176583
banner
  • CrucifX
    #1506
    Gamepad, v irányító, de ne karozzuk már könyörgöm, a kocsit sem kormánynak hívod.
  • blackparty
    #1505
    Kb. két játékot tudnék hozzá venni egyenlőre szerinted melyik kettő legyen az?
  • Tomo15
    #1504
    Mert a corehoz nem adnak beépített vinyot, és vezetékes kar jár hozzá. Kül. nekem core van, igaz már dec.5-én megvolt a gépem+pár játék szal;)
  • blackparty
    #1503
    Miért csak a prémiumot szabad venni?
  • DanielT
    #1502
    XMS a Váci út mellett?
  • Bogyee
    #1501
    Én Prémium csomagot vettem szerintem csak azt szabad venni de szerintem ezt már többen is megmondták.
    Én egy háizmozi/hifi boltban vettem a gépem, aprónet meg hasonló helyek nem játszanak nálam..
  • Bogyee
    #1500
    ha nem is szellős helyen de elzárva nem is lehet
    kézikönyben is vagy 15centit ír mindegyik irányba aminek szabadon kell lennie
    nekem most asztal alatt van teljesen jó.
    Ja igen ami fontos, hogy tápot sm szabad nagyon letarkani mert attól is fagyhat a gép ha az túlmelegszik de azt jelzi is a led, hogy azzal van gond.
    lehet kapni neten mindenféle hűtési technikát igazából nem sok értelmüket látom én is csináltam saját kis usb-s hűtést a géphez (3db 8centis ventit) de csak max a proci bordát hűti a gpu-hoz már nem jut el a friss levegő.
  • blackparty
    #1499
    és ha szabad még egy kérdést feltennem akkor honnan és melyik csomagot vetted?
  • blackparty
    #1498
    neked milyen játékaid vannak rá?
  • Tomo15
    #1497
    ja! ki kell rakni a párkányra.
  • blackparty
    #1496
    akkor szellős helyen kell tartani?
  • Bogyee
    #1495
    gép hangosságát ki lehet küszöbölni ha feltornássza ember jó magasra hangerőt a hangcuccon:)
  • Bogyee
    #1494
    en is csak a jatekos gepemet csereltem le xbox360-ra, kis minipc megmaradt netezésre meg munkára.
    Melegedést úgy értettem, hogy nekem pl tv alatt van asztalban az xbox és ha picit bentebb van falhoz és háűtul nem megy ki a meleg levegő akkor bizony eléggé felhevül a gép.. fagyások teljesen random jönnek elő nekem igazából nagyon kevésszer fordult elő, inkább cask pár demóval.

    Hát kinek milyen hangos a pc-je.. engem konkrétan nem zavar a hangos xbox de akinek csendes pc-je volt/van annak nagy meglepetés lesz..
  • testerlnx
    #1493
    >Egyebkent a pc zaja mellett eltorpul a dvd zaja:)
    Nálam nem, a barbone csendesebb jóval mint a DVD (a barbone DVD-ét meg nem is lehet hallani) :(
  • WiZZaRD
    #1492
    en ugyan nem csereltem teljesen, van pc-is, de az mar csak melo ugyben, jatekra egyertelmu vmelyik konzol valasztasa szvsz. Mellesleg en sem tapasztaltam semmi extrem melegedest, sem fagyast. Egyebkent a pc zaja mellett eltorpul a dvd zaja:)
  • testerlnx
    #1491
    hangos a dvd meghajtó!!!!
    már több mint 1,5 éve nem játszom pc-n, és nem evvel cseréltem a pc-n játszást, hanem már a ps2-vel (utána gamecube, ds, majd gbm, és utána 360).

