10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • Alblink
    #372
    Koszonom.
    Engem nem zavar a wii teljesitmenye,jobb mint amire szamitottam.
  • CSOCSO
    #371
    hat ha tenyleg lehet ra sajat fejlesztesu progit tenni ra akkor ubergiga megazsir lesz.. bar kizartnak latom hiszen megindul az emu warez... de ha lehetne ra tenni xvid playert....... akkor 100% hogy vennek wii-t
  • CSOCSO
    #370
    nah remelem tetszik a banner nektek is.

    Amugy ez a kopi dolog... ez tenyleg erdekes hogy pont most hogy bejelentette a nintendo erre jon a sony is ugyanugy.. kicsit lol.. amugy amit a sony joy a tud.. azt mar a microsoft sidewinder joy is tudta ezelott 5 eve.. akkor meg a forsaken jatekkal jatszottam.. lehet tobb mint 5 eve.. nemtom. mindegy

    a lenyeg hogy A Wii seknek nem kell sirankozniuk mert a sony cuccal egyaltalan nem lehet megcsinalni olyan dolgokat mint a Wii joyyal... oke autozni, motorozni, repulni lehet vele.. dehat istenem. de se lovoldozni, se kardozni de mast nem lehet csinalni. pl lehetett latni a metrodi videoba hogy egyes dolgokat neked kell kinyitni a wii joyal azaz. huzd hatra ajoyt.. forgasd el a kulcsot es dugd vissza a kilincset... hat.. egesz pofas.

    amugy egyre jobban erdekel a wi cucc.
    de akkor is csalodott vagyok hogy gyengebb mint a tobbi konzol.
    Az SSB gamez trailer utolso poenja uber volt
  • CHEAPBOY
    #369
    480pt tud a Wii.
  • Tobacco
    #368
    megveszem a wii-t mert nintendo de egyenlöre csak egy tuning gc-t látok:(
  • Tobacco
    #367
    nintendopressconf
  • Alblink
    #366
    Ez engem is nagyon erdekelne,ha csak egy kicsit is jobb a minosege mar jo,ha van valami privbe kuldj linket thx,en is elkuldom majd.
  • Zenty
    #365
    Nah ez pozitiv érdekes lesz :
    opera böngésző :D
  • Sheltem
    #364
    Sziasztok


    Nem tudja valaki, hogy a gamespoton lévő "Nintendo E3 Press Conference Montage 1" wii videóból van e letölthető normálisabb minőségű darab ?

    Ezt muszáj mutogatni annyira durva...
    Előre is köszi
  • Zenty
    #363
    A movi hd... :D
  • deep
    #362
    De a kamera, amivel felvették a nemhádét, az igen:D
    Máris hádé lett a Wii:PP
  • guardian hero
    #361
    HD? A Wii nem is tud HD felbontást :D
  • Zenty
    #360
    Metroid prime 3 hd game play movik:

    http://www.576.hu/downloads/mp3_ingame_hd1.wmv
    http://www.576.hu/downloads/mp3_ingame_hd2.wmv
    Igy egész bejövösnek tünnik!

    és

    http://www.smashbros.com/en/movie/index.html
    Pff snake? :D
  • deep
    #359
    Hehe:D
    Bennem mindkét reakciót kiváltotta:D
  • guardian hero
    #358
    Ezzel még élvezetesebb lesz a Red Steel (egyébként ilyen kiegészítők megjelenését már a Revo kontroller első bejelentésekor megjósoltam :)):

