176586
banner
  • Tomo15
    #1669
    köszi
  • guardian hero
    #1668
    1280x720. 720p-nél mehet a monitorod natív felbontásban, csak lesz alul-fölül fekete csík, hogy 16:9 legyen a képarány.
  • Tomo15
    #1667
    720p az pontossan mekkora felbontás a monitoron? mert1280*1024ben ad szép képet, mivel egy 19"os LCD. És ez nem 720p:)
  • deep
    #1666
    Mivel a játékok 720p-ben szélesvásznúak, érdemes a menüt is arra állítani. így nincs gebasz.
  • DanielT
    #1665
    Tudomásom szerint nincs rá megoldás csak ha összehúzod a monitoron a képet arra az időre amíg játszol vele. Fos.
  • Tomo15
    #1664
    Hali! Ráköttöttem az Monitoromra a gépet, mert rájöttem, hogy így kényelmesebb;) Szóval minden játék jól megy,csak a PGR3 csinálja azt, hogy még a menübe szépen berakja szélesvásznúba, hogy meglegyenek az arányok stb, de mikor betölti a pályát akkor beteszi automatikussan teljes kijelzöre, és ettöl csunya lesz, illetve elveszitik az autók, és minden egyébb a normális arányukat. Van erre valami megoldás, hogy ne tegye be teljesbe? mert a többi 720p-s felbontást támogató game, pl kameo teljessen jól fut. Persze nem a teljes képernyöt kitöltve.
  • WOW
    #1663
    Köszi!Akkor lehet,hogy rárepülök.
  • IGAZIWILLIAMS
    #1662
    Nédd meg a Platinumban,asszem ott van egy 11K körül..
  • Attila 007
    #1661
    nincs valakinek Condemned je eladó?néztem a xbox365 ön ott is megkérdeztem, de ittsem árt, köszi:)
  • Zsoltika 007
    #1660
    Külső meghajtó majd csak hd-dvd lesz. Előfordult elég sok embernek hogy elcseszte a lemezét. Azért persze annyira nem gyakori a hiba. De ki lehet fogni sajnos.
  • deep
    #1659
    Jaja, korrekt. Hogyér' vesztegetik?
  • Attila 007
    #1658
    Ez a Tv megfelel az xbox360nak, és valszeg úgyvan megoldva hogy a HDI s bemenet átvan alakitva dvi re, és akkor csak egy ilyen úgynevezett toldót kell vegyél amit akármelyik nagyüzletbe MM, SAT, lehet kapni hogy a premiumpackhoz kapott kábelt betudd vezetni a tv be.
  • WOW
    #1657
    Sziasztok!Igaz nem ide tartozik de nem találtam megfelelő fórumot.És itt vannak tapasztalatok TV-vel kapcsolatban.Tv-t tudnék venni elég jó áron csak nem tudom,hogy ez jó e.Mármint minden benne van e amire szügségem lehet?



    Adatokmost arra gondolok mint pl:DVI-I vagy HDMI csatlakozó?
    még egyszer bocs,hogy ide írok.
  • tugyiti
    #1656
    Köszönöm szépen a válaszokat!
    Már majdnem beizzitott egy barátom rá hogy vegyek én is egyet mert ez már tud mindent amit eddig a konzolokból hiányoltam:
    1.AA,HDR
    2.HDMI
    3.mouse+kb (nekem sose állt rá a kezem a joypadra sajnos)
    azért kérdeztem de sajna akkor még mindig várnom kell :(
  • Homeworld30
    #1655
    Megkarcolja a lemezeket?!?!?!?!?! És elromlanak? A 17000 forintos játékok? Külön meghajtót nem lehet venni?
  • Iwant2Belive
    #1654
    Ha már itt vagyok, Box360 HDMI vel is tud csatlakozni a TVhez? És ha igen mennyit jelent a minőségben?
  • Iwant2Belive
    #1653
    jól szoltál... sajnos
  • Zsoltika 007
    #1652
    Így van!
  • testerlnx
    #1651
    Én úgy tudom lehet, de a játékok nem támogatják, szóval csak chat-elésre tudod használni :(
  • tugyiti
    #1650
    Sziasztok!!
    Lesz egy nagyon láma kérdésem :D (aoha nem volt még konzolom csak pc-be nyomultam eddig)
    szóval:lehet 360-hoz billentyüzetet meg egeret kapcsolni?
