531
  • forza milan
    #11
    :D
  • R0sc0
    #10
    most év vége..
    év végére meg tavasz :D
  • jointeer
    #9
    az1 elég jó volt. föleg hogy nem csak az amcsik oldalán lehet tolni. szerintem élethü.
  • forza milan
    #8
    kb mikorra jön ki a game?
  • grebber
    #7
    Multiztam az 1-el én is mint az állat csak 1 baj volt.
    Csináltam szervert mindig hétvégén azt jöttek haverok külföldiek azt nyomtunk,csak mindig kidobott embereket a szerverem nem tudom miért :(

    Remélem fasza lesz a 2 grafikája :)
  • trident
    #6
    Én is így gondolom. Az előző rész is nagyon jó volt.
    Nekem "átjött" a hangulata, leginkább a multiban. Nagyon kellett figyelni, melyik bokor mozdult meg...:DDD
  • Falconer
    #5
    Az első rész nekem először egy kicsit furcsa volt az irányítás miatt, de aztán nagoyn megszerettem és végigvittem, meg multiban is játszottam. A grafikában volt néhány gond, de összességében jó volt, reméljük ez is az lesz. Az meg kifejezetten jó, hogy nem csak a 2. világháborús játékok nyomulnak
  • flashX
    #4
    Talán nem papírfegyverünk lesz. Akkor talán megérdemli a feltelepülést.
  • pasquale
    #3
    na király..
    csak mostánság elég sok világháborús gém van.. és igy veszít a minőségéből...
  • R0sc0
    #2
    Bejelentették a Vietcong 2-t a Pterodon fejlesztésében. Ezek szerint az első rész és annak kiegészítője kielégítő eladási adatokat produkált. Még ma is ezrek nyomulnak velük multiban. A játék teljesen új motort kapott, az meg már egyértelmű, hogy új szingli és multi pályák is lesznek benne :) Játékmenet ügyben igyekeztek megtartani az első rész jobb tulajdonságait és azokat kiegészítették néhány új képességgel. 2005 vége van tervbe véve a megjelenésre.

    info: gamestar.hu
  • R0sc0
    #1