176612
banner
  • DanielT
    #333
    Bocs, de már felidegesítettem magam aznap sok hülye beszóláson. Jövő héten már elvileg normális áron lesz.
  • Tikal #332
    dooh, közben látom az oldalra kikerult egy hir, szoval mikulás utánra eltehetem a zsetont.. remélem nem jon kozbe semmi, sorry, de hát turelmetlen az ember :)
  • Tikal #331
    te most mit pattogsz? :)

    csupán érdeklodom, mivel nulla infot kaptam ez ugyben, hirlevelet sem kuldtek semmi, és ha itt nem kérdezoskodom akkor még ennyit sem tudok

    Szoval, az érdene hogy akkor mi a helyzet, van xbox vagy nincs, érdemes várni vagy ebboo már nem lesz semmi jovo nyárig?
    Valami tájékoztatás azért gondolom elvárhato, kösz elore is.
  • Zsoltika 007
    #330
    XBOX 360 Első benyomások:LINK
  • CHEAPBOY
    #329
    nem vertek at sebnkit sem, csak a kiskereskedoket, persze hogy rajtunk csattan az ostor, amikor az MS a fasszopo geci.
  • DanielT
    #328
    És ezen a bolygón mindig minden úgy történik ahogy kell és soha semmi nem jöhet közbe, minden tökéletes. Ugye?
  • Tikal #327
    na jo, csak tudod beigérték vagy 3 honapja, elméletileg rendeltek annyit amennyi kell stb... most meg kopp? :)
  • deep
    #326
    Az hogy nemnagyon van, nem kifejezés. Ritka, mint az albínó földigiliszta.
  • Tikal #325
    heloka, akik elorendeltek azok kapnak gépet vagy sem? mert repkednek itt olyan hirek hogy nem nagyon van gép... ha átvertetek akkor nagyon grrr
  • Kaplan
    #324
    Jól nyugi emberek! Nem spamnek szántam :)
  • DanielT
    #323
    Figyelj, értsd meg, hogy attól, hogy az 576 -ban lesz még nem hivatalos. Tudod mi a hivatalos? Az, amikor a Microsoft magyarországtól megveszed, mint mondjuk az egeret, vagy az Xp-t. Bemész szépen, vagy kipostázzák. Persze forgalmazza az MS szoftvereket más cég is, meg a hardvereiket is.

    Leegyszerűsítem: Felmész a www.microsoft.com/hun oldalra és ha ott van Xbox akkor van, ha nincs akkor nincs.

    Ettől még megveheted a hazai üzletláncokban.
  • deep
    #322
    Ő arra gondolt, hogy mikortól fogják hivatalosan forgalmazni az országban. Biztos forrásból tudom, hogy valóban lesz ilyen, bár hihetetlennek tűnhet az előzőekben közzétett, Microsoft-tól származó "nem tervezünk ilyesmit" alapján.
  • DanielT
    #321
    Ember, értem. És honnan tudná bárki is megmondani a "hivatalos" premiert? Milyen az a "hivatalos" premier?
  • deep
    #320
    Februárról tudok.
  • Kaplan
    #319
    Ember, 'hivatalos' nem érted?
    Mindegy. A lényeg, hogy a mai naptól még a nagyobb áruházakban 576 shopokban stb. nem lehet kapni az X360t.
    Kb. a 2006s év elejétől jön tetemesebb szállítmány Mo.-ra. Elméletileg.
  • DanielT
    #318
    Miért lenne hivatalos magyar premier?
  • Kaplan
    #317
    Mi ez a csend? :)
    Elméletileg mától lehet, X360t venni. Néhány helyen :P
    Nem tudjátok megmondani a tényleg 'HIVATALOS'Mo. Premier mikor lesz?
    Én úgy tudom 2006 eleje (február, március)
  • Police88
    #316
    X360 EU PREMIER!
  • NormalisEmber
    #315
    Viszont lassan már én is elkezdem belátni, hogy ehét pénteken kizárt dolog hogy hozzájutok egy xbox360-hoz. Mondjuk 1 játék kedvéért lehet hogy hülyeség is lenne kiadni most 95e-et. Az egyetlen dolog ami miatt elkezdtem gondolkodni a gép vásárlásán, az a hd felbontás.(én projival vetítve játszom és a ps2 finoman szólva se tökéletetes ekkora(2.5m) képátlóhoz)
  • NormalisEmber
    #314
    Én kábeleket a kácsa-audio-nál szoktam venni. Múltkor 5m(!)-es komponens kábelt vettem 5e-ért.És van legalább olyan jó minőségű mint a gyári xbox

    kép róla:


    A koax digi kábelt mondjuk én is jó drágán vettem (1/2m-es és ha jól emlékszem 6e volt)
  • Derapo
    #313
    Ja és van vagy 1 méter.
  • Derapo
    #312
    Ha jobban belegondolok lehet,hogy igazad van.Sz@rok a feliratra:Csakmán látnám itthon az asztal alatt-mellett-rajta:)
    No ezekkel a kábelekkel én is megjártam már amikor dvd-t vettem.Azon a kulon,nemvolt csak koaxiális digit kimenet.Na majd én megyaek veszek biztosan csak pár száz ft.Kezdem ott,hogy nem is kaptam,bejártam a várost(Pest)mire hozzájutottam nagy fukar helyen.Majdnem 5000 ft vót no ennyit a kábelekről.
  • NormalisEmber
    #311
    A made in china felirattal még megbarátkoznék, de azzal nem hogy egy közönséges 2m-es komponens kábel 10e-ba kerül. Elbeszélgetnék azzal aki ezt a marhaságot kitalálta. Ugyan nem jött össze nekik, de a phantom-nak volt tisztességes dvi/hdmi kimenete.(és a ps3-nak is lesz)
  • Derapo
    #310
    Engem ez a "Made In China" felirat jobban aggaszt:)
  • CalebJoe
    #309
    Látta már valaki a Saint's Row nevű játék videóit ez a game valami istenkirály GTA alázó lesz.
    Videók a www.gametrailers.com vagy a www.gamespy.com-on érdemes megnézni.
  • NormalisEmber
    #308
    köszi!

    Sajnos ezen kép alapján beigazolódott a gyanúm, hogy ennek sincs normál videó kimenete:

  • Zsoltika 007
    #307
    LINK (Angol)
  • NormalisEmber
    #306
    Nem tudja valaki hogy a gépnek van e bármilyen hagyományos( kompozit,komponens,dvi,hdmi,scart) videó kimenete, vagy csak kizárólag olyan speciális mint pl. a ps2-nél? (sima xbox-om nem volt, de ha jól tudom a ps3-nak már lesz hdmi kimenete). Azért kérdem, mert egy közönséges 2m-es komponens kábelért nem nagyon szeretnék 8-10e-et költeni(konzolstudio.hu-n legalábbis ennyi volt feltüntetve)

    köszi!
  • Zsoltika 007
    #305
    Nem annyira nagy. Inkább kevés a készülék. Kis mennyiséget nagy piacon szórtak szét.
  • peter31
    #304
    komolyan ekkora az őrület? beszarás...
  • DanielT
    #303
    Szerintem idén nem kell aggódnod, hogy hagyod a francba, ugyanis elég valószerűtlen, hogy hozzájutsz egyhez, ha nem rendelted elő legalább 3 hónapja.
  • peter31
    #302
    ez így van nem véletlenül kérdeztem az okosságot 3-4 óra és hagyom a francba miatt nem érdemes megvenni.
  • Zsoltika 007
    #301
    Bocsi az előző kommentem nem neked ment hanem DanielT-nek.
    A sima X-box-ra is lehet egeret bill-t kötni szval ugyanúgy működik azon is. Gondolom ezen is fog.
  • DanielT
    #300
    FPS elsőre szokatlan lesz, de maximum 3 óra és olyan mintha semmi mást nem használtál volna előtte. Minden más típusra(autós, mászkálós, lövöldözős, verekedős) pedig alapból a kontroller a tökéletes megoldás.
  • Zsoltika 007
    #299
    A jobb játékokat én is megvettem pc-re. Bár igen keveset de azokat a mai napig előveszem. Box-on viszont picit meredek egyenlőre az a 20e/game.
  • peter31
    #298
    egyedül a joypadtól tartok nagyon részoktam az egér billentyűzet kombinációra pl egy Battlefield 2 esetében...
  • peter31
    #297
    értem lehet hogy ideiglenesen beszerzek egy régebbit akkor.
  • DanielT
    #296
    Akkora érték van a netes szolgáltatásokban, hogy nekem pl nem éri meg feltörni. Éves szinten nekem 5-6 minőségi játék van ami érdekel ezeket simán meg lehet venni. A többi demóját meg szépen Live -on keersztül lekpom, elég is általában belőlük annyi.
  • Zsoltika 007
    #295
    Ez valamivel keményebb dió mint egy játék vagy program törés.
  • peter31
    #294
    mondom nincs tapasztalatom csak pc-n ugyebár ott ez 2-3 napos probléma max...