176586
banner
  • Ferencz István
    #1709
    Csak ezaz hogy én meg Füzesabonyba lakom Budapesttől 120km-re, de most csak azé bemenni....Heves-megyében Eger környékén nem tudtok egy boltot mondani nekem?
  • Attila 007
    #1708
    Én megtartottam a gépemet, bár játszani nemnagyon fogok rajta, néha nhl06 meg egykis FEAR és persze Battlefield2, XBOX360 a legjobb dolog manapság, jobbnál jobb játékokkal, ma pl a battlefield2 moderncombat fogott meg rajta de nagyon gondolkozom ezen game megvételén is, és a legjobb az egészben az, hogy nemazon morfondirozol, hogy majd vajon mit hogy kell beállitani, hanem magát a játékélményt várod és ez roppantjó dolog, a nőm is szereti a kis xboxot, ő UNO zik rajta elég sokat, szóval mindenképp azt tanácsolom vegyél egy ilyen masinát, nemfogod megbánni, de azért egykét játék nemárt hozzá:)
  • deep
    #1707
    Persze. Media Markt-okban is van kirakva, vagy esetleg az árpád hídnál levő konzolboltban, aminek most nem ugrik be a neve:)
  • CrucifX
    #1706
    Saturn, Media Markt
  • Ferencz István
    #1705
    És valahol ki lehet próbálni egy Xbox360-at?, csak hogy mégis lássam már hogy milyen
  • deep
    #1704
    Kezdetben jó lesz teljesen. Később majd veszel nagyobbat.
  • Ferencz István
    #1703
    Szerintem akkor ez a variáció marad:
    Xbox360 Premium + 1-2 gém + VGA kábel + egy kisebb gép
    De a 17"-os CRT-m nem kevés egy Xbox360-nak? Mármint méretben, meg ugye a szemet is basztatja.....hát nemtom
  • Iwant2Belive
    #1702
    Nem csodálom, hogy meguntad. Kijön évente 3-4 játék ami pl engem érdekel de mikor leülök eléjük nincs motivációm, hogy itt görnyedjek a gép elött és 1-2 murdelés után uninstall. Az utolsó játék amit majdnem 1huzamban lenyomtam az vagy a mekszpéjn kettö vagy a cod 2 volt. Szeritnem a PC-s játékipar már régóta stagnál egy elég alacsony szinten, ráadásul akinek nincs lóvéja 3-4 havonta beruházni az csak a nyálát csorgatja mikor kijön az az 1-2 durva FPS. Crysis például. A másik, hogy számomra érthetetlen módon néhány játékműfaj totál halott pc-n. Most -már 1 éve kb- csak WOW van a gépemen azt nem hagyom abba mert imádom, meg Cod2 neten ha ugy van kedvem, erre kell nekem a PC semmi többre, köteni nem fogok rá. Most, hogy itt az LCD TV-m készen állok a nextgen nyomulásra de erősen gondolkozom rajta hogy megvárom a novembert, hiszen akkor jelenik meg a PS3 és a Wii és konkrétan látni lehet mire képesek meg gondolom azért majd módosítja az X360 árát is.
  • Tomo15
    #1701
    platinumban 10e ért vettem
  • Tobacco
    #1700
    használtan veszel egy gépet, és innen rendelsz egy vga kábelt 2200 ftért
  • Tobacco
    #1699
    azért a psp árábol össze lehet dobni egy gépet amin elmegy a cod meg a cs
  • deep
    #1698
    Szerintem keress aproneten, vagy itt-ott egy pár hónapos használtat, 1-2 játékkal. Ez ugyanannyiból kijön, mint egy új gép minden nélkül.
    Én is így vettem...
  • Ferencz István
    #1697
    Akkor melyiket vegyem?
  • deep
    #1696
    1. "gém" nélkül mire mész vele?:)
    2. amivel a cod-al meg cs-vel játszol, az nem netezésre való:D
  • Ferencz István
    #1695
    Akkor 2 variáció van miután eladom a gépet:
    1. Veszek egy Xbox360-at(Premiumot) + 19"-os TFT + VGA kábel + esetleg ha marad pénz akkor egy gém
    2. Veszek egy Xbox360-at(Premiumot) + VGA kábel(marad a 17"-os CRT-m) + egy netezésre való gépet, amin még birok játszani a COD-al vagy a CounterStrike-val neten játszani
    És később ha pénzem lesz egy 19"-os TFT
    Sztetek?
  • dinomano
    #1694
    sztem is nintendo DS; annak lelke van...a PSP (hiaba elöremutatobb technika); nekem egy mini PS2-nek tünik..se egy eredeti franchise; semmi...
  • Tobacco
    #1693
    ha mindenféle képen kézi gépben akkarsz gondolkodni akkor szerintem nintendo ds-en több játékélmény van.
  • deep
    #1692
    Hát 1 hétig lesz izgalmas kb. Utána azt kívánod, bár sosem vetted volna meg:D
  • Tobacco
    #1691
    azon nem csodálkozom, hogy meguntad a játékokat.
    már egyáltalán nincs semmi hangulata a játékoknak, gondolkodni se kell bennük, csak észnélkül menni és lövöldözni gyönyörü grafikával ami sokszor szagat vagy hülyére kell állitgani a gépet hogy elérjed,
    én már lassan több mint egy éve nem játszom semmilyen pc-s játékal, letöltöm megnézem és annyi, nem fog meg bennük semmi.

    A gépedet nem érdemes eladni mert jó ha van cimszoval elfér, vagy ha eladod akkor psp helyet rakjál össze egy kisebb gépet.
  • Ferencz István
    #1690
    De a PSP jó dolog nem? Ha valahova utazol vagy pl. unatkozol akkor benyomod vmelyik gémet vagy zenét hallgatol vagy moviet nézel. Mondjuk én nemtom milyen mert még nem is láttam élőben, de deep neked látom van. Akkor nem érdemes PSP-t venni?
  • deep
    #1689
    Psp-t semmiképp!:D
    Érdemesebb egy 19-es monitorban gondolkozni minimum.
  • Ferencz István
    #1688
    Képzeljétek el a napokban rájöttem hogy meguntam a PC-s játékokat. Ez hogy lehet?
    Vhogy nem élvezem annyira mint régen. Pedig most vettem 1,5 hete a gépemet(az aláírásomban lévőt), nem akadoznak a játékok csak egyszerűen meguntam. Sztem elkellene adnom. Sztetek? Gondolom sejtitek miért írok ebbe a fórumba, természetesen gondolkoztam egy Xbox360 vételén. Sztetek mennyit ér az aláírásomban lévő gép? Én 160E-re gondoltam. Ezt tudnám venni a gép árából:
    1. Egy Xbox360 Premium + VGA kábel + 17"-os TFT(most van egy 17"-os CRT-m)
    2. Egy Xbox360 Premium + VGA kábel + egy PSP
    Sztetek ha eladom a gépemet akkor melyik variációt vegyem?
  • Iwant2Belive
    #1687
    STOP TEH WAREZ!44!!!!!21one!3333+ű33
  • blackparty
    #1686
    van egy component hd av kábelem csak a tévémen nincs olyan kimenet.Azt kérdezném hogy dvdén keresztül rá lehet e kötni a tv-re?
  • Homeworld30
    #1685
    valahol olvastam hogy minden játékhoz újra kell crackelni, ugye ez nem igaz?
  • Tomo15
    #1684
    PAL. Nálunk ez az elterjedt...
  • blackparty
    #1683
    melyik a jobb?
  • Tobacco
    #1682
    Pal europai szabvány 25fps
    Ntsc usa és japán szabvány 30fps
  • blackparty
    #1681
    Azt szeretném kérdezni hogy mit jelent a PAL és a NTSC?
  • arty
    #1680
    allitolag van modchip, de én egyenlőre nem kockáztatnék, mert lehet kamu és csak lehuznak ha neten rendeled ...
  • wander01
    #1679
    uj mod chip erröl tud valaki valamit? hogy tényleg müködik-e?
  • Ferencz István
    #1678
    Dehogy ezen, csak megkérdeztem
  • deep
    #1677
    Ezen múlt, hogy veszel-e?
  • Ferencz István
    #1676
    Az akkor jó dolog, és hol lehet most legolcsóbban új X360-at kapni?
  • Tomo15
    #1675
    igen
  • Ferencz István
    #1674
    Hali!
    AZ X360-nál játék közben belehet állítani a Joy konfigurációt?(pl. hogy mivel lőjjön, menjen, ugorjon forduljon stb.)
  • torrente
    #1673
    11 ezer Ft 2 napi játékért...
    PC-n ennyi idő alatt nyomtam le. Különben szép és jó.
  • Tomo15
    #1672
    Nem kell, csak nehéz megérteni
  • DanielT
    #1671
    Öööö, elmondjam mégegyszer, hogy a PGR3 ilyen szar, nem tudsz vele mit csinálni?
  • Tomo15
    #1670
    Az a gáz, hogyha benyomom 1280*720as felbontásba, akkor is a képernyöhöz méretezi az egész képet:\ki lehet ezt valahogy kapcsolni? már 2 monitoron is probáltam.És ez pont csak a PGR3-nál van:(