35048
  • generalgrock
    #26919
    köszönöm!
  • tpM
    #26918
    Ne legyél már ennyire elitista, Szkoti... (mondom ezt én:D)

    Generalrock:

    Letöltöd ezt a programot, feltelepíted, majd elindítod. Kiválasztod a fenti legördülőkből a modot meg Arma verziót majd balon megnyomod azt a zöld valamit, hogy Install & Update.

    Ha elakadtál írj. :)
  • Scottt
    #26917
    No offense,de ha nem tudod megtalálni magadtól,akkor szerintem nem neked való se az ACE2,se az Arma világa..
  • generalgrock
    #26916
    pls valaki dobjon meg egy ACE 2 linkel ahonnan letudom tölteni
  • Hogthar
    #26915
    Attól függ ,hogy Afrikai vagy európai fecske?
    Így történt hogy mi átmegyünk a hídon az ai meg nem
  • Icebird
    #26914
    Biztos nem tudnak megfelelni a három kérdésre!
    - Mi a te neved?
    - És te mit keresel? Most arra felelj!
    - Mennyi egy töketlen fecske maximális repülési sebessége?
  • fkubi
    #26913
    AI, hid... Hm? :)
  • Gascan #26912
    egyébként valami normális multis misszió sem ártana.... mert ez a domination valahogy eléggé fogyatékos sztem... 2 óra játék alatt ha mákom van 2 ellenséges katonát le is tudok lőni meg vagy 20 tankot

    a katonákat úgy kell keresni, hogy minden fél órára jut egy belőlük ha épp jó napom van:)
  • lee56
    #26911
    Bocs de tegnap este már nem volt erőm az egész internetet átolvasni :)

    Amúgy meg most örülhetünk? Ha ügyeskedni akar az nvidia bármikor megteheti hogy pl csak 1 magon fussanak a physx-es CPU számítások, ha konkurens GPU van a gépben, mert ugye volt már ilyen is..

    Meg ahogy kifli is mondta, elég sok fizikai rendszer van a világon, fizetős vagy ingyenes, de legalább nem gyártó-korlátozott/korlátolt :)
  • Solt
    #26910
    Le vagyok maradva... :D Én úgy tudtam a physx gpu-hoz van kötve... :)
  • Icebird
    #26909
    Hogy jössz te ahhoz, hogy megmondod nincs télapó!?
  • DancZer
    #26908
    Szerintem superman behackelte magát a játékba.
  • DancZer
    #26907
    Ennyi felesleges hozzászólást egy nem létező dologhoz. :D

    Ne keverjétek a szezont a fazonnal. PhysX egy fejlesztői keretrendszer, ami több technológiát tartalmaz. A Batman, ALICE stb. árkád játékok az " Erőforrás zabáló, zárt (értsd nv specifikus ) technológia, ami semmi pluszt nem ad a játékélményhez" részét használják ennek a keretrendszernek. Így lehet millió darabra széthulló épület és folyadékszimuláció.

    Amit az A3-ba beleépítettek az a PhysX-nek egy olyan "logikai" része, ami nem támogat GPU gyorsítást. Ez csak CPU-n futtatható, így teljesen mindegy, hogy milyen grafikuskártyája van valakinek.

    PhysX SDK: http://developer.nvidia.com/physx-features-2x
    Ebből jön a ARTICULATED VEHICLE DYNAMICS
    azaz:
    - Spherical Wheel shapes – sophisticated tire friction model
    - Joint-based suspension – complex steering & suspension geometries
    - Lightweight simulation

    Ha egy kicsit utána lapoztatok volna a hivatalos fórumon, ezt a témát már vagy fél éve szétboncolták.
  • kifli
    #26906
    1000+1 jobb más megoldás van a fizikár, előbb írtam ugye, ha mindenképpen a vga-t akarjuk használni, ott az opencl, viszont rengeteg játék van amiben elég jó a fizika, és cpu számolja (gta 4, szerintem frostbite is jó ezen a téren, 1-2 kisebb bugal ugyan, de írtható lenne...)
  • kifli
    #26905
    ha nincs nvidiád, olyankor a processzorod számolja a fizikát, de csak 1 magot használ erre a feladatra. Pl ez a baj, amásik baj, az, hogy zárt, és ati vga-val nem működik. Ugyanerre ott az opencl, ami (nevéből is láthatóan) nyílt rendszer.
  • Feró Flex
    #26904
  • Gascan #26903
    battlefieldben a vizből való felszállásból se csinálnak problémát :D

