176586
banner
  • Tobacco
    #1789
    A boxnál a lényeg a HD felbontás. amiket sima tv-n nem lehet kihasználni.
    ha mindenáron ebben a 110 ezres árban kell gondolkodnod, akkor ami még szerintem járható út az az, hogy monitort veszel, de nem tft-t hanem crt. 21"-22"- sat, az már megfele egy 55cm-es tv-nek, és tudja azokat a felbontásokat ami a boxhoz kell.
    a maradék pénzt elrakod, nyáron válasz egy kis diákmelot, és ha megvan a kes, eladod a monitort, és veszel egy lcd-hd tv-t.
  • Ferencz István
    #1788
    Bocs!EZ AZ!
  • Ferencz István
    #1787
    És ez a TV jó lenne a Box-hoz? om hogy ez is CRT de csak másabb TV-n mint monitoron. Ha tényleg monitor kell akkor az lesz, de jobban szertnék TV-t
  • Tobacco
    #1786
    nem.
    ismerösöm abból vete a számitogépét meg a monitort.
  • Ferencz István
    #1785
    De az csak tandíjra használható nem?
  • Tobacco
    #1784
    diákhitel?
  • Ferencz István
    #1783
    Hát ezaz hogy én még tanuló vok és még mire én dolgozni fogok elfog telni egy jó pár év:)
  • wander01
    #1782
    vegyetek egy egy HD ready projectort ami tudja az 1080-at aztán jolvan :D. ki kell löni szépen a falra aztán adni neki
  • Block
    #1781
    nem személyednek irtam csak azokra amiket idéztél :D
    amugy felbontásilag ezis annyit tud mint irtam amugy sokat számit hogy necsak nagy legyena felbontás hanem a képcsö mérete is szerintem. :P
  • Iwant2Belive
    #1780
    Itt most az a lényeg, hogy konzolra melyik jobb, az meg nem kérdéses hogy az LCD.
  • testerlnx
    #1779
    rizsa? én csak beszúrtam amit találtam róla :) Ha tetszik neked, és bevált akkor én annak csak örülök, viszont mivel ugyan annyi az ára mint egy 68cm -es 720p-s 1366*768-as LCDTV-nek, ezért szerintem csak akkor jó vétel, ha a méret számít nálad, és nem az xbox360 kiszolgálása (meg bírja a szemed a CRT)... Mivel én keveset TV-zem, és inkább a rádugott gépet nézem, meg az xbox-ot, és egy 80cm-es be se férne a szekrénybe, vmint a CRT-t sem bírja a szemem, ezért nálam az LCDTV vált be, gyk. én annak örülök :)
  • Block
    #1778
    Amugy az a digitális képsimitás nagyon jól dolgozik benne mert a 72"-os panasonic tv-n a rossz kábel miatt néhány csatorna eléggé rosszul jött de ez mintha dvd-t néznék olyan.
  • Block
    #1777
    megnéztema felbontást gépröl hát 1280-nál szálesebb de 1024-nél joval vékonyabb a kép szal lehet kb 1360-70/800 ami szerintem nemrossz egy "vacak" crt-töl :P
  • guardian hero
    #1776
    TV nézésre szerintem is teljesen korrekt, minden hibájával együtt is veri az LCD-ket és plazmákat ilyen téren. Nextgen konzolhoz viszont sajnos nem jó megoldás...
  • guardian hero
    #1775
    1080i-t nyilván meg tud jeleníteni, mivel ott egyszerre 540 sor van kirakva, a vízszintes felbontás meg CRT-nél nehezen értelmezhető. De ez inkább csak marketingértékű, valójában nem fogod olyan részletesnek látni a képet, mint egy 1080i-s LCD-n szerintem. 720p-ről viszont szó sincs itt... a hivatalos leírásban az input jelek között a 720p ki van pipálva, de a scan systemnél csak a 480p, vagyis nem tud 720 sort pásztázni a katódsugár, ami a valódi 720p-hez kéne.
