176586
banner
  • Inquisitor
    #107
    Hát ez azért elég gáz:
    Xbox 360 - The Undiluted Hyperbole
    Lol. Értelmes embert is küldhettek volna szóvívőnek, nem? :)
  • guardian hero
    #106
    Biztos, hogy lesz grafikai fejlődés, ami összefügg a devkitek fejlődésével is, de már most sem úgy fejlesztenek, hogy a devkiten jól fusson a játék, mert tisztában vannak a végleges konzol hozzávetőleges képességeivel. Persze ez azért kevés ahhoz, hogy csutkára ki is használják azokat, de nem is a 40%-át használják ki már ezek a játékok sem. (Legalábbis ha tényleg olyanok lesznek, mint a videókon)
  • Inquisitor
    #105
    Hogy legyen min vitázni, avagy a jövendő játékok videói :)
  • Inquisitor
    #104
    Én meg állítom, hogy mint eddig is, az első kijövő játékok nem használják ki az erőforrásokat, pont a DevKit-ek hiányosságai miatt, ezért szerintem nem sokkal lasabban mennének azon se, másrészt a grafikai kiteljesedés játék szinten a megjelenést követő 1 év után érhető el. Lásd mit hoztak ki a PS1-ből vagy az XBOX-ból a végére.
  • guardian hero
    #103
    Mert az alpha devkiten nem fognak a nyitócímek sem olyan fps-sel futni, mint a videókban. Azokat a videókat lerenderelte a box max 10 fps-sel, aztán felgyorsították háromszorosra, és neked nem real time-ban prezentálták. Tudtommal nincs is kint működő, végleges Box az E3-on.
    Ez persze nem azt jelenti, hogy nem lesz ilyen grafika BOXon a kezdéskor, épp ellenkezőleg. Pont ilyen lesz, semmivel sem lesz jobb attól, hogy a végleges hardveren és nem alpha devkiten fog futni.
  • Inquisitor
    #102
    AVI-t? Lol.
    Miért hinném, hogy avit játszanak le?
  • guardian hero
    #101
    Hidd el, avi-t lejátszani egy alpha devkit is ugyanúgy tud, mint a végleges box.
  • Inquisitor
    #100
    Ezt az érdekességet most olvastam.
    "most olvastam extremetechen vagy hol, hogy minden x360-as cucc alpha devkiteken futott, ami dual G5 es egy 256megas X850-et jelent! ez becslesek szerint 30-40%-a a vegleges boxnak!"
  • Police88
    #99
    Még jó h ez a topic az xboxról szól..... :D
  • uu
    #98
    hat nemtom, de elhiheted hogy en orulnek a legjobban ha ds2-3 lenne a ps3hoz:)
  • UNREG
    #97
    Várjunk egy pillanatra, nem a forma miatt kapták a büntetést, hanem a FF technológia miatt.
    Viszont ez az új kontrollerben is benne lesz, talán még fejlettebb formában, de az akkor is FF marad.
    Akkor meg miért ne lehetne DS2 is?? Mi a különbség?
  • Neme.
    #96
    Ja, PS3-hoz biztos nem lesz. De én kész vagyok megbarátkozni az új paddal is. :) Kinézetre nem rossz, csak a használhatóságával kapcsolatban vannak kételyeim.
  • UNREG
    #95
    Gyártani lehet hogy nem fogják, de attól még lehet egy csatlakozója...
    Persze ez csak feltételezés, de jó lenne.
  • uu
    #94
    jah, most olvasom hogy csak penzbuntetest kaptak
    link
    de minden game utan ami hasznalja %ot kell fizetniuk szal a lenyeg a lenyeg nem fogjak kihozni ps3hoz:)
  • UNREG
    #93
    Ahhoz képest még vígan gyártják a PS2-höz és ahogy elnézem, még egy darabig gyártani is fogják.
  • uu
    #92
    ds2 lenne az egyertelmu csak az a gaz hogy megnyerte ellenuk a pert a ceg akitol loptak:( es benne volt a vegzesben hogy nem gyarthatnak tobb DS controllert... szal az sajnos tuti nem lesz
  • UNREG
    #91
    A Sony bemutatón a DS2 kontrollerrel nyomták, az is lehet, hogy csatlakoztatható, csak a fotókon nem látszik a helye...
  • uu
    #90
    ronda. ehez nem kell varni semmit hogy rajojj. meg vers-nek se tetszik es ez mar jelenthet valamit :D
  • Vegas
    #89
    jah épp ez az, lefikáztok mindent, de fingotok nincs róla h mien lesz..
  • Police88
    #88
    meg lehet h még változni fog......
  • kzalaba
    #87
    szerintem nem kene ennyire temetni a PS3 kontroller-et! lehet hogy egy kicsit furcsa, de lehet hogy tokeletes a fogasa!
  • Neme.
    #86
    "- xbox360 kontroller"

