35048
  • Adam II
    #10281
    Ok megpróbálom.
  • Raptor 2
    #10280
    az egységet kijelölve a Waypointot pontosan a teherautón készítsd el.. tehát az nem elég ha a teherautó mellé, és onann húzod a teherautóra, hanem..érted, szal a teherautóra xD
  • Adam II
    #10279
    Editorban ,hogy a rákban kell megadni egy egységnek ,hogy szálljon be a teherautóba? Odateszem a GetIn waypointot és ahelyett ,hogy beszállnának csak odasétálnak azt bambulnak.
  • medog
    #10278
    Error compiling vertex shader VSTerrain.
  • tpM
    #10277
    pontosan mit ír?
  • medog
    #10276
    hello! indítanám a játékot és kiírja ezt a vertex shaders-es dolgot. mit csináljak?
  • repvez
    #10275
    Teljesen le van huzva az egér érzékenység meg maximumon mindkét tengelyen.
  • Yula
    #10274
    A floating zone-t húzd le az options-ben.
  • Bucser
    #10273
    Igen. Csak mivel kevés benne a vertex egység ezért baromi lassú. túlképp ugyanolyan lassú mint a 7300 GT.
  • Prince23
    #10272
    Tied támogatja a Shader Model (Vertex) 3.0-át?
  • Bucser
    #10271
    Nekem egy GF6600 GT-m van 256 videorammal.

    Alsókategóriás videokártyát csak azért nem vennék, mert kábé annyit ér mint egy középkategóriás az előzőgenerációból. Csak azt olcsóbban megkaod használtan mijnt az újat a jelen alsókategóriából. Valamint ez az egész cska agyártók veszteségminimalizációjára játszik. Ami nem sikerült olyan jól azt visszaminősítik aztán pápá. Inkább veszek jó minőségű dolgot mint a baldzsunka 3-as leselejtezettet (visszaminősítettet)
  • Prince23
    #10270
    Mert? Nekem olyanom van. És elégedett vaok vele.
    neked mien karid van?
  • Eagle16
    #10269
    6600GT van meg 7300GT, GT6600 az mi? :D
  • Bucser
    #10268
    7300Gt van. De pl olyat nem vennék:)
  • Bucser
    #10267
    Hát akkor mielőtt beszélsz valamiről nem árt utánaolvasni...

    Ez alól a dolog elől egy kivétel van a szex ott előbb csináld és utána beszélj róla, de minden másnál hasznosabb ha előbb ismered és csak utána dumálsz a témáról...

    Szóval mi is az a GT6600?
  • Prince23
    #10266
    Érdekes, nálunk haverokkal így beszéljük a Vga-kat. Ne tedd már a hülyét :)
  • Prince23
    #10265
    Aha
  • Bucser
    #10264
    MI az a gt6600?? olyan nincsen.... Sőt 7300Gt sincsen...
  • Bucser
    #10263
    Gondom GF7600 vagy 7800 GT-re gondolt..
  • Prince23
    #10262
    7300 Gt, Gt6600, vágod?
  • Bucser
    #10261
    Míg az FX az egy típuscsaládot jelöl a GT egy fajtát a típuscsalád változatai között. Ne keverjük a szezont a fazonnal.

  • Bucser
    #10260
    Igazából nem a felbontás számít már nagyon régóta Arma-ban hanem a shaderek. az 5500 nagyon ramaty ezen a téren meg a 6600 is. Azokat ki kell kapcsolni és akkor jól megy (na meg NO AA meg No növényzetés az object detailt is low-ra érdemes tenni.)
  • medog
    #10259
    ? GT ?
  • Prince23
    #10258
    LoL :)
    Fx helyett legalább GT-re tedd. Lol, látom van ott ram, meg jó proci is.
  • medog
    #10257
    akkor nem fog menni akadás nélkül? és 800*600 on?
  • Bucser
    #10256
    FX5500 nem az igazi... már a 6600 is néha kevésnek tűnik
  • medog
    #10255
    Hello!Szerintetek elmegy a játék akadás nélkül ilyen gépen: 3400+ proci, GeForce FX5500 Vidókártya, 1536mb ram,.
  • tpM
    #10254
    az egérérzékenységet kell felhuzni akkor...
  • Bucser
    #10253
    Nekem tokéletesen működik pedig. Persze nem vagyok hozzászpkva sem a 2 másodperc alatt 180-at fordulok mutatványhoz más FPS-ekben...
  • repvez
    #10252
    Nekem csak egy nagy bajom van ugy általában az ARMA és OFP-vel, hogy a fegyverrel valo célzás olyan mintha kötélen mozgatnám a fegyvert.Tul nagy a késleltetés az egérmozgás és a fegyver mozgása között.Van hogy már az egeret jobbra huzom a fegyver meg még balra megy és a zoom nézet is elég lassan jon be és nem mindig arra mutat a csö amerre elötte állt és igy több mp eltelik mire rá tudom vinni a célgömböt a célra.
    De ez nem attol van, mert lassu a gépem és szaggatna.Az rendbe van hogy a légzéstöl meg egyéb dolgoktol bemozdul kicsit,de a célzás attol még lehetne direktebb mint más játékokba .Már levettem teljesen a floataling zonet,de sokat nem javult a helyzet.
  • Adam II
    #10251
    Jah videoban is amit linkeltem hallatszik az Asshole-ozás.
  • tpM
    #10250
    Ok lehet kicsit túloztam :>
    De így a mérete alapján...
    Tehát SLX-ben is van dinamikus AI párbeszéd, u.a TPS nézet, robbanás, füst, por effekt, fejlesztett AI, új sérülésrendszer, sebesült/lőszerláda vonszolás és még sorolhatnám.
    XAM-ban ebből sokminden nincs, de van pl műholdkép, rádió, de ha jól láttam 1.31-ben nincs már M1-nek parancsnoki menüje.
  • Adam II
    #10249
    Én úgy vagyok vele ,hogy normális hangokkal tűrhető de ha tudnám felét kipaterolnám.
    SLX-hez sajnos nem tudok hozzázólni pedig az jobban érdekel a XAM-nál.
  • Icebird
    #10248
    XAM sok más tulajdonságokkal bír mint az SLX, így az túlzás hogy tudja azokat!
  • Bucser
    #10247
    Az XAM legnagyobb gondja, hogy mindent különcsináltak meg benne. azaz egy total conversion mod és az eredeti cuccokat is beletették amit úgy hagytak... Nem csak azokat amikkel kiegészítették az egészet.
  • tpM
    #10246
    Ja hát XAM az 1.7GB SLX meg 24MB(0.96b) és tudja azokat (többet is) mint a XAM :D
  • Adam II
    #10245
    Kipróbáltam a XAM 1.3-at.
    A fegyverek hangjai elég gagyik de használható más sound modokkal szóval az nem gond.
    Vannak új MARPAT egyenruhák meg ghile az animációk egy részét feljavították tps nézet sokkal használhatóbb a katonák kiabálnak egymásnak stb.
  • tpM
    #10244
    nincs
  • Adam II
    #10243
    Amúgy van weboldala is ennek az SLx-nek?
  • Adam II
    #10242
    Akkor jó. ModWar biztos jobban fog hozzá passzolni.