531
  • Szabyka
    #171
    Ennek is DX9 kompatibilis videókártya kell?
    GF4Ti4200-on meg sem mukkan :(
  • Myron
    #170
    na most már többet játszottam, de csak a fegyverek miatt mert jó sok fajta van belőlük. de uncsi 1-2 óra után. egyedül az tetszik hogy nincs HUD de amúgy unalmas és nem nagy cucc a játék. a fegyverek ironsigh -ja vagy mi a szarja meg el van baszva. de codban is elvolt pár helyen, no mind1 ez van :D
  • Myron
    #169
    én kipróbáltam szerintem tök király fegyverek vannak, meg tetszik hogy oda kell foygelni csak kaptam a kicket mert sokat TK-z tam :D Nem tom megkülömböztetni ki az ellen és ki a barát mert tök ugyanúgy néznek ki. Mondjuk csak 10 percet játszottam lehet hogy azért :D
    De elég jónka tűnik.
  • Falconer
    #168
    Persze, sok játéknál van az, hogy mire kijön a teljes játék, az szinte egész más lesz, mint a demo volt. A legszembetűnőbb nekem a fifa2005 demo és teljes játék közt volt.
  • R0sc0
    #167
    igen érdemes de ez alapján itéld meg majd a játékot hanem a végső relase alapján.
    Ennek még elég béta szaga van. :)
  • jointeer
    #166
    iken
  • Falconer
    #165
    Most akkor érdemes letölteni vagy sem?
  • jointeer
    #164
    nem
  • UnknownAsshole
    #163
    Jönne most valaki játtszani?
  • R0sc0
    #162
    látom nemigazán jőn be nektek.
    Szerintem király. Habár még sok a BUG benne de ütni fog. Épp ez a lényege a vietcongnak hogy nem kell rohanni ekőra mint a hulyegyerek a CODban hanem be kell várni az ellenséget nem sprintelsz, nem álsz fel hanem mászva gugolva lopakodsz oda az ellenséghez, és ugy nyírod oket. Ugyélvezetes a játék de ha csak hentelni akarsz akkor jobban teszed ha valami CODot választassz.

  • kiskorúbézoltán #161
    Nekem az OFP vagy AA:O féle megoldás tökéletesen elég lenne .
  • Thanatos
    #160
    tény de én még nem tul sok olyan gamet láttam amibe oylan hüde hüde jó lett volna az ironsight :)
  • kiskorúbézoltán #159
    Nincs kereszt : OK , de az ironsightnek nevezett valami az borzalmas volt az elsőben , még csak nem is emlékeztet egy igazira ...
  • Lacc
    #158
    Ez valami borzalmasan igénytelen egy játék. Az első rész nekem nagyon bejövős volt, de itt mintha mindent elfelejtettek volna.... Hol van a dús aljnövényzet, a részletgazdag erdő? A fegyverek is borzalmasak, felejtős az egész.
  • Thanatos
    #157
    ?? nincs célkereszt ha arra gondolsz és van ironsight
  • kiskorúbézoltán #156
    Aki már kipróbálta mondja meg pls , a célzást megcsinálták rendesen vagy megint olyan gagyisztáni mint az elsőben volt ?
  • Thanatos
    #155
    10 perc alatt 2 ctd, taps a fejlesztőknek ismét..., ugytünik manapság luxus valamit normálisan emgcisnálni :/
  • Lifeforce
    #154
    Csinálok egy hungs szervert...
    kb 20-30 perc...
  • abonyitomz
    #153
    6 perc és próbálom a gamet , mondjuk nekem bejön az ilyen nem látós fás mocsaras füves bokros képivilág :)
  • Thanatos
    #152
    ez viszont mongyuk gáz :/
  • Eisenhower
    #151
    hát akkor ez nálam rohadt felejtős gém ^^ megint felmentem szerverre 60-as ping de mintha 150-es lenne...
  • Thanatos
    #150
    erről a nemlátásról szol a game... :P
  • Eisenhower
    #149
    vmit irogatott amikor lelőtt vki vkit akkor kiirta a neve mellé hogy +1 nekem nem írta ki mert én nem tudtam lelőni senkit mivel nem látok semmit
  • abonyitomz
    #148
    nesztek Vietcon 2 éhes katonák , korlátlan letöltési sebességű szerverek ahonna letudjátok szedni
    ja és a link itttttt
  • Thanatos
    #147
    jól is nézne ki ha nem lenne fa... :P a többit majd tényleg meglátjuk :)
    igy viszont gondolom a beharangozott pontgyüjtős rendszerről nem sok infod van :D
  • Eisenhower
    #146
    na szoval. ez nekem kurvára nem jött be... felmentem egy szerverre senkit nem tudtam lelőni bazzeg a sok tetves fátol semmit nem látni. a64 3000+ 1 giga ram x800xl vga. háááát pár dolgot vissza kellett vennem....... meg kicsit furcsán reagál a gomblenyomásokra (inditottam szervert ott is furcsán viselkedik...) . de próbáljátok ki lehet másnak bejön. ha lesz maygar szerver még megnézem ott is
  • Thanatos
    #145
    filefrontrol nekem 10k-val akart jönni... müködö linket dobhatna valaki, pls :)
    a legjobb magyar lenne de nem álmodozom :D
  • Forrest Gump
    #144
    Thx, már találtam én is egy működő linket
  • Eisenhower
    #143
    [URL=http://38.118.213.152/rzhrwlhajm+/pub2/Vietcong_2/Official_Demos/vietcong_2_demo.zip]innen^^[/URL]
  • Eisenhower
    #142
    pléj ^^
  • Forrest Gump
    #141
    Honnan szeditek?
  • Eisenhower
    #140
    na lejött ^^ install ^^
  • drop
    #139
    igen de mig le nem jönn valoszinü hibásnak észleli
  • Eisenhower
    #138
    még 5 perc és kiderül^.^
  • Forrest Gump
    #137
    Nekem hibás zippet tölt le.
    Nektek jön rendesen?
  • R0sc0
    #136
    nagyonn jóóó!!!
  • drop
    #135
    kint van a multi demo
  • drop
    #134
    Yes, it is true as the GamersHell said. The demo is now out and you can it download from 3D Gamers. But free public servers are overweight at the moment, so you have to wait until download. If you know another download server, please write it to the comments.

    =| Download Vietcong 2 MP demo |=
  • USvsVC
    #133
    Űberfasza!
  • R0sc0
    #132
    Itt van egy kis info:
    http://www.vietcong2-game.net/

    Azt ira hogy egy multi demot már kész van, de azt nem publikálják hanem majd egy második demot adnak ki. Ez a hír nincs megerősítve ;)

    de azért lehet filozni rajta :)