176586
banner
  • deep
    #1629
    itt:

    A LEGOLCSOBBAN! ! ! Xbox 360 Core pack, uj!

    Hely: Budapest Feladás: 2006-05-23
    Feladó: Dusan
    Lejárat: 2006-06-16
    Rovat: Konzol játékok (psx,x-box, sega) - X-Box

    Ar: 49900

    Amugy csatlakozom az előttem szólóhoz, premiumot kell venni!
  • DanielT
    #1628
    Nem prémium vásárlásában nem vagyok hajlandó segíteni. Nem járulok hozzá, hogy megszívasd magad.
  • Homeworld30
    #1627
    Hi!

    Budipesten melyik boltba lehet legolcsóbban x360-at venni?(nem használtat és nem prémiumot)
  • mb66
    #1626
    Én rengeteg FPSt nyomtam végig kontrollerrel és igenis nekem is az a véleményem, hogy ha megszokod, belejösz teljesen jó. Talán a 3 gép közül az Xbox (X360) kontrollere ehhez a legjobb, GC középen és a PS2 a leggyatrább.
    Azért kíváncsi vagyok hogy a Wii irányítója mennyiben reformálja meg a konzolos FPS irányítást, szvsz a Red Steel elég meggyőző trélerről, de természetesen a gyakorlatban dől el hogy milyen lesz irányítani.
  • deep
    #1625
    Igen, ez egy zárt hálózat, egyedi interfésszel. Magyarokat úgy találhatsz, ha a nevükre rákeresel és friend-nek invitálod őket, vagy ők téged. x365.hu-n van ilyen fórum, ahova a neveiket írogatják a srácok.Velük lehet csetelni, akár headsettel hanggal is.
  • testerlnx
    #1624
    xbox365.hu-n biztos van vkinek...
  • blackparty
    #1623
    van itt eladó Elder scroll IV:Oblivion xbox360-ra?
  • blackparty
    #1622
    van itt eladó Elder scroll IV:Oblivion xbox360-ra?
  • Iwant2Belive
    #1621
    Konkréten nekem baromira nem világos egypár dolog a LIVE-al kapcsolatban. Ez a Microsoft zárt hálozata vagy az egész internetre ki lehet menni vele? Hol találják meg egymást a magyarok pl? Van egy általános cset vagy csak játékokban lehet irogatni? Sry a láma kérdésekért
  • DanielT
    #1620
    Nem is mondtam, hogy ugyanúgy.

    Lehet -e vele élvezni a direkt ilyen irányításra optimalizált játékot? Igen. Ez a lényeg? Igen.
  • Iwant2Belive
    #1619
    Van, abban, hogy " valszeg kicsit jobban menne " de abban, hogy ugyan úgy, már nincs:)
  • DanielT
    #1618
    Ha kontrollerrel is annyit nyomtad volna mint egér+wasd akkor valszeg kicsit jobban menne. Van benne igazság? :)
  • Tomo15
    #1617
    HA USB-s billentyüd van, akkor azt most is tudod használni mondjuk a livban chatelesére, de játszani valóban nem lehet vele.

    A kontrollerel meg nekem is nagy bajaim voltak, de meg lehet tanulni. Föleg ha belegodnolsz, hogy például ha a liveon játszol mindenki ugyan olyan gamepaddal és géppel játszik. Szoval full egyenlő minden. Persze van jobban és rosszabbul kezelhető fps... A GRAW az pl.szerintem nagyon jól kezelhető.
  • Iwant2Belive
    #1616
    "Kiválóan el lehet boldogulni a kontollerrel"

    Hát azért efelöl erős kétségeim vannak, már ami engem illet természetesen. Próbáltam Medal of Honort PS2-n totális csőd volt. Kb 5 mp volt amire becéloztam valakinek a fejét, ez egér bill kombóval kb 0.3 mp.
    Szvsz ha valóban nem lesz bill+egér támogatottság az FPSekhez én kihagyom öket.
    Pedig az az egyik kedvenc stílusom.
  • DanielT
    #1615
    A Goldban a plusz a netes játék.

    A Silverrel lehet demókat és egyebeket letölteni, de játszani online nem.

    A Premiumban 1 hónapos Gold Live van(utána átmegy Silverbe), ez egy próba hónap, utána évi 14k ha előfizetsz.

    Játékban kicsi az esély, hogy egeret használj, nem így van kitalálva a dolog. Kiválóan el lehet boldogulni a kontollerrel, többszázmillió embernek nem okoz gondot, mindenki meg tudja szokni.
  • Iwant2Belive
    #1614
    Ha már így belelendültünk had kérdezzem meg, a premiumban alapból milyen LIVE van és miben nyújt többet a LIVE GOLD mint a sima LIVE?

    Az 1601-es kommentemben említett keyboard+mouse feature dologra van valami infótok?
  • Tomo15
    #1613
    Nicsenek live korlátozások, csak elö kell fizetni a goldra
    DE csak premiumot vegyetek;)
  • Tomo15
    #1612
    Nicsenek live korlátozások, csak elö kell fizetni a goldra...
  • Iwant2Belive
    #1611
    "már nagyon unom az egyre szarabb grafikát"

    Te nem az egyre szarabb grafikát unod hanem az egyre szebbet amit sajnos nem tudsz követni anyagilag. :)
    Hozzáteszem én sem, ezért kell nekem egy konzol.
  • szabolcs17
    #1610
    kösz a segítséget mindenkinek.
  • DanielT
    #1609
    A Core is mindent elvisz. Mindegyik konzol mindent elvisz, ez a sajátosságuk. Úgy írják meg a programokat, hogy mindenkinél tökéletesen fussanak, hisz csak 1 fajta gép van.

