35048
  • w77d
    #10041
    igen, mindent végigcsináltam, de belépek a gémne -maxmem nélkül, megjelenik a kép 5 másodperc múlva már kint is vagyok az asztalon
  • Bucser
    #10040
    biztos mindent jól csináltál? (sokan mindig elfelejtik a run as Administrator részt)
  • w77d
    #10039
    erről mi a véleményetek?? nekem valahogy nem működik, hátha vki tud vmit memerror
  • Bucser
    #10038
    "ez azért így oltári nagy baromság (előre elnézést...lsd: bf) :)"

    Hány év alatt hány mod jelent meg a BF-hez?? és mekkora munka volt mögöttük? mennyit kellett szarakodni velük??
  • joebacsi
    #10037
    "Az arcade-nak nevezhető FPS_ben nem tudsz semmilyen új fegyvert betenni. Semmilyen új animációt semmit."

    ez azért így oltári nagy baromság (előre elnézést...lsd: bf) :)
    bár ez legyen a játék legnagyobb hibája, de azért mégiscsak meg csinálhaták volna...
  • blash
    #10036
    Akkor ott van me'g az is, ha nincs nalad az elsodleges fegyverhez tar, akkor is az latszodik kivulrol, hogy van nalad tar a fegyverben. De legjobabb az ujratoltheto m136/at4. De a javelin sem pont olyan, mint amilyennek kene lennie. Az rpg7-t ugy fogja, mint az m136-t, a javelint is ossze-vissza, csak epp ott nem ahol kene. A heliben, repcsiben nincs animalva a botkormany rangatas. De me'g egy csomo helyen szar az animacio, feleslegesen lejatszodo. Itt osszegyujtottek joparat, kivancsi vagyok mikorra javitjak ki:

    http://bugs.armed-assault.net/view.php?id=2053

    De az is tokjo me'g, hogy az at fegyverekkel sokkal lassabban lehet oldalra fordulni, mint le-fel nezelodni :/
  • repvez
    #10035
    Épp ezaz hogy nem egylapon emleggettem csak ha egy olyan játékban ahol a minél gyorsabb tüzelés és hentelés a cél ott van ido korrektül leanimálni az ilyen dolgokat ahol meg a taktikázásbol és a simulácio miatt nem olyan kapkodos a játék megoldhatták volna jobban is.
    És ahogy az elöttem szolok irták ha csak a modolt fegyvereknél lenne igy akkor megérti az ember de hogy az alapfegyokhoz se jok.
    És még egy kicsit lehetne dinamikusabb a mozgásuk mert még mindig az a helyzet hogy fut 10m-t megáll egyhelybe elfordul 30fokot majd fut tovább.
  • Adam II
    #10034
    Szerintem ennek hiánya kb olyan mintha egy repülőszimulátorban a futómű behúzása nem lenne animálva csak eltűnne meg feltűnne vagy egy autó szimulátorban nem fordulna el a kerék. Semmi jelentősége de szerintem egy szimulátorban az eszközök működésének élethűsége is fontos.

    Félreértést elkerülve szerintem az ArmA jó játék de vannak benne hiányosságok amik befoltozását nem feltétlenül a modderekre kéne hagyni. Ilyen például a tárcserén kívül az ,hogy a katona nem forgatja a kormánykereket csak rajta van a keze az meg magától forog és így elég hülyén néz ki.
    Nekem a katonák droid szerű rádiózása se tetszik, igazán lehetnének kicsit beszédesebbek és keveredhetne egy kis érzelem is a hangjukba mert a valóságban nem hiszem ,hogy tűz alatt unott hangon azt hajtogatják ,hogy "target that missle soldier at 200 meters"

    De ettől függetlenül jó a játék és valószínűleg a modderek majd orvosolják ezeket a dolgokat.
  • Bucser
    #10033
    Az esetek 95%-ban úgysem látod, hogy mi történik az újratöltésnél.... Ha meg van időd erre figyelni akkor vagy nagyon távol vagy a tűztől vagy szar a mission:)
  • Adam II
    #10032
    Ez igaz de attól a játékban szereplő alapfegyvereknek megcsinálhatták volna. A modderek ettől függetlenül ugyanúgy készíthetnének hozzá új fegyvereket.
  • tpM
    #10031
    majd a modderek, de ehez természetesen anim tool kéne amit nemtom mikor kapunk...
  • Bucser
    #10030
    Az arcade-nak nevezhető FPS_ben nem tudsz semmilyen új fegyvert betenni. Semmilyen új animációt semmit.

