogy mi van már és ezért be is sértődök. Akkor nem oltom a tömeget képekkel, videókkal, infoval stb.! Hanem szép csöndben csinálgatom és egy szép napon kidobok egy kipróbálható verziót, ennyi.
    A BIS ha nem ígéri az elején hogy lesz pl. Visitor3, Oxygen2 akkor most senki nem hőbörögne hogy mikor lesz már, de talán még a végén be is sértődnek és nem kapunk semmit!:D