  • deep
    #1490
    A hűtés nemis hangos:)
    Ha nem takarod le, vagy teszed dobozba(ki az a barom aki igen?) akkor nem fagy le.Amúgy egyetértek.
  • Bogyee
    #1489
    ki mit érez gondnak
    hangos a hűtése, hangos a dvd meghajtó, ontja magából a meleget ha nincs jól szellőző helyen akkor hajlamos hibázgatni. De ezek eltörpülnek egy pc hibáihoz képest. Megérte cserélnem pc-ről. Nincs driver telepítgetés, nincs kompatibilitási gond,akadozás is minimális, nem kell állandóan állítgatnom ha játszani akarok.
  • blackparty
    #1488
    mert azt szeretném kérdezni hogy van e valami gondod vele?
  • Bogyee
    #1487
    igen van, miért?
  • blackparty
    #1486
    neked van x360-od
  • blackparty
    #1485
    kösszi a választ
  • Bogyee
    #1484
    bármi lehet a hiba, az is, hogy a kis sárga épp rosszul csavart be a gyárban egy csavart.
    igazából ha túlmelegszik nem nagyon tud tönkremenni mert előbb fagy le mint, hogy a nagy melegtől megpörkölődhetne:)
  • blackparty
    #1483
    Lehet hogy azért romlanak el a x360-ok mert nem jó a hűtés vagy mert nagyon felmelegszenek?
  • arty
    #1482
    az a különbség, h

    - amiket én irtam, azok 18 ezerért megvehető bolti játékok, mig az Crysis még nem jelent meg - az h egy alfa/béta verzio milyen gépen hogy megy, semmit sem jelent.
    - a crysis grafikai szintjén egyenlőre nincs sem konzolos sem más játék :) elég csak megnézni az e3 videoit ... mert az biztosan ingame mig a konzolos cuccoknál ugye sok a csalás :)

    De mondom: mindettől függetlenül a box360 már most jó gép, egyenlőre azt látjuk, h az EA szimplán átforditja boxra a gémeket, 1 percet nem foglalkoznak optimalizálással...
  • sp00n
    #1481
    A gepek 90%a van Hitachival. Teljesen vegyesen cora es premiumban. Ahoz, hogy ma talaljon valaki MOn samsungost boltban eleg kicsi az eseje.
  • Szeszmester
    #1480
    A Core verzióban van, amit nem törtek fel, a fullosban meg a feltört. Persze van átfedés, de ez a jellemző.

    Jó játékok:
    -Elder Scrolls 4: Oblivion :)
    -DoA 4 - bunyós
    -PGR3 - autós
    -Kameo - ugrálni kell meg leverni mindenkit
  • blackparty
    #1479
    na jól van ide se jövök többet inkább elmegyek más fórumra ahol meghallgatnak mindenkit
  • Bogyee
    #1478
    hát ha tök fölösleges dolgokat írsz be ne is várj mást mindenki baszogatni fog..
    amúgy ajánlom ezeket az oldalakat
    http://xbox360.ign.com/
    http://www.gamespot.com/xbox360/index.html
    itt sok információt találszpl a játékokról, ingame videókat is aztán könnyen tudsz dönteni, hogy érdekel-e a konzol meg a hozzá kapható játékok (nincs sok ezért elég hamar döntésre lehet jutni, hogy mit vegyen meg hozzá az ember).
  • CrucifX
    #1477
    igen, ugyhogy terdelj le es szeress.
  • blackparty
    #1476
    jól van na mindig csak baszogatni tudjátok az embert?
  • CrucifX
    #1475
    Koszonjuk, ezt muszaj volt?
  • blackparty
    #1474
    Xbox 360 System Performance Specifications



    Custom IBM PowerPC-based CPU
    • Three symmetrical cores running at 3.2 GHz each

