176586
banner
  • CHEAPBOY
    #67
    Elvileg 10 nappal az amerikai utan. Ami November 25e lenne... de az amcsi megjelenes sem 100%.:)
  • gpm
    #66
    Nem tudjatok mikor lesz az X360 EU premier?
  • CHEAPBOY
    #65
    A Halo 2 mar inkabb:) De most minden kiforrottabb, tamogatottabb lesz. S tobb ilyen cim fog erkezni...
  • CHEAPBOY
    #64
    Dehogyis....
  • CHEAPBOY
    #63
    99% hogy a gepet tudasat meg vidijokat igen, illetve beszelnek a gep alkotasa mogott meghuzodo eszmekrol... illetve az Online reszrol is ha jol emlekszem lesz szo... elegge kemeny Nintendo Communityt akarnak, meghozza ingyér. Internetezesi lehetoseggel, demo letoltogetess stbk, mint az X360nal.
  • CHEAPBOY
    #62
    Mert az uj is, azert tunik olyannak:).

    Majd fogja hozni, nem hajtja a tatar:)
  • oni021
    #61
    Online fps? A Halo is az nem?
  • gpm
    #60
    Koszi amugy. Olyan, mintha uj lenne.
    Meg nem vitte? (3 nappal kesobb vettem fel,mint jott; mert nem voltam itthon)
  • gpm
    #59
    Ha ramhallgatsz veszel 200 ert egy jo notebookot+konzol. (en is eladtam az alairasomban levo szornyszulottet/mikor vettem meg anak szamitott)
  • UNREG
    #58
    Nem feledkezünk meg, de hát még azt sem tudni, hogy bemutatják-e egyáltalán.
  • CHEAPBOY
    #57


    Csak egyet kerek, ne feledkezzunk meg a nagy es hatalmas, Mighty N-rol:P
  • CHEAPBOY
    #56
    Majd hozza a postas:)
  • CHEAPBOY
    #55
    ONline rpg, online fps... atveszik a hatamat ebben is a next gen masinak, leven erre gyur mind a 3 ra....
  • CHEAPBOY
    #54
    mert? IEhez, meg Officehez?:)

    next gen gepeken mind lehet majd azokat csinalni mint pcn... nem hiszem hogy olyan egeto szuksegem lenne ra ezutan... ahhoz hogy egy windozt minden mai hulyesegevel tudd hasznalni eleg egy 140es vas is, noha doom4ezn nem fogtok, de Gears of warozni sem:) s ez meg mindig tobb mint a 360 nyitoara..
  • dikki*yysw
    #53
    A PS2 az tök más, az tényleg odabaszós HW volt amikor kijött, és remélem a 3 sem hagyja magát az XBox2-vel szemben.
  • dikki*yysw
    #52
    Az oké, de a 300as PC-met akkor is meg kell vennem, ha van konzolom.
  • Petyus_
    #51
    "csak lehet hogy a Doom3at fel lehet tolni bármekkora felbontásba, akármilyen grafikai részletességgel"

    Költségvonzatról beszélünk. PC-n ugyanazt a látványt tapasztaltam, Radeon 9700-on, mint Xboxon. A Radeont 80ért vettem, az Xboxot 60ért.

    "és high-end konzol hehe van olyan? :)"

    Ja, a PS3. =)

    "és soha nem kell high-endet venni... a gép igenis többe kerül, viszont ezer más dologra használható, és egy munkaeszköz. egy géppel meg lehet lenni konzol nélkül, fordítva már nem, ergo elég egy gépet fejleszteni, mert azt meg úgyis kell."

    Én három konzolt vettem az utóbbi két évben, és meggyőződésem, hogy sokkal jobban jártam velük, mint a PC hasonló összegű fejlesztésével jártam volna. "Nem játékra" jó egy gyengébb (olcsó) PC is. Na meg nem kell negyedévente mindent újratelepíteni. =)

    "hát én se, de ez a kis fórumozás visszazökkentett a valóságba és látom hogy mégsem szeretnék idetartozni."

    Menj már!
  • gpm
    #50
    Online rpg es online fps, de mas jatekstilus nincs, ahol nem konzol a kiraly.

