35048
  • Adam II
    #10081
    Az a sorozat tényleg nagyon jó volt. IMDB-n kapott is 9.6 csillagot.
  • Bucser
    #10080
    Pontosabban egy századot.
  • wardogzombie
    #10079
    utánnanéztem igen az volt.
  • wardogzombie
    #10078
    nemtudom egy szakasz történetét mutatta be a d-daytől volt vagy 8 részes de tetszett.jó volt.nekem.
  • Adam II
    #10077
    Band of Brothers-re gondolsz?
  • wardogzombie
    #10076
    én is többet vártam töle.volt viszont egy ww2-es háborús sorozat a tvben nemrég na az egyben király
  • PhantomAss
    #10075
    azér a Hart háborúján is el tudtam aludni
  • wardogzombie
    #10074
    ma különösen köcsög volt a kamov
  • fkubi
    #10073
    A film pont olyan, mint az alatta levo zene: az eleje jo, aztan hanyni kell tole. Az a baj, sose tudjak, hogy hol kell abbahagyni :/
  • Adam II
    #10072
    Ok egyszer megnézem. De jól sejtem ,hogy nem lesz benne túl sok lövöldözés meg bepillantás a fronton harcoló katonák mindennapjaiba.
  • cicai
    #10071
    szia
    ezt el tudnád magyarázni bővebben?
    köszi
  • Bucser
    #10070
    Akkor nézd meg és talán tisztul a kép:-)

    Egyébként mondtam lentebb. nem mind háborús akcióval közvetlenül foglalkozó film hanem háttértörténet a háború és a háború körülményei között zajlódnak az események. befolyásolják az események alalkulását.
  • Adam II
    #10069
    Végig még nem. De amennyit láttam belőle nem emlékszem ,hogy bármi köze is lett volna a hadviseléshez.
  • Bucser
    #10068
    Láttad egyáltalán?
  • wardogzombie
    #10067
    7.5ös catalyst?
  • wardogzombie
    #10066
    végülis sajnos ma már lerágott csont mind még a közelkelet is ott van börnyakuak,iraki misszió meg egy csomó másodlagos szar film amibe kár volt pénzt ölni.be kell lássuk nem tudnak már olyan igazi jó filmeket csinálni mint régebben.sajnos.
  • cicai
    #10065
    mostmár olyat is kidob indításkor, h no entery bin\config.bin.controllerschemes
    naon szépen kérlek benneteket segítsetek
  • Adam II
    #10064
    Casablanca az első :/
  • cicai
    #10063
    Miért van az, hogy elindítom a játékot és kidob vmi pixel shader miatt?
    Le crackeltem meg minden:S
    Kérlek, ha tudtok segítsetek
  • wardogzombie
    #10062
    nap könnyei esetleg? bár az nem egészen háborus inkább akciófilm
  • neuro
    #10061
    Hát Oliver Stone és Coppola is eltudott menni a Fülöp Szigetekre forgatni, és az még a '70-es, '80-as években volt, szóval Gibsonék is megtehették volna, ha tényleg autentikus filmet akartak volna forgatni...

    A másik példa Kubrick, aki Londonban(!) vette fel a Full Metal Jacket utcai harcait, de mégis sikerült tökéletesen elhitetnie a nézővel, hogy Hue-ban megy a csata.

    Ettől függetlenül igazad van: van akinek ez jön be - van akinek más :)
  • Bucser
    #10060
    De itt van az IMDB szerinti Top 50 háborús film

    imdb top 50 war category

    Dew ezek közül nagyon sok inkább a háború alatt t9rtént népírtással annak hatásaival foglalkozik és nem hadviseléssel magával. (pl a zongorista Schindler listája, Der untergang.

    ÉS persze nem csak Vietnam meg IIVH létezett mint konfliktus hanem a fekete afrikai törzsi villongásokról is készült jó pár alkotás.
  • tpM
    #10059
    Fegyverek szava :)
    jahás az egy érdekes alkotás...
  • Bucser
    #10058
    Az volt a Windtalkers:)
  • wardogzombie
    #10057
    jó hogy nem huznak át annyi cuccot da nangba csak egy forgatásért.mindenkinek más az izlése,mondjuk néhány filmet még nem láttam azok közül amiket bucser emlitett.volt egy nicolas cage-es is ahol az indián kódolókat abajgatták nekem az is tetszett.mi is volt a címe...
  • Bucser
    #10056
    totál más kategória.
  • tpM
    #10055
    A Halál 50 órája, Piszkos 12 és Kelly hősei sem rossz :]
  • neuro
    #10054
    A We were soldiers tényleg szörnyű - elég csak annyit megjegyezni róla, hogy Kaliforniában forgatták...

    A legrosszabb háborús film azonban a Windtalkers :)
  • Bucser
    #10053
    Szakasz, Apokalipszis most, Hamburger Hill, Letters from Iwo jima, Acéllövedék, és ha sorozat akkor meg Band of Brothers.

    szerintem ezek mind ütik a We Were Soldiers-t.
  • wardogzombie
    #10052
    kinek mi a jó
    háborus film.
  • Bucser
    #10051
    Hát már akinek a filmek királya. Nekem abszolút nem tetszett a Katonák voltunk.
  • wardogzombie
    #10050
    ajánlom a két cayopusztító-épületbontó figyelmébe a filmek királyát ha már itt tartunk.
  • Adam II
    #10049
    Hát ez tök jó volt.
  • wardogzombie
    #10048
    az inkább call of duty
  • BlitzFiles
    #10047
    BLACK HAWK DOWN
  • tpM
    #10046
    spr rulz xD
  • w77d
    #10045
    nah jóvan kell valakinek 7000ft-ért egy eredeti angol példány??
  • wardogzombie
    #10044
    minden armásnak aki az arma.hu-n toljaaz etalon.
  • wardogzombie
    #10043
    nade mitszifeljelentselek? jelendzsé!
  • m1c1mack0
    #10042
    off