176586
banner
  • Tikal #267
    garanciális problémámmal akor kihez lehet majd fordulni? gamestore? :D
  • Gábor
    #266
    Mivel még az első szériát árulják, ezért erősen valószínűtlen, hogy Te EUban egy másikat, ne adj Isten kijavítottat kapjál!


  • Zsoltika 007
    #265
    X-Box 360 Hang LINK
  • DanielT
    #264
    Nem lehet, felejtsd el.
  • Zsoltika 007
    #263
    Gondolom fel lehet majd ismerni valami alapján. Pl gyártási szám stb.
  • DanielT
    #262
    Muhahahaha, rá lesz írva a dobozra, hogy "Má' nem fagy le ez a verzió" vagy mi a tökömre számítasz? Kizárólag a szerencsén múlik, hogy ide melyik széria jut.
  • Zsoltika 007
    #261
    Háát remélem ide már javított széria kerül majd. Én tuti megvárom.
  • RolEnD
    #260
    "Folytatódnak az X360-as konzol startproblémái. A döcögős és a vártnál kisebb prémium készlettel rendelkező bolti startok után újabb esőfelhők tornyosulnak a nagy X felett. Az X360 tulajoknak megnyugvás helyett néhol komoly problémákkal kell megbírkózniuk annak érdekében, hogy újdonsült rendszerükbe élet költözzön.
    A különböző rajongói fórumokban egyre csak halmozódnak a jelentések bizonyos frissen vásárolt X360 konzolokról, melyek egy sor teljesen különböző jellegű és helyzetenként súlyos szimptómákkal küszködnek. A felmerülő komolyabb problémák között gyakoriak a nem vagy megbizhatatlanúl működő merevlemezek, a gyakorta lefagyó, önmagát kikapcsoló gépek, az alap bootnál megálló rendszer, a különböző játékoknál eltérő hibaüzenetek kíséretében történő lefagyások és a szimpla túlmelegedési hibák." HardWired

    AjAj... Hülyeség, ha azt mondom bízom benn, hogy az európába tartó Xekkel már nem lesz semmi gáz?!
    Nem szeretném, ha 130.000 Ft kiadása után megfagyna itt nekem a PGR3...

  • DanielT
    #259
    1. Nem. A világon létező jelenleg legerősebb játékgépének kurvaszar a hangtechnikája, lehet, hogy nincs is neki.

    2. Nem, az ethernet kábel kiválóan felhasználható például kolbászkötözésre is. Mire akarod még?

    3. Mivel nincs hivatalos megjelenési időpontja, se ára a PS3 -nak, így bárki bármit mond csak tippel. Tippelj te is.
  • mEkLaU
    #258
    Nagyon érdekel most a dolog engem:) Sosem volt konzolom de ez vmiért nagyon tetszik.Természetesen a Premium változat, mert ha a 25.000 ft különbséget vesszük, akkor lényegesen többet nyújt az.Főleg úgy, hogyha minden igaz lesz egy szép nagy hdtv lcd-nk itthon amin jol mutatna a dolog..És akkor a kérdések bár olvasgattam a topikot:-Az ethernet kábel csak online play-re jo?
    -A hangtechnikája jo?Hivatalos honlapon full 5.1-et ígér.(Z-5500-al menne)
    Köszi
    (Ja és ha majd kijön 2006 vége felé PS3 annak milyen ára lesz?
  • Anubys
    #257
    http://www.smashmyxbox.com/ :D
  • Bazijoe 2
    #256
    Már csak 9 nap és itt van a gép:-))
  • Banyapapa
    #255
    tess 1 doboz tartalma
  • olympus
    #254
    sziasztoK!
    A csatlakozása az xboxnak milyen lesz a tv-hez
    valami kül. vagy kb. olyan mint a ps-ekhez volt.?
    thx
  • Banyapapa
    #253
    Már ott van,most pakolják le a kocsirol
  • RolEnD
    #252
    CheapBoy: mikor lehet legközelebb 360 - at rendelni? Magyarán mikor jön a 2. szállítmány a GameStorba? Kb.?
  • BONO
    #251
    Betudnátok linkelni nekem egy olyan oldalt ami bemutatja a különbségeket a Xbox360 Core & a Premium tulajdoságai között? Előre is thanx!
  • Max 36
    #250
    Az a gond a nyitócímekkel,hogy a fele kijön a jelenlegi konzolokra is.Na most csak a grafix miatt még 1szer megvenni 13 e-ért,butaság.Anyitócímek közt,4 cím,ami nagyon ott van.De hiányolom a DOA4-et,Obliviont,Gears of Wart,pl.
  • cybert
    #249
    Nem, de a 14/1 arány nem túl jó nyitás SZVSZ.
  • DanielT
    #248
    MEr' a nyitócímek rendszeresen 9 felettiek ugye?
  • cybert
    #247
    http://xbox360.ign.com -on már vannak reviewok, én jobbra számítottam, csak a COD2 érte el a 9 pontot. Lehet, h elkapkodta a microsoft?
  • DanielT
    #246
    Aha, jár hozzá mint a digitális fényképezőgéphez és mindenhez amibe elem való... LOÁL!

    Nem jár hozzá. Sima ceruzaelemmel megy, amiből vagy van tölthetőd vagy nincs, magánügy, kapsz 4db Energizert a csomagban.

    Van hozzá akksi+töltő szett is, de külön kell megvenni.
  • Zsoltika 007
    #245

    Ha nem adnak hozzá én biztos vennék bele utántölthetőt.
  • Tikal #244
    a premium géphez vezeték nélkuli gamepad jár, és töltö is? :) vagy azt már rendelhetem is meg ha játszani akarok még másnap is? :)
  • CHEAPBOY
    #243
    az oldalon mar fennt vannak a jatekok, kiegészítők.
  • Zsoltika 007
    #242
    Dehogynem..
  • Vers
    #241
    olyan hir nem létezik :DDDD
  • Atkamon
    #240
    Valami olyan dologra, amivel rávesznek, hogy érdemes megvenni.
  • CHEAPBOY
    #239
    Milyen hirrre vagy kivancsi?:D
  • Atkamon
    #238
    Semmi új hír? Mi lesz így ezzel az XBOX 360-al?
  • Kis Nato
    #237
    Hali! Nem tudtok olyanról hogy hol lehet majd részletre venni 360-t?
  • CHEAPBOY
    #236
    Hát pl azért, mert senkinek sincsen meg 360?:)
  • Atkamon
    #235
    Sajnos igen, de nem tudom miért. Én nagyon várom az új gépet, remélem nem kell csalódnom.
  • HELPer
    #234
    kihaltunk...
  • HELPer
    #233
    oké
  • Rincewind
    #232
    Ezt beszurtam a PCs jatekoknak... topicba, de gondolom ide azert egy picit jobban illik. :)

    Szoval elso kezbol szarmazo Xbox360 beszamolo a Hardwired-on, ebben a topicban (160. hozzaszolas)!
  • Kaplan
    #231
    Ki kérdezett? :P
    Ha meg mégis, nem elvakult fanok beszólásait kívántuk... :P
  • deep
    #230
    Őőő, így van
  • Vers
    #229
    dehogy lesz király, csak egy ujabb m$ fostömeg
  • deep
    #228
    Őőő, így van:)