35048
  • DrRadon
    #26959
    Tudja valaki, hogy a végén, a tank lövészet alatt milyen zene szól?
  • tpM
    #26958
    Itt van egy kezelési leírás ACE-ről, amiben a főbb jellemzőiről olvashatsz. Ez egy ilyen hardcore-realism mod, katonáskodó embereknek. :D

    Arma multiját nem lehet olyan könnyen behatárolni, mivel rengetegféle játékmód, pályafelépítés, mechanika szerepel benne. Mehetsz embertársaid vagy AI ellen, vagy keverten...
  • denevérember
    #26957
    Mit takar pontosan ez az ACE mod? és amikor városokat foglalunk el azt botok őrzik? Vagy más playerek?
  • Gascan #26956
    ezt láttátok? :)

    T72
  • Gascan #26955
    mivel elég nagy térkép van, van úgy hogy játszol fél vagy 1 órát és még senkit se lőtél le :) normál esetben 1-2, de ha nagyon mákod van 10-et is le tudsz szedni :)

    én általában dominationt játszok ACE moddal, ott településeket kell elfoglalni, ahol vannak tankok, helikopterek utánpotlást szállitanak és katonák

    kb. úgykezdődik egy meccs, hogy bázison felszerelsz, valaki helikopterrel a célterületre szállit és akkor mehet a város megtisztitása .... vannak különféle mellékküldetések is.. a különbség az van, hogy ezt akkor kell játszani ha több mint 30 perced van :)
  • denevérember
    #26954
    Tulajdonképpen akkor ez a legrealisztikusabb harci szimulátor?És még annyi hogy a multija hogy néz ki? Milyen játékmódok vannak?
  • Hogthar
    #26953
    Hello igen játszanak, alapjátékkal tudtommal kevesen, Arma 2 + Arma 2 operation arrowheaddal játszunk leginkább, tényleg bonyolult egykét dolog te Teamspeakon szívesen segít akit pont fent találsz. Arma 3 ig lesznek aktív játékosok.
  • denevérember
    #26952
    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék!Nem játszottam még soha ARMA2-t multiba,de mostanság néztem róla videókat,magyar teszteket,és nagyon megtetszett,viszont kicsit bonyolultnak tűnik(első ránézésre) Érdemes megvenni,sokan játszák még? És ha megis veszem milyen packba érdemes? Vagy mindenki az alapjátékkal játszik? Egy tapasztalt aktív játékos válaszol a kérdéseimre ha nem nagy gond?:) Előre is nagyon köszönöm!

    Üdvözlettel : D.
  • DancZer
    #26951
    Itt az igazsag. :-) Programozo dolga, hogy azt az egy csatornat hogya adja le a user fele. Sztereoban vagy 5.1ben. pl. lehalkitva a jobb oldali hangszoron, es felerositve a bal oldalin. :-) Innentol kezdve nincs szükseg sztereora, mivel a hang forrasa az esetek többsegeben 1 pontnak szamit a valosagban is.
  • DrRadon
    #26950
    "Az azé a hangkártya dolga volna"

    SetSpeakerConfig(DSSPEAKER_MONO). Hát ez után az utasítás után tök mindegy milyen hangkártyád van :D
  • repvez
    #26949
    Bocsi ,de ez nagyon tetszett :D
  • tpM
    #26948
    Fegyvereket nem 1 mikrofonnal szoktak felvenni. Arról beszélek, hogy maga a hangfile 2 csatornás lehessen.
  • lee56
    #26947
    Az azé a hangkártya dolga volna :) Persze directX-en keresztül, ha már játékról van szó, ennyiben legyen igazad :)
  • DrRadon
    #26946
    ""belsőnézeti" lövéshang lehetne stereo"
    Szerintem az a hang engine (vagy inkább a DirectX?) dolga, hogy az egy darab mikrofonnal felvett hangból, sztereo vagy 2.1, 4, 4.1, 5.1, 6.1, 7.1 hangzást generáljon.
  • tpM
    #26945
    Ja, valóban. Csak akkor lenne értelme, ha támogatná a különféle távolságonkénti lövésdörejeket, és a "belsőnézeti" lövéshang lehetne stereo. Vagy másra gondoltál? Segíts mester! :P
  • DancZer
    #26944
    Szerintem nem lesz stereo hang, mivel nincs ra szükseg! Gondold csak vegig! :-) Ha nem megy majd segitek! :-P
  • Gascan #26943
    nincs 5 napja hogy utoljára használtam a six updatert és megint ezzel a kis ablakkal indul - SixUpdatecheck... letölt valamit és újrainstalálja magát

    erről tud valaki valamit?

