176586
banner
  • tiroxine
    #1869
    Sziasztok! én azt szeretném tudni, hogy csak saját kontrollerrel lehet irányítani a játékokat, vagy van más lehetőség is (pl. pc-s kormányomat tudom használni? vagy egér+billt fps-hez)?
  • turho
    #1868
    DL+ azt olvasom legtöbb helyen illetve egy ismerősömnek is megy remekül (LG).
    Én most Ricoh-t kaptam, remélem jó lesz, nagyon kidolgozott lemez, és verba-árban mozog. Ricoh-hordozókban még nem csalódtam EDDIG.
  • Yurij
    #1867
    Melyik formatum a nyerö 360-ra a DL+ vagy a DL-
    Szerintem is erdemes a verbatimot hasznalni,minimalis a ket lemez kozotti ar.
    Tartoságilag és megbizhatoságilag és és föld.
  • Iwant2Belive
    #1866
    az, hogy te nem tudtad megírni semmit nem jelent . én is voltam úgy hogy boltban vásárolt sony DVD-ket nem tudtam megírni más meg igen. ilyen dolgokon általában egy firmware frissítés segíteni szokott. de lehet hogy nem
  • turho
    #1865
    Szeretnék kérni privibe 360 működő iso lelőhelyet, egyelőre 1-2 darab kell, ki akarom próbálni. THX.
  • csaneszman
    #1864
    Gyerekek! A haver vett Traxdata double dvd-t, 4 darabot. Mind a négy egy fooos volt. Én vettem 5db. verbatimot, mind az ötöt ki tudtam égetni és hibátlanul megy. Ja...még mielőtt valaki megkérdezné a Traxdatát is én írtam.....szóval nem a haver volt a béna. Lassan is írtam, nehogy elbaltázza, de a Traxdatát ez sem hatotta meg, szépen lefagyott minden mint állat 58%-nál. A Traxosoknak mondom: vegyetek verbatimot.
  • turho
    #1863
    Nah ak x360-ra:

    Fifa 06 - 10 k
    King Kong - 9 k
    Fright Night Round 3 - 10 k
    Blazing Angels - 10 k
    Top Spin 2 - 10 k
    Illetve ajánlatokat várok 1 db wireless x360 kontrollerre. A játékok angol nyelvűek, asszem a kontroller is , egyben 50 k irányáron (a kontroller ezesetbe benne van az árban). Minden 1 hónapos kb.
    [email protected] és PÜ
  • turho
    #1862
    Ok, tetszik a dolog :)
  • Ma2ska
    #1861
    A HD /komponens/ kábelen van optikai kimenet, ugyhogy ha az erőlködőn szintén található ilyen, megoldódott a kérdés.
  • IGAZIWILLIAMS
    #1860
    Legyen rajt optikai dugasz,akkor a legegyszerűbb...
  • Shep
    #1859
    Felmerült bennem még egy kérdés, az ok, hogy tudom használni, az monditoromat a dobozhoz, nade milyen hangfalat lehet rádugni, vagyis hogy milyen dugósat?
  • Zsoltika 007
    #1858
    Szerintem is nagyon jók a traxdaták. Eddig semmi gondom nem volt velük.
  • Ma2ska
    #1857
    A Traxdata ami idáig minden esetben bevált. Valóban a verbatim a másik elvileg ami jó.
  • Ferencz István
    #1856
    Srácok, gondolkodtam egy Acer 1916W Widescreen monitoron az Xbox360 mellé. Ezzel a monitoron azért már élvezhetőek lennének a gémek nem?
  • arty
    #1855
    nem normal, aki traxdatára ir :)

    itmedia.sk, itt van egy ezresért verbatim...
  • Azrael
    #1854
    Dual-os Traxdata-át honnan szerválsz? Nekem is égetően kéne.
  • csaneszman
    #1853
    jaja..köszi ..már néztem azt is ...tényleg jó, de még mindig egy kicsit homályos a dolog, mivel részletesen nincs leírva még a téma...gondolom még elég új mindenkinek a törés..és kevés embernek is van 360-a. Van egy-két haver akinek van eredeti gaméja és arról sem ártana csinálni egy másolt gamét. Elég volt kiköhögni a mikrofosnak ezt a konzolárat, plusz a kerskedők hasznát, így már nem marad lóvé egy 20 000 körüli gaméra...gondolom evvel vagyunk még az országban egy páran.
  • Attila 007
    #1852
    Sziasztok!

