35048
  • tpM
    #10521
    ja de arról nem mutattam képet mivel nincs még textura
  • Mr Csé
    #10520
    működik buldozer?
  • tpM
    #10519
    egyébként itt a sziget (WiP)
  • blash
    #10518
    Mondd meg ezt itt is: http://pcdome.hu/forum.php?action=ll&t=13291
  • tpM
    #10517
    hát én dolgozok egyen csakhát lassan haladok :]
  • Adam II
    #10516
    Valaki csinálhatna már egy igazán jó hadjáratot. Amiket letöltöttem nem voltak a legjobbak. Talán az még elmegy ahol egy RACS szakazt ell irányítani de a szinkron annyira röhejes ,hogy már zavaró.
  • Mr Csé
    #10515
    :D
  • tpM
    #10514
    egyfolytában azt próbálom...
  • Sanyix
    #10513
    Ez üt:

    "r4pid
    ma 11:29 | privát | válasz erre | #9
    Én is felraktam a game-t, a gépem is elég volt hozzá, de naaaaaggggyooooooon ratyi az egész..... Olyan szinten bugos hogy az már szánalmas.... Az irányítás alapból pocsék, kva szar! 5 percet kellett bíbelődnöm h normálisan átállítsam a célkeresztet... A helikopter irányítása lehetetlen, minden kaki járműbe legalább 100 ember kell hogy ki tudjad használni. A csapatirányítás pocsék..

    Ez a véleményem -.- Aki mégis kipróbálja annak sok sikert, és ha netán még tetszene is neki (ami kb esetek 10%-ában fordulhat elő) akkor érdekes ízlése van."

    Forrás
  • Mr Csé
    #10512
    visitor 3 at probálta valaki?
  • tpM
    #10511
    meg kit érdekel a grafika? a mostani ArmA bőven elég, ha végre optimalizálják + az emlegetett rombolás+ AI + meg járműben mozgás/lövés nyam nyam
  • blash
    #10510
    Emlekszem azokra a kepekre. De az elso game2 kepek es videok tiszta prerendereknek neznek ki. Majd ez mar normalisabban nezett ki: http://blog.pcformat.co.uk/page/pcformat?entry=seeing_as_you_liked_armed (2006.04.27.)

    Ellenben az elso arma treler jo fos lett, semmi reszletet nem latni, mer szinte minden tavoli, meg sotet picit es homalyos: ofp. info -> Armed Assault video trailer (2005.12.17.)
  • Bucser
    #10509
    "hogy tamogatni fog-e directx 10-et."

    Rohadtul nem érdekel, hogy lesz -e Dx10 ha normális Ai és rombolható (normálisan rombolható) környezet lesz.

    Egyébként az Arma azért néz ki hasonlóan mint a Game 2 mivel a Game 2-ből vették kölcsön a modelleket az ARMA-hoz elvileg.

    Egyébként emlékszel-e még az első ARMA képekre. tiszta OFP volt. Majd jövőre lássuk az ARMA 2 képeket vagy megjelenés közelében és eldöntheted, hogy megérte-e rá várni.
  • blash
    #10508
    Az eddigi kepek alapjan nem ugy nez ki, mint amin regebb ota meloznak. Siman csak az arma feltupirozasanak latszik eddig. Arrol sem mondtak eddig semmit sem, hogy tamogatni fog-e directx 10-et.
  • Feró Flex
    #10507
    iszonyatosen nem muxik nálama Realistic AI firefight.
  • Bucser
    #10506
    Akkor csak hogy világos legyen:
    ARMA II-t már több éve fejleszti a BIS Game 2 néven. Régebb óta mint az ArmA-t. Az ArmA csak egy OFP 1,5. Ahogy bezt mindig is állították semmi több.

    Az igazi újítások a Game 2-ben jönnek. bocs ARMA II-ben.

