10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • lele
    #252
    csak tudja mikor kell kijönie nem?
  • lele
    #251
    onnan g ő szuper mario :-D
  • CHEAPBOY
    #250
    sohasem volt szo juni 12rol, maig nem tudom honann vetteeeed:)
  • lele
    #249
    bizti érdekes lesz...
  • moose
    #248
    Revolution will be released in North America no later than Thanksgiving 2006 (November 23). Internationally, Nintendo is considering attempting a launch with no more than 14 weeks of difference between the first and last launching regions.

    Így állnak a dolgok. Sajna türmesnek kell lenni.
  • Super Mario
    #247
    Én 2006. június 12-t olvastam, de ezek szerint csúszott...
  • moose
    #246
    Thanks, már alig várom :) Bár jöhetne hamarabb...
  • CHEAPBOY
    #245
    osszel.
  • moose
    #244
    Mikorra várható a megjelenése a Revo.-nak? A honlapján csak annyit láttam hogy 2006.
  • krugman
    #243
    jaja , én leszek a tesztalany ... ;)
  • CHEAPBOY
    #242
    :D Az kiraly lesz, de legfokeppen tapasztalatokra leszek majd kivancsi:)
  • Super Mario
    #241
    Hát, még nekem!
  • krugman
    #240
    ebben nem is kételkedem . na majd ha meglesz a cucc nekem japánban ( mert ugyebár én ott fogok állni a bolt elött premierkor, hogy az első REVO tulaj legyek ) akkor lefényképezem magamat a szerzeményemmel és elküldöm neked a képeket ... ;) :D:D:D
  • CHEAPBOY
    #239
    nekem az elso lesz:PPp
  • krugman
    #238
    sok ember szerzi meg 2. gépnek ... :P
  • krugman
    #237
    a GO elnevezés egy FAKE volt ... ;)
  • guardian hero
    #236
    Ugye a videó az E3 előtt jött ki, mindenki várta a nagy Revolution bejelentést (reménykedtünk, hogy a Revo = Nintendo GO), aztán a virtua sisak helyett kaptuk a nuncsaku-kontrollert. Sokan csalódtak, de tény, hogy izgalmas napok voltak, és ehhez nagyban hozzájárult ez a nagyszerűen kivitelezett, de sajnos nem a Nintendo-tól származó videó :).
  • lele
    #235
    honnan halotad?
  • lele
    #234
    igen?? hogyhogy?,
  • guardian hero
    #233
    Ha arra a virtuális sisak-féle cuccra gondolsz, az az évtized kamuvideójának bizonyult. (sajnos)
  • lele
    #232
    ha télleg ilyen olcsó lesz akkor 1 ilyet biztos beszerzek "másodkonzolnak" (a ps3 melett)
  • turho
    #231
    Megvan a karácsonyi ajándékom magamnak :)
  • krx
    #230
    Lehet, hogy már kérdezte valaki, de mi van a Nintendo GO-val?
  • Ersiman
    #229
    Elvileg novemberben jelenik meg Japánban, optimális esetben néhány hét késéssel már Európában is, kevésbé szerencsés esetben az amerikai-európai megjelenés többet csúszhat. Senki nem tud biztosat.
  • lukacsg
    #228
    és kb mikor jelenik meg magyarországon?
  • Beast Machine
    #227
    De, a GameCube utódja, és nagyon kira kis konzol lesz, érzem, mondom én néktek.
  • Ersiman
    #226
    Nem az ujj a kezeden van :)
  • lukacsg
    #225
    a revolution ugye nem ujj nintendo??
  • lele
    #224
    a remény hal meg utoljára...
    ettől függetlenül még lehet 1 jó kis konzol...
  • Super Mario
    #223
    Mindig a legfontosabbakat hagyom ki :-) Akkor örülök neki. Szerintem ne bocsájtkozzunk találgatásokba, várjuk meg az E3-at.
  • mb66
    #222
    Ja, sokan pletykákból teljes értékű cikket képesek írni.. Amugy meg a Nintendo határozottan kijelentette, hogy a tech adatokat az E3 mon fogják bemutatni..
  • koryne
    #221
    És azt is olvastad, hogy a N ezek közül nem erősített meg semmit? Tehát ez egy pletyka. Akkor sem kell semmit készpénznek venni, ha az IGN írja (az sg-ről nem is beszélve...)
    Mellesleg sztem ha csak a GC 2x-ese is lesz a hw, akkor sem lesz itt semmi baj.
  • Super Mario
    #220
    Olvastam. Sajnos, nem lesz nagy fejlődés a GC-hez képest :-(
  • Police88
    #219
    sg revo cikk
  • mb66
    #218
    Ja, egyébként várható is volt. Egyébként csaknem olyan hülye a Nintendo, hogy ócskavast pakoljanak a gépükbe :)
    Mindenesetre nekem biztos hogy ez lesz az első nextgen gépem.
  • CHEAPBOY
    #217
    Nintendo has seen what IGN had to say about the Revolution’s technical specs, and felt the need to comment on them. Going off of a translated article that first started in Dutch, Nintendo has said that there have not been any official statements from their staff concerning the power of the Revolution. Furthermore, Nintendo also states that anything you see out there right now is “still speculation”, and that the final details (or at least much of them) can be expected to show up at E3.
  • Inquisitor
    #216
    Na ezzel vitatkoznék, papíron a PS2 sokkal erősebb volt, mint a GC. Még is ... mostanra jutottak el oda, hogy ki is használják, lásd Black. De azért a RE4 még is másképpen fest rajta, mint a GC verzió.
  • dinomano
    #215
    ... jah, minden konzol jo... :-P söt még pc-re is van pár überjo gém... Szubjektiv alapon azt mondani vmire, h. sótlan ill. nem elég jo; sztem hülyeseg... Meg hat minden gépre van olyan gém; ami elviszi a "hátán a gépet"; amiért érdemes megvenni... nah OFF
  • guardian hero
    #214
    Nekem PS2-őm van a GC mellett, és nagyon szeretem. Ízlések és pofonok.
  • dinomano
    #213
    PS2-nek annyi becsülete megvan, h. régi gép; hardvere nem legerösebb; de sztem jo gémek vannak rá.. meg hat rengeteg.. :-P