    A Premium azért jobb mert jár hozzá vezetéknélküli controller, 20 gigás vinyó. Tehát jobban megéri. De a Core is ugyanaz a gép.
  • szabolcs17
    #1608
    Akkor a premium fajta mindent elvisz? Úgyértem akadozás nélkül a játékokat. Mert nekem számítógépem van és már nagyon unom az egyre szarabb grafikát és, hogy mindig akadozik a jéték pedig most újitattam fel.
  • Iwant2Belive
    #1607
    A lényeg a vinyó aminek megvásárlására előbb utóbb igyis ugyis rákényszerül majd az ember, nameg vannak korlátozások is a LIVE-al kapcsolatban ha jól tudom. de nem biztos...
  • DanielT
    #1606
    Ezt sokkal egyszerűbb megfogni.

    A Core egy szar. A Premium pedig mindent tud amire szükség lehet. :)
  • Iwant2Belive
    #1605
    CORE: A csomag tartalma: 1db Xbox 360 alapgép 1db vezetékes controller standard kompozit AV kábel (scart csatlakozoval)

    PREMIUM: A csomag tartalma: 1 db vezeték nélküli irányító 1 db komponens AV kábel 1 db Headset 1 db 20Gb-os Winchester 1 hónap Xbox Live Gold előfizetés 1 év garancia van a gépre.


  • szabolcs17
    #1604
    Bocs ha hülyeséget kérdezek de most akarok majd venni. Mit jelent az hogy premium és core. És mégegy megéri egy Xbox 360-at venni?
  • Zsoltika 007
    #1603
    90000 Ft körül a premium
    70000 Ft körül a core
  • szabolcs17
    #1602
    Helló! Mennyibe kerül most egy Xbox 360?
  • Iwant2Belive
    #1601
    Állat!!! Már alig várom! A héten meglesz az LCD-m utána már csak 1 DOBOZ-t kell felhajtanom minél hamarabb. Milyen gameket próbáltatok online nyomni. Autós cuccok tuti pöröghetnek de az FPS-ektöl félek, Kontrolerrel képtelen vagyok hatákonyan irányítani öket. Rebesgettek annó keyboard és mouse featuret a játékokhoz, hogy annak jelenléte csak és kizárólag a játékot fejlesztő csapaton fog műlni. Aztán nemrég egy cikket ahol egy MS fejes azt taglalta, hogy a billentyűzet és egér használatát szövegbevitelre szándékozzák korlátozni!!
    WTF
  • DanielT
    #1600
    Angliával nem érdemes regisztrálni, mert nem kapod meg az összes demót.
  • testerlnx
    #1599
    csak az irányítószám/városnak kell stimmelnie, én egy angliai várost adtam meg, mit szoptam míg előkerítettem az irányítószámát :)
  • DanielT
    #1598
    Tessék ezeket írd be: Country: United States, State: Florida, City: Miami, Street: Miami Avenue, Zip Code: 33132
  • Iwant2Belive
    #1597
    Tehát akkor: kösz:)
    Pontos cím alatt mit kell érteni. 100%osan létező cím pontos adatokkal vagy lehet kummantani is? Hogy ellenőrizik le, létezik e az a lakhely mondjuk?:S
  • DanielT
    #1596
    Bedugod, követed a lépéseket a telepítés során, elkészül az accountod és megy. Mindössze egy USA városra és pontos címre van szükség (irányítószámmal), mert egyenlőre Magyar címet nem fogad el.
  • Iwant2Belive
    #1595
    Konkrétan engem az érdekelne, hogy lehet BOX360-al LIVE-ot használni.
    Fogom a drótot a gépemből (kábelnet) átdugom a konzolba, bekapcs. és tudok is csatlakozni? Erről ha valaki bővebben mondana pár szót, megköszönném.
  • sp00n
    #1594
    aha, nekem 21" monitorom 2048x1536 @75Hz a max amit bir... csak tenyleg a 60 Hztol ilyedtem meg kicsit, de ez a film ez jo 5let megis nezek valamit 60HZn :) kossz a tippet...
  • DanielT
    #1593
    Nem lehet fentebb venni.

    Jó hírként annyit tudok mondani, hogy nekem is ez volt a legfőbb félelmem, de szerencsére teljesen alaptalannak bizonyult, tekintve, hogy a játékot lehet kényelmesen hátradőlve nyomni, és akkor már nincs is közel a monitor, ráadásul olvasni a szöveget 60hz-en és egy játékot nézni óriási különbség. Alacsony felbontáson a fehér szín vakít és vibrál leginkább ami pl a weboldalak háttere, de a játékoknál ez ugye nem jelent gondot.
    Próbáld ki, hogy leveszed 60 Hzre, beraksz egy filmet teljes képernyőn és hátradőlve nézed. Fel sem fog tűnni.

    Láttam már a 360-at sima Tv-n, többféle HDTv-n, TFT monitoron és Crt-n. Ezek közül a 17"-19" -es CRT-n néz ki a legjobban.
  • sp00n
    #1592
    van itt valaki aki CRT monitoron hasznalja a x360at? a 60Hzn amin megy nem folyik ki a szeme ? :) csak azert kerdem mert CRTre kotnem, viszont 60HZnel szetmegy a szemem 2 percig sem birom :( sehogy sem lehet feljebb rakni a frissitest?
  • blackparty
    #1591
    Mi a véleményetek a platinum shop-ról?
  • blackparty
    #1590
    Mi a véleményetek a platinum shop-ról?