    Ha megnezel egy PS2-ot hardweileg lehet kirohogned, de ha jatekokat is megnezed pl. GT4, akkor kiderul, h a hw nem minden. De megnezhetsz egy Resi 4-et is. (ocsemnek most adtam kolcson es GC-t akar venni:) )

    Cheapboy: megkaptad mar a cash-t a Resi zero-ert? (csak, mert nekem kuldted)

  • CHEAPBOY
    #49
    2 ev mire a PC behozza, de akkor is ugy, hogy az a PC kerul majd 300ezerbe, mig akkor egy X360 pedig 5-60000ftba... biztosan rohanni fogok az uj videokarimert:D , de minek is? 3 FPS miatt 3 evente?:) S akkor meg a Sejtrol nem is esett szó:)
  • UNREG
    #48
    Majd ha kijött. Addig képzelt adatokkal dobálózzak? :)))
    Különben is, a PC-sek ellen együtt kell felvenni a kesztyüt, ilyenkor még a Sony-MS ellentét sem számít.. :))
  • dikki*yysw
    #47
    Másfél, az xbox2 is csak novemberben érkezik.
  • Petyus_
    #46
    Ne fogd vissza magad, a Playstation vs. Xbox flémnek minden valamire való topicban helye van! =)
  • UNREG
    #45
    És akkor még nem is beszéltünk a Cell-ről, de ez nem az a topik... :)))
  • CHEAPBOY
    #44
    Bezonyam, ezek kokemeny 64bites Apple G5osok, amik bizony korberohanjak az Intel procikat, itt most meg meg kulon ki is van hegyezve a gamingra, nomeg nem kell Winfost kalkulalnia:)
  • UNREG
    #43
    Egy 64 bites, 3 core-os, 3.2 gigás, 115 gigaflopsos CPU egy év múlva? És nem egy Intel-AMD x86-os szarság, hanem PPC...
    Ember, neked bilibe lóg a kezed. :))
  • dikki*yysw
    #42
    Van az 1 is.
  • dikki*yysw
    #41
    "Fix hardver, más buszrendszer, kisebb felbontás. A szemednek higgy, ne a konfig adatoknak. =)"

    ugyanmár, ne csapjuk be egymást...

    "Én a PC-men kétszer játszottam végig a DOOM3-mat, 800*600 medium detail-en. Az Xbox verzió ehhez képest semmivel sem nézett ki rosszabbul (mondjuk tény, az elejéről pl. a Mars felszíni sétát kiszedték valamiért), nagyon meggyőző. Meg persze a DOOM3 előtt Boxon már lehetett tolni a Riddicket. =)"

    csak lehet hogy a Doom3at fel lehet tolni bármekkora felbontásba, akármilyen grafikai részletességgel, és úgy már lehet, hogy vennél észre különbséget. Én se látok különbséget a Need for Speed meg a NFS:U2 között, ha leveszem 320*240be egy gf2mx -en, lol.

    azokat nem láttam;

    "Egy high-end konzol annyiba kerül, mint egy high end videokártya."
    ismétlem: most már...
    és high-end konzol hehe van olyan? :)
    és soha nem kell high-endet venni... a gép igenis többe kerül, viszont ezer más dologra használható, és egy munkaeszköz. egy géppel meg lehet lenni konzol nélkül, fordítva már nem, ergo elég egy gépet fejleszteni, mert azt meg úgyis kell.

    "Nem akarok veszekedni, én is "onnan jövök", ahonnan te. Imádtam a PC-s játékipart, csak az a része, amit szerettem, javarészt megszűnt, vagy átment konzolokra. Esetleg konzolokra is. És a konzolok olcsóbbak, kényelmesebbek, ennyi."

    hát én se, de ez a kis fórumozás visszazökkentett a valóságba és látom hogy mégsem szeretnék idetartozni.
  • UNREG
    #40
    Most mit akarsz bizonyítani? Az X2 olyan, amilyen egy csúcs pc lesz 2-3 év múlva... 300 dolcsiért.
  • dikki*yysw
    #39
    Hát igen én is így lennék vele ha a pc hw-ja sehol nem lenne egy aktuális konzoltól... tudod, nem a cerka mérete számít, stb :)

    "A jatekelmeny, jatekfelhozatal konzolon sokkal jobb"

    ezt aláírom, _bizonyos játéktípusok esetén_

    mert én még olyan jót nem játszottam, mint egy Planetside vagy WoW parti közben, soha.
  • dikki*yysw
    #38
    Hát pedig a pc-hez képest fosok. Tényleg jobban ki lehet használni, de mai szemmel nézve minden játék igénytelen. Csak az lehet, mert nincs élsimítás, alacsony felbontásúak a textúrák, gyengék az effektek.

