176586
banner
  • fanatifo
    #347
    Jó persze énis megvenném 70ért ez nemis kérdéses de erre a realitás....
  • deep
    #346
    Jó persze, hülye nem vagyok, de ha idehoz nekem egy 360-at és ideadja 70-ért, felőlem rendben:D
  • fanatifo
    #345
    nehogy már bedöljél neki!:))"most jöttem japánból""" jót nevettem ezen a mondaton:DDDDDDDD
  • deep
    #344
    Én megveszem 70ért, hozhatod:D
  • fanatifo
    #343
    ez kurvagyenge volt:)))) vicces kölök vagy:)
  • Alien1024
    #342
    na most jötünk meg japánbol vatdem xbox360 sztem szar elis adom 70rugoért és majd veszek ps3 at ps2 ben sem csalodtam anó
    mondjuk legaláb amit vedtem 360 an nem döglöt meg eddig meg megy normálisna az nfs is:D de 1kaki
  • Bazijoe 2
    #341
    Kedden már biztos,hogy lesz.
    Vagy így,vagy úgy de jövő hétvégén meglesz a Party a Kenny-nél
  • Animefox
    #340
    Képzeld videofelvételt is készítettem volna.... aztán felraktuk volna a netre Xbox360 hungarian party néven:D
    szomorú... akkor most mikor lesz géped?
  • Bazijoe 2
    #339
    Törölt
    Már nem Bazijoe néven vagyok fent.
  • Animefox
    #338
    Jóvan tudjuk.... neked is Samsung LCD tv-d van :D then lol. Kár hogy nem volt parti Kenny-nél.. pedig jó lett volna! Kár :(
    Hallom Martinnak beszóltál! Hogy hogy nem törölt?
  • Bazijoe 2
    #337
    Melyik Samsung HDTV-vel játszottatok??
    LE26R51BX??
  • deep
    #336
    Hát mindenképp látni kell.Ami tuti, hogy egy év múlva sem lesz sokkal olcsóbb.Viszont már most kurvára megéri az árát:)
  • Zsoltika 007
    #335
    Na bazze most már nagyon be vagyok zsongizva rá. Lehet mégsem 1 év múlva veszem meg.
  • deep
    #334
    Na megvolt az első együtt töltött délutánom az XBOX360-nal.

    Belépve a helyiségbe épp a Kameo-val játszottak HD TV-n. Első pillantásra szembeötlőek voltak a gyönyörű, elképesztő színek.Erről gondolom a SAMSUNG HDTV is tehet:) Hihetetlen a színvilág. A másik pedig a tűéles kontrasztok. Elmosottságot sehol, vagy nagyon elvétve lehet tapasztalni. Magával a játékkal kb fél órát játszottam, és már ezalatt is lejött ahogy rengeteg ötlet van benne és fantázia.

    A másik játék természetesen a PGR3 volt. 720p-ben impresszíven néz ki, szerencsére sehol nem tapasztalni semmilyen döccenést, biztosra veszem, hogy nem 30 frame-el megy, hanem sokkal többel, tükörsima a képfrissítés. Direkt megnéztünk egy visszajátszást maximális számú 8db. autóval.A startnál valóban megdöccent, mert együtt volt a képen a sok-sok millió polygon, de utána ugyanolyan gyors volt, mint az élő játék. A carrier mód garázsába is benéztünk, vettünk egy autót.Na ami ott történt, attól egyetemesen beszartunk. Ott valami hihetetlen látvány tárult a szemünk elé, ki akart gurulni a kocsi a képernyőről. KEGYETLEN! Mintha frissen renderelődött volna 3ds max-ban, csak épp realtime...

