35048
  • Bucser
    #10121
    Az már FPS volt?

    (nem hiszem hisz a Wolf3d teremtette meg az első szemszögű megyek és lövök játékokat 3d-s pályán.)
  • Fürtös
    #10120
    C-plus4 Mercanary...
    Asszem én nyertem:D
  • bucsher
    #10119
    pöcs vagy
  • wardogzombie
    #10118
    6.pont erre utal
  • wardogzombie
    #10117
    neked is igazad van.
  • debHUKK
    #10116
    Kérdezték, hogy mi a vicc. Én mondtam egy viccet. Akinek nem inge nem veszi magára. :)

    "Lehet, hogy egy kisse tulzas, hogy a jatek egy vicc, de rengeteg olyan dolgot elszurtak benne , ami idegesítővé teszi a játékot."
    Ez már kezd konstruktív kritikába hajlani és igaz is, de még kevés. Viszont ha így kezted volna, egy szót se szoltam volna.

    "Egy ember szubjektív véleményére , egy gondolkodó, értelmes ember nem így reagál."
    Egy gondolkodó értelmes ember nem megy be egy fúrumba és fikázza a fanoknak a gamét, minden konkrétum nélkül.

    "Ez csak egy játék, ami azert nem lett annyira sikeres" Mi a siker? Az hogy sokan játszák? Akkor a WoW az igazán sikeres. Menj, játsz azzal!

    "A reakciotok alapjan, vagy tul tapasztalatlan fiatalok vagytok, vagy csak tul sok a feszültség bennetek." Hát fesz a van, és jól ki is engedtem tegnap este :)
    Persze az utolsó cseppet te adtad a pohárba :)

    Wardog: az 5-re ne vegyél mérget ;)
  • Adam II
    #10115
    És talán ha nem reagáltatok volna rá ilyen gyerekesen és nem is szóltatok volna hozzá nem írta volna meg a második hsz-t.
  • wardogzombie
    #10114
    ja és egy igazi gémer aki nem szövegelö láma,nem ugy nyit be egy topicba hogy "ez a játék egy vicc :D kár érte" szerintem de lehet hogy én tudom rosszul.
  • wardogzombie
    #10113
    nálam a doom elsö része.az akkor hány év?
  • wardogzombie
    #10112
    Egy ember szubjektív véleményére , egy gondolkodó, értelmes ember nem így reagál.Ha mindenhol, így reagálnának egy ember más véleményére, a végén egymást ölnétek még az életben is az utcakon.
    1.menj más topicba és 2 hszböl add tudomásukra hogy a játék amit tolnak szar.
    2.szerintem itt értelmes emberek vannak voltam máshol ahol más volt a helyzet.
    3.csak azért mert egy lövésböl nem lösz ki 6 ellent,vagy zavar a lövedék röppályája,esetleg kilönek és azt se tudod honnan még nem jelenti azt hogy gagyi.igenis kellett már egy ilyen gamma ahol végre törekednek is az élethü játékra.
    4.minden játékban van hiba ez miért lepett meg?
    5.csak azért mert neked nem tetszik nem lönélek fejbe ha az utcán összefutnánk,de sztem a többiek se.
    6.(bár sose lehet tudni)
  • neuro
    #10111
  • Bucser
    #10110
    Bazze utánaszámoltam.. az első FPS amit toltam az 93-ban a Wolf volt.. geez 14 éve vagyok kocka....
  • Bucser
    #10109
    "Nőjjetek fel! Ez csak egy játék, ami azert nem lett annyira sikeres, mint amennyire ti gondoljátok, mert sokmindent nem úgy készítettek el benne, mint kellett volna"

    Welcome to the real world. Szerinted miért vannak a modok? Meg a patchek? Meg egyáltalán a mission builder és a scriptírási lehetőség?

    A játék nem vicc csak te ítélkezel olyan dologról amiről 10 perc alatt alkottál véleményt.

    Azt meg hogy mióta játszol FPS-t kb mindenki leszarja. Ugyanis ez nema "kinek nagyobb a kukija játék"

    Apropó 9 éve milyen FPS-el játszottál? (azaz mi volt az első FPS amit toltál?)
  • LoCk
    #10108
    Hogy én béna pöcs lennék azt inkabb hagyjuk...fingod sincs, hogy ki vagyok és hogy milyen jatekos vagyok.Maradjunk annyiban, hogy kilenc évet toltam különböző FPS-jatekokkal online és nem a szovegelo lamak koze tartoztam.

