35048
  • Bucser
    #10441
    Ahhoz a szigetmodellt kellene tudni dinamikusan módosítani vagy több modellből kellene hogy álljon egy sziget.-> ergo nem lehetséges AREMA vagy OFP alatt (mármint hogy deformálható legyen a felszín)
  • tpM
    #10440
    OFP-ben Invasion44 demójában volt valami olyasmi, hogy előjött egy ásás animáció és lettek előtted földbuckák dehát az mégsem ugyanaz mintha a talajban lenne a lyuk :)
  • Boconadi
    #10439
    na ja, vagy csak szimplán beálcázod magad az avarba :))
  • Boconadi
    #10438
    szvsz csak esztétikai szerepe van
  • tpM
    #10437
    hmmm árok akkor lenne, ha a terep geometriáját lehetne piszkálni :\
  • m1c1mack0
    #10436
    Az lenne az igazan kiraly ha tenyleg lehetne 'asni' az asoval( loveszarkot,alagutat,borospincet)
  • tpM
    #10435
    a hulla fegyverét szúrják a sírba (ha éppen nála volt) és nem muszáj ásni, ez csak feature :]
  • wardogzombie
    #10434
    félreértés ne essék nem b...ogatásképpen kérdem csak érdekel
  • wardogzombie
    #10433
    és pl a pilótának mit szúrnak a sirjába repcsit? ezt a sírásást ki csinálja a player vagy az ai? fog valaki sirt ásni? ai löjjön vagy fedezzen sztem én se áskálódok kivéve ha pont jár érte.vagy olyan nincs hogy ha nem ásod el a hullát idövel rothadni kezd és a döglegyek különféle betegségekkel fertőzik sorainkat? amitől látótáv csökken erösen izzadsz lázas leszel stb .
  • tpM
    #10432
    Meg ütni is lehet vele, amcsiknál kés van
  • blash
    #10431
    Akkor eze' van minden ruszkinal gyalaso, hogy az amcsik el tudjak temetni oket.
  • tpM
    #10430
    ... és a sír sem akármilyen ám :]
  • blash
    #10429
    Az, ap6-ban...
  • tpM
    #10428
    AP6ban már meg van csinálva az 1x használatos M136 lövés után még kormos is lesz a vége :)
  • blash
    #10427
    Mmo lesz, ha evoban lehet majd temetni...
  • blash
    #10426
    Egyszer hasznalatos m136-ot, meg a javelinnel szeretnek csocseret, a celzolofasz kene leszednie, majd ratennie masik csore. Az utobbit egesz jol megcsinaltak americas armyban: jutub -> America's Army v2.7 Javelin Anti Tank System - EEGold.com
  • ColdFire
    #10425
    ez vmi rpg hogy temetgetni lehet ésatöbbi? :D
  • tpM
    #10424
    ja lehet :)
  • Adam II
    #10423
    Csak mert most látom ,hogy a 6th sense modpackben van grouplink3.pbo.
  • tpM
    #10422
    AI viselkedése pl az említett sebesültvonszolás, fedezőtűz, ha van 2 12fős csapat az egyikből 3 közlegény marad akkor csatlakoznak a másodikhoz meg elméletileg lehet majd légitámogatást kérni csak az még nincs bent.
  • Adam II
    #10421
    A GroupLink 3 tartalmazza a panaszkodást meg a káromkodást is vagy csak a mozgásért felelős? Tulajdon képpen mit értessz mozgás alatt?
  • tpM
    #10420
    vagy a never xD
  • Bucser
    #10419
    Stílusosabb a whenitsdone:D
  • tpM
    #10418
    Ehh backblast képet elcsesztem:


    kiadás: soon
  • tpM
    #10417
    SLX összefoglaló (nemtom minek a rövidítése) frissítve 07.08.16
    AI : A mesterséges inteligenciát egy fejlesztett, OFP-ből átkonvertált GroupLink3 mozgatja :] Környezettől függő dinamikus párbeszéd megy a katonák között, pl őrjárat a tűző napon: "It's freakin' hot", "This vest is killing me" aztán utcaharc: "Eat lead!", "Come get some", "Screw you" és egyéb kedves beszólások :). A sebesülteknek elsősegélyt adnak (ha nagyon vérzik akkor orvos kell) fedezékbe vonszolják egymást a hullákat el lehet temetni.


    Effektek: Új por, robbanás, tűz, füst, jelzőlövedék és vér (fröccs a falra) effekt kapott helyet.


    RPG "backblast" (most ezt mire forditsam:) )


    Sérülések: Testrésztől függő sérülésrendszer, pl lábonlőnek elesel, elvérzel, robbanástól séztszakadsz (csak erős idegzetűeknek :D ) stb stb
    a végére egy vid az RPG-ről.
  • Adam II
    #10416
    Valami megjelenés szerűségre gondoltam.
  • tpM
    #10415
    mingyár
  • Bucser
    #10414
    Persze hogy van:DTempi szorgosan teszteli:D
  • Adam II
    #10413
    SLX-ről van valami hír?
  • Adam II
    #10412
    Majd tesznek rá lánctalpakat
  • Bucser
    #10411
    kicsit érződik a felfüggesztésén az a plusz pár tonna ahogy látom:D
  • neuro
    #10410
    Itt van újra:

  • neuro
    #10409


    Pimp my Humvee...

    Remélem látszik a fotó mindenkinek.
  • tpM
    #10408
    ;)

    a betatesztet meg cfg-t elfelejtették említeni :\
  • lee56
    #10407
    " - Sounds (100% new by RobertHammer and tpM)." - már ebben is benne van a mancsod? :)
  • tpM
    #10406
    egyébként én az RHS Infatry-t és Skaven' RACS-ot ajánlom
  • tpM
    #10405
    csak jönnének a toolok... :]
  • Bucser
    #10404
    Ami náloam jelenleg be van rakva a

    6thSense.EUpack0,2-es verziója
    ModernWarfare Sound mod
    6thSense.EU weaponpack
    RHS HIND addon
    ARMA effects (gránát és épületromboláskor keletkező füstmértéke és minősége változik meg az általános füst is másmilyen lesz)
    Switzerland mod
    és a MApfact Ah-64 és Chinook packja. (meg az ezek működéséhez szükséges modok.)

    Ezeket mind össze tudod vadászni a BI forums Addons and Mod completed szekciójából. Talán van gyűjtőtopic is.
  • websnake
    #10403
    Sziasztok !

    Én most találkoztam ezzel a játékkal és nagyon tetszik. Tudtok abban segíteni hogy milyen mod-okat érdemes felrakni az élmény fokozása érdekében és milyen plusz kapmányokta és küldetéseket érdemes felpakolni hozzá ???

    Előre is köszi


    Ja és persze azokat a weboldalakat is ahonnan ezeket le lehet tölteni.. :-))

    Köszi
  • tpM
    #10402
    .paa file kell ahol Alpha csatornát beállítod ahol átlátszót akarsz