    A Perfect Dark Zero következett.Grafikailag nem ütött ki, szép, persze hogy szép, így is szebb, mint bármi.De talán ezen a játékon látszik meg leginkább garfikailag az, hogy nyitócím. A játékmenet jól ki van találva, de konzolon nem szeretek annyira fps-t játszani.Azért összességében pozitív:)

    Pár percre még beraktuk az NBA 06-ot is. Én már a töltőképernyő alatt bevizeltem, lehet ugyanis egy emberkével garázdálkodni a pályán, zsákolgatni ilyesmi.De előtte gondoskodnak róla, hogy kicsorogjon a nyál a szánkból, ahogy bemutatják a játékost, hihetetlen hangulat. Ezt persze itt páran EA BROÁF-nak nevezné, sebaj, nekem iszonyúan tetszik:D Instant play-re nyomtam, az irányítást teljes egészében a gépre hagytam, mi csak a látványt élveztük, amiből kijut rendesen. Az első pillanatban a szobában tartózkodó 5 játékok terén igen jártas ember kórusban hörgött és fulladozott a látványtól, túlharsogva a többmilliós értékű hangrendszert.Iszonyat kidolgozottság jellemzi a játékosokat és kegyetlen mennyiségű anti aliasing. Mustsee...

    Utoljára még belenéztünk a Most Wanted-be is, ami viszont gázos volt, szaggatott, meg minden, de mondták is, hogy tökre nem volt idejük a fejlesztőknek a 360 port-al foglalkozni, ki se akarták adni, aztán mégis.Kár volt.

    Nagyjából ennyi. Csoportos hörgések és ordibálások közepedte vetettük tehát magunkat az új érába. Az eddig látott videók, képek 0.00000001 %-ban se adják vissza az élő látványt! Aki megnézi mindezt és ezek után azt állítja, hogy nem kell nextgen és nem kell még HD éra, az elmehet kapálni. Egyszerűen mindenkinek látni kell!
  • DanielT
    #333
    Bocs, de már felidegesítettem magam aznap sok hülye beszóláson. Jövő héten már elvileg normális áron lesz.
  • Tikal #332
    dooh, közben látom az oldalra kikerult egy hir, szoval mikulás utánra eltehetem a zsetont.. remélem nem jon kozbe semmi, sorry, de hát turelmetlen az ember :)
  • Tikal #331
    te most mit pattogsz? :)

    csupán érdeklodom, mivel nulla infot kaptam ez ugyben, hirlevelet sem kuldtek semmi, és ha itt nem kérdezoskodom akkor még ennyit sem tudok

    Szoval, az érdene hogy akkor mi a helyzet, van xbox vagy nincs, érdemes várni vagy ebboo már nem lesz semmi jovo nyárig?
    Valami tájékoztatás azért gondolom elvárhato, kösz elore is.
  • Zsoltika 007
    #330
    XBOX 360 Első benyomások:LINK
  • CHEAPBOY
    #329
    nem vertek at sebnkit sem, csak a kiskereskedoket, persze hogy rajtunk csattan az ostor, amikor az MS a fasszopo geci.
  • DanielT
    #328
    És ezen a bolygón mindig minden úgy történik ahogy kell és soha semmi nem jöhet közbe, minden tökéletes. Ugye?
  • Tikal #327
    na jo, csak tudod beigérték vagy 3 honapja, elméletileg rendeltek annyit amennyi kell stb... most meg kopp? :)
  • deep
    #326
    Az hogy nemnagyon van, nem kifejezés. Ritka, mint az albínó földigiliszta.
  • Tikal #325
    heloka, akik elorendeltek azok kapnak gépet vagy sem? mert repkednek itt olyan hirek hogy nem nagyon van gép... ha átvertetek akkor nagyon grrr
  • Kaplan
    #324
    Jól nyugi emberek! Nem spamnek szántam :)
  • DanielT
    #323
    Figyelj, értsd meg, hogy attól, hogy az 576 -ban lesz még nem hivatalos. Tudod mi a hivatalos? Az, amikor a Microsoft magyarországtól megveszed, mint mondjuk az egeret, vagy az Xp-t. Bemész szépen, vagy kipostázzák. Persze forgalmazza az MS szoftvereket más cég is, meg a hardvereiket is.

