176586
banner
  • deep
    #1829
    Nem tudják.Illetve mint írtam a 360 tudja, csak nem lemezről, hanem pécéről.
  • CrucifX
    #1828
    Fogalmam sincs hogy menni fog a hangulat, soha sem iszok elore a medve borere, lasd Fable ;)
  • Szeszmester
    #1827
    Hmm... 1818 hszből:
    "En meg varok valami atutoen jo multi anyagra, bar az en preferenciamnak egy sem fog megfelelni, ez biztos :)"

    A preferencia előnyben részesítést jelent. Talán az "elvárásaimnak" szót kerested?
    Szerintem én nem értek valamit.

    A 1825 hsz-ben pedig a releváns szót kicsit kifordítva használtad, de már közelebb járt az igazsághoz. Gondolom arra gondoltál, hogy "helytálló".

    Ezeket építő jellegű kritikának vedd, nem tudom, hogy élő beszéd során mennyire használod ezeket a kifejezéseket, de nem lesz tőle sokkal választékosabb a beszéded. Ha meg rosszul használod, és kiderül, az ciki.

    Tudom, te már tapasztalt optimista vagy, sok bukást láttál. Én több, mint 15 éve vagyok aktív játékos, mégsem ábrándultam ki teljesen. GTAban nem vágyok nagy újításokra, csak a hangulatra. Szerintem az menni fog. Ebben megegyezhetünk?
  • okoskodó
    #1826
    TV az megvan egy 82-es Sony Bravia :D

    ÉS éppen azért akarom eröltetni a HD filmeket :D
    NA de az miért van hogy nem játsza le a DivX-et? Azthittem ezt a Boxok alapból tudják.
  • CrucifX
    #1825
    Sokat akart a szarka, a megjelenést pedig nem lehetett tovább húzni - nagyon is meglett volna az erőforrás. NG2-ről egy 2 éves interjúban volt szó, de ez kb annyira releváns mint a DNF bármelyik dátuma :) Semmire se mondjuk h utni fog az eloelete lattan, foleg, ha osszesen EGY FEKETE HATTEREN levo logot lattunk belole - ez alapjan pedig ugyanmar ne vonjunk le kovetkezteteseket a minoseget illetoen.

    Preferenciarol pedig nem ejtettem szot, igy utolso mondatodnak nincs tul sok ertelme: ha oltas akart lenni, gyakorolj ;)
  • deep
    #1824
    Huha:)
    Na. Törés ide vagy oda, nem játszik le lemezről divx-et. Sima TV-n kár eröltetned a HD filmet, mert 720x576 a felbontása. HDTV, vagy monitor kell, hogy 720p-ben (1360x768) tudd élvezni a filmeket.
  • okoskodó
    #1823
    THX!

    Még annyit hogy:
    Törés nélkül nem játsza le mondjuk a DVDre írt DivX/Xvid filmeket se?
    Meg most van 1 kis gondom a HD filmezéssel. PCt rárakom a TVre de csak 1024x768ba tudom nézni mert az 1280x1024 az már sok mert a TV csak 1366x768at vagy mennyit tud. Szóval az Xboxnál iylen nem lenne? Azaz a videó felbontásának megfelelően jelenítené meg a képet?
  • Szeszmester
    #1822
    Nem olvas másolt cuccot asszem. Egyenlőre. Alapból nemtom kezeli-e, nem hinném. Majd lehet venni lejátszót, 100 usd körül lesz.
    A codec-kérdést már te is meg tudod válaszolni.
    Igen, lehet gépről vinyóra töltögetni, sőt, szereti is a PCt, akárcsak a Vista a 360at!
    Ha rendesen fel lesz törve, valszeg tudsz majd dasht is rátenni, akár magyarítottat is. De ez még elég korai kérdés.
  • deep
    #1821
    Kezeli a HD videokat, a Live-ról le lehet tölteni egy csomót. Van egy PC-X360 közti szinkronizáló progi, amivel lehetne elvileg a pc-n tárolt videókat lejátszani, de nekem nem sikerült összelőni, csak képekkel meg mp3-al. De elvileg lehet.
  • Szeszmester
    #1820
    A Fable ígéreteinek a fele nem valósult meg, tény. Talán nem bírta volna el a box. Ami maradt, nekem tetszett. Egy igazi mese. Fable 2 nagyon jó lesz, ezt biztosra veszem. Ninja Gaiden 2ről olvastam vhol, nemtom, ettől függetlenül (szerintem) lesz. DoA volleyball volt az egyik kedvenc. Elég egyszerű, 5 perc alatt megrnulható, még totál készen (sőt, főleg akkor!) élvezetes, házibulikon csípték az arcok. Alan Wake nemtom, a teaser engem felcsigázott. A GTA4 meg ütni fog, ezt te is tudod, ha próbáltad az előző részeket.
    Nekem meg a Gears of War nem jött be, sima lövöldözés, láttam már ilyet párszor.

