531
  • jointeer
    #131
    >:/
  • Falconer
    #130
    Ja, holnapi nap.. sry :D
  • Falconer
    #129
    Félreértesz, a demo mikor jön?
  • R0sc0
    #128
    szerinted?
    nézz már fel a bannerre pls.
  • Falconer
    #127
    Kurvajó, mikor jön?
  • grebber
    #126
    Na erre kiváncsi vagyok milyen lesz.
  • Thanatos
    #125
  • Gabe18
    #124
    Hardwired:

    "Hopsz, ez így hirtelen jött! A 2K games a holnapi nap során a nép közé hint egy fullextrás-mindentbele multiplayer demót a Vietcong 2-ből. Capture the Flag, DM és TDM módokban élvezkedhetnek a kíváncsi játékosok, maximum 64 főig. A finomnak hangzó epertortán pluszban még díszeleg a marcipánkocka: harc során tapasztalati pontokat szerzünk, melynek segítségével plusz, választható karakterek válnak elérhetővé. "
  • UnknownAsshole
    #123
    Jahjdejó! Magyar ! ! !

  • jointeer
    #122
    dejolesz a vietkampany:o
  • R0sc0
    #121
    rengeteg uj kép van!
    képek
  • R0sc0
    #120



  • Falconer
    #119
    Az nem baj, hogy vki a nácikat utálja, nem muszály SS egységekkel menni, elég lenne a szimpla wehrmacht is....
  • UnknownAsshole
    #118
    <span style="color:red"><span style="filter:Blur(Add=1,Direction=240,Strength=10)">KARAJ</span></span>
  • R0sc0
    #117
  • tHommy
    #116
    Új preview és pár új kép a Pterodon oldalán.
  • Gabe18
    #115
    576:

    "A Vietcong rajongók bizonyára örömmel fogadják a hírt, miszerint a Pterodon már a várva-várt második rész multiplayer demonstrációjának készíti elő a terepet. A fejlesztőstúdió honlapján elhelyezett közlemény szerint a bemutató készülőben van, ám pontos dátummal egyelőre nem szolgáltak az urak, illetve a többjátékos bemutató pontos tartalma sem ismert jelenleg. A demót a kiadásért felelős 2K Games fogja publikálni. "
  • R0sc0
    #114
    ja és 2005 october 7. a hivatalos megjelenési dátum.
  • tHommy
    #113
    Interview
    Lesz benne vietcong kampány!
  • R0sc0
    #112
    Új infok egy intejuban
    http://www.gamecloud.com/article.php?article_id=1184
  • tHommy
    #111
    VC 2 cd cover
  • rush21
    #110
    Szerintem jó játék lesz a képekből ítélve!Nekem az első része is nagyon tetszett.
  • jointeer
    #109
    azért én vevő lettem volna az amcsigyilkolászázban a vietkampányban.
  • tHommy
    #108
    Még nem láttam sajnos.
  • jointeer
    #107
    járművek?
  • tHommy
    #106
    Fegyverek:

    USA: Colt 1911A1, Smith & Wesson Model 39, Smith & Wesson Model 27 .357 magnum, GP35, Thompson, Sten, US-M3, Sterling, Ingram Mac 10, M16, M14, CAR 15 (M16 commando), FAL L1A1, CARABINE M1, Winchester 70, Garand scope, M14 scope, Remington M40 scope, Winchester 70, Remington 870, Trombone, M60, BAR, frag grenade M26, M79, Claymore, Browning M2 cal .50, LAW M72, Smoke grenade M18.

    Vietcong: Stechkin APS, Tokarev, Makarov, Revolver Nagant, Revolver .38, PPSH-41, PPSH-43, MAT 49, Scorpion, AK47, SKS Simonov, Tokarev SVT40, Stg 44, Mosin-Nagant, Dragunov, Mauser kar98, SVT40 scope, Baïkal IZH-43, Degtyarev DP2,
    DP2, Grenade, ZB37, VZ58, RPG7.

    Mortar 81 mm
  • R0sc0
    #105
    a fegyverek nagyon szépek. a Colton, m16 A1en még a gyártási szám is látszik.
  • jointeer
    #104
    az m16os képek olyanok mint a far cry
  • tHommy
    #103
    Pontosítok: release date: 7th of October 2005. (A hivatalos oldal szerint)
    Valamint van pár új kép a Pterodon oldalán.
    VC2 képek
  • jointeer
    #102
    félek tank miatt olyan lesz mind medálofhonor de nem
  • R0sc0
    #101
    jaj
    bocs a nagy képért :))
    Lehet hogy nem lesz szép graf, de nem az a lényeg. Szerintem nem csunya és egy jó játékmenet mellett, simán hozzhatja azt a szintet amit az első hozott.
    AMi bejött :D
  • Zs0lt1
    #100
    száz :P
  • forza milan
    #99
    nem lett kicsit nagy kép ez?ebkénr meg nem valami hu de szép grafika,de kipróbálom azér majd!:D
  • R0sc0
    #98


  • panther112
    #97
    Nem próbáltam, majd lehet h megnézem. De én általában nem szeretem a multi fps-t.
  • Thanatos
    #96
    amugy szeriotnem is uncsi de ez van ezt kell szeretni..., amugy nekem nem spec azal van bajom hogy nncsenek anémetek hanem ugy általában megölik iylesmivel a változatosságot
  • Thanatos
    #95
    ezzel az a probléma hogy a mai néemtek még jobban utálják a nácikat mint a többiek... (kivéve a neonácikat de azok emg mindenhol vannak :P)
  • Falconer
    #94
    Kéne már valami német fejlesztöcég ami csinálna egy jó kis játékot, amivel a németek második világháborús sikereit dolgozza fel. Elég uncsi, hogy mindegyik játék ennyire egyoldalú szerintem is.
  • jointeer
    #93
    a gépigényére kíváncsi vagyok
  • tHommy
    #92
    Release Date: 10/04/05
    Gamestats