  • Block
    #1774
    Nemkell a rizsa én egy hete vettem meg az utsot a dunaplazaban és megsúgom beszarsz olyan gyönyörü a képe. minden klaffol vele és a hangja is nagyon korrekt, az hogy szélevásznú meg külön jó mert a legtöbb film ilyen és ezzela tvvel nagyon zoral. valahogy azóta minden haver átjön a vb meccek idejére :P.
  • testerlnx
    #1773
    Én ezt vettem samsung-le27t51bx, én is megvagyok vele elégedve.
  • testerlnx
    #1772
    Kérdés mit jelent a kompatibilitás, mi a valóságos felbontása a TV-nek? Különben én csak LCDTV-t vennék, izé azt is vettem az enyém most 178e vagyis ugyan ennyi igaz csak 27"-os... Az MM-ben láttam 3LCD-s projektorost, hááát nem győzőtt meg, nem volt túl nagy a fényereje és a színei is fakók voltak. CRT-t meg azért nem venneék mert jobban bassza a szememet mint az LCD. De ez persze szubjektív, amúgy a piacról a 4 éve beharangozott OLED-et hiányolom, vhogy nem ért ide :( Pedig arról volt szó, hogy majd tapétázni lehet vele, de egyenlőre még a 3"-os változatok sem túl elterjedtek...
  • Iwant2Belive
    #1771
    Samsungnak van HD ready képcsöves tv-je de állitólag nagy szar. István nem tudom mennyi félretett lovéd van vagy van e állásod és tudsz e hitelre (részletre) vásárolni, de ha akarsz egy jó TV-t jó áron a jövőbeli nextgen konzolod elé amivel 100%-osan ki tudod aknázni és élvezni a benne képességeket vegyél egy ilyen TV-t mint én tettem azt 1-2 hete. Maximálisan meg vagyok elégedve vele.
    [URL=http://www.arukereso.hu/crt-lcd-plazma-tv-c3164/samsung-le26r51-p246247.html]Samsung 26" R51[/URL]
  • testerlnx
    #1770
    Én ezt találtam: http://www.ebolt.hu/product97880.html ahol irtak az 1080i-t meg a 720p-t, viszont olyan hozzászólást is láttam ahol ezt írták: "A SAMSUNG WS32Z308P Slimfit tévéknek komoly gyári problémái vannak.
    Ezen problémák a 2005.November előtt gyártott szériáknál jelentkeznek!
    Ennél régebben gyártott készüléket ne vegyetek!
    A problémák:
    1.Képgeometria gyárilag katasztrófa...
    (görbe kontúrok)
    2.Minden bekapcsolásnál nagy csattanás
    hallatszik (szerviz szerint ez normális...)
    3.A képernyőn színfoltok fordulhatnak elő...
    A képgeometria hibái a szervizmenüben többé-kevésbé orvosolhatók. Amennyiben
    valakit érdekel leírom a belépési kódját.
    Ha a fenti hibákat sikerül "kikerülni" akkor a készülék nagyon pöpec minőséget produkál (progressziv-dvd-vel)!
    Ui.: ezirányú tapsztalataim csak ezzel a SlimFit-tel vannak a másik két piacon lévővel még nem találkoztam." ...
  • deep
    #1769
    Érdekes, itt viszont ezt írják:

    Broadcast Format Supported 1080i (HDTV) • 480p (EDTV) • 480i (SDTV) • 576i

    Broadcast Format Displayed 1080i (HDTV) • 480p (EDTV) • 480i (SDTV) • 576i
  • Tobacco
    #1768
    samsung WS-32Z308P

    32" (81 cm)
    HD kész
    SlimFit váz LCD design-nal
    399 mm-es mélység (kb.30%-kal keskenyebb egy hagyományos TV-nél)
    digitális bemenet (HDMI)
    16 : 9-es képarány
    100 MHz
    SRS Tru Surround XT
    DNIe képtechnológia
    2 x 10 Watt hangteljesítmény
    750 oldalas teletext memória
    1080i/576i/576p/480i/480p jel kompatibilitás
    Multi PIP (kép a képben funkció), 2 tuneres

  • guardian hero
    #1767
    Nem tudja sajnos. 480p a max... hiába van rajta HDMI csatlakozó, fogadja a 720p jelet, de a valós felbontása nincs ekkora.
