10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • guardian hero
    #412
    Magyarul Te most azon parázol, hogy 10000 demó letöltése után megadja magát a 15eFt-os kártya? :D
  • Inquisitor
    #411
    Kingston 8.300, az elég márkás?
  • guardian hero
    #410
    most nézem, hogy ennél jóval gyorsabbak is vannak már... :-O
  • Inquisitor
    #409
    Elvileg Flash memóriákra néhányszor tiz és százezres írásciklus van megadva, de úgy tudom a valóságban egy nagyságrenddel kevesebbet érdemes számítani.
  • guardian hero
    #408
    Sajnos most még sokkal több, 1GB-os márkás darab 15eFt körül van, de folyamatosan esnek az árak.
  • Inquisitor
    #407
    Bár végül is ... most nézem, noname 1GB pendrive 5500, lehet az SD kártya se sokkal több?
  • guardian hero
    #406
    Láttátok a Sadness E3 trailert? Elég egyedi, de vajon ez most egy interactive movie lesz?
  • guardian hero
    #405
    Mi az, hogy csak adott alkalommal írható?? Akárhányszor újraírhatod... A mérete egy demónak teljesen jó lehet. Az SD kártyák olvasási sebessége meg ott körül van, mint egy 32x-es CD-ROM-é, ez sem tűnik túl kevésnek.
  • Inquisitor
    #404
    És mit töltesz le egy "hatalmas" 2GB-os SD kártyára? Nem is a mérete miatt, hanem mert a flash memóriák csak adott alkalommal írhatóak, másrészt rohadt lassúak bárminek a futatására ...
  • #403
    nézzétek meg itt: http://www.gamespot.com/e3/e3live.html a 4pm videót aztán szerintem el tudjátok dönteni, hogy imádni fogjátok-e a wii-t! Én igen!
  • guardian hero
    #402
    USB van, SD kártya is mehet bele.
  • Zenty
    #401
    USb van rajta :D
    http://wii.nintendo.com/hardware.html
    Egyébként 512 flash mem van benne tárolásra,de én is jobban örülnék a winyonak :(
  • Inquisitor
    #400
    HDD nuku, mire töltesz le akkor?
    Mondjuk ha legalább lenne rajta USB vagy FireWire és vinyót lehetne rákötni, vagy micro-hdd-s PenDriveot ...
  • Banyapapa
    #399
    de Xboxnál frankon vinyora hasit a dolog,meg nem hiszem hogy akkor teknikai bravur let volna ennek lehetöségét (nem is vinyot csak dugaszt) beletenni nekik:P
    Amugy a papirmario2 ota nem hiszek nekik
  • Zenty
    #398
    Sadness trailer azthiszem egész jóh lesz :D
    Kár hogy no ingame jelenett :(
    http://media.revolution.ign.com/media/816/816122/vids_1.html
  • deep
    #397
    Hátigen. X360-nál van demo. Wii-nél is sztem lehet majd letölteni, lehet bele pakolni SD kártyát. meg alapból lesz benne valami 512 mega. Bár nem hinném hogy lenne olyan Wii játék, amit vársz és csalódás lenne:D
  • Banyapapa
    #396
    ha lesz mellé letölthetö demo ingyé a benne lévö nemtom mire akkor okés.
    de ha nem.......
  • deep
    #395
    Én warezellenes vagyok.Elrontja a feelingjét az egésznek.
  • Zenty
    #394
    Miért?
    Egyébként szerintem ez elkerülhettetlen.
  • deep
    #393
    Remélem soha nem lesz warez...
  • Zenty
    #392
    Game árakat se lenne rossz tudni majd ,mert az elején ennél se lesz warez gondolom..
    Mint ha 10-12k plyekaltak volna ennyi még elfogadhato :)
  • Super Mario
    #391
    Én megvárom az európai megjelenést, valaki tud pontos dátumot?
  • Super Mario
    #390
    Hát, igen. Amúgy persze! ;-) Mario egy új oldaláról mutatkozik meg.
  • deep
    #389
    Elvileg világpremier lesz. Vagyis 1-2 hetes eltérés lesz a kontinensek közt. Ha EU többet késik (és miért ne késne) akkor én tuti hozatok az újvilágból...
  • Petyus_
    #388
    Franc, messze van még a megjelenés.. :P

    Remélem könnyen beszerezhető lesz majd a cucc. Zelda, MP3, Red Steel nyitócímekkel asszem elleszek majd egy jó darabig. =)
  • deep
    #387
    Asszem én a Wii-mnek is veszek egy Wii-t:D
  • guardian hero
    #386
    Én is veszek! Meg a kutyám is! :)
  • deep
    #385
    Költői kérdés volt:P
  • Petyus_
    #384
    Bejön a Super Mario Galaxy? =)
  • deep
    #383
    Én 2-t:D
  • Petyus_
    #382
    Jó ötlet, egy MMORPG-t úgy-ahogy-van simán lehetne irányítani a DS-sel. =)
  • Super Mario
    #381
    De hisz az 40000 forintot jelent Hát ez óriási! Ide kijön 49990 ft-ért. Én már a megjelenés napján veszek belőle.
  • guardian hero
    #380
    MMO-nál tök jól lehetne használni szöveges kommunikációra a touchscreent :)
  • guardian hero
    #379
    Mondjuk nem csodálnám, ha egy kontroller viszont ~100USD lenne hozzá :) (mármint a remote + az analóg karos)
  • Petyus_
    #378
    "Miyamoto has talked a little on how the Wii and DS could interact, as well as mentioning player customisation for their Wii console...

    Speaking to gaming blog Kotaku, Nintendo legend Shigeru Miyamoto was questioned on how the DS and Wii will interact, and admitted the technology to support this was already built into the console, though Nintendo is still unsure how best to use it at the moment.

    Possibilities include linking the DS up to use its touch-screen and microphone for the Wii, with the touch-screen used to edit content downloaded from the Wii before it being uploaded back to the console. This sort of connectivity should be available either from launch or soon after because of the DS' popularity - it could be a great selling point for the Wii!

    Intriguingly, Miyamoto also let slip that he hopes different Wii-motes will be 'attached' to different people - and that on playing a game with your controller, the game's look or settings could be customised to your preferences. Interesting."
  • deep
    #377
    Ennyiért meg ajándék:D
  • guardian hero
    #376
    Több elemző szerint is 200USD lesz a nyitóár. (nem mintha ehhez nagy elemzés kéne, régóta ilyesmit rebesgetnek :))
  • Inquisitor
    #375
    Na és? Régóta fenem a fogam egy GC-re, akkor már legyen turbózva, menjen rajta minden Nintendo Stuff (sőt Sega is!) és legyen hozzá egy újszerű fasza kis irányító. :)
    Engem a Zelda (ami halál nem érdekelt eddig) győzött meg, na meg picit a Red Steel is. De még az általam lefikázott kinézetű Rayman-ban is elég ütős volt, ahogy a kissrác a kontrollerrel pofozta a vérnyuszikat ...
  • deep
    #374
    Én kb pont ilyenre számítottam. hagyományos tévén több, mint elég
  • guardian hero
    #373
    Nagyon pesszimista lehetsz :)