    • Two hardware threads per core; six hardware threads total

    • VMX-128 vector unit per core; three total

    • 128 VMX-128 registers per hardware thread

    • 1 MB L2 cache

    CPU Game Math Performance
    • 9 billion dot product operations per second

    Custom ATI Graphics Processor
    • 500MHz processor

    • 10 MB of embedded DRAM

    • 48-way parallel floating-point dynamically scheduled shader pipelines

    • Unified shader architecture

    Polygon Performance
    • 500 million triangles per second

    Pixel Fill Rate
    • 16 gigasamples per second fill rate using 4x MSAA

    Shader Performance
    • 48 billion shader operations per second

    Memory
    • 512 MB of GDDR3 RAM

    • 700 MHz of DDR

    • Unified memory architecture

    Memory Bandwidth
    • 22.4 GB/s memory interface bus bandwidth

    • 256 GB/s memory bandwidth to EDRAM

    • 21.6 GB/s front-side bus

    Overall System Floating-Point Performance
    • 1 teraflop

    Storage
    • Detachable and upgradeable 20GB hard drive

    • 12x dual-layer DVD-ROM

    • Memory Unit support starting at 64 MB

    I/O
    • Support for up to four wireless game controllers

    • Three USB 2.0 ports

    • Two memory unit slots

    Optimized for Online
    • Instant, out-of-the-box access to Xbox Live features with broadband service, including Xbox Live Marketplace for downloadable content, gamer profile for digital identity, and voice chat to talk to friends while playing games, watching movies, or listening to music

    • Built-in Ethernet port

    • Wi-Fi ready: 802.11a, 802.11b, and 802.11g

    • Video camera ready

    Digital Media Support
    • Support for DVD-Video, DVD-ROM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-DA, CD-ROM, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD, JPEG Photo CD

    • Ability to stream media from portable music devices, digital cameras and Windows XP-based PCs

    • Ability to rip music to the Xbox 360 hard drive

    • Custom playlists in every game

    • Built-in Media Center Extender for Windows XP Media Center Edition 2005

    • Interactive, full-screen 3-D visualizers

    High-Definition Game Support
    • All games supported at 16:9, 720p, and 1080i, anti-aliasing

    • Standard-definition and high-definition video output supported

    Audio
    • Multi-channel surround sound output

    • Supports 48KHz 16-bit audio

    • 320 independent decompression channels

    • 32-bit audio processing

    • Over 256 audio channels

    System Orientation
    • Stands vertically or horizontally

    Customizable Face Plates
    • Interchangeable to personalize the console


    Availability: Holiday 2005
    The information contained in this fact sheet relates to a prerelease product that may be substantially modified before its first commercial release. Accordingly, the information may not accurately describe or reflect the product when first commercially released. This fact sheet is provided for informational purposes only, and Microsoft makes no warranties, express or implied, with respect to the fact sheet or the information contained in it.

    Microsoft, Xbox 360, Xbox, Xbox Live , and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corporation in the United States and/or other countries.

    The names of actual companies and products mentioned herein may be the trademarks of their respective owners.
  • blackparty
    #1473
    léccives ajánljatok jó játékokat xbox360ra
  • mila69en
    #1472
    hi
    lámi kérdés..... X360 melyik verziójában van samsung drive?
  • okoskodó
    #1471
    Xbox360 olyan jó lenne. Nekem nemkéne semmi más hozzá csak a jelenlegi ár+HD-DVD olvasó alapból (nem külön) és egy rohadás HDMI csatlakozó.
    Nemtom MS-nek ezt miért olyan qrva nehéz megvalósítania....
    Így várhatok PS3-ra + amíg emberi összegekért fogják adni.

    Xbox azért is jobb sztem mert jó esély van rá hogy idővel jönnek ki hozzá magyarítások + kezelőfelület is magyar lesz, no meg már fel is van törve a védelme :D
    CSak az a rohadt HDMI lenne rajta....
  • Tobacco
    #1470
    Crysiy-t bemutaták az E3-on sliben hajtot 7900 karival meg 4gb ramal szagatot.
    És a minösége még igy is mesze volt az x360-tol.
  • arty
    #1469
    és a fifa 2006, nba 2006 ? :) 20-25 fps, másodpercekig :(

    Tobacco:
    "Azért vegyél x360-at , mert ha a pc-be veszel egy jó video kártyát az majdnem 2 db x360 as ára."

    GeForce 7600GT 256MB TV DVI PCI Express 49,800Ft

    Ettől függetlenül most én is egy x360at vennék, toshiba meghajtóval :D
  • Zsoltika 007
    #1468
    Egyes részeken pl néhány autó a menüben kicsit megreccen :D De semmi komolyra ne gondolj. Simán jó. Azért kérdezz meg pár x tulajt vagy az xbox365.hu-n dobd fel a kérdést!
  • deep
    #1467
    Őizé, amikor novemberben megnéztem, még úgy láttam igen. aztán a minap játszottam a demoval és az nem szaggatott. Fenetuggya:D