    Leegyszerűsítem: Felmész a www.microsoft.com/hun oldalra és ha ott van Xbox akkor van, ha nincs akkor nincs.

    Ettől még megveheted a hazai üzletláncokban.
  • deep
    #322
    Ő arra gondolt, hogy mikortól fogják hivatalosan forgalmazni az országban. Biztos forrásból tudom, hogy valóban lesz ilyen, bár hihetetlennek tűnhet az előzőekben közzétett, Microsoft-tól származó "nem tervezünk ilyesmit" alapján.
  • DanielT
    #321
    Ember, értem. És honnan tudná bárki is megmondani a "hivatalos" premiert? Milyen az a "hivatalos" premier?
  • deep
    #320
    Februárról tudok.
  • Kaplan
    #319
    Ember, 'hivatalos' nem érted?
    Mindegy. A lényeg, hogy a mai naptól még a nagyobb áruházakban 576 shopokban stb. nem lehet kapni az X360t.
    Kb. a 2006s év elejétől jön tetemesebb szállítmány Mo.-ra. Elméletileg.
  • DanielT
    #318
    Miért lenne hivatalos magyar premier?
  • Kaplan
    #317
    Mi ez a csend? :)
    Elméletileg mától lehet, X360t venni. Néhány helyen :P
    Nem tudjátok megmondani a tényleg 'HIVATALOS'Mo. Premier mikor lesz?
    Én úgy tudom 2006 eleje (február, március)
  • Police88
    #316
    X360 EU PREMIER!
  • NormalisEmber
    #315
    Viszont lassan már én is elkezdem belátni, hogy ehét pénteken kizárt dolog hogy hozzájutok egy xbox360-hoz. Mondjuk 1 játék kedvéért lehet hogy hülyeség is lenne kiadni most 95e-et. Az egyetlen dolog ami miatt elkezdtem gondolkodni a gép vásárlásán, az a hd felbontás.(én projival vetítve játszom és a ps2 finoman szólva se tökéletetes ekkora(2.5m) képátlóhoz)
  • NormalisEmber
    #314
    Én kábeleket a kácsa-audio-nál szoktam venni. Múltkor 5m(!)-es komponens kábelt vettem 5e-ért.És van legalább olyan jó minőségű mint a gyári xbox

    kép róla:


    A koax digi kábelt mondjuk én is jó drágán vettem (1/2m-es és ha jól emlékszem 6e volt)
  • Derapo
    #313
    Ja és van vagy 1 méter.
  • Derapo
    #312
    Ha jobban belegondolok lehet,hogy igazad van.Sz@rok a feliratra:Csakmán látnám itthon az asztal alatt-mellett-rajta:)
    No ezekkel a kábelekkel én is megjártam már amikor dvd-t vettem.Azon a kulon,nemvolt csak koaxiális digit kimenet.Na majd én megyaek veszek biztosan csak pár száz ft.Kezdem ott,hogy nem is kaptam,bejártam a várost(Pest)mire hozzájutottam nagy fukar helyen.Majdnem 5000 ft vót no ennyit a kábelekről.
  • NormalisEmber
    #311
    A made in china felirattal még megbarátkoznék, de azzal nem hogy egy közönséges 2m-es komponens kábel 10e-ba kerül. Elbeszélgetnék azzal aki ezt a marhaságot kitalálta. Ugyan nem jött össze nekik, de a phantom-nak volt tisztességes dvi/hdmi kimenete.(és a ps3-nak is lesz)
  • Derapo
    #310
    Engem ez a "Made In China" felirat jobban aggaszt:)
  • CalebJoe
    #309
    Látta már valaki a Saint's Row nevű játék videóit ez a game valami istenkirály GTA alázó lesz.
    Videók a www.gametrailers.com vagy a www.gamespy.com-on érdemes megnézni.
  • NormalisEmber
    #308
    köszi!

    Sajnos ezen kép alapján beigazolódott a gyanúm, hogy ennek sincs normál videó kimenete: