176583
banner
  • Lyan Kyj
    #745
    Köszönöm az információkat!!!
  • Tomo15
    #744
    Mi külön vettük, és úgy 30e(volt) szal akkor már érdemes a prémiumot.
  • Lyan Kyj
    #743
    És a vinyó mennyiben fáj?
  • DanielT
    #742
    Ezt tartalmazza, 20 gigás a vinyó és semmi mást nem kell venni. Ennyi. Kész.
  • Lyan Kyj
    #741
    Részletesen le tudnád írni, mit tartalmaz a prémium csomag? Vinyót külön kell hozzá venni? mennyiért vannak és milyen méretűek? köszi a válaszokat!
  • Multikiller
    #740
    Nem tudja valaki, hogy a notebook monitorára is rá lehet-e kötni a gépet?
  • deep
    #739
    Konzolvilág, árpád híd. 105000 Ft a premium.
  • Lyan Kyj
    #738
    Magyarországon boltban hol lehet kapni? Hétvégén be is ruháznék egyre.
  • anomano
    #737
    Létszi valaki dobjon be nekem egy magyar oldalt ahol találok infot xbox és játékairól kösz
  • deep
    #736
    Hát igen, ez pár topikban már meg lett vitatva, ez van. Elvesztettünk 2 világháborút és a szovjetek kicsit sokáig voltak itt:D
  • anomano
    #735
    globalgamen 100 ért van premium ,70 ért core ,sztem én onnan rendelek, az biztonságosnak tünnik és nem is annyira drága (mihezképest)
    mongyuk nem értem miért ilyen drága itt minden-még a játékok is mert ugye mas orszgokba ahol az átlag havi keresset 300 ezer ft ott összesporolják itt meg van vagy 70 ezer ft,és csodálkoznak hogy sokan tört gém akarnak stb.. elvan itt cseszzhvee vami pl. sweedben keress egy kezdö benzikutas 1 hónapban 250 ezeret ithon meg 60 at.. nah?
  • deep
    #734
    Nos, ha engem kérdezel 360-on jobb lesz, mint PC-n. Harmadannyi pénzért, mint egy Oblivion futtatására alkalmas PC-n.
  • Lyan Kyj
    #733
    Hallottam olyat, hogy Obliviont kissé butítottan adják ki X360. Ez igaz?
    Mert emiatt a játék miatt szeretnék venni egy ilyen konzolt!
  • deep
    #732
    Premium(amit venni érdemes) 95-115
    Core 75-80 körül
  • Yoyoyo
    #731
    Vigyázz, nehogy válaszolj!
  • DanielT
    #730
    Vigyázz, nehogy visszaolvass!
  • Yoyoyo
    #729
    mennyibe van most egy 360?
  • peter31
    #728
    Az NBA nagyon bejött pörgös a FIFA kevésbé, a Fight Night 3 demo nagyon nagyon OK.
  • SlickAdam
    #727
    Fifa tényleg rossz értékelést kapott, meg az első játékok között van, amik megjelentek a gépre. Fight Night meg eleve nem lehet rossz.
  • dbb
    #726
    Asszem meggyőztetek, egyébként az a gond hogy a Focit és a Boxot is szeretem de a Fight Night Round 3-at veszem.remélem sokáig eljátszok vele.
  • SlickAdam
    #725
    Én is a Fight Night-ot javaslom mindenképp. Bár te tudod, hogy foci vagy box a nyerő neked. Ha meg mindegy, akkor sztem halgass ránk.
  • deep
    #724
    A fifát eléggé lehúzták a teszterek, inkább a fight night-ot vedd. És nem csak a teszterek, én is ezt javaslom, ami köztudottan sokat nyom a latban
  • dbb
    #723
    Szevasztok,Valaki aki játszott már a Fifa 06:Road to World Cup vagy a Fight Night Round 3-mal az irjon pár sort hogy milyen,Mert nem tudok dönteni hogy melyiket vegyem??előre is köszi
  • IGAZIWILLIAMS
    #722
    Annyival kiegészíteném,hogy ha külön veszel vinyót,ahhoz is kapsz 1 hónap ingyen Goldot. Pontokat a játékokban lehet kapni,vagy lehet pontkártyákat is vásárolni(hogy Mo-n hol,azt nem tudom).
  • peter31
    #721
    Elméletileg 1 hónap gold jár a premium csomaghoz és a neten keresztül letudod szedni amit felajánl. NFL, Q4, Condemned, Fight 3, témák, filmbemutatók ilyesmik vannak. Van amit ingyen van amit pontokért azt még nem tudom, hogy pontokat hogy tudsz szerezni. A demokat ingyen. Fel tudsz menni a netre közvetlenül adsl modemmen keresztül vagy routeren vagy ahogy én egy wifi routeren keresztül mert nem tudtam kábellel megoldani.
  • guardian hero
    #720
    A 2k-s sportgame-eket a SEGA adta ki korábban (még a DC-s időkben), pár éve jelennek meg ESPN licensszel. Nem tudom, hogy a fejlesztőcsapat azóta megújult-e, vagy a SEGA-ból váltak-e ki.
  • guardian hero
    #719
    Nem bánnám, ha így is maradna... (már ami a csipptelenséget illeti - mondjuk a játékárak mehetnének kicsit lejjebb...)
  • Olcsi2
    #718
    Nekem DOA4, Ridge Racer, King Kong, COD2 van most es vegignyomtam mar a Condemned-t es Kameot is. Eddig egyikben sem csalodtam. A Kameo es a King Kong gyonyoru, a Condemned egyedi, a DOA4 nekem eddig a non plus ultra, a COD2 pedig annak ellenere irtozatosan tetszik, hogy ilyen tipusu jatekkal meg sosem jatszottam 5 percnel tovabb. Talan csak a PGR3 volt bukta nalam, az igen gyokernek tunt, el is adtam ket nap mulva. A PDZ-t szintugy, de annak legalabb a Live resze nagyon jol sikerult.