    PS3-ra lesz Final Fantasy, azért azok nem rosszak...

    Apropó, a preferencia nem pontosan ezt jelenti, de örülök, hogy tisztában vagy a kfiejezés létezésével!
  • okoskodó
    #1819
    Hi 360 tulajok!

    Az lenne a nagy kérdésem hogy a gép így alapból kezeli e a HD videókat?
    Mármint úgy hogy sima hagyományos DVDn vannak de HD felbontásban. (ugyebár asztalik ettől kifekszenek)
    Meg van ez az "új" codec az x264 ezt lejátsza? (vagy lehet rá codecpackot tenni mint pc-re?)
    Na meg megoldható (ha igen milyen kábellel, sima LAN?) hogy gépről a vinyójára töltögessek?
    Ja és kezelőfelület. Lehet majd ezt is magyarosítani mint a sima Boxét? (persze ha majd valaki elkészíti de van e rá mód?)

    Elölre is THX!
  • CrucifX
    #1818
    Aha persze, aztan kb annyi is lenne mind a GT-nek, mint az SCEE-nek, vermes birsag es egyeb retorziok :)

    LIVE-rol a teljes privatsag hianyzik, az olyan csapatalapu jatekoknal, mint pl a BF2, csak es kizarolag ezzel lehet hatekonyan kiszurni a trollokat - PC-n ez ugye szepen mukodik privat szerverekkel, itt viszont a lobby miatt ez nem teljesen valosulhat meg. En meg varok valami atutoen jo multi anyagra, bar az en preferenciamnak egy sem fog megfelelni, ez biztos :)
  • IGAZIWILLIAMS
    #1817
    Szarhatnának a licenszre,ne törjön a kocsi kívűlről,csak sérülés-szimuláció legyen..

    Mondjuk a LIVE-nak is megvan a maga hátulütője,eléggé rá lehet ragadni. Pl. vagy április óta nem játszottam a pgr3-mal,de most mióta van LIVE_om,megint csak az megy a gépben :D
  • CrucifX
    #1816
    Sry, azt hittem a bemutatott GT-re gondolsz. Serulesmodell igencsak elkelne, csak ugye mindig utkozik a franya licenszel.
    Live-ra nem regeltem meg, egyreszt mert nem tervezem hogy online jatszak, masreszt pedig mert igencsak vaskalapos regi modi ficko vagyok egyetlen halokartyaval, w98-as geppel, sima adsl modemmel, atdugdosni pedig nem fogom allandoan a gepet :)

    Viszont ha megjelenik a Mass Effect es bevaltja a hozza fuzott remenyeket, plussz az igert letoltheto tartalmak is hasonloan nivosak lesznek, nos, akkor majd jelentos infrastrukturalis beruhazasokat viszek vegbe :)
  • IGAZIWILLIAMS
    #1815
    Azé mondtam GT5-öt,mert arra is gondoltam...bár ha tényleg 22 autó lehet a pályán egyszerre a GT4 HD-ben és motorokkal is lehet versenyezni...no akkor az is megérne egy próbát/csak dobják meg valami sérülésmodellel(nem kell törés) meg csipetnyi AI-vel ...

    Mindegy, azért érdekel a FEAR,márcsak az agyondícsért AI miatt is:) btw vagy LIVE-on/ mi a gémerteged?
  • CrucifX
    #1814
    Haha, mert a PS3 felhozatal az MGS4-en es a GT5 (hmm, az inkabb GT4 HD) tenyleg egy verszegeny hulladek :)))

    A FEAR nem rossz, csak sajnos nem akkora durranas, mint amire hypeoltak a nepet. Az pedig azert valahol szegyen (foleg a borzalmas Q4 utan) h az E3-ra kipakolt verzio 1:1-es PC port volt - de elmeletileg lesz benne par ujdonsag, mire konzolos korokbe er.
  • IGAZIWILLIAMS
    #1813
    A FEAR-t meg ugyan sokat szaroztam amíg csak pc-n volt,de azért kiváncsi vagyok rá ;)
  • IGAZIWILLIAMS
    #1812
    De ez egy olyan dolog,hogy szvsz sem egy nagy durranás a MotoGP,viszont már a demojával is rengetegen játszanak LIVE-on,nem volt olyan meccs,hogy ne lettünk volna 15-16-an. Tehát nekem még az is megéri a pénzét..Azt meg,hogy egyelőre mi vérszegényes,meg közepes,még nemigen lehet eldönteni(merakkor ennyi erővel nekem az egész ps3 felhozatal az MGS4-en meg a GT5-ön kívül vérszegénynek tűnik)
  • CrucifX
    #1811
    Hat nem tudom, MotoGP a fejlesztok bevallasa szerint sem lett valami fenyes mivel nem kaptak eleg penzt es idot (hiv forumon el is olvashatsz egy nyilt bocsanatkero levelet), Alone in the Dark nem iden jon, Cod3 szinten tavasz eselyes, Chromehounds szep kover kozepes jatek, Dead Rising keteselyes, EA csuszik, Fear masfel eves PC port, Huxles kesik, Gow-ot mondtam, LP elkepzelheto, h atcsuszik jovo ev elejere, Saint's Row verszegeny es gagyi GTA klon, TU-t mondtam, RS eros, SC-t mondtam.

    Konkretan Mass Effect-et kene atcibalni karacsonyra, mert az igencsak sok gepet adna el ha bevaltana a hozza fuzott remenyeket, csak ugye az a franya timetable mashogy hozta, szintugy jovo ev tavasz.
  • IGAZIWILLIAMS
    #1810
    MotoGP06,Prey,Over G Fighters,Alone in the Dark,Battlestations Midway,Call of Duty 3,Chrome Hounds,Dead Rising,Enchanted Arms,NNN,FEAR,Gears of War,Huxley,Lost Planet,Saint's Row,StrangleHold,Test Drive Unlimited,Rainbow Six Vegas,Splinter Cell DA...nagyvonalakban ezek azok amik érdekelnek,és még ezévre ígérik őket. Más tészta,hogy kb. 6-7 játékot tudok még mevenni ebben az évben :) Viszont ebből legalább öt olyan cím van,amivel LIVE-on,ha mást elő sem veszel,elvagy legalább egy hónapig szépöcsém =D
  • CrucifX
    #1809
    Hol tettem en emlitest a mar megjelent jatekokrol picibogar (azt hiszem tudom, mi van a TV-m alatt a gep mellett)? Megjeleno huzocimekrol volt szo, iden pedig ne mondd mar, hogy a Gears of War utan rohannal a boltba a LMA Manager-ert vagy a 3/4 evet csuszott Godfatherert - Test Drive Unlimited, Dead Rising es Splinter Cell erdemleges, ezen kivul iden _nincs_ jatek, ami nagyot szolna.
  • IGAZIWILLIAMS
    #1808
    Kezdesz uncsi lenni kissé...az a 3-4 millió tulaj is biztos csak ül a gépe előtt,aztán nézi milyen szép fehér...
    Btw www.tothegame.com kicsit körül lehet sasolni,hogy mik fognak még jönni karácsony előtt
  • CrucifX
    #1807
    Halo 3 legkorabban jovo ev nyar vege (de mint tudjuk uborkaszezonban nem szokas ilyen cimet kiadni), en ujbol novembert tippelem. Fable2 passz (van egy masfel perces CG, ennyi az ossz info), NG2 nincs bejelentve, Doa Beach meg iden kimaszhat de nem egy nagy wasistdas, Alan Wake legkorabban 2007 tavasz, GTA 4 jovo november, Omikron 2 szvsz jovo ev vege legkorabban (QD soha sem siette el, plane, hogy most tobb projectjuk is fut parhuzamosan).
  • CrucifX
    #1806
    Lol, ne vicceljünk már, Fable volt a legnagyobb csalódás, ígéretek fele nem valósult meg, Ninja Gaiden nincs bejelentve, Doa Xtreme ismet van de minek kategoria, Alan Wake egyelore total keteselyes, GTA4-rol semmit sem tudunk.
    Ugyanmar ne fantomjatekok alapjan kelljen konzolt valasztani, jelenleg az a biztos, hogy iden lesz meg egy utosnek tuno Gears of Wars, aztan ennyi.
  • Szeszmester
    #1805
    Ne kötekedj. Az MS semmit nem bíz a véletlenre (Lionhead studios-t is megvették). Amiket felsoroltam, tuti sikerek lesznek. Csorogni fog a nyálad, felmenőidet fogod fűzni, h ugyan nyúljanak már a zsebükbe!
    Egyébként az ütős játékok karácsony, vmint a PS3 megjelenése körül fognak kijönni. Egyenlőre egy értelmes játék van még csak, az Oblivion.
    Apropó, ezekről a játékokról VAN info, ha megnézed az odalt, amit írtam. A másik: tudjuk, kik fejlesztik, meg játszottunk az előző résszel.
  • guardian hero
    #1804
    Szerintem a karácsonyi szezonra már kihoznak jópár ütős címet, de igazán csak jövőre indul be a nagyüzem.
  • Flórika
    #1803
    Miért, mégis mikorra tervezik megjelentetni őket...?!
  • CrucifX
    #1802
    Nem lesznek kinnt, plussz latatlanban, mindenfajta info es latnivalo nelkul a minosegerol sincs a leghalvanyabb elkepzelesunk sem.
  • Flórika
    #1801
    Ha karácsonyra kint lesznek, akkor számítanak (nekem is), mivel a gépet az idő tájt tervezzük megvenni. ^^