    Nektek sem megy az EA szerver, mert probáltuk a FIFAWC06al a Battlefield2vel, NBA 06al. Van live elöfizetésem is szal tuti nem azzal van a gond. A Rockstar games szervere viszont megy.

    THX
  • s73
    #1851
  • s73
    #1850
    A 1842-es hsz-ban jelzett blogon minden problémádra megoldást találsz a kommentekbe.
  • Ma2ska
    #1849
    Nem ez te vagy. Mi csak hülye kis tolvajok.
  • CrucifX
    #1848
    Előre az egézséges videójáték kultúráért. Ti vagytok a nemzet pótolhatatlan kincsei!
  • Ma2ska
    #1847
    Na ja le vagy maradva kicsit a témában, firmware hack müxik, traxdata duálos lemez 800 ft, élmény: megfizethetetlen
  • csaneszman
    #1846
    Ördög az irígységes beszólásoktól kíméld már meg az emberiséget....persze, hogy drága volt...de még mindig nem annyi mint egy asztali pc, vagy egy jobb notebook. Másolt játékok meg már vannak...2000 pénz....de én mindent le tudok szedni a netről, így nem fizetek azért amit magam is meg tudnék csinálni. Így csak az írjon ebben a témában akinek tényleg van már tapasztalata, és szedett le gamékat amit ki is írt dualos lemezle, persze utána működött is. Sajnos a ps3 még vagy egy év mire lehet róla véleményt alkotni...
  • PlayStation2
    #1845
    "és mivel elég drága móka még a dualos lemez"

    És az Xbox360 nem volt drága? Szerencsére nincs hozzá chip, igy kénytelen leszel hozzá eredeti játékokat venni.
  • csaneszman
    #1844
    Szia! Én sem vágom az angolt sajnos, de ha találsz valami magyar leírást, vagy valamelyik mágus barátod elhinti a fényt, írd már le ide is a dvd gamék kiírásának pontos fortélyát... köszi
  • csaneszman
    #1843
    Sziasztok! Vettem egy box-360-at, és ha tud valaki okosságot arra nézve, hogyan kell kiírni a leszedett gamékat hozzá, akkor ossza meg velem ha nem ebből akar élni. Valami matek van a kiírás körül, és mivel elég drága móka még a dualos lemez, így nincs sok kedvem kísérletezgetni vele. Ha valaki tud valami linket ahol foglalkoznak ezzel a kérdéssel, azt is nagyon szépen megköszönném. Azt vágom, hogy több softverrel kell kavarni az iso körül, mire ki lehet írni clone-vel, de magára a lépésekre, folyamatokra vagyok kíváncsi. Köszi! bárki legyen is az aki segít ebben a kérdésben.
  • Sepp3
    #1842
    akit érdekel a téma : http://xbox360.blogol.hu
  • BillW79
    #1841
    Nem, nem, egy vidéki nagy üzletben vagyok "barnaárú" osztályvezető (Barnaárú= szórakoztató elektronika:)
  • Szeszmester
    #1840
    Szerintem nem voltak helyesen használva. Ismertem a szavakat, de mielőtt elmondtam a véleményem, felcsaptam az idegen... kéziszótárát. Azzal együtt sem tartom megfelelő szóhasználatnak.
  • öregharcsa
    #1839
    na mielőtt a sok marhaságot beírnám (nem nagyon vágom az angolt csak egy kicsit, szavak szintjén)inkább belinkelem a fórumot hogy hol is találtam....

    fórum
  • öregharcsa
    #1838
    üdv.

    lehet hogy majd ez érdekel valakit, gondoltam felteszem....egy külföldi fórumban találtam véletlenül...


    http://rapidshare.de/files/20647171/_L__A__-_XBOX360_SS_Merger.rar.html

    Software require .Net Framework 2.0

    Just select your iso file and your ss file, click if its an xbox iso or 360 iso then click merge.

    The security sector will be put at the right sectors on the Iso file.

    Caution Iso file will be modified, it wont create a new file (unlike isobuilder in the extreme package) witch i do think is a waste of space and time.

