2063
  • Serpa
    #62
    ilyen nincs amikor a ausztrál mirrora kattintasz?
  • Shiwo
    #61
    nah olyan nálam nincs
  • Serpa
    #60
    Click Here To Begin Your Download
  • Shiwo
    #59
    és ott hova kattintsak ?
  • Serpa
    #58
    és ott az ausztrál serverre menj.


    mára ennyit.
    már kapkodok.
  • Serpa
    #57
    az előzőt elrontottam

    click here to begin ...
  • Shiwo
    #56
    ez a link se nyert..itt elkezdni, de kb. 30 kilónyi jön le o.O
  • Serpa
    #55
    donwload 3
  • Shiwo
    #54
    óóóbammeg...10k-val jön...5 óra, mig lejön..a zip meg nem akaródzik lemászni..
  • Shiwo
    #53
    köff, így lejön
  • Serpa
    #52
    donwload 1
    download 2
  • Shiwo
    #51
    hogy a manóba kell letölteni ?
    a download-nál nem jön be rá oldal, míg a mirroroknál nem jöttem rá, hogy mire kell rákattintani...
    esetleg feltöltené valamelyikőtök, akinek még megvan ?
  • Serpa
    #50
    a hangulata télleg a klasszikus UFOé.
    pozitívum, h átvettek néhány idegen lényt a régi UFOkból. (pl, snakeman, "köpenyes" idegen, "medúza")


    viszont hiányolom a morált és az XPt.
    bírtam amikor már több 100 XPje volt a veterán katonáimnak :)
  • Encore
    #49
    A hivatalos oldalra http://www.ufo-extraterrestrials.com/ felkerült egy gameplay video, negyed órás és iszonyat hangulatos. Tiszta Ufo1 feeling.
  • Shiwo
    #48
    annó ezt írták...de ahogy Lnéztem a hívatalos site-ot, még nem jelent meg..
  • Sheltem
    #47
    Nem úgy volt, hogy nyár végén jelenik meg? :-o

  • Shiwo
    #46
    hát ha ők viszik tovább, akkor rossz úton járnak.. igaz, csak az aftermatch-on jáccottam, de az sztem nem hozta a régi x-com-os hangulatot..ez a gém nem nagy szém grafikailag, de ránézésre x-comossabb
  • Shiwo
    #45
    hiho

    kijött már ez a gém ? vagy mikor jön ki ?
  • Agamemnon
    #44
    Amúgy sejtettem, de nem voltam benne biztos, hogy az Enemy unknown volt az első...
  • Serpa
    #43
    azt nem tom, h ők viszik-e tovább, de lehet, h megvedték a jogokat.

    amúgy "UFO: Enemy unknown" volt a legelső.
  • Agamemnon
    #42
    De a Cenega viszi tovább az UFO: Terror from the deep korabeli UFO sorozatot, nem?
    Amúgy mindegy, én az Afterlight-pt jobban várom, mint ezt. A képek alapján nagyon retró...
  • Serpa
    #41
    akár így is mondhatnánk, de akkor a Cenega sorozatot is klónnak nevezhetnénk; hisz már ezekelőtt is volt egy UFO sorozat.
  • Agamemnon
    #40
    Közönöm. Az hittem egy játékot (sorozatot) nem adnak el egyszerre két cégnek. De ezek szerint mégis, akkor csak ez okozta a keveredésemet.
    Akkor ha jól értem az Extraterrestrials csak egy klón, míg az Afterlight a rendes sorozat következő része .
  • Serpa
    #39
    ez:
    Extraterrestrials --> CHAOS CONCEPT team készíti
    Afterlight --> Cenega team készíti

    vagyis semmi közük egymáshoz, az UFO címet leszámítva.
  • Agamemnon
    #38
    Bocsi, ha már kérdezték, de mi a különbség az Afterlight és az Extraterrestrials között?


    Amúgy ma jelent meg egy cikk és négy kép itt az SG-n, az Afterlight topikjába egy az egyben átmásoltam.

