176586
banner
  • CHEAPBOY
    #187
    mitobbb nalunk is lehet majd kapni hozza mindent mar a megjelenes napjan:) chippet (tobbfélét, van ami PS2 emulaciot is tud) s az irott gémeket 500ft/db áron lehet majd dual retegu DVDken vinni. Jo moka lesz ez a next gen:)
  • Davidus
    #186
    másnap feltörik és már töltheted is a warez cuccokat!
  • shogun1
    #185
    sztok! lenne egy fura kérdésem: szerintetek föl fogják tudni törni az xbox360 "komoly" védelmét?(már vmi Chris Satchell is nyilatkozott, hogy ez húú de frankó hacker biztos lesz) mennyi időt adtok a feltörésre?
  • Petyus_
    #184
    Továbbra sem lesz hivatalos magyar forgalmazás? Akkor Live!-val is trükközni kell kamu lakcím, stb.?
  • CHEAPBOY
    #183
    Bizony, reklamnak sem utolso:)

    ps.: Nem teszek ki semmit sem, amibol nem lesz semmi... de ezt csak nektek arulom el:)

    Az ar meg maximum 1-2000ftot valtohat le vagy fel. Ennyi. Ha az MS foglalkozna velunk, mehetne a 100as ar, de ez nem all fennt sajnos.
  • deep
    #182
    Nem, nem lehet, ugyan hirdeti hogy kapható lesz, de ez csak egy gyermeki csíny:D
  • Petyus_
    #181
    OFF: Mi a rákért szabotálod axly és jómagam Cheap által szponzorált direktmarketing kampányát?

    ON: Cheap, akkor lehet majd nálad Xbox360-at kapni?
  • axly
    #180
    Jójójó, mostmár én is rájöttem...
  • DanielT
    #179
    Egészen pontosan 15 cm vel alattad írta be Cheap személyesen.
  • axly
    #178
    Nem tudom hallottátok-e már, de Cheapboy-nál már előrendelhető az X360!
    80e, illetve 110e, és nagyon valószínű, hogy ennél csak lejjebb megy!
    Bocsi a reklámért, és elnézést, ha írta volna már vki előttem...
  • DanielT
    #177
    Miért van 2 verzió? Miért van külön a merevlemez? A Microsoft hivatalos álláspontja.

    Interjú ezekről és még sok másról angolul Peter Moore -ral.
  • Davidus
    #176
    gc_kameo_hq.avi

    Not a lot of stuff to film at this MS press conference , but here is a new video from a very recent build of Kameo running on the beta dev kit. No aliasing and a tad better framerate.


    ODABASZ
  • Petyus_
    #175
    Nem volt elég nagy betűkkel írva, jó??!
  • DanielT
    #174
    Ha elolvasod a szöveget könnyedén rájössz.
  • Petyus_
    #173
    Korrekt ár. Végleges, vagy fenntartod a változtatás jogát? =)
  • CHEAPBOY
    #172
    Xbox 360 Premium előrendelés
  • NuCLEARScoRp
    #171
    2 féle kiszerelésben jön az XBOX360:

    Xbox 360 Core System - $299 (299 Euros, 209 GPB) KB 75 ezer FT

    -Xbox 360 console
    -Wired controller
    -Detachable faceplate
    -Xbox Live Silver membership
    -Standard AV cables



    Xbox 360 - $399 (399 Euros, 279 GPB)KB 100 ezer FT

    -Xbox 360 console
    -20GB detachable hard drive
    -Wireless controller
    -Wireless Xbox Live headset
    -High-definition AV cables
    -Ethernet cable
    -Xbox 360 Media Remote Control (limited time)
    -Detachable faceplate
    -Xbox Live Silver

    Forrás:

    Gamespot

  • Kaplan
    #170
    Azt te is megutodod :P
  • Banyapapa
    #169
    Ki kénne takaritani a raktárat,és felmosni se ártana.
  • CHEAPBOY
    #168
    nem letezo?:D

    www.gamestore.hu


    sztem kiirja hogy hamarosan.

    Ez minden, csak nem eppen a nem letezo kategoria.:)
  • Kaplan
    #167
    Mit reklámozod a nem létező oldalad ? :P
    Várom már nagyon, szólj ha vmit segíteni KELL.
    Jah és holnap olya 13:00-14:00 tájt megyek.
  • Ryo san
    #166
    Persze mint amikor sokmillió dreamcast tulajdonos nézte hogy mi ez a drága szar ps2,és hiába volt a legjobb gép,ment a süllyesztőbe!Csak nehogy megismétlődjön...
  • CHEAPBOY
    #165
    debut napjan 360, nalunk tutirraaa:) gamestore.hu


    :)
  • Neme.
    #164
    Sony has Japan...
  • Dzson
    #163
    Álmodozol, de nem baj, én legalább valós felmérésről írtam, de hát aki boxos, az eddig is azt álmodozta, hogy a kis dobozba zárt pc-je leveri az eladási listákról a ps2-t. :)))
  • Duddits
    #162
  • IGAZIWILLIAMS
    #161
    "Kb, ugyanez lesz az arány az X360 (hddvd) meg a Playstation3 (BlueRay) konzolok terén is. :) Ja, és ez USA felmérés volt. :)"
    Szerinted kisgyerek,szerinted...szvsz mire kijön 2007-ben a PS3 ,sokmillió elégedett x360 tulajdonos fog nézni csodálkozva,hogy mi ez a drága szar ? :DD
  • Dzson
    #160
    Nem, de ott van a kérdések között, mint szempont! :)
  • deep
    #159
    Azért várjuk ki a végét. A lejátszók, meg a konzolok piaca nem ugyanaz:D
  • Dzson
    #158
    Hhddvd vs blueray cikk a főoldalon a kis hírek között, idézek:

