35048
  • Bucser
    #10601
    Sőt az MH-6-on is megoldották egy apro scriptel... Minden megoldható. egyszerűen az ARMA össze lett csapva. Ez nem kérdés. De még mindig azt mondom, hogy várjuk meg mit hoz ki a BIS Game2-ből. Volt idejük és tudtommal az RAMA-n másik csapat dolgozott mint a Game-2-n. (ezért is tudnak kijönni vele ilyen hamar és ezért jöttek olyan lassan a patchek az ARMA-hoz.) Szerintem.
  • tpM
    #10600
    vagy lusták vagy egyszerűen nem támogatja a motor...

    pl nézzük az AH6-ot van 2 minigun de csak 1 ből jön a lövedék merthogy nem támogatja a motor viszont RHS egy kis trükkel megoldotta a Mi24 packjában, hogy mind2 gépágyú lőjjön
  • Adam II
    #10599
    Gondolom a tárazást azért nem csinálták meg ,hogy könnyen lehessen új fegyvereket beletenni. Bár azért az alapfegyvereknél megcsinálhatták volna a modoknál meg gőzöm sincs nem értek a modoláshoz.
  • repvez
    #10598
    Ez igy van .Jo példa erre a Falcon 4 a grafikája nem a legszebb,de 10 év után is van olyan része a proginak amit mind a mai napig mégcsak megközeliteni sem tudtak más játékok.
    Az armához képest más arcade játékokban valosabban vannak megoldva az ujratöltések.
  • PhantomAss
    #10597
    igazából én lesz@rnám a grafikát egy ilyen taktikai fps-nél, bőven megfelene a felturbózott ofp szint
    a reálisan rombolható környezet és fejlett fizika viszont nagyon hiányzik, na ettől lenne tényleg "taktikai" fps
  • wardogzombie
    #10596
    mi meg gyüjtögethetünk mint az állat mert a paksi erömü is gyengusz lesz hozzá
  • tpM
    #10595
    Hát akkor cseszhetik mert 2008-ban nem fogja megállni a helyét. Modolással talán ArmA-ban is lehet fegyverfüggő animokat csinálni, a 2-nek az lenne az értelme, hogy egy szép uj motorral lenne megdobva mindez.
    Dolgozzanak 2évet vagy ahányat akarnak de legyen benne a régebben ígért rombolás, fizika meg AI
  • repvez
    #10594
    De ha azt is hozzávesszük hogy ezek már az OFP ota ugyan igy néznek ki akkor az az 1 év nagyon kevés lesz, hogy fizikát és fegvertöltést csináljanak.Söt sztem tervbe sincs nekik hogy ezen változtassanak,mert akkor már a VBS-be megcsinálták volna.
  • Bucser
    #10593
    még van 1 évük rá. Meglátjuk mi lesz.
  • tpM
    #10592
    meg a fegyverfogás/töltés is ua
    ha így adják ki akkor nem lesz értelme megvenni...
  • wardogzombie
    #10591
    mire kész lesz kiváncsi leszek mi marad a csilli-villi trailerekből.az in-game képeknél a kéz szinte 100%ban ugyanaz mint az első részben de lehet hogy csak nekem tűnik ugy
  • tpM
    #10590
    hmmm itt aztírják, hogy a fizika meg a rombolás marad a régi