    És a képek alapján szerintem is siralmas a grafika. Ezek nem az Aftershock-ot fejlesztgették tovább, az biztos!
  • Sheltem
    #37
    http://www.gamershell.com/download_12709.shtml

    E3as movie.
  • Ranger23
    #36
    Megjelenés?
  • Sheltem
    #35
    Sajna csak nyár... Nem is foglalkozok vele addig. Pedig 2 PC játék van ami idén engem érdekel az egyik e Heroes5 a másik meg ez,dehát még olyan soká jön...
  • Serpa
    #34
    HI-RES trailer
    LO-RES trailer
  • QuippeR
    #33
    Hardwired hír
  • steweee
    #32
    ha már tesznek bele kameramozgatást és nem csak a négy irányba lehet pásztázni akkor csinálják meg normálisan, mert ez nagyon nem jó, annyira kötött pályán mozog, sosem úgy fordul ahogy én szeretném látni, abba a nézőszögbe, távolságba.nem lehetett volna úgy megcsinálni mint mondjuk a dungeon siegébe? na az jó volt.ha minden pause lehetőséget lekapcsolok akkor igaz folyamatos, de annyira buták a saját emberek hogy legalább ha támadás éri őket és nem látják az ellnt lehasalhatnának egyéb parancs híján, az meg hogy közvetlen közelről lövik őket és nem lőnek vissza parancs híján....nos, no comment. jó lett volna, ha megcsinálják rendesen, de így.. talán a következő rész, addig is jó játékot a fanatikusoknak. régen én is az voltam, csak az ILYEN folytatások már elvették a kedvemet
  • TreDoR
    #31
    Ezt a "vacak a kameramozgatás"-t nem értem, a régi ufóban nem is volt kamera mozgatás, max lejebb meg feljebb, a folyamatos játékmenet meg elérhető, ha tudod az embereidet irányítani, a régiben a körökre osztottban meg aztán pláne nem volt "folyamatos játékmenet". Az afteshock meg pont, hogy az előző részre támaszkodik az aftermath-ra, csak elég durván felturbózva.
  • steweee
    #30
    igen, sztem is az a helyzet hogy ami bevált ahhoz kár hozzápiszkálni. tegnap néztem az aftershockot, mivel eddig csak a kábellehúzogatós verziója volt meg, azzal meg nem foglalkoztam. kicsit izgalommal töltött el a dolog mikor telepítettem, és addig nagyon tetszett a dolog míg az első küldetésre kellett menni. óriási csalódás!!! förtelmesen elrontották. a graf tényleg szép, de mit sem ér ha vacak a kameramozgatás és ez nagyon idegesítő már az első néhány másodperctől fogva. nem beszélve arról hogy szó nincs folyamatos játékmenetről, mert vagy alapbeállításon hagyva a taktikai dolgokat mindenen lepauzál, vagy ezeket kivéve még arra sincs eszük a saját katonáinknak maguktól hogy a tőlük egy méterre lévő, őket folyamatosan tüzelő alienekre viszontlövéseket leadjanak parancs hiányában

    ettől csak jobb lehet a folytatás. az előző részt majdnem végigjátszottam, de a végére nagyon elnyújtották. az a hagyományos alapokat követte, és jó is volt
  • TreDoR
    #29
    Hát, ti tudjátok, de sztem csak be fogja égetni az egész ufo sorozatot, csak a fanatikusok fognak vele gamelni és kudarc lesz sztem, de majd elválik.
  • Sheltem
    #28
    Így van.. Konzolfílinget áraszt mint az Ufo1-2...ez lesz az igazán jó játék...Ha elkészül egyszer.
  • lammaer
    #27
    Nekem jobban bejön ez a rajzolt grafika mint az AS/AM 3d-s képe...
  • TreDoR
    #26
    Egyébként az aftershock-al nagyon meg vagyok elégedve és végre van egyéniségük a katonáknak, nem ugy mint az enemy unknown-ban, ahol csak közkatonák harcoltak, mehettél akár 10000 küldetésre is egy emberrel max csak a sebessége javult lényegesen.
  • TreDoR
    #25
    Hát, nemtudom, azok a képek alapján amit a hivatalos oldalon láttam a graf.ja elég gyér, még az aftermath-nál is gyengébb...
  • Sheltem
    #24
    Mindjárt február. Reménykedem....
  • hmhm
    #23
    AS jó, az AM pedig nem.