    Viva Pinata (milyen jó név ;))))) meg nagyon klassz kis játék a képek alapján. ^^
  • CrucifX
    #1800
    Tök jó, hogy meg sem jelent játékokat hozod fel az erősségeinek. Grat! ;)
  • Szeszmester
    #1799
    Xbox360 erősségei, a teljesség igénye nélkül: Halo 3, Fable 2, Ninja Gaiden 2, DoA Xtreme beach volleyball 2, Alan Wake (kaland), GTA4, Omikron 2 (kaland), stb. :)
    A Viva Pinata-ra keress rá, szerintem neked tetszeni fog!
    Innen lehet mazsolázgatni: http://xbox360.ign.com/index/release.html

    Lesznek rá nagyon tuti RPGk, legnagyobb Japán fejlesztőket megnyerték (megvették) maguknak. Egyenlőre van rá Elder Scrolls IV: Oblivion. Szeretem ^_^
  • Tobacco
    #1798
    a fórumban pár oldalal elöréb van egy lista ,hogy melyik régi box játékot lehet futtatni, de folyamatosan bövül a lista.

    xbox360 erösége: szerintem ugyanugy mint xboxon, vagy psx,ps2 nintendo, mindenféle játéklesz, rengeteg tömegtermékel, és kevés tökéletes játékal.
  • Tobacco
    #1797
    meg kell kerülni a hivatalos utat, rokonok, ismerösök, haverok osztálytársak szüleinél kell érdeklödni.
  • Ferencz István
    #1796
    Télleg az nekem is jól jönne
  • blackparty
    #1795
    sziasztok!
    Betudnátok nekem olyan képet tenni amelyen az xbox360 fut sima tv-én
  • Flórika
    #1794
    Sziasztok

    Lehet, hogy veszünk - később - egy XBOX360-at, ezért lenne pár kérdésem:


    - A "sima" X-box játékai futtathatóak-e X360-on?

    - ...illetve mi az erőssége a 360-nak, milyen típusú játékok?

    - Kaland/RPG van-e rá elég?


    /A válaszok függvényében persze lesznek még kérdéseim. ^^
  • Ferencz István
    #1793
    De az a baj hogy még csak 16 éves kortól lehet munkát vállalni, én meg jövőre leszek 16, de hallottam hogy bevezetik azt hogy 18 éven aluli diák nem dolgozhat
  • Tobacco
    #1792
    [URL=http://www.apronet.com/lista.php?alrovat=405]apronet 21"-tól[/URL]
  • Tobacco
    #1791
    [URL=http://www.vatera.hu/item/view/real.php?cod=9014974]21" HP-SONY CRT monitor 34.000,-Ft[/URL]

    De ha pesi vagy akkor a lehelcsarnokban az emeleten vagy egy pc-bol ahol szintén rengeteg monitor van olcson.
  • Tobacco
    #1790
    [URL=http://www.vatera.hu/item/view/real.php?cod=8853465]Acer 211C 21" CRT 3Hó Garanciával! 9000ft[/URL]
    [URL=http://www.vatera.hu/item/view/real.php?cod=9147403]21" fujitsu siemens 21P4 monitor szerintem 25e-be elhozható lesz[/URL]