  • Tobacco
    #1649
    ps2 és a ps1 is karcolta a lemezeket.
    eddig csak két géptipusal találkoztam amivel nem volt ilyen és hasonlo gond:dreamcast, gamecube.

    minden gépnek vannak gyerekbetegségei, és semmi se elromolhatatlan.
  • Zsoltika 007
    #1648
    Rengeteg olyan embernek is megkarcolta akik hozzá nem nyúltak a géphez. Az hogy kizárólag a forgatás miatt van, már rég meg lett cáfolva.
  • lazsi
    #1647
    Öcsém te engem ne szapuljá. 1szerűen a konzolokba legolcsóbb komponensek vannak szerinted miért adják ilyen olcsóan? JÓ tudom tudom a kezdeti veszteséges dolog, de akkoris... a xbox360 meghajtóját ms valami 6 vagy 8 dollárért veszi...
  • IGAZIWILLIAMS
    #1646
    Részint le van írva a használati utasításban,hogy nem szabad lefektetni/felállítani a konzolt játék közben,részint van oyan fasz,aki mégis megtette...Btw az ilyen "lazsi" szintű troll melléktermékeket jobb fórumokról páros lábbal rúgják ki a francba.
  • Zsoltika 007
    #1645
    Azért van benne valami. Sok embernek összekarcolta a(z eredeti) lemezét.
  • deep
    #1644
    Ehh...
  • lazsi
    #1643
    TAlán azért mert ps2eseknek az olvasófeje szériahibás szutyok volt, ami gagyi másolt lemezektől megdöglött. MEgoldás: írd saját magad a játékaidat és normális alapanyagra (valamilyen taio-yuden alapanyagúra pl verbatim) akkor nem lessz probléma. Meg ez a probléma szerintem az x360nál már nem áll fent, ott lényegtelen mithasználsz ígyis úgyis karcos lessz a lemez mert az egész úgy van összegányolva, mindenből a legolcsóbb van benne, nem véletlen h már a coret 50ezerért megkapod.
  • Derapo
    #1642
    A Gamertag-ról jutik eszembe: Volt egy x360-asom,core pack+hdd.Neki adtam keresztfiamnak szülire.Ők kinn élnek angliában.Na történt nemrégen,hogy betörtek hozzájuk és elvitték az x-et is.Meg lehet tudni a Gamertag alapján merre jár a gép? Lehet aki elvitte nem törölte a Tag-ot és még mindig Derapo?
    Valaki keressen már rá erre a Gamertagra.Köszi.
  • Shep
    #1641
    Közben keresgéltem és találtam egy helyet ahol lehet, mostmár csak a Gears of Warnak kellene megjelennie :)
  • ballor
    #1640
    ha nincs, akkor Debrecenben a MM-ben van (50km)
  • Shep
    #1639
    Lehet valahol Nyíregyházán 360-at venni? Ha igen hol?
  • deep
    #1638
    Ójee! Mindenkinek így kéne gondolnia...
  • Iwant2Belive
    #1637
    Én biztos nem fogok másolt szarokat betenni a nextgen konzolomba. Haverom 2szer javíttatta a PS2-ét mert a szar írott DVD-k szétcseszték az olvasófejet. Nem éri meg kockáztatni szerintem. Inkább játszom kevesebb játékkal és nem harácsolok össze minden szar játékot csak mert 1000 FT, több időt rászánok a game kiválasztására és amit megveszek azt végig is viszem.
    Thats the way it is.
  • deep
    #1636
    Pedig jobban jársz. Ez a hekk még nem az igazi, meg különben sem szép dolog:) Bár használtan(karcmentesen) be lehet szerezni 8-10 rongyért darabját. Nem egy ördöglakat.
  • szabolcs17
    #1635
    Helló! Egy kérdésem lenne. Az Xbox 360 a másolt játékokat elviszi?
  • Homeworld30
    #1634
    Ok nem szivatom magam:) Ezt a buherálást pár szóban elmagyarázná valaki? Nem akarok minden 1es játékod ebayozni.
  • deep
    #1633
    Na végre, alig várom hogy hazaérjek és frissítsem:D
  • Attila 007
    #1632
    Sziasztok, király az új dashboard, végre lehet egyszerre tölteni demot, meg közben játszani...:)
  • deep
    #1631
    írtam én is, hogy ne:D
  • DanielT
    #1630
    Te mekkora mocsok vagy, szegény srác. :(