  • DrRadon
    #26902
    Durva, hogy az emelgetett jármű a levegőben is képe felverni a port. Gondolom olyan a kód, ha a deltav>0 akkor mehet a porozós particle effect, akár levegőben van akár a víz alatt:)
  • Icebird
    #26901
  • Icebird
    #26900
    PhysX a Maffia esetében a legjobb példa arra hogy, hogyan ne használjuk!
    Már csak a LOD hiánya elég volt arra hogy meggyilkolja az egészet, és az sem mind1 milyen területen van használva, mert biztosak lehetünk hogy ArmA esetén ruházat illegetés formájában nem fogjuk viszontlátni!
    A VBS2-ben már régóta jelen van (kipróbálható VBS2 Liteban is), amire használják ott csak jobb lett tőle a játék, persze csak ha nem vagyunk mazochisták és nem akarunk egymásba akadt, pattogó járműveket látni az ultra-gagyi ütközésvizsgálatnak köszönhetően!
  • Gascan #26899
    én látok különbséget :) ... szerintem az új effektet fasz*n néznek ki :P

    persze ettől még ATIs maradok :)
  • Solt
    #26898
    Úgy-úgy... :)
  • lee56
    #26897
    Amúgyis manapság annyira sietnek a kiadók a mihamarabbi játékkiadással hogy nagyon bátor aki a 4-5. patch előtt már megvesz egy játékot, és ezzel "feliratkozik" a fizetős bétatesztelésre :)
  • lee56
    #26896
    Jaa igaz :) Sebaj majd a kedves készítők előbb-utóbb "rájönnek" és befoltozzák nekünk, amiért megint hálásak lehetünk majd :D Láttunk már hasonlovat aszthiszem :D
  • Solt
    #26895
    Én ár alatt a "rejtélyes", kizárólag amd-n előforduló "apró" hibákra gondoltam... NV logós játékoknál előfordulnak ilyen véletlenek! :)
  • lee56
    #26894
    Hát ez sanszos, bár lehet hogy a zöldek már lehet hogy annak is örülnek hogy egyáltalán lesz 2012ben játék amiben helyet kap :D
    Remélem a bohémiások meg megkaptak érte mindent amit szerettek volna és nem hárítanak a vásárlókra ezért több terhet.
  • lee56
    #26893
    Mert akármennyire is jó dolgokat lehetne csinálni a physx segítségével, így hogy csak kb a piac fele élhetne a lehetőséggel - köszönet az nVidiának - elásták az egészet, ahogy rátették a mancsukat.
  • Solt
    #26892
    Valószínű... :) Én csak attól tartok, hogy az NV logónak "ára" lesz... :S
  • lee56
    #26891
    ToBeAnnounced~MégNincsBejelentve
    Ezért nincs részletezve a hatások sem, feltételezem akkor annyira jelentéktelen lesz az egész hogy ki se merik írni, így már nem egészen 1 évre a megjelenéstől, illene tudni mit alkottak nem? :)
  • Solt
    #26890
    Marha jó... :S

    Mi az a TBA?
  • lee56
    #26889
    Ajaj :) kicsit utánajártam mégis, a "PhysX in video games" résznél ott virít az Arma-III http://en.wikipedia.org/wiki/PhysX
  • Solt
    #26888
    Bízom benne, hogy nem fekszenek le nekik... :)
  • lee56
    #26887
    "..und für Physx-Effekte optimiert sein, wie zum Beispiel die Ragdoll-Animationen..."

    A ragdollnak nemsok köze van a physix, itt meg azzal példálóztak, vagy valaki nagyon félreértett valamit, vagy hülyén fogalmazták meg a cikket :)

    Amúgy amég nincs megerősítve hivatalosan addig kár aggódni érte, hacsak nVidia nem dobálta meg a fejlesztőket rengeteg zöldhasúval, kétlem hogy pisix játék lesz belőle :)
  • tpM
    #26886
    Najó, igazából nem szeretem ám a focit, meg a sört sem. :P
  • DrRadon
    #26885
    Ó de nagyfiú lettél...
  • Solt
    #26884
    Akkor ragadj le az első mondatomnál: Erőforrás zabáló, zárt (értsd nv specifikus ) technológia, ami semmi pluszt nem ad a játékélményhez.

    Te látsz ITT lényegi különbséget? Én nem...
  • tpM
    #26883
    Annyit értek belőle, mint amikor egy nőt kell hallgatnom a szexen, sörön és focin kívül eső témákról... "blablablablablablabla"
  • Solt
    #26882
    Az, hogy egy erőforrás zabáló ZÁRT technológia! Így már érted? :)
  • tpM
    #26881
    Amúgy mi a baj ezzel? Nem értem.
  • Solt
    #26880
    Ezt a fos physx szart minek kell erőltetni...