    (I did not tried if iso file worked as I don't have a TS drive... so please tell me if it work fine , i only checked if the file was modified in the right way).





    How to use :

    1 - Make sure you have .Net Framework 2 installed.

    2 - Browse for the iso that has been created via hotswap ( not the way described in the xtreme package )

    3 - Browse for the Security Sector file

    4 - If its an original xbox iso, click the xbox button, it will set the ss offset and choose xbox layer break file.

    5 - Hit Merge and Create Layer break file

    6 - Burn the .dvd file that was created with clone dvd.

    7 - Give your feedback

    8 - Donate via paypal to helldoc AT gmail D0t com so i can buy a 360 ( no, i don't even have one... i sometime have access to one with an hitachi drive... ) Cheesy

    Have fun!




    ha jól sejtem ez az a progi amivel megycsinálhatod az isot hogy menjen a hackelt dvd.
  • öregharcsa
    #1837
    működik ....legalábbis a szervízes emberem szerint....asszem van neki egy mai frissítése 1.0 ha minden igaz.....a most kintlévő játékokkal próbálta de valami olyasmit emlegetett hogy átkell alakítani először az isot...majd utána kiírni...gondolom úhy müxik mint a psp-n a prx-ek cseréje....
    ha bővebbet tudok akkor jelentkezem...

    üdv
  • Tobacco
    #1836
    véletlenül nem a dunaplázában melozol? ott lehet alkudni a fönökel a tv-kre
  • BillW79
    #1835
    Hali!

    Tv-vel kapcsolatban:

    A Samsung LCD-k elég komolyak, de ha nem szánsz ennyi pénzt Display-re van más alternatíva is.

    Nem rossz a SAM WS 32 Z308P sem (nekem ilyen van) de valóban zavaró a képe, hogy görbe benne minden de már nem is nagyon gyártják.

    Mostanában jött ki a SAM WS 32 Z409P ez az utódja:

    - SlimFit
    - Digital 100Hz Natural Scan
    - 1080i HD Ready
    - 2 Tuneres PIP
    - HDMI Csatlakozó (!!!)

    Sztem sokkal komolyabb mint a 308P
    És árban sem komoly.
    Mi 170-ért adjuk (ElektroPont), de tudunk belőle komoly árengedményt (olyan 150 körül még elfér)

    Ha LCD-ben gondolkodsz, nem rossz a SAM LE 26"(32",40") R51 sem, de ha igazán komoly élményt akar vki akkor megveszi az R71-es vagy R72-es modellt, sokkal komolyabb képe van! No meg ott van még alternatívának az EISA díjas Modena sorozat M51/M61 ezek még mindig a VILÁG LEGJOBB LCD tv-i... És pl. most a SAM LE26M61 a Vb alatt elég komoly áron beszerezhető (eddigi 280e helyett sztem 225-230-ba elfér)

    Lenne még kérdésem nekem is:

    Mostanában gondolkodom, hogy XBOX360-at vegyek.
    Lehet már flashelni őket? Mennyire stabilak ezek a konzolok, mert hallottam, hogy eleinte voltak problémák. XBOX-om még nem volt, de PS2-m már van, és lehet nem várom meg a PS3-at...

    Köszi a segítséget!

    Üdv: B
  • turho
    #1834
    erről tapasztalan vanemáre? :)
  • arty
    #1833
    hdmi swhitch biztosan létezik, avx.hu forumban egy srác hirdet egyet, 15 ezerért ... annak 1 bemenete, 4 kimenete van, kapcsolhatóan. igy neked már csak emellé egy dvi -> hdmi átalakito kell ...
  • hzx
    #1832
    Szerintem felesleges ebbe belekötni, mert a két vonatkozó kifejezés (preferenciáim és releváns) abszolúte helyesen volt használva a szövegkörnyezetben, de legalább volt annyi haszna a dolognak, hogy felütötted az idegen szavak szótárát :)
  • Attila 007
    #1831
    jah azért mert más digitális eszlköz is dvi n csatlakozik a tv hez
  • Attila 007
    #1830
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy DVI csatlakozó elosztó létezik, gondolok itt arra hogy ilyen Y jellegü elosztás hogy kettő megy be egy helyre DVi csati, létezik ilyen?Pc ről átvinni a tvre a HDTV filmeket