10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • Super Mario
    #492
    Mindig fél év a csúszás. A Playstation 2 is Japánban 2000. március 4-én jelent meg, míg európában 2000. október 26-án. A Gamecube pedig 2001. november, míg az európai megjelenése: 2002. május 3. Nem tudom, mit ígértek a WII esetében, meg megkockáztatom, hogy a fel év itt is meglsz sajnos. Habár, szerény személyemnek nem sajnos, mert legalább lesz időm összegyűjteni a pénzt.
  • Zenty
    #491
    Ez biztos?
    Mivel mint ha azt mondták volna most kivételesen egyszere fog kijönni mindenhol... :(
    Ennyit azért nem késhet az nagy szivás lenne már nekik is.
  • Super Mario
    #490
    Valóban jó lett volna a fa alatt, de ez van :-(
    2006. novemberi japán megjelenés? Evidens, hogy az eu 2007-re csússzon. Ez van :-(
  • Tobacco
    #489
    karácsonyra jo lett volna a fa alatt:(
  • Csibe001
    #488
    Nagyon király vagy.
  • deep
    #487
    Miazisten van?
  • Super Mario
    #486
    Mondtam, hogy 2007 lesz belőle, de senki nem hitt nekem!
  • Csibe001
    #485
    2007???????
  • CHEAPBOY
    #484
    wiiiiiiiiiiiii!!:)

    Úgy néz ki a Wii sold out sráck, akinek kell 2007 éprilisátol hozzájuthat még akár, 3* os áron. Anyone invited?:)
  • deep
    #483
    Mert azok nincsenek még készen...
  • Inquisitor
    #482
    Miért nem a közeli dolgok ütősek? :)
  • deep
    #481
    Mármint hogyértve?
  • Inquisitor
    #480
    Logikus, de akkor nem fordítva nézne ki? :)
  • deep
    #479
    Attól, hogy még nincs kész.
  • Inquisitor
    #478
    Én azt nem értettem, hogy a Tony Hawk játékban halál kidolgozatlan a közeli környezet, meg a játékosok, viszont pár helyen mikor ugrat a fickó, akkor meg halál messze(vagy lefele) ellátni és szépen kidolgozott táj van körös körül ... elég furi a minőségkülönbség egy játékon belül, ez mitől lehet?
  • Zenty
    #477
    http://media.revolution.ign.com/media/748/748547/vids_1.html
    Kis felbontású nézhetö ,meg letölhető is ,de hd-sat csak a reqesek!

    Egyébként elég ütös a game,bár ez a célzás rásegités nem értem minek? Remélem kih lehet majd kapcsolni :)
  • CSOCSO
    #476
    Most nezem a legujabb Excite Truck videokat.. ezek mar nem kameras videok csak kicsit sotetek..
    Hat... elegge Cruisin USA szarsagnak tunik... mindenkeppen inkabb jatektermi arcadeos cucc besorolasu... mondjuk ilyen ridge races szintu dolog csak terepjarokkal es nem a drift hanem a sok ugratas al enyeg meg a turbozas.

    a grafika egesz jol nez ki!!! latszik hogy erosebb a GC nel mert ubersok fat latni es baromira jol belathato a rohadt nagy terulet. a tavak jol neznek ki.... hat. most szegyen vagy nem.. szvsz olyan grand turismo szintu grafikaja van.. dehat ez nextgen..szal.. lehetne jobb is... de a nintendo autos jatekokhoz kepest jol nez ki igy videon keresztul.

    autok is tornek de nem elegge.. semmi fust es a lang ebben is es a metroidban is UBEROCSMANY!!! mintha n64 szintu tuz lenne:(

    a jatek nem nagy cucc hiszen semmi lenyeg csak hogy menjel egy ugratgatos palyan es turbozzal sokat. szvsz a burnout sizntu toressel meg lehetne menteni a jatekot.
  • CSOCSO
    #475
    hat hja... "22 eves vagyok.. nintendon nottem fel.. mario fejem van.... 20 ev mulva meg remegni fog a kezem mert kiugranak a porcok a helyukrol"
  • CSOCSO
    #474
    IGN en... gondolom csak regelteknek lehet lesni...
  • vakondo
    #473
    HOL NÉZTED A 18 PERCES METROID VIDEOT ?????