  • koryne
    #357
    Ha lehet hinni a pletykáknak, akkor a GPU még fejlesztés alatt áll. Nem lesz itt gond a graffal sem :)
    Eddig 2 embernek mutattam meg a Red Steel videot; konzolos játékokra nyitottabb páromnak és vérpc-s öcsémnek. Párom azt mondta, hogy neki egy ilyen azonnal fog kelleni, öcsém meg elkerekedett szemmel nézte végig, majd csak ennyit mondott: "Ilyen van???" Ismerve a reakcióit, ebből azt lehet leszűrni, hogy tetszik ugyan neki, de nem meri bevallani :D
  • Zenty
    #356
    Jóval többet kih lehet hozni a wii-böl csak kérdés ,hogy mikor kih erölteti meg magát..
    Resident evil grafba talán überelni fog és remélhetöleg nem 1-2 év mulva jön..
  • CHEAPBOY
    #355
    a grafika engem nem basz padlora, sajnos, de a feeling miatt kotelezo a masina:)
  • CHEAPBOY
    #354
    Van aki tud, van aki csak másol, de mint mindig felemásan:)
  • Alblink
    #353
    NAgyon durvanak tunik a wii,a bemutatott jatekok alapjan,az nfl-re nagyon kivancsi leszek.
  • guardian hero
    #352
    Érdekes módon a Nintendo-nak nem volt gond a giroszkóp és a rezgés együttes alkalmazása :).
  • Tobacco
    #351
    The Legend of Zelda: Twilight Princess wii1
  • CHEAPBOY
    #350
    már nem dual shock mert nem rezeg a ps joy tobbééé jipiiiii:)
  • Serpa
    #349
    a Redsteel videó nagyon "győzködi" az embert, h vegyen majd egy Wii -t.
    :)
  • deep
    #348
    Jófanna, én is szalajthatok, nem csak a bicigli:D
  • Kaplan
    #347
    Mert ha lett volna a hírbe valami Wiihez kapcsolódó, de még az se :)
  • deep
    #346
    Ja, őőő sehogy?:D
  • Kaplan
    #345
    S ide, hogy jön a Capcom ha szabad tudnom? :)
  • deep
    #344
    576:
    No, az éjjel lezajlott a Konami konferencia, ahogy az lentebb már írtuk, a hosszabb MGS4 trailer még sehol - de van sok egyéb videónk, amiket folyamatosan rántunk át lokálba, amint elérhetőek lesznek, szólni fogunk (ízelítőnek: Silent Hill origins, experience, Death Jr, Castlevania ;) Stay tuned ^^
  • Kaplan
    #343
    Jó lenni bővebb információt megtudni az új Resident Evillel kapcsolatban az E3 alatt. Mikor lesz a Capcom konferenciája? Mert még a RE5 is érdekelne.


    [Edit : Várom már a Capcom konferenciát]
  • Petyus_
    #342
    Mindenesetre a lehetőségek nagyon adottak lennének szvsz egy "rendes" Resihez is. Célzás (ganajdó kezéből wiimote-tal még jobb lett volna kilőni a kapát :D), késelés (még jobb, mint DS-en =)), kalandelemek, rejtvények.. pl. szép lassan résnyire nyitni egy ajtót a wiimote-tal, közben érzed, ahogy dobog a szíved. =) Jó fejlesztők előtt tényleg teljesen új távlatokat nyithat ez a kis konzol.
  • Zenty
    #341
    Király :D
  • Beast Machine
    #340
    Lesz az jobb is, mint Res4 graf, hidd el...:)
  • guardian hero
    #339
    Egy FPS nézetű resi ezzel a kontrollal, Resi4+ grafikával nagyon ütős lenne :).
  • Petyus_
    #338
    Nem Resi5 lesz, hanem egy Wii exkluzív darab. Lehet egy spinoff-gaiden-gunsurvivor. =)
  • deep
    #337
    Ehune:D
  • Zenty
    #336
    Nah meg majd az a kojima game is érdekes lehet,de arrol se tudok sokat :(
  • vg
    #335
    Hol olvastad?
  • Zenty
    #334
    Hol olvastad?
    Jóh lenne ha resdient evil 5 jönne wii-re, akkor reed steel mellet ez másik favorite az tuti :D
  • deep
    #333
    Épp most olvastam, hogy lesz rá.
    A wifire visszatérve nekem sincs még otthon, de ez egyáltalán nem olyan dolog, amit ne lehetne beszerezni, semmivel nem drágább egy wifi router, mint egy zsinóros, szal...