    Szóval az a furcsa helyzet, hogy az ArmA 2. részén régebb óta doloznak mint az elsőn:)
  • Feró Flex
    #10505
    Realistic AI firefight addon by alpha125rbf.Ez segít valamit valóban?
    Jól étrelmezem a szuper AI be kéne kapcsolní?
  • tpM
    #10504
    a nyuszeee-t remélem bele pecselik még az armába mert az animal.pbo-ban bennevan. ha betartja a BI az ígéreteit akkor ArmA2-ben lesz dinamikus objektum rombolás meg járműben mozgás meg stb.. mert ezek nélkül nem nagyon külömbözne az első résztől.
  • Adam II
    #10503
    Dehát... :O dehát.... lesz benne .... NYUSZEEEEEEEEE
  • Liathan
    #10502
    Nálatok süt a nap?
  • Boconadi
    #10501
    Hát mitnemondjak jobbra számítottam. A képek alapján úgy nézki mint egy megszépített sima Armed Assault, függetlenül attól hogy Arma2 lesz a neve.
  • blash
    #10500
    jutub -> arma 2 video a Game Convention kiallitason, itt jobb minosegben csak sok kis darabban: www.armedassault.eu -> a2 (es par kep is).

    Itt meg a Queen's Gambitrol par kep: www.armedassault.eu/images/stories/arma2/armedassault.com.pl/qc/
  • tpM
    #10499
    Hmm Szeptember vége fele jön az ArmA Gold kiadás 1.09-es pacthel, ~300oldalas útmutatóval meg Queen' Gambit-tel.
    40€-ér'
  • Mr Csé
    #10498
    kár hogy nemlehet exportalni :C
  • VRSDM
    #10497
    akkor nálad a hiba, mert az aszfaltos verziók jók
  • mama2
    #10496
    bitbarát-ról.
  • Bucser
    #10495
    és honnan töltötted le? Mert valszeg a leöltés forrása a gond...
  • mama2
    #10494
    nekem ezt írja ki, amikor elakarom indítani: Rossz lemez van behelyezve.
    Kérjük, helyezze be az eredeti Armed Assault Game CD/DVD-t.
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=wrongdisc&l=hu
    Letölöttem, mert áruház honlapján nem találtam és jókat hallottam róla. Mi a gond??
  • [Rush]
    #10493
    danke schön!!!!
  • blash
    #10492
    vagy ez me'g: http://community.bistudio.com/wiki/squad.xml
  • blash
    #10491
    igy: http://www.arma-squadlogo.de/squad.xml-faq_en.php
  • [Rush]
    #10490
    Hali, lenne 1 olyan kérdésem, hogy olyan képet hol lehet berakni ami pl. a humvee oldalán látszodik, ill. hogy lehet beállítani olyan dolgokat, hogyha a "p" betű megnyomásával valaki ránéz a nevemre ott látszodjon ez a kép + további adatok?

    remélem érthető:D
  • blash
    #10489
    Addig is reportoljal bugokat: bugs.armed-assault.net
  • tpM
    #10488
    azért 1.08 már nem olyan vészes...
  • Feró Flex
    #10487
    Csak erős alapra lehet erős várat építení.Ez még mindig kevés most én javítsam ki a még maradtkb500 bugot.1.0óta tolom most már fogy a türelmem.
  • Adam II
    #10486
    Majd jön a mod áradat most ,hogy vannak tool-ok.
  • Bucser
    #10485
    Hónapok óta semmi javítás?? száémszerint asszem eddig 3-4 patchet adtak egyenként 500 mega.. miről is beszélsz??

    plusz kijöttek a toolok is amikor ígérték...
  • Feró Flex
    #10484
    Patcheles?Majd pénzért,hónapok óta semmi javítás helyette "ARMA2"2008-ban.Pontosan ettöl féltem az vicc.
  • Adam II
    #10483
    Értem.
  • tpM
    #10482
    OFP2-t a codemasters csinálja, a név jogai is náluk vannak tehát a BI a köv. generációs játékát Game2 (Játék2) néven fejlesztette s ugylátszik átnevezte ArmA II-re