    Valahogy a link megnézése nélkül is tudom, hogy COD 4-ről beszélünk. Azt meg egylapon emlegetni az ArmA-val... Hát....
  • repvez
    #10029
    Ezt nem értem hamár egy arcadenak nevezhetö FPSben is megtudják csinálni normásisan az ujratöltés animáciot akkor az ARMA-ban miért nem és csak kalimpál valamit a kezével de köze sincs a fegyverhez és a tárcseréhez.
    Ld:ezt a videot
  • w77d
    #10028
    ht basszus így játszhatatlan a game! néha kibaszottul begyorsul néha meg lassú! aki vistán játszik nem tapasztalt ilyet??
  • Adam II
    #10027
    Köszi
  • tpM
    #10026
    innen
  • Adam II
    #10025
    Új küldetéseket esetleg hadjáratot nem lehet valahonnan letölteni. Elég béna vagyok editorral még azt se tudom meg csinálni ,hogy egy szakasz beszálljon egy therautóba az alap küldiket meg már unom.
  • Bucser
    #10024
    Na ja, de én mezei user honnan tudjam ilyen messziről, hogy melyik fölös és melyik nem?
  • tpM
    #10023
    kiveszed belőle a fölös pbokat.
    ennyi :]
  • Bucser
    #10022
    bárcsak nekem lenne ilyen hatalmas problémám.:)

    Egyébként nem tudom mi okozza, de érdekes dolog:(
  • w77d
    #10021
    nah most meg egy olyan hibám van, hogy olyan a game mintha gyorsítottfelvétel lenne! mindenki kurva gyorsan cikázik, gyorsan repesztenek a járművek, aztán egy századmásodperc alatt álnak meg! tud erről vki valamit??
  • Bucser
    #10020
    Nekem abszolút nem tetszett az XAM. pláne, hogy 3,5 giga helyet foglal.

    Ellenben a Modern Warfare Mod hangjai baromi jók lettek.
  • blash
    #10019
    jutub -> XAM Trailer 1.3 2007.07.20.

    http://armedassault.fr/
  • m1c1mack0
    #10018
    javitanak jo sokat
  • w77d
    #10017
    Elindult!! a beta drivert lecseréltem a whql driverre és beindult! csak az a baj, hogy a configomhoz méltatlanul döcög, bár még csak most fogom felpakolni a patcheket, remélem javít valamit
  • Fürtös
    #10016
    Ma este 19:00 OFP cti!
    gyülekezö Ts en
    Szükséges: OFPHU_cti.rar ftpn fent van 43 mb.
  • tpM
    #10015
    ismét RHS cuccok: (Frapsal valamiért nem látszanak a torkolattüzek)
    tengerészgyalogos AKM-el

    AK74M lövés közben :)

    RPK74 behajtott bipoddal

    AKS74/PSO1 és RPK74
  • blash
    #10014
    -> Arma Map 2007.07.18.

    2:26-nal tokjo, meg az egesz video is, csak kar hogy jutub minoseg :/ (persze ice akadt ra a videora :P )

    elobb lemaradt egy ]
  • blash
    #10013
    [url=http://youtube.com/watch?v=8z1S__FltHs -> Arma Map[/url] 2007.07.18.

    2:26-nal tokjo, meg az egesz video is, csak kar hogy jutub minoseg :/ (persze ice akadt ra a videora :P )
  • Bucser
    #10012
    XP-ből is van 64 bit. nekem gond nélkül fut.
  • w77d
    #10011
    hát ha csak xp telepítés oldja meg a problémát, akkor inkább még jegelem a dolgot, hátha vmikor lessz vami patch vagy ilyesmi
  • tpM
    #10010
    Már mondta, hogy úgy nem használhatja mind a 4giga ramot...
  • blash
    #10009
    Telepitesz xp-t, ennyi.
  • w77d
    #10008
    basszus most írtak vissza a techsupporttól, hogy sajnálják, de nem tudnak segíteni, ez a program nem Vistára lett tervezve!! ÁÁÁÁÁ! ilyen nincs! basszus, ha valaki vistánj futtatja és véletlenül nvidia kártyája van írja már meg, hogy melyik drivert használja!!
  • tpM
    #10007
    Ja írsz 1 kamerakezelő scriptet :D
  • bbchris
    #10006
    Köszi , megvannak . Legalább tanulok talán hmmm (próbálok) :))) tanulni egy -két okosságot .
    Lehet olyan effekteket a játék végén beállítani mint az Opflaspointban hogy forogjon pl a trigger körül ?
  • tpM
    #10005
    C:\Documents and Settings\tpM91\Local Settings\Application Data\ArmA\MPMissionsCache
  • bbchris
    #10004
    Hogyan lehet elmenteni azokat a küldiket amelyekhez csatlakozok a net-en és egyedileg csinálták ? Azaz ugye csatlakozok egy serverhez és receive-golja a küldit , de nem találom hova menti el . Jók lennének mint példaküldetés a trükkök szempontjából .
  • bbchris
    #10003
    Nahh leteszteltem ahogy írtad , ugye a civileknél a fő résznél hagytam hogy "CIV" a neveknél átírtam "WEST"-re , és úgy néz ki hullanak a civilek . :))) Végül is ennyi elég is mert további szerepük úgy sincs . Köszi a segítséget .
    Kamera nézeteket is próbáltam de az iszonyat bonyolult .
    Egy olyan kellene nekem hogyha vége a küldetésnek akkor forogjon , hasonlót mint az Opflaspointban , ott alapból benne voltak ezek az effektek , ebből meg kiszedtték ezeket és csak putty vége van semmi más .
  • tpM
    #10002
    ehhh ték volt... :)