    "... melyiket használják majd a következő generációs játékkonzolok"
    "... 66 százaléka tervezi Blu-Ray olvasó vásárlását, 19 százalékuk még gondolkozik rajta és csak 15 százalékuk vásárolna kizárólag HD-DVD-lejátszót"

    Kb, ugyanez lesz az arány az X360 (hddvd) meg a Playstation3 (BlueRay) konzolok terén is. :) Ja, és ez USA felmérés volt. :)
  • DanielT
    #157
    Azok akkora barmok, hogy lopni sem tudnak, ez egy Hardwired hír:

    Ahogy nemrégiben jelentettük, egyes spekulációk szerint az Xbox360-as játékok ára az átlagos £44.99 angol fonttal magasabb lenne, mint ahogy azt korábban megjósolták az elemzők. A napokban az amazon.co.uk felvett számos Xbox360-as játékot az előrendelési listájukra, és a jelek szerint az árak mégis enyhébben alakulhatnak majd. A játékok egész pontosan két árkategóriába esnek, nevezetesen 29.99 vagy 32.99 angol font. A jelenleg előrendelhető játékok árai ennek megfelelően így alakulnak: Call of Duty 2 £29.99, Kameo: Elements of Power £29.99, Perfect Dark Zero £32.99, Quake 4 £29.99, Tony Hawk's American Wasteland £29.99 és GUN £29.99

    Itt minden korrekt.
  • Duddits
    #156
    Ne velem ordibálj! Ezt írták a Playware-n...
  • DanielT
    #155
    NEM kapható semmi. Mert nem létezik. Ráadásul FONT és nem DOLLÁR.
  • Duddits
    #154
    Xbox 360: játékos barát árak?

    captainm - 2005.08.11. 09:06 - 13 hozzászólás

    Egy nagyon érdekes cikkre lettem figyelmes az imént, úgy tűnik ugyanis, hogy az Amazon.com máris elkezdte árusítani az Xbox 360 jó pár játékát, mégpedig igen baráti áron. A legtöbb darab (pl.: Call Of Duty 2, Quake 4) mindössze 29.99-ért kapható, persze dollárban, ami magyar pénzre átfordítva nagyjából 6000 Ft-ot jelent. Reméljük tartani tudják majd ezeket az árakat!
  • deep
    #153
    Ahogy nemrégiben jelentettük, egyes spekulációk szerint az Xbox360-as játékok ára az átlagos £44.99 angol fonttal magasabb lenne, mint ahogy azt korábban megjósolták az elemzők. A napokban az amazon.co.uk felvett számos Xbox360-as játékot az előrendelési listájukra, és a jelek szerint az árak mégis enyhébben alakulhatnak majd. A játékok egész pontosan két árkategóriába esnek, nevezetesen 29.99 vagy 32.99 angol font. A jelenleg előrendelhető játékok árai ennek megfelelően így alakulnak: Call of Duty 2 £29.99, Kameo: Elements of Power £29.99, Perfect Dark Zero £32.99, Quake 4 £29.99, Tony Hawk's American Wasteland £29.99 és GUN £29.99

    hardwired.hu

    Kintről lesz érdemes játékot venni. 5k-t lehet spórolni kb darabján.
  • CHEAPBOY
    #152
    Alig varom hogy mar jojjon ez szar. Sztem ha az arhires pletykak igazak akkor is 120bol megoldhato lesz a masina. De nem hiszem hogy Europaban ilyen dragan inditanak, a Boxot is igy probaltak meg s a kutya sem vitte.
  • deep
    #151
    X05 - Hollandia a befutó?

    Xbox 360 - 2005-08-09 14:17:00
    Azt már korábban lehetett tudni, hogy a Microsoft szokásos évi rendezvényének idei felvonása, az X05 Európában kerül megrendezésre, de konkrét helyszín eddig még nem volt. Most azonban már szinte biztos, hogy Hollandiában, azon belül is Amszterdamban, október negyedikén és ötödikén lesz az esemény, amelyen remélhetõleg (feltéve, ha a lipcsei GC2005-ön nem) végleges Xbox 360 árat és megjelenési dátumot kapunk. Emellett más bejelentésekre is lehet számítani - korábban például a Rare felvásárlását is itt kürtölték világgá Microsofték.

    576.hu
  • deep
    #150
    Elnézést, hogy tudatlanságommal megpróbáltam félrevezetni a Fórum népét:)
    Csak tájékoztatásul megpróbáltam közölni, hogy a 299 dollár mennyi forint.Tudván, hogy nálunk nem ennyibe fog kerülni.
  • DanielT
    #149
    Szörnyű, de igaz.
  • aabyssx
    #148
    USD-t úgy kell HUF-ra váltani, hogy az USD-t átírod EUR-ra, utána azt váltod át HUF-ra eladási árfolyamon, majd felszorzod 1,2-vel. Tádááá!