35048
  • Petko
    #27079
    Ez valamikor az 1.59-ben került bele, a levelek szélén levő anti aliasingolt textura szél alpha maszkolását tette lehetővé, amivel sokkal szebbek, élethűbbek lettek a levelek, illetve a sűrű növényzet.
    Azt konkrétan nem tudom hogy nálad miért csinál hibákat, de feltételeztem, ha a levelek szélei villognak, ehhez volt köze.
    Nekem a Radeon HD 5770-en tökéletesen működött bekapcsolva.
  • Feró Flex
    #27078
    Teljes a siker.Köszönöm
    Mit állítottam most?
  • Feró Flex
    #27077
    Köszönöm szépen:O)
  • denevérember
    #27076
    Hali! Elég megvennem az operation arrowhead-et ha multizni szeretnék?
  • Petko
    #27075
    Az ArmA2OA.cfg-ben ezzel variálj:
    AToC=7;

    Először kezdheted azzal, hogy 0-ra állítod, és így nézd meg.
  • Feró Flex
    #27074
    Olyan mintha körülrajzolnád a széleit fehércerúzával a fáknak és bokroknak.Nem folyamatosan van ilyen anomália hanem bevillog ahogy forogsz,jössz-mész.
    Probáltam már mindenféle állítgatást a ccc-be és a játékban is.

    Ami még érdekes csak a fáknál bokroknál jelentkezik és főleg a fenyőknél.Más játéknál nincs ilyen gondom.(Rof,Il2,Clod,Ofp,SF1942,stb.)
  • Hogthar
    #27073
    Miért ezüst felhők mert csillognak vagy mert nagyon fényesek? Ha csillog kapcsold ki az élsimítást, ha meg túl fényes a post procces effectet.
  • Feró Flex
    #27072
    Miért vannak nálam "ezüstfenyők"?!

    Váltanak ezüstféleségre a bokrok meg a fák de a fenyők a legdurvábbak.Mér egy ideje ilyen,próbátam már minden félét,drájver,kataliszt,béta de semmi.Már jó ideje az ez "extrám" van de mivel nem szoktam gyakran játszani így szartam le,viszont már idegesít...
    Valami ötlet?Köszi
  • DancZer
    #27071
    Van benne pár jó grafikai feature!
  • generalgrock
    #27070
    Mért van az ha az ACE settings menüben bármit állítok pld más gombra egy funkciót amikor kilépek automatikusan visszavált. Ja és a aknákat meg időzített bombákat hogyan lehet lerakni?
  • wardogzombie
    #27069
    1.60as patch játszik
  • McDouglas
    #27068
    Sziasztok!

    Feltetetm az ArmA 2-t + az 1.11-es patchet. Multizni szeretnék, de nemtudok csatlakozni egyik szerverhez sem. Belépek egy szerverre, megjelenik "Adatok fogadása" felirat, elkezd tölteni, majd minden üzenet nélkül visszadob a szerverkereőshöz. Tudnátok segíteni? Köszi.
  • generalgrock
    #27067
    Tegnap felraktam sixről a RTE és mikor játékból indítottam minden oké volt de mikor könyvtárba az RTEcapture-be klikkelem újra fel telepítette. Mikor bementem az Expansions menübe kettőfelé RTE volt elérhető (RTE, RTEditor). Ez így most normális? :D
  • generalgrock
    #27066
    Mikor felettem az ACEt a bal felső sarokban levő radar eltűnt hogyan lehet visszahozni?
  • Blackfoot
    #27065
    Valaki ismeri az RVN compass mod-ot? Azt tanácsolom tölsétek le ha megvan Arma 2 höz mert veteránban nagyon jól lehet vele tájékozódni! Azt leszámítva hogy Az Arma-ban és a kettőben nem kell betájolni a térképet ezt leszámítva tényleg egész realisztikus a használata. Majd a tájékozódásról írok egy hosszabb anyagot ide. Írok majd ötleteket meg segítséget, és lehet majd gyakorolni.
  • Blackfoot
    #27064
    Ezzel az újjabb fajta telepíthető online verzióval amúgy külföldi fórumokat néztem, még olyan fórumot is ami lezárt mármint VIP fórum, és minddenütt a t....ke televan mindenkinek azzal hogy állandóan kiír valami szar hibát. De végülis így szépen lehet használni ahogy leírtam.
  • Blackfoot
    #27063
    Amúgy... ezzel az új telepítős verzióju RTE editorral tényleg sok sok gond van. Használj régit... az új telepítős verzióval, meg olvaszd össze az xml-t az sqm-el. Nekem már más ötletem tényleg nincs... :) Így működni fog.
  • generalgrock
    #27062
    Pár dolgot nem értek de ezek inkább hibák szerintem. Szal feltelepítettem a six updater 2.9.5 fel telepítettem róla: ACE, ACEX, ACE_RU, ACE_SM, ACE_USNavy, CBA. Ezeknek mindnek be kell lenni kapcsolva mert ha van fölösleges pls szóljatok és ezáltal a CBA-ra gondolok mert a többit nagyjából vágom. Másik dolog "RTE" kiválasztom a karakter playerbe inditom az editort előnézetben és ezt írja "Scrip not found" miért is??? Ugyanez csak RTE nélkül mikor ACE által telepített pld: Kinghthawk vagy bármilyen ACEs egységgel indítom az előnézetet bal felső sarokban kis betöltő képernyő "Storing personal gear" ez micsoda? Tudom hogy sok kérdés de nagy segítség lenne ha valaki válaszolna ezekre, szeretnék többet megtudni :) előre is köszönöm.
  • denevérember
    #27061
    Sziasztok! Következő lenne a kérdésem... Letöltöttem a minap az armed assault 2 free-t ! Kb. 900 mega,és bár a grafikát nem tudom szépre állítani de akadás mentesen megy a játék! Ha megvásárolnám a bolti verziót + az operation arrowheadet akkor az is menne zökkenőmentesen,ugyanezek a beállítások mellett? Válaszotokat előre is köszönöm!