  • deep
    #1766
    Szép, szép, de sehol nem írják mekkora felbontást tud:(
    Ha tudja a 720p-t, máris veszem meg:D
  • testerlnx
    #1765
    Ha tudja a 720p-t akkor jó.
  • deep
    #1764
    Nézem a honlapjukat, de nem látom sehol. Slimfit-eket látok, de nem HD egyik se.
  • Tobacco
    #1763
    samsung WS-32Z308P
  • Ferencz István
    #1762
    Meg gondolom élvezhetőbb is lenne a játék
  • Ferencz István
    #1761
    OK akkor egyenlőre marad a monitor, majd később ha lemegy az ára a HDTV-nek akkor veszek egyet... És még egy utolsó kérdés mára:) Sokkal szebb lenne a kép egy 19"-os TFT-n mint egy 17"-os CRT-n?
  • Tobacco
    #1760
    az elektropontban lehet kapni crt képcsöves hd-s samsungot 180e ft.
    110 befizetsz, a maradékra veszel fel hitelt a cetelembanktol( könyen adnak hitelt)
    söt ha pesti vagy akkor a dunaplázábanlévö elektropontban még olcsobban is meglehet szerezni mert most valami VB akcio van
  • DanielT
    #1759
    Igen, rohadt nagy csalódás lenne, felejtsd el. Rakd sima monitorra, gyűjtögess és majd vegyél egy normális HD tv-t.
  • deep
    #1758
    Nem lenne csalódás, de ennyi erővel sima boxot is vehetnél...
  • Ferencz István
    #1757
    De olyan jó lenne az ágyból nyomni a PGR3-at egy nagy TV-n, nem egy monitoron a székből, úgy visszahozza a rossz PC-s hangulatot, de ha csak ez a megoldás van....És ezzel a kérdéssel tényleg nem idegesítek tovább senkit de ha vennék egy 72cm-es 100HZ-es TV-t akkor azon azért már ellehetne játszani...megértem én teljesen, hogy monitoron szebb de sima TV-n csalódás lenne?
  • deep
    #1756
    Hát olyan lcd-t venni, ami nem hd képes, szvsz öngyilkosság:D
    Illetve adsz a szarnak egy pofont, mert ugyanazt a felbontást kapod, mint egy hagyományos tévével.
  • Tomo15
    #1755
    Ha ennyit szánnál rá, akkor csak az LCD monitort szabad.
  • Ferencz István
    #1754
    És egy rendes LCD TV ami nem HD képes? Annak már van nagyobb felbontása nem?
  • deep
    #1753
    Nem érdemes crt-tévéhez csatlakoztatni az Xbox360-at! Egy 72cm-es 100hz-es tévén szép lenne, de meg se közelíti a látvány azt, amit a konzol valójában tud.Ennyi.
  • Ferencz István
    #1752
    Akkor 110K körül nincs normális TV amin szép lenne a kép? Ja és amit az előbb említettem 72cm-es 100Hz-es TV-n szaggatnának a gémek?
  • deep
    #1751
    Igen, sima boxhoz képest még úgy is beszarás. De ezek szerint nem láttad még monitoron nagy felbontásban:D Nem akarnád ilyen tévén tolni:D
  • Ferencz István
    #1750
    És egy natúr 72cm-es 100HZ-es TV? Olvastam az Xbox365 oldalán hogy tesztelték a PGR3-at egy natúr 72cm-es 100HZ-es TV-n és még úgyis beszarás volt a graf