    aha link :D
  • Hogthar
    #26942
    Hát mire összeszedem magam, addigra már kijön az arma 3 és akkor már arra veszek gépet
  • tpM
    #26941
    És ott nem lesz géped?
  • Hogthar
    #26940
    Na akkor már én nem élvezem ki, áprilisba én már Londonba leszek és valószínűleg csak arma 3 ra érek vissza, reméltem kipróbálhatom, na mindegy majd arma 3 ra addig meg élvezem a JSRS 1.4 es hangmódját az is eléggé ütős.

    Generalgrock: Nem lehet hogy nem eredeti játékkal játszol, mert vagy egy ilyen másolásvédelem a játékban, mármint hogy széthord a lövedék ha nem eredeti cd kulcsot használsz, hiába a crack.
  • generalgrock
    #26939
    :O ez mért van így, hogy arma 2ben az A-10 1.3 patch után GAU-8 szanaszét hordja a lövedéket?
  • Gascan #26938
    egyet értek és hajrá!
  • tpM
    #26937
    Jó, majd ACSE-be intézek valamit... Még olyat is szeretnék, hogy legyen hangja mikor a fegyvert célzáshoz emeled. Tudom, hogy a játékban nincs semmilyen animáció, csak a kameranézet meg az adott ponthoz, de szerintem hangulatos lenne ilyenkor ilyen ruhasúrlódás meg valami enyhe fegyver "zörej".
  • Gascan #26936
    nekem mindig eszembe jut mikor ace-el játszom :)
  • tpM
    #26935
    Ja, de ez eléggé régi téma, csak elfelejtettem. :D
  • Gascan #26934
    a fegyverváltásnak nem lesz hangja ACE-ben?
  • tpM
    #26933
    Jövő hónapban.

    Kicsinek érzem az esélyt arra, hogy alapból legyen ilyen Arma 3-ban, bár ki tudja... Én személy szerint megelégednék azzal is, ha több hangot engedne és lehetne stereo hangokat használni lövésdörejhez és robbanásokhoz.
  • DancZer
    #26932
    Remélem minél előbb és még "lenyúlják" az ötletet A3-hoz! :D
  • Hogthar
    #26931
    persze, mikorra várható a kiadás?
  • kifli
    #26930
    jajj nemár, inkább ne


    Milyen választ vársz? Még szép, hogy jöhet :D
  • tpM
    #26929
    Jöhet hétvégén egy kis ACSE videó?
  • Gascan #26928
    :) épp erről kérdezek.. hogy az utóbbi fél évben legalább 6x frissitett
  • DancZer
    #26927
    Az nem lehet, hogy frissítette a programot?
  • Gascan #26926
    ez hogy lehet? a játék rakja ki magának? akkor miért a telepitőt? és ha az tényleg a telepitő akkor az utóbbi 5 alkalommal mikor elinditottam miért nem telepitett? :)
  • Scottt
    #26925
    Ez nálam is előfordult párszor,önirónia?Hahaaa
  • tpM
    #26924
    neee :DDDDD
  • Hogthar
    #26923
    Mert az asztalon lévő ikon nem parancsikon hanem a telepítője
    Nálam is el lett játszva kétszer mire rájöttem, majd csináltam saját parancsikont neki
  • Gascan #26922
    az utóbbi 6 hónapban akárhányszor elindittotam az asztalon lévő sixupdater ikont mindig újra instalálta az egész programot ... utoljára 1 hete lehetett - nem használom azért minden nap :) - azóta mondjuk nem...

  • tpM
    #26921
    Nem tudom mirőé beszélsz.
  • Gascan #26920
    amúgy six updatert miért kell szinte havi szinten újra instalálni? :)