10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • deep
    #452
    PSOne sales: 100,900,000
    PS2 sales: 74,000,000 (Started making a profit for Sony in 2005)
    NES sales: 61,780,000
    SNES sales: 49,020,000
    Genesis sales: 35,000,000
    N64 sales: 32,930,000
    2600 sales: 25,000,000
    Xbox sales: 22,000,000 (Lost Microsoft 4 billion USD)
    Gamecube sales: 18,760,000
    Dreamcast sales: 10,000,000
  • CHEAPBOY
    #451
    50-60 millio Snes ment el, dehogy 116:)
  • guardian hero
    #450
    Azért nehogy már a mennybe emeljük őket! Soha nem hagyta cserben a rajongóit?? Akkor miért tudom egy kezemen megszámolni az elmúlt két év normális GC-s címeit???
  • Super Mario
    #449
    Az a hatalmas alázat amit a Nintendo mutatott az elmúlt 10 évben, hogy úgymond "beletörődött", hogy a Sony mellett a Nintendo 64 és a GC mellett is csak "másodkonzol" lehet, ez most fog megtérülni. Soha nem hagyta cserben a rajongóit, és annak ellenére, hogy nagyon hanyatlott az eladás az SNEShez képest. Az SNESből, ha jól emlékszem 116 milliót adtak el, az N64-ből 35 milliót, a GCből, meg 20 milliót. Tehát ennek a nagyon gyér eladások ellenére is gyártottak játékot, és ez most fog megtérülni. Illetve már most megtérül, ha a DS-re gondolunk.
  • Shadow_THH
    #448
  • t256
    #447
    Azt írják a képen, hogy Gun Survivor+Resi4+Wii= Resi G.S.
    Ha jól emlékszem, akkor a Gun Survivor egy nagyon gagyi céleresztes löőlözős játék volt PSX-re. A története telejesen eltért az alap Resident Evil szériától. A történet szeriint egy teljesen idegen krapek (a resit nézve) kereste a lányát. nagyon nagy bukás volt a játék. Talán ki sem adták Európában.
  • Zenty
    #446
    Másik forumokon azt írják ez kamu és találgatás :(
  • Zenty
    #445
    Minden benne lesz vagy mih? Ez elég érdekes :D
  • CHEAPBOY
    #444
    s ez mi is akar lenni? tükörfordítást plíízz:)
  • moon08
    #443
    Jöhetne mondjuk eu:Dec.2.2006.
    Kira lenne...
  • Petyus_
    #442


    =)
  • CHEAPBOY
    #441
    Itt nagyobb dolog van keszuloben:) Rebirth illata kering a levegoben:)
  • Super Mario
    #440
    Lehet, hogy megismétlődhet a NES, SNES sikere?
  • edios
    #439
    Ezt nem hiszem el!
    Tiszta Gyűrűk Ura feeling...
  • deep
    #438
    Pááássszeeeeg ez dedurva
  • CHEAPBOY
    #437

    Alig érdekelt valakit a Wii:)
  • deep
    #436
    50-re tippelem majd itthon.
  • t256
    #435
    Remélem, hogy igaz a hír és tényleg 42000 Ft körül jön forgalomba a gép. Nem kell bika hardware se csak játékélmény legyen. Az külön jó, hogy a GC, Snes stb. játékokkal is lehet rajta játszani.
  • deep
    #434
    Ja és még Sega Genesis és a TurboGrafx játékokat is...
  • deep
    #433
    Simán, de még az N64, SNES és NES játékokat is.
  • kuci06
    #432
    Hi!
    A Wii tényleg le fogja játszani a gamecube-os játékokat is?
  • adam first
    #431
    Köszi a segítséget,ennek örülök.:) Akkor ugyanaz lesz mint a gamecubenél,na ez jó hír,ezért nem szeretem az erős hardwereket mert akkor konzol mellé vegyek még egy nagyobb,újabb jobb felbontású tv-t is.De úgy látszik Wii-vel nem lesz ilyen problémám.
  • deep
    #430
    Csakis azokat támogatja, HD-t nem.
  • adam first
    #429
    Sziasztok!Egy olyan kérdésem lenne hogy a Wii ugyanúgy támogatni fogja a kisebb felbontású tv-ket(50,60Hz úgyahogy a gamecubenél) vagy pl:60Hz alatt elsem fognak indulni/nem fognak normálisan futni rajta a játékok.Tudom hülye kérdés mivel jóval gyengébb hardwerileg a Wii mint a ps3/x-box360 páros,de azért megkérdezem mert szerintem biztos van köztetek valaki aki ezt tudja.Segítségetek előre is köszönöm.Mert mindenképpen Wii-t akarok venni 1.azért mert nintendo 2.mert számomra ezen a konzolon voltak mindigis a legszórakoztatóbb játékok(és remélem hogy ez a jövőben is így lesz) 3.mert a távírányió nagyon állat és sok lehetőséget látok benne.
  • lele
    #428
    mennyibe kerülhet?
  • guardian hero
    #427
    Hogy ez eddig nekem nem jutott eszembe...
  • Beast Machine
    #426
    Emberek, nagy ötlet! Jövőre dobjuk össze a pízt, oszt húzzunk el E3-ra! Így, kollektíve!
  • Zenty
    #425
    movirol.
    De persze élöbe kell majd megnézni :)
  • Zenty
    #424
    Ha teleg gaz még van idejük javitani,bár nekem nemtunt tragedianak.
  • CSOCSO
    #423
    hat ahogy olvastam a red steel iranytasat kisse lefikaztak.. aszontak hogy imadjak az egeszet.. az elkepzeles meg minden cool de az iranyitas elbaszott:(
  • CSOCSO
    #422
    viszont a red steel rol azt mondjak hogy nem ugy nez ki ahogy a videokban lathattuk:

