10948


color=#ff0000 size=4>WiiHUN.Reloaded <---- KATT IDE


color=#ff0000 size=3>Wii Hungary <---- KATT IDE








WAREZ = azonnali BAN!

  • deep
    #292
    Nem. Ez a hivatalos neve. A Revolution csak fejlesztési kódnév volt.
  • Super Mario
    #291
    Igen, sajnos. Nintendo Wii. Nagyon reménykedem benne, hogy ez csak hírverés.
  • Beast Machine
    #290
    MImimimivan???? valami új nevet kapott a Revo?
  • Sheltem
    #289
    Ilyen szar neve még egy konzolnak sem volt. GG nintendo
  • Super Mario
    #288
    Nekünk mindig is Revolution fog maradni ;-)
  • koryne
    #287
    Én makacsul továbbra is Revonak fogom hívni, nem érdekel, mi az igazi neve :)
  • Super Mario
    #286
    Ez valami röhej! Nagyon remélem, hogy ez csak valami vicc.
  • Seth
    #285
    a wii-ről EZ jutott eszembe :D
  • guardian hero
    #284
    remélem bekapcsolás után az indulóképernyő nem egy hangos wiiiiiiiii kiáltással nyit majd...
  • koryne
    #283
    Elég hülye név Maradt volna inkább Revolution...
  • Seth
    #282
    ^^ no comment
  • CHEAPBOY
    #281
    wiiiiiiiiiiiii hihihihihihihiiiiiiiiiiii:)
  • krx
    #280
    Van már a Red Steel-nek hivatalos oldala is - egy kicsit puritán, de nagyon hangulatos!

    www.redsteelgame.com
  • dinomano
    #279
    linket please! :-P
  • turho
    #278
    Mármint hol a többi gém? :)
  • guardian hero
    #277
    hol?
  • CHEAPBOY
    #276
    Vannak mar uj nagyobb felbontasu Red Steel kepek:)
  • dinomano
    #275
    ja, ezeket mar lattam korabban :-P ... Tüéles képekre lennek kivancsi (nem homalyos scannekre vagy fotoshop-olt csodaképekre); amiken igazabol semmi sem latszik... ezek a képek is extrajol neznek ki; de kérdés, h. gépet bekapcsolva milyen latvanyt kapsz, ezek a képek sajna csak homalyos scan-ek...a semminel azért több, de kevés sztem... Amugy meg sima light-gun gémnek néz ki... :-P
  • Oldern the 1st
    #274
    Ezt benézted, mert van gémkép, tele van velük a net.
    LINK
  • dinomano
    #273
    gémképet kéne mutatni mááán; kontroller nemérdekel... :-P
  • krugman
    #272
    hivatalosan is bejelentette az Ubisoft a Red Steel-t ...
  • Super Mario
    #271
    Ha a sajat fejuk engedi ;-)
  • krugman
    #270
    de most komolyan mi a fénét lehet még mutatni az irányitón . okéééé hogy forradalmi az irányitó meg minden de akkor is , a nép az ingame videókat /shotokat köveleteli . ezennel felszólitóm, nemis , követelem hogy a Nintendo eljesitse a nép akaratát !!! ... :D:D:D
  • moose
    #269
    Pedig nyomhatnának néhány ingame video-t, hogy lássuk milyen is lesz a graf stb. A kontroller az viszont tényleg über, csak már érdekelne mit is tud a gép.
  • deep
    #268
    A Nintendo America elnökhelyettese, George Harrison interjút adott az amerikai Game Informernek. Ebben két apró infómorzsát adott közkézre, először is elárulta, hogy a konzol hálaadás környékére datált megjelenésekor megközelítőleg 20 játék fog a polcon mosolyognia a potenciális vásárlókra. Érdekes módon ennek csekély részét, mindössze harmadát fogja szállítani a Nintendo, a többit egyéb cégek és kiadók prezentálják. Másrészt Harrison azt is elmondta, hogy marketingben új irányt kívánnak venni és a játékok videói helyett inkább az új kontrollerben rejlő lehetőségeket akarják demonstrálni.

    hw
  • lele
    #267
  • Super Mario
    #266
    Ugy szerettem volna vaalmiben elso lenni
  • Inquisitor
    #265
    "Nem beszelve arrol, hogy ez meg minidg csak egy egyszeru lightgun megoldasnak tunik, semmi nagybetus 'revolution'."

    Aham, és a játékban forgatható Katan az smafu? :)
  • krugman
    #264
    ÉRDEKES ... ;)
  • krugman
    #263
    ez már volt ... .;)
  • Super Mario
    #262
    KÉPEK EGY REVOLUTION JÁTÉKBÓL!!!
  • krugman
    #261
    de valamit legalább már láttunk ... ;)
  • Laza
    #260
    Nah, tessek, Nintendoeknal is 'FPS' ... korcsosul ez a vilag is.
    Nem beszelve arrol, hogy ez meg minidg csak egy egyszeru lightgun megoldasnak tunik, semmi nagybetus 'revolution'.
  • krugman
    #259
    hát kinek nem ... ;)
  • krugman
    #258
    jaj te kis kópé ;) mit keresel te nála ?? ... :)
  • Nexxuss
    #257
    en is eppen ezt akartan benyomniiii:)

    hat nem eppen randaaaa:) igaza volt mattnek az ign-en hogy mar aprilisban latunk revo ingamet.


    ja s cheap voltam nexxustol:)
  • Kaplan
    #256
    Ha tényleg, ilyen lesz, ilyen grafikával akkor leemelem a kalapom. Ez nekem tökéletes.
  • krugman
    #255
    az első hivatalosREVO JÁTÉK amit képekkel is alátámasztanak ... ;)
  • krugman
    #254
    ez tényleg igy van . de mondjuk az a filmecske már régi . és ahogy ismerjük a nintendot sokat kavarnak megjelenésekkel . ez OFF lesz de pl -nak hozzom . a nintendo a New Super Mario Bros.-t május 7-re igérte . aztán eltolták május 15.-re majd azt is eltolták május 21-re . de a legröhejesebb csak most jön hogy most megint megváltozott a megjelenési dátum május 15-re . IGEN ! visszatolták . ezzen csak röhögni tudok . és ez mind hivatalos . ha valaki érdekel akkor látogassa meg a játék hivatalos honlapját ( a dátum infot a honlap legtetején található) : Hivatalos Honlap ...
  • Super Mario
    #253
    Krugman mutatott egy filmet az 576 fórumára linkelve, mely bemutatta a revót, és annak a végére volt kiírva: 2006. június 12. Logikusnak tűnt, hogy az a japán megjelenés dátuma...