    Ez a "Még most is elég szép játékok jönnek ki rá" dolog egy szemfényvesztés. Minden negyedannyi poligonból _kell_, hogy felépüljön, mert egyszerűen nem képes többre a vas. Az, hogy szépnek _látszik_ csak egy ábránd, amit elhihetetnek az emberekkel.

    TV eleve igénytelen, nehéz belőle jót kihozni.
  • Petyus_
    #37
    "P3-700, GF3.5, 64 MB ram -> szégyen volt már amikor kijött, akkor is."

    Fix hardver, más buszrendszer, kisebb felbontás. A szemednek higgy, ne a konfig adatoknak. =)

    "A grafikai etalon PC FPS-ek pedig tényleg etalonnak számítanak bármely konzolhoz képest. Az Xbox grafikája _sehol_ nincs HL2, Doom3, vagy Far Cry mögött. Kb. a nevük egyezik meg."

    Én a PC-men kétszer játszottam végig a DOOM3-mat, 800*600 medium detail-en. Az Xbox verzió ehhez képest semmivel sem nézett ki rosszabbul (mondjuk tény, az elejéről pl. a Mars felszíni sétát kiszedték valamiért), nagyon meggyőző. Meg persze a DOOM3 előtt Boxon már lehetett tolni a Riddicket. =)

    Arról nem is beszélve, hogy egy RE4, God of War vagy egy DOA:U képi világát egyetlen PC-s játék sem produkálja semekkora felbontáson.

    "negyedannyiba kerül a vas -> most már."

    Egy high-end konzol annyiba kerül, mint egy high end videokártya.

    Nem akarok veszekedni, én is "onnan jövök", ahonnan te. Imádtam a PC-s játékipart, csak az a része, amit szerettem, javarészt megszűnt, vagy átment konzolokra. Esetleg konzolokra is. És a konzolok olcsóbbak, kényelmesebbek, ennyi.
  • gpm
    #36
    A konzolosokat legkevesbe erdekli, h milyen hardwarebol epul fel a gep.
    A gepigeny nezegetes PC-s beidegzodes.

    A jatekelmeny, jatekfelhozatal konzolon sokkal jobb, bar ha nem volt meg konzolod, akkor ezt hiaba magyarazom...
  • oni021
    #35
    szerbusz. bár nem értem mire gondolsz? mik vannak itt?
  • oni021
    #34
    mihez képest? ne pc-hez nézd, mert ez fix hardver és így jobban ki lehet használni! Még most is elég szép játékok jönnek ki rá (pl jade, forza..) a ps2-höz vagy a gc-hez képest gyenge a vas? =)
  • dikki*yysw
    #33
    Kiszálltam a topicból mert ______ és ______ ________ vannak amit nem szeretek.
  • dikki*yysw
    #32
    "Egyébként miért kellene a konzolnak megjelenéskor szégyenkeznie? A grafikai etalon PC FPS-ek (DOOM3, HL2, Far Cry) Xbox-ra is kijönnek, ami lassan egy kifutó konzol. Igaz, kisebb a felbontás, cserébe stabil a framerate és negyedannyiba kerül a vas."

    P3-700, GF3.5, 64 MB ram -> szégyen volt már amikor kijött, akkor is.

    A grafikai etalon PC FPS-ek pedig tényleg etalonnak számítanak bármely konzolhoz képest. Az Xbox grafikája _sehol_ nincs HL2, Doom3, vagy Far Cry mögött. Kb. a nevük egyezik meg.

    Igaz, kisebb a felbontás -> 20-25% -a egy normál PC-s felbontásnak...

    cserébe stabil a framerate -> többé-kevésbé, és ezt mind2en tudjuk....

    negyedannyiba kerül a vas -> most már.

    ""Meg nem is csak játékra van, rohadt sok mindent lehet vele csinálni, sokkal jobban hasonlít már egy számítógépre."

    Pécésként csodálkoznál egy Xbox néminemű módosításokkal mire képes pl. médialejátszás terén. =)"

    most elmondtad amit én.
  • dikki*yysw
    #31
    Mint írtam nem várom el hogy induláskor annyi legyen, de idővel lesz olyan hely/ember ahonnét/akitől beszerezhető lesz ennyiért, hidd el. Áfa? :)
  • dikki*yysw
    #30
    Az Xbox teljesítménye >>igen<< kevés volt már amikor megjelent, is.
  • oni021
    #29
    Ezt már mutogatták a bemutatón is.. Ezt hozza be a logó ha lenyomják..
  • Duddits
    #28
    Ez szerintem csak az egyik játék menüje...