    "For starters, the game doesn't hit the level of detail and style found in the target renders shown a while back, or even the official trailer that we have on our own site. Colors aren't as crisp as they could be, the characters have a bit of a cut-out look to them, and the amount of graphical polish just isn't there. While some areas are destructible, such as the fish tanks, televisions and cars, others simply aren't. It's a bit odd to shoot through a paper door and see sun rays sparkle through, and then turn just moments later and have shotgun blasts do nothing to a set of bottles. If Red Steel is going to turn heads graphically, we haven't seen it happen on Nintendo hardware yet."
  • CSOCSO
    #421
    amugy most neztem egy uj videot a mario galaxybol. mikor a robot foellenseggel harcol.. egyre jobban bejon.
    nagyon tetszik ahogy megoldottak a 3d vilagot.. tiszta kisherceg de a lenyeg hogy meg kell maszni mindent... meg a foellenseget is:D tok zsir
  • CSOCSO
    #420
    "The controls of this game are where the demo really shines. The aiming is 100% spot-on and sensitive enough that you hardly have to move the controller at all. It demonstrates perfectly that the remote will be able to be used with no effort or strain on the wrist if developers decide to program games to perform at that level of this sensitivity. With the smallest of movements the icon and your character went exactly where you wanted and it seemed nearly instantly second nature. This demo proved what Nintendo has been saying all along: Anyone can use Wii, and the remote responds with perfect control when done right."

  • lele
    #419
    a joystick oriási ötlet! iaz h az összes fps-t átkell alakítani de mekkora lenne nagyon tuti lenne rajta fps-ezni
    télleg te vinnéd a fegyvert...
    Egyébként amugy is tök szuper az egész sztem!
  • Zenty
    #418
    Mondjuk elég gyanus a sok pletyka ,hogy a devkit még teljesen nem készült el és ezért gc-én irták meg az e3 mas demo gameket.
    Meg a japok szeretnek utolag dizájnolni szal csuhaj :D

    "Régebben egy X800GT tulajdonságú, mostanában meg X1600 szerű GPU-ról pletykáznak."
    Jóh lenne,de szerintem lightosab lesz mint ha valmait irtak volna ,hogy nem lesz gpu-ba shader meg egyéb fajta ficsörök.
    Bár lehet azota átgondolták ha ilyen sokáig fejleszti az ati?
  • Inquisitor
    #417
    Fene tudja, állítólag nem volt végleges a GPU még ...
    Régebben egy X800GT tulajdonságú, mostanában meg X1600 szerű GPU-ról pletykáznak.
  • Zenty
    #416
    Metroid Prime 3: Corruption interju e3
    " A Retro Studios jelenleg a dizájnolási munkálatokat végzi, amivel szándékosan el kívánnak rugaszkodni a korábbiakban tapasztalt látványvilágtól. A Cube-nál kb. kétszer erősebb Wii minden képességét kiszipkázó programot úgy igyekeznek elkészíteni, hogy a vizuális ugrás szemmel tapasztalható legyen a korábbi Prime epizódokhoz képest. A grafikai ráncfelvarrás mellett a csapat új speciális- és robbanáseffekteket, részecske elemeket, bump-mapping- és egyéb, a felületeket érintő változtatást vezet be, amelyhez 60 Hz-es képfrissítés is társul majd a gyorsabb megjelenítés érdekében."

    http://www.576.hu/hir_reszletes.php?id=46226


    Akkor még gyurnak a grafra? Érdekes dolgok történek :D
  • Inquisitor
    #415
    Nem nagyon vágom, de a flash párezerszer lasabb mind a vinyóra szerelt gyorsító memóriánál, mind a vinyóra való rögzítésnél, ha csak nincs valami új szabvány ...
  • Tobacco
    #414
    sd kari 1gb 10000 ft, és annyira lasuak a flash kártyák hogy a samsung ezel szereli az új winyokat hogy méggyorsabb legyen
  • guardian hero
    #413
    Én edigital.hu-n néztem, ott Kingston 16-ért van.