    Fenéket, DS2 kontroller.
  • uu
    #85
    hat jah. a tokeletes konzol az ugy lenne hogy:
    - ps3 alapgep
    - xbox360 kontroller
    - nintendo fele visszafele kompatibilitas
    - xbox-live fele service
  • Vegas
    #84
    mondta valaki h baj?
    Bejössz ide egy XBOX 360-as logoval azt tevagy a császár..
  • Vers
    #83
    szerinted miért? gondolkodj picit majd rájössz...
  • Zozo76
    #82
    Egyepkent azt hitem hogy a Sony konzervativabb lesz. A gep formara meg elmenne, de a kontroller, az valami katasztrofa.
  • Zozo76
    #81
    Mi a tokomert baj az hogy le lehet cserelni az elolapot? Ha nem tetszik hogy lehet akkor nem csereled le. Ennyi!
  • CSOCSO
    #80
    mer h*lye vagy...
  • Microcosmos
    #79
    Na ezt a konzolt már most dobnám a süllyesztőbe.
  • Vegas
    #78
    lol!
    Mégtöbb előlap?? :D
  • UNREG
    #77
    "CSerélhető előlap..hm, kell ennél több?"

    Háát, nem ártana... :))
  • Vegas
    #76
    Hi!
    Rászántam magam hogy megnézek róla egy kis videot..
    Hát ez elképesztő..bazz mennyi mindent fog tudni..CSerélhető előlap..hm, kell ennél több? :D
    Már csak az árára vagyok kiváncsi.
  • CHEAPBOY
    #75
    Játékdemot honnan szerezzek?:D

    A lemezek ha elkeszulnek ingyen lesznek.

    Semmi extrara nem kell szamitani, HTML felulete sem lsz, csak mappakba szepen elrendezve a vidijok, meg amit azokrol tudni kell szep szines szagos Word doksiba leirva kepekkel.:)
  • Bogyi007
    #74
    Ilyen lemezek engemet érdekelnének, meg játékdemók olcsón....
  • CHEAPBOY
    #73
    Mindent lehet. Jo otlet. Meg beszelunk majd rola. When the time comes.... :P
  • gpm
    #72
    Cheapboy nem tarsulunk? :D
    En sokat jarok EU-ban, behozom, ti pedig eladjatok?
  • CHEAPBOY
    #71
    Biztos. Emiatt felek, hogy kitorolhetjuk a fenekunket a hivatalos arral... alaposan fel fogjak majd nyomni... a piac mar csak ilyen kegyetlen dolog...
  • CHEAPBOY
    #70
    Szeptembertol, oktobertol szerintem. Addig is majd osztom az E3 DVDimet, amit most vazoltam fel a PCs jatekoknak... topicban:) Szerintem jo otlet, kevesen erik el az Insideres cuccokat idehaza.
  • Petyus_
    #69
    Előrendelést mikor vesztek fel? =)
  • gpm
    #68
    Remelem EU-ban lehet is majd kapni, biztos hianycikk lesz.