    Ugy altalaban orvendetes, hogy egyre tobb a Live-os jatekos, konnyebben talalsz magyar partnert mindegyik jatekban. Most elkezdtem a Final fantasy XI beta-t is, de mivel meg nincs mas magyar,igy az kicsit uncsi.

    Amit nagyon pozitivnak erzek, hogy egesz jol mukodik a jatekosok kozott a jatekok cserelgetese es adas-vetele. Mivel nincs chip, erdekes modon konnyen talalsz vevot a megunt cuccra es vice versa, konnyebben is vasarolsz.
  • anomano
    #717
    "NFS de azt már el is adtam. PGR3, NBA, FIFA, COD2, meg egy rakás demo amit live-ról szedtem le."- ezt hogyérted hogy töltögetsz? lehet letölteni ingyen? vagy kell hozzá valami hogy tölthes le a 20 gigás vinyora ugye? és demok milyenek vannak mongy 1-2 példa pliz érdekellne :)
  • SlickAdam
    #716
    Szerintem tévedsz. Itt fordított arányosság van kérlek alássan.:)
    Ha egyre többen vesznek X-et, akkor egyre kevesebben fogják a nyálukat csurgatni a billentyűre a monitor előtt, és inkább átköltöznek a TV elé ... szóval
    NE VEGYETEK XBOX-ot, MERT KÜLÖNBEN MI LESZ A TOPIC-al?????!!!!!!!
  • deep
    #715
    De az nem SEGA, hanem ESPN nem?És a GS-en 8.3-at kapott, az EA féle csak 6.4-et:DDD

    Szerk:pontosabban 2Ksports a fejlesztő.
  • SlickAdam
    #714
    A 2k6 az Sega? Nekem PS2-n sztem nem az. Viszont azt tudom, hogy a 2K6 jobb az EA sport-os vetélytársnál.
  • deep
    #713
    Na végre pörög a topik:D
    Ahogy egyre többen vesznek, majd egyre több lesz a post:D
    Remek! Én kipróbálás sziten nyomtam az NBA 06'-ot, és én beszartam:) A pgr3-tól is. Lassan megérik, hogy veszek egyet a fene egye meg:)
  • peter31
    #712
    Nem az NBA Live 06 van meg.
  • guardian hero
    #711
    NBA-ből melyik, a Sega-féle 2k6? Milyen?
  • peter31
    #710
    NFS de azt már el is adtam. PGR3, NBA, FIFA, COD2, meg egy rakás demo amit live-ról szedtem le.
  • guardian hero
    #709
    Milyen játékaid vannak? Mivel játszottál eddig? Kíváncsi lennék, mert nagyon kevés első kézből származó infó van a játékokról...
  • peter31
    #708
    Persze ez világos, de bemenetet írtál a dobozba, akkor ezek szerint csak elírás mert kimenetre gondoltál.
  • peter31
    #707
    no akkor egy vélemény...

    Nos én vettem ilyen kütyüt és elégedett vagyok. Gyönyörű a képe 107-es LCD projectoros Tv-n fut. Egyes játékoknál b€szarás. A hangja, hazudnék ha azt mondanám hogy nincs de nem zavaró főleg amikor a házimozin dübörög... :o)
    Fagyás 0 Lemezkarcolás 0 mondjuk nem is táncolok a dobozzal használat közben.

    Részemről nem akartam várni még 1 évet a PS3-ra hogy eldöntsem. Jelen pillanatban a tervező asztalon létezik egy üres szépen megtervezett plasztik dobozt mutogatnak és ígérgetnek az xbox megjelenése óta a japók. Ez így nem sok. De qrvára érdekel és ha valóban olyan lesz ahogy ígérik legfeljebb csere lesz. Addig viszont az xbox a legjobb ez kétségtelen.
  • okoskodó
    #706
    A mostani Xbox360okat csak HD-AV és VGA HD bemenettel lehet csatlakoztatnia HDTVhez. A HDMI viszont egy újjonan kifejlesztett csatlakozó az összes valamire való HDTV rendelkezik vele valamint a jövő HDs cuccai is. Elönye: SD és HD videó továbbítás, 8 csatornás tömörítetlen hang, HDCP adatvédelem és mindez egy kábelen keresztül...