  • guardian hero
    #472
    Biztosan lesz pár elbaszott ötlet a kontrollerrel kapcsolatban, amíg nem válnak igazán kiforrottá az erre írt játékok. Mindenesetre az már most látszik, hogy az FPS stílust forradalmasíthatja a Wiimote.
  • Sir Quno Jedi
    #471
    Majd erre is jól rá fogják írni, hogy izületi bántalmakat és íngyulladást, miegymást okozhat, mint a vibrációs kontrollerek. Csak éppen ez nagyságrendekkel durvábban káros a gyerekek egészségére! bát teh innovéjsn!
  • CSOCSO
    #470
    most neztem egy 18 perces HD metroid videot... hat azt kell mondjam ha meg nem is ps3 szintu a grafika azert latvanyos nem kicsit!
    az a foellenseges zuhanos resz meg nagyon durva volt!! mikor elkezdtek zuhanni mar akkor eszembe jutott hogy dejo lenne egy ilyen arkad gepes "lodd a kezet amig csillog es ha eltalalod nem csap meg" ( vagy labat, szajat stb) stilus es tédééééém.. pont ilyen volt:D KIRALY



    az meg szanalmas hogy a soniccal ugy kell futni hogy jobbra balra razod a wii motet.... ez nem tesz jot se a kezednek ( csuklo, konyok stb) sem a lelkedned mivel lefarasztod magad es nem lesz kedved jatszani tobbet... mert az hogy radugrik a metroidban egy agyszivo zselégomboc es le kell razni akkor oke.. de a sonic haromnegyede a futasrol szol.. 30 orat ide oda razni a joy-t?????

  • guardian hero
    #469
    Elebits gameplay video
  • lele
    #468
    linkeld be pls!
    vagy lejjebb van?
  • Beast Machine
    #467
    jáááááj, ezen meghaltam!!!
  • guardian hero
    #466
    Most néztem Elebits gameplay videót - hát nem semmi, Half Life 2 gravity gun + Wiimote, valami hatalmas poén :) Főleg a végén, amikor már egész házakat dobál vele :).
  • Csibe001
    #465
    Ez hatalmas!!! :))))
  • Shadow_THH
    #464
  • Super Mario
    #463
    Meg is öltem az egész Microsoftot :-D
  • Tobacco
    #462
    A DC jó konzuol volt, és még nagyritkán most is érkeznek rá gémek, amugy a DC-t az nyirta ki hogy lefizeték a játékgyárokat:(:(
    Az ms- nintendoval szemben is bevetette ezt a trüköt de szerencsére nem jött össze :):) Bár az új conkert, perfek darkot szivesebben látam volna viszont nintendon, de remélem sok új és jó cég nölfel az új lehetöség melet, és hüségesek is lesznek.
  • Super Mario
    #461
    Hát, akkor sajnos érthető... Láttam üzletben, ahogy játszanak vele, nem volt egy rossz konzol, csak az általad felsorolt okok miatt bukott.
  • Zenty
    #460
    Szép lett volna ha fullra abba hagyák rá a fejlesztést játék téren :D
    Itt az a probléma ,hogy kevés volt rá az igényesebb game :(

    Egyébként az eladási stat alapján xbox egyálltalán nem huzott el annyira gc-től mint sokan hiszik vagy repezsgetik ,szal én kb egyenlőnek mondanám!
    Stat alapján nem csak az eladás miatt mentek xboxhoz fejlesztők, hanem az ms sokat költöt felvásárlására és pénzelésel...
    A ninek se ártan vásárolgatni..
    Bár a wii-nél jönnek új saját nintendo cumok: project hammer( ez jónak tünnik) meg egy másik game a monolithtol stb.
    Ezek is jóh első lépések csak ne hagyák abba :D
  • guardian hero
    #459
    Alapvetően nem a 10 milliós eladás volt tragikus az adott időszakban, hanem egyrészt a szoftvereladások (a könnyű warez miatt), másrészt a megtorpanás a PS2 érkezésekor.
  • Super Mario
    #458
    Én személy szerint nem tartom annyira tragikusnak a 10 milliós eladást. De hogy miért hagyták abba a fejlesztést. Annyira nem tudom, konzolos mértékben kicsi a 10 milliós eladás?
  • DanielT
    #457
    Neked az utolsó hely az nem bukás? Meg az, hogy szinte hónapok alatt abbahagytak rá minden fejlesztést?
  • Super Mario
    #456
    Köszi az infókat, ezek nekem fontosak. Akkor nem bukott akkorát a DC, mint ahogyan harsogták.
  • Super Mario
    #455
    Én arra gondolok, hogy a Sony "elnyomása" alatt is gyártottak játékokat.
  • Super Mario
    #454
    Túlzottan az egekbe emeltem? :-) De abba 100%-ig biztos voltam, hogy a Game Boyból 177 millió példányt adtak el.
  • Petyus_
    #453
    Semmit, csak japóknak is rögtön egy új Gun Survivor képe ugrott be, és elkezdtek spekulálni. =)