35048
  • DummyBoy
    #10361
    Hmmm ... irtam neked Lonci topikban ... De most látlak itt is ... esetleg az ARMA-ban is kipróbálhatnád azt az ELTE-s cuccot ... mert akkor veszek egy webcamot :)
  • kis Charles
    #10360
    köszi:D
  • Raptor 2
    #10359
    Pl. a Fraps nevű progival
  • kis Charles
    #10358
    Sziasztok!

    Bocsánat a láma kérdésért,de a single játékon belűl,hogy lehet az FPS számlálót bekapcsolni/aktíválni.A segítséget előre is köszönöm.
  • Raptor 2
    #10357
    Grafikai beállításoknál ott van valahol fent ahol a látótáv van!
  • Bucser
    #10356
    Nem lőtávolságról beszélek. nem arról beszélek, hogy a bakák meddig lőnek el. Hanem arról, hogy a tankok, helikopterek meddig látnak...
  • koschwarz
    #10355
    egy sniper is nehezen lő ilyen messzire, úgyhogy minek ennél nagyobb látótávolság, főleg sima bakáknak.
  • dadario
    #10354
    Na, végül megvettem a cseh változatot, rábeszéltetek :-)

    Tegnap este install, utána rögtön felraktam a 1,05 és 1,08 patch-eket aztán játék indít. Működik csak éppen a nyelvet nem tudom átállítani. Hol és mikor lehet megadni, hogy minden angol nyelven menjen? Nem találok ilye opciót, sem az installnál és a játék opciói között sincs :-(
  • blash
    #10353
    A foldgorbulet az tecik.
  • tpM
    #10352
    Az AI-t átírhatjuk :)
    majd pár év múlva jó lesz (hacsak codemastersék nem alkotnak jó OFP2-t)
  • Bucser
    #10351
    Lehet szórakozni a látótávval az igazi gond az, hogy ha ezt a 100 kkm-tr feltöltöd egységekkel akkor meghal a géped.

    nincs értelme egyszerűen. pláne mivel az Ai max 1500 méterig "lát el" és célozni is csak 1500 méterig tusz a számára:(
  • tpM
    #10350
    ez pedig elméletileg 100km
  • blash
    #10349
    Nekem is cseh van, de nem kell hozza lemez. A szerialon kivul csak ezek kellenek:

    yasu
    Daemon tools 4.09
    NS-ARMA_MAXI-POSEDEN.MDS
    es egy nemet arma.exe, aminel csak securom vedelem van.
  • PhantomAss
    #10348
    hali
    nekem is ez a változat van meg, (+szerintem mindenkinek),1.08-ra pöcsölve, így nincs különbség a verziók között (cseh v angol stb)
    a starforce miatt ne aggódj, eleinte én is fostam kicsit
    annyi hogy a dvd-t be kel rakni a gépbe ha jáccani akarol
    (csak a dvd-t ne add ki a kezedből:)

  • ColdFire
    #10347
    elkezdődik a csillagok háborúja
  • tpM
    #10346
    17 FPS már mozgóképnek számít? :)
  • Bucser
    #10345
    ÉS meg is mozdul vagy csak gyönyörű állóképet generál?
  • tpM
    #10344
    ahaha 50km :]
  • Raptor 2
    #10343
  • koschwarz
    #10342
    tudsz majd armázni
  • dadario
    #10341
    Sziasztok!

    Megrendeltem a játékot, ma hozzák ki, de csak a cseh változat van most a forgalmazónál, az angolra heteket kell várni.

    Szeretnék már játszani, de úgy tudom a cseh változaton van Starforce védelem és félek, hogy elcsesz valamit a gépemen. Nem tudom mi ez a Sratforce, csak sok rosszat hallottam róla. Netem nincs a gépen.

    Mi történhet a gépemmel, ha ráteszem ezt a Starforce-os verziót?

    Köszi,
  • tpM
    #10340
    ~500bugfix + stb
    de 1.05kell előtte
  • Adam II
    #10339
    Nem tudtok valami egyszerű leírást arról ,hogy kell küldetéseket készíteni? Ahol az alapoktól le van írva mit ,hogy kell csinálni.

    Szeretnék csinálni egy egyszerű küldit ahol 3 szakasz beszáll 3 teherautóba amiket elöl hátul két Humwee kísér majd a konvoj elmegy egy kis városhoz ahol a szakaszok kiszállnak és megtámadják a városban lévő ellenséget.
    Azt már tudom ,hogy kell rábírni őket a beszállásra de a kiszállás nem megy sok más dologgal együtt.
  • wardogzombie
    #10338
  • Adam II
    #10337
    Hol van az ismertető?
  • berczely
    #10336
    Ok letöltöm az 1.08-as patch-et!Amien nagy a mérete tényleg oylan sok mindent javít??
  • Bucser
    #10335
    A te stílusod sem épp kincstári...
  • kokos
    #10334
    Ne uristenezzél inkáb irtad volna le f kalap!
    Kösz tpM!
  • tpM
    #10333
    leszállsz, ammo truckhoz odamész és rearm
  • blash
    #10332
    uristen...
  • kokos
    #10331
    Szevasztok!Jó lenne ha tudnátok segiteni!Tehát:megcsinálom a a saját missionomat az editorban,eddig oké!Problémám az hogy pl:beteszem az A-10,hogy abba kezdjek ok kilövöm a cuccost elfogy ...hogy töltsem ujra a gépet fegyverrel?????másik:tankban kezdek én vagyok a colonel ,tehát jön utánam mindenki és ez igy jó is...nade ha kikűldenek akkor választhatok mi szeretnék lenni ahogy a beállitásokban beállitottam de mikor vissza tesz már nem vagyok colonel és nem is jönnek utánam az egységek!mindenki marad a helyén,,,csak azt akarom ezzel elkerűlni hogy ne kelljen mindig parancsókat osztogatni ki merre menjen....mind jöjjön utánam azt kész.Van -e megoldás ezekre.Elörre is kösz!!!
  • bbchris
    #10330
    Köszi , megprbálom bár még a Photoshop nincs telepítve de így muszály lesz .
  • tpM
    #10329
    Kegetys' .paa plugint photoshopba
  • tpM
    #10328
    RKSL cargo system
  • bbchris
    #10327
    Hogyan kell szerkeszteni azokat a kis képeket a Overview -be amik *.paa kiterjesztésben vannak ?
  • tpM
    #10326
    1.08tól van csak értelmesen támogatva a GF 8000-es széria ;)
  • blash
    #10325
    [url=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116602507&no=8752]#8752[/url]
  • medog
    #10324
    azért kössz.
  • Bucser
    #10323
    nem tudom mi a baja. lehet hogy az FX 5500 nem elég neki.
  • medog
    #10322
    Plz help. mikor indítóm a játékot kilép ezzel a hibaüzenettel : Error compiling vertex shader VSTerrain . mit csináljak?