    Lehet, hogy egy kisse tulzas, hogy a jatek egy vicc, de rengeteg olyan dolgot elszurtak benne , ami idegesítővé teszi a játékot.

    A reakciotok alapjan, vagy tul tapasztalatlan fiatalok vagytok, vagy csak tul sok a feszültség bennetek.

    Egy ember szubjektív véleményére , egy gondolkodó, értelmes ember nem így reagál.Ha mindenhol, így reagálnának egy ember más véleményére, a végén egymást ölnétek még az életben is az utcakon.

    Nőjjetek fel! Ez csak egy játék, ami azert nem lett annyira sikeres, mint amennyire ti gondoljátok, mert sokmindent nem úgy készítettek el benne, mint kellett volna.

    Részemről lezártam a vitát, és nagyon sajnálom, hogy még mindíg vannak olyan emberek, akik a moderatort nem fogjak tudni soha sem bekapcsolni a fejükben...és csak szórják a szitkokat,leminősítenek mindenkit látatlanba és egy épkézláb mondatuk sincs.

    Akinek nem inge ne vegye magára.
  • wardogzombie
    #10107
    pfffffffff
  • m1c1mack0
    #10106
    heeee eeeee? :)
  • tpM
    #10105
    Hát igen aki evolutionozik az ne csodálkozzon, hogy nem érti a taktikai részt ;)
  • wardogzombie
    #10104
    hogy?
  • Adam II
    #10103
    Túl komolyan veszitek.
  • debHUKK
    #10102
    mivan?
  • wardogzombie
    #10101
    ma este nyomjuk ezerrel
  • wardogzombie
    #10100
    taktikai fps? tarold le a várost vulcannal biztos távolságból farppal a seggedben majd ha látod az ellent tégy ugyanígy.
  • wardogzombie
    #10099
    a magadfajtának igen,mi viszont tök jókat játszunk vele.nyomjad tovább a super mariot vagy a sonicotabba hátha megtalálod amit keresel.
  • debHUKK
    #10098
    Egy béna pöts felrakta az armát, mert azt hitte olyan szar árkád mint amihez szokott.
    Szegény nagyott csalódott, mert egy igazi taktikai fpssel találta szembe magát.
    Ezért miután kisírta magát anyuci szoknyájánál, benyögött valamit a játék fórumába, amivel csak a saját n00bságát igazolta, és elindult keresni egy neki való árkád fosht.
    tudom ez nem vitzes, de nem érdekel, most ez jött ki, fáradt vok...majd törlik...vagy nem...
  • tpM
    #10097
    nem lehet ugrani és egy lövéstől meghalok :D :D :D
  • Bucser
    #10096
    Meséld el kérlek: Mi a vicc?

    egyébként felpatchelted a játékot 1.0.8-ig?
  • LoCk
    #10095
    Ne kinlodjatok, nem jatszom vele.. Kiprobaltam a demot..hat ez egy vicc.. :D
    Kar erte.
  • LoCk
    #10094
    Hi all!
    Nallam a game nem indul el.> "Error compiling vertex shader VSTerrian"hibat ír ki.
    Ati X1950Pro van jelenleg a gépben.
    Próbáltam 7.5-től 7.7-ig a drivert a VGA-nal, de ua. a hiba.

    Ha valaki jart így, vagy tud segíteni az plz. írja le, hogy mi a megoldás!

    Thx!
  • Adam II
    #10093
    #10047

    Vótmá




    [csak viccel]
  • blash
    #10092
    Egesz jo lett, csak keves benne a niger:

    jutub -> ARMA blackhawkdown 2007.07.21.
  • tszd
    #10091
  • Suri hun
    #10090
    Hát ez nagyon LOL
  • BlitzFiles
    #10089
    Ha már filmes topik, le a kalappal a kaszkadőrök előtt, akik kockáztatva testi épségüket egy ilyen
    Autós jelenet
    után is épségben szállnak ki.
  • w77d
    #10088
    az
  • tpM
    #10087
    community life
  • wardogzombie
    #10086
    na ja
  • w77d
    #10085
    egész jó kis film topik lett itt
  • tpM
    #10084
    Ellenség a kapuknál? :]
  • PhantomAss
    #10083
    hajaj...egyik kedvencem
  • wardogzombie
    #10082
    századot? hmmmm igazad van tényleg. sztálingrádot látta vki?