531
  • Nahar
    #51
    jó a szandálos vietcong! :D
    Jól hangzik az 50 fegyver+multiba 64 játékos! A grafika elég szablonosnak tűnik,az arcokról meg nem is beszélek...de türhető game lesz szerintem!
  • R0sc0
    #50
    nezd meg a logo bal felső sarkát
  • forza milan
    #49
    még mindig nemtudni mikor jön ki?
  • grebber
    #48
    Co-op-ra kiváncsi leszek.
  • R0sc0
    #47
    sok érdekes hír ujjab fan site:
    http://vietcong2.lobogames.com/
  • Falconer
    #46
    Én főleg a városra leszek kíváncsi...
    Az egyben + az volt nagyon poén, legalábbis nekem, hogy venzúrálatlan változat volt, és olyan káromkodások mentek benne... lol volt nagyon. Meg volt berakva valami hülyesége a készítőknek, vmi olyasmi volt, hogy ment a csapat a Rosenfilddel vmi szigetes vizes terepen, és vhogy be tudtam neki szólni, mire visszaugatott, én megint mondtam vmit, aztán az arc elszállt a levegőbe mint egy rakéta, mintha egy aknára lépett volna... Pedig aknáknak nyoma sem volt, a karakterem meg röhögött... én is :D Aztán a következő eligazátásnál már úlyra ott volt, sajnos. Nagyon nem bírtam azt az arcot
  • R0sc0
    #45
    Már én is belátom hogy ennek a játéknek nem a grafika lesz az erössége! DE ha olyan jó története lesz mint az egynek és a két kiegészitőének akkor szerintem minden bizonnyal akik eddig is szerették a vietcongot és annak a feelingjét nem fognak csalodni. 64 fös szerverek plusz vezethető jármüvek? egyenesen királyság.
    remélem efyre több info lát majd napvilágot.
  • grebber
    #44
    Nem lesz ez rossz.
  • R0sc0
    #43
    Gamespot prewiev:
    http://www.gamespot.com/pc/action/vietcong2/preview_6124085.html
  • R0sc0
    #42
    + egykét új hír:
    -Battles based on real events taking place in the ancient city of Hue
    -Drivable vehicles in multiplayer mode
    -Gritty, street-by-street, urban combat
    -Each mission flows seamlessly into the next, without passing through a menu system
    -New and updated character classes for MP
    -A single player campaign for each side, US and Vietcong
    -Realistic team battles in the multiplayer mode with up to 64 players
    -Co-op Missions for up to 8 players against AI
    -50+ authentic weapons
    -Immersive and atmospheric gameplay
  • R0sc0
    #41


  • R0sc0
    #40
  • R0sc0
    #39
    Új Képek!!

  • RedRiot
    #38
    Azért a grafika nem minden! Az els? rész egy igényesen megírt program volt,nem egy sietve kiadott, összecsapott bugos szarral volt dolgunk - jó történet, részletes, történelemhu kidolgozás, és nagyon jó feeling. Nekem az olyan apróságok jöttek be nagyon, mint a missionök közt a bunkerben mindig változott a berendezés, a tárgyak nem ugyanott voltak, télleg mintha valaki lakna ott, a fegyvereket a raktárban veszed magadhoz meg ilyenek. Sokkal jobb mint vmi steril menü. Fasza program volt, remélem a 2-est sem csapják össze, és okoz néhány kellemes meglepetést!

    És külön jó az online pályákon való offline gyakorlási lehet?ség. Pár "LOL!!!" és "LAMER!!!" beírástól talán megment minket ha nem egyb?l élesben nyomjuk online. :)
  • forza milan
    #37
    akkor ettöl a gametöl se várhatunk király graphicot,mi?kár...
  • grebber
    #36
    Hát sok olyan gamet adnak ki manapság és még fognak is aminek a grafikája nem a korhoz illő.

    Jó a Vietcong főleg multiban.
    Csak ne dobálná ki a csinált szerverem az emberkéket :(
  • Falconer
    #35
    Nekem is tetszik meg örülök is neki, hogy lesz, csak a grafikájára nem tudom ráfogni, hogy szép, ennyi. Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy meglesz és végig fogom vinni.
  • R0sc0
    #34
    látom nem lehet meggyözni titeket
    de mindegy, mert én örulok a vietcongnak még akkor is ha nem lesz valami egetverő grafikája. Nekem az egynek a játékélménye nagyon lenyugozott, remélem a kettőnek is hasonlo lesz, foleg multiba jármuvekkel, 64fos szerveren.
  • Falconer
    #33
    Hát igen, ez olyan mint a Driver3, jó a játék, de a grafika szar
  • panther112
    #32
    hát igen nekem a vietcong a kedvenc fpsem, hiába a rossz graf...
    elnézve a cod2 képeit, 2 külön világ.
    szerintem ez a graf botrányos, pláne h még meg se jelent...
  • Falconer
    #31
    A graffal meg el lehet lenni, de ha azt vesszük, hogy 2005végén jelenik meg a game, akkor nagyon rossz. Mondjuk egy évvel ezelőtt ez jó lenne nagyon, de most...
  • Falconer
    #30
    Ez egy költöi kérdés volt, de mindegy...
  • R0sc0
    #29
    szerintem meg várjuk ki a végét.
    Én nagyon birom az 1. et még most is néha szoktam multiba nyomni. A 2 grafikája szerintem elég szép. Persze nem egy HDR tech, de attol fuggetlenul szerintem nem rossz a graf.
  • panther112
    #28
    nagyon gáz ez a grafika.... de mondjuk sztem így is jó lesz
  • forza milan
    #27
    tök jó ez a v2-s logo.
  • R0sc0
    #26
    hálám jeléül kapod.
    OFF meg ne ide
  • Falconer
    #25
    Mit puszilgatsz? Buzi e vagy?
  • R0sc0
    #24
    köszönöm a belinkelést
  • Falconer
    #23
    ... ú j r e g ...
  • Falconer
    #22
    Egész jó!
  • Falconer
    #21
  • R0sc0
    #20
    csak azt nem tudom mi a halalért nem jeleniti meg.
  • R0sc0
    #19
  • R0sc0
    #18
    csináltam egy logot az témának:

    nem lett a legjobb, ha lesz idom majd csinalok egy jobbat.
  • Falconer
    #17
    Nemrossz, de valahogy nem vagyok elragadtatva tőlük, például az embereknek valahogy még mindíg nagyon mű fejük van
  • R0sc0
    #16
  • forza milan
    #15
    aztaaaaaa
    :D
  • grebber
    #14
    Két új kép: 1.2.

    két szingli kampány fog helyet kapni a Vietcong 2-ben, az amerikai, illetve a vietkong, ahol egy utászt fogunk alakítani. Lehet fenni az AK-47-eseket!
    a játék a Hue város elleni offenzíva körül fog bonyolódni
    lesz "offline" quickfight mód, ugyanúgy, mint az elődben
    több, mint 50 (!!!) fegyver lesz a játékban, habár ennek az arzenálnak döntő többsége csak a multiplayer módokban kap szerepet
    a kor követelményeinek megfelelően a multi mód 64 játékost enged hepajkodni, vezethető járművekkel és egyéb finomságokkal
    lesz co-op mód, bár itt külön, szeparált missziókról beszélünk, nem pedig a szingli kampányról

    info: Hardwired
  • flashX
    #13
    Igen, a papírfegyver is biztosan.
  • Punker
    #12