    D.
  • Hogthar
    #27060
    Ha nem telepíted a patcheket, amúgy meg feltelepíti. Ez a megoldása a BIS nek hogy ne ossza meg a játékosokat a DLC-k miatt, azaz ha van egy küldetés amiben pl az angol egységek benne vannak, akkor nem csak azok tudnak vele játszani akiknek megvan a Brit DLC hanem olyan is akinek nincs, csak neki mosott lesz a textúra.
  • generalgrock
    #27059
    Vagy esetleg kikapcsolni mert amúgy sem fordítok rájuk nagy igényt és kicsit ront az összhangon. :)
  • generalgrock
    #27058
    És elehetne éni pld hogy ne telepítse a dlc-ket?
  • Hogthar
    #27057
    Arma 2 OA nak 2 DLC je van, az egyik az angol egységeket tartalmazza és a Shapsur pályát, a 2. DlC a PMC egységeket és a Proving Grounds pályát, ha nem vetted meg a DLCk-et a betöltő képernyő és a textúrák mosottak lesznek.
    UI.: Shapsur pályán csak a betöltő képernyő lesz mosott mivel a texturák és az épületek OA-ak.
  • Hogthar
    #27056
    Igaz a takisztánnak kisebb a gépigénye, de az OA ban az új fénykezelés leterheli a videókártyát, ha gyenge a videókártyád akkor nagyobb lesz a gépigény, Procit nem húzza jobban azaz akinek jó videókártyája volt az azt vette észre hogy kisebb lesz a gépigény.
  • generalgrock
    #27055
    Mért van az, hogyha feltelepítem a 1.60at és bemegyek az editorba (Proving Grounds, Shapsur) elvan mosódva a két pálya képe???
  • Blackfoot
    #27054
    És csinálok verziókat.
  • Blackfoot
    #27053
    Most nem nagyon érek rá, Wardog ha van elképzelésed írd le ide.
  • Petko
    #27052
    a játékot bár különböző egyéb okok miatt nem javaslom, de ebben a konkrét ügyben szerintem nincs igazad... az Arrowheadnek pont hogy kevesebb a gépigénye, ugyanis a takistan pályát sokkal jobban bírják mint a chernarussiát
  • denevérember
    #27051
    Azért az elég vicces hogy egy különálló kiegészítőnek nagyobb a gépigénye mint az alapjátéknak... Bár ez csak annak hátrány akinek olyan ócska vasa legyen mint nekem... :( :)
  • denevérember
    #27050
    Nos letöltöttem a játékot (vásárlás előtt biztos akartam lenni hogy működőképes e a gépemen) És sajnos míg az ARMA2 megyegetett medium beállításokkal addig az Operation Arrowhead minimumon is be-be szaggatott... :( Sajnos így le kell mondanom a vásárlásról...
  • wardogzombie
    #27049
    nekem csinálhatsz
  • Hogthar
    #27048
    arma 2 be is átlehet konvertálni az egész arma 1 et sőt az opf 1 et is, akarom mondani meg is tették, úgy ,hogy ha beraksz egy arma 1 es küldetést auto lecseréli az egységeket.

    Ha jól tudom a logó nem lehet animáció, vagyis paa formátum nem kezel animációt.
  • Hogthar
    #27047
    Postaköltség
  • denevérember
    #27046
    Oké már megtaláltam:) nos akkor az ünnepek után megveszem,remélem sok magyar játsza!
  • denevérember
    #27045
    Az a +990ft még mit takar??
  • rtfmZoli
    #27044
    Alapjáték + az arrowhead kiegészítő is kell([1790+1990]+990ft)
    http://cdgalaxis.hu/kereses?q=arma&platform=minden&x=8&y=9
  • denevérember
    #27043
    Igen mindenképp multizni szeretnék vele!! Csak az alapjátékot vegyem meg,vagy szükségem lesz valami kiegészitőre is még?? Hol érdemes megvenni? Hol a legolcsóbb??
  • DrRadon
    #27042
    Az Arma.hu TS-en szívesen segítenek majd neked. Ha meg majd meg lesz az Armád, hagyd a fenébe a gyári kampányt, és menj a srácokkal multizni.
  • denevérember
    #27041
    Sziasztok! Meg akarom venni a játékot viszont magyarán szólva "fingom sincs" hogyan kell játszani vele... :) Találok hozzá valahol valami átfogó (magyar) leírást ami a kezdőkhöz szól elsősorban?:)


    Előre is köszönöm a választ minden kedves kommentelőtől!


    D.
  • Blackfoot
    #27040
    Szerintem az Arma közösség olyan mint egy család, ha valakinek nagy szüksége van segítségre annak segíteni kell. Akár multizik mondjuk akár nem. Én nem multizom, de mégis szívesen csinálok squad logót annak aki szeretné.