    ...
  • lee56
    #10589
    Azt mondták az a marketing, ez meg a valóság :)
  • Meklood
    #10588
    Ja és egy megjegyzés: nekem 32-bites Vistám van, de low beállításokon se megy hibátlanul, néhol belassul meg ilyenek pedig egy 8600 GTS-m van. De nekem főleg akkor lassú, ha sokan mozognak körülöttem. A procim egy AMD Athlon 64 3200+ ami 2200 MHZ-en megy és van 2 GB ramom ami DDR400-as. Pedig azt mondták, hogy a Vistán minden játék gyorsabb lesz. Hát ez van.
  • wardogzombie
    #10587
    semmi baj
  • Meklood
    #10586
    Bocs ez az én hibám, mert a következő oldalom ott van a megoldás és működik is és nem csak eredetihez van ez a patch, mert nekem felmegy csak lusta voltam átnézni ez van.
  • Sanyix
    #10585
    Ez lassan lol lesz.
  • wardogzombie
    #10584
  • blash
    #10583
    Ezt kabe husszor kerdeztek mar itt, legutobb vagy ket napja. Olvassa' kicsit vissza. Amugy #8752.
  • Meklood
    #10582
    Sziasztok. Én amikor rá akarom telepíteni az 1.08-as patch-et mindig azt írja ki, hogy wrong cd key. Más javítást rá tudok tenni, de ezt sehogysem. Valaki tudna segíteni?
  • koschwarz
    #10581
    sir, yes, sir!
  • w77d
    #10580
    lőjj seggbe helyettem is pár embert
  • w77d
    #10579
    hehe
  • koschwarz
    #10578
    alezredes úrnak alássan jelentem, w77d közlegény szíves közreműködésével a kezemben tartok egy eredeti dobozos angol arma példányt. kérek engedélyt szerverre csatlakozni!
  • neuro
    #10577
    Hogy pontosítsak: szar az ATI kártyák Vista drivere.

    Az FB-t például csak DirectX-ben lehet futtatni, ha megfelelő sebességgel akarok játszani, így aztán a perfect módot el is lehet felejteni... Ugyancsak játszhatatlan a Combat Mission Shock Force, szintén azért mert az ATI nem képes használható OpenGL drivert írni Vista alá.
  • Bucser
    #10576
    Szar a VISTA.
  • Feró Flex
    #10575
    KÖSZI.PONTOSAN UGYANEZ NÁLAM IS EZ MÁR JOBB NEM LESZ ÉS HIÁBA BUTITOM NEM LESZ TÖBB FPS,ÉS MÉG HÚZZOM IS ATITOOL 0.26-TAL!HAVERNAK CSAK A VGA MÁS 7900GT MINDEN HIGH-ON 50FPS NONSTOP.
  • neuro
    #10574
    1024x768
    fű és árnyék nekem is ki va kapcsolva
    effektek low, a többi medium

    a városokban olyan 20 fps körül megy, kint a "szabadban" kb duplája lehet

    ahogy látom szinte mindegy melyik catalyst van fent, nem lesz tőle gyorsabb
  • w77d
    #10573
    nah ezt kipróbálom! szerintem biztos ez a gond!
  • Feró Flex
    #10572
    Neuro!A proci és a v.karim is olyan mint a tiedé,nálad milyen ARMA beállitás van és mennyi fps?Nálam v.miért időnként leesik akár 1re is nem tudom mostanában mi a baja.A fű és az árnyék kikapcs,procp.effekt low,a többi Normálon van.Régebben 30-40 fps simán az erdőben is.Kiváncsi vagyok!7.8 kat,és driver.köszi
  • Mr Csé
    #10571
    ujra raktam mostmá megy a buldozer is jeeeeee
  • koschwarz
    #10570
    a vista mellett csak egy érv szól, és az is gates bácsijé...
  • Mr Csé
    #10569
    na nekem meg a buldozer "shader not valid" hibaüzenettel nem indul
    visitor 3 ban

    ,de oxygen2 ben megy a buldozer :( :O
  • fkubi
    #10568
    WRP-t akarsz exportalni visitor3-ban?
    Mukodik az, csak futnia kell a bulldozernek a hatterben.
  • Sanyix
    #10567
    Talán emiatt? tiszta szégyen
  • w77d
    #10566
    igen
  • tpM
    #10565
    ugye felpatchelted 1.08-ra mert csak attól van értelmes 8800 támogatás
  • neuro
    #10564
    Nem tudom, hogy ezt tőlem kérdezed-e...
    De azért leírom:

    Athlon64 + Vista 64 Home Premium + Radeon 1600 Cat 7.7-el

    Tökéletesen megy a játék.
  • tpM
    #10563
    Itt van 3 ArmAII videó. Eddig a nagy szám az, hogy az AI kihajol a fal mögül, a többi érdekesség az ArmAs AK74-ből átgyúrt RPK74 (ujratöltési és fegyverfogási anim ua) valamint a kézjelek és a MI-24 :]
    persze a végleges jobb lesz